Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[čarli]
Ja ampak saj verjetno niso ravne vse grške banke "vlagale" v državo;) Ali pač?
Po moje so kar vse in to kar pretezno... mislim, da lahko komot potegnes paralele s slovenijo, ipak nismo mi taksen unikum.

Najvecjo izpostavljenost grskim obveznicam imajo grske banke v visini 50 miljard evrov. Sele potem pride francija z 9 miljardami. In ce francozi tezijo z resevanjem grcije zaradi francoskih bank, je prakticno gotovo, da bi tistih 50 miljard prakticno zradiralo grski bancni sektor.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1262105

Strani: 1

čarli sporočil: 13.178
[bc123a]
> [čarli]
> Ja ampak saj verjetno niso ravne vse grške banke "vlagale" v državo;) Ali pač?

Po moje so kar vse in to kar pretezno... mislim, da lahko komot potegnes paralele s slovenijo, ipak nismo mi taksen unikum.

Najvecjo izpostavljenost grskim obveznicam imajo grske banke v visini 50 miljard evrov. Sele potem pride francija z 9 miljardami. In ce francozi tezijo z resevanjem grcije zaradi francoskih bank, je prakticno gotovo, da bi tistih 50 miljard prakticno zradiralo grski bancni sektor.
Tukaj piše drugače:
According to data from Bank for International Settlements (BIS) Quarterly Review, France has by far the most exposure -- $56.7-billion, including both bank and private lending and government debt exposure.
www.ibtimes.com/arti...ermany.htm

Strani: 1