Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Projekt mestnih vrat pred stečajem

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.628
[Glavni forum] Tema: Projekt mestnih vrat pred stečajem
[#1261569] 22.06.11 07:56 · odgovor na: bc123a (#1261555)
Odgovori   +    1
[bc123a]
> [Gustl]
> btw...osebni feedback...Bicikelj je super, kolikor vidim, tudi deluje, se ga uporablja (drugo je, če matematika deluje). Bi bilo pa še treba še malo raztegnit mrežo proti obrobju LJ.

jaz bicikelj uporabljam skoraj dnevno, ampak ravno vceraj tam na trgu MDB (a se tako imenuje) ni bilo nobenega. In sem moral iti pes, kar je trajalo 5x vec casa. In to me jezi, ker ce se ne morem zanesti na storitev, potem je ne rabim :(
Tudi jaz dnevno. Na iPhone sem že videl aplikacijo, kjer ti pokaže, kje so kolesa, tako da lahko malo predvidiš (ne vem, če imajo tudi za android..aha, imajo, tudi Nokia..: www.had.si/blog/2011...oid-nokia/ ).

Tudi sicer kar vidim te fante, ki gurajo po 4 kolesa naenkrat in jih prestavljajo iz zasedenih na manj zasedena postajališča. Tako da trudijo se, morda rabijo še malo drila (se bo pa seveda še dogajalo). Meni se je zgodilo, da nisem mogel parkirat. Ampak OK, če je to na vsake kvarte, preživim.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1261569

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.628
[Glavni forum] Tema: Projekt mestnih vrat pred stečajem
[#1261586] 22.06.11 08:03 · odgovor na: Gustl (#1261569)
Odgovori   +    0
[Gustl]
Tudi jaz dnevno. Na iPhone sem že videl aplikacijo, kjer ti pokaže, kje so kolesa, tako da lahko malo predvidiš (ne vem, če imajo tudi za android..aha, imajo, tudi Nokia..: www.had.si/blog/2011...oid-nokia/ ).
Eh, moja "pametna" Nokia je preneumna za aplikacijo. Je pa tole pravzaprav vse, kar rabim:

mr.si/bicikelj.php

Strani: 1