Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Islandija uspešno rešuje svoje težave

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

purinoli sporočil: 8.690
[lenninmccarthy]
samo britanskim in nizozemski varčevalcem...3,6 milijarde €,kar znaša 12000 po glavi...potem je še tu rusija..cca 4 milijarde...pa če vse ribe potolčejo to ne more bit!

pa koga to zajebavate?
Tudi meni ne gre vse to skupaj. Če se jim vseeno izide, jim bo pa Potočnik nabil CO2 takse. Lani je tisti Ejgapofukl izbruhal ogromno CO2, pa SO2, pepel...Če pa še takse preživijo, jim bo pa opalil še kazen za zastoj letalskega prometa.

Ampak zadnjič je Gustl nalimal en link, kjer si lahko videl dve brhki Islandkinji. Morda jih reši pa turizem oboževalcev brhkih vulkanologinj he he.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1261441

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.628
[Glavni forum] Tema: Islandija uspešno rešuje svoje težave
[#1261463] 22.06.11 06:17 · odgovor na: purinoli (#1261441)
Odgovori   +    0
[purinoli]
Ampak zadnjič je Gustl nalimal en link, kjer si lahko videl dve brhki Islandkinji. Morda jih reši pa turizem oboževalcev brhkih vulkanologinj he he.

Jaz grem ziher kak evro gor nest...dokler je še kaj vreden :)
anon-252420 sporočil: 2.086
[Glavni forum] Tema: Islandija uspešno rešuje svoje težave
[#1262119] 22.06.11 12:57 · odgovor na: purinoli (#1261441)
Odgovori   +    0
[purinoli]
> [lenninmccarthy]
> samo britanskim in nizozemski varčevalcem...3,6 milijarde €,kar znaša 12000 po glavi...potem je še tu rusija..cca 4 milijarde...pa če vse ribe potolčejo to ne more bit!
>
> pa koga to zajebavate?

Tudi meni ne gre vse to skupaj. Če se jim vseeno izide, jim bo pa Potočnik nabil CO2 takse. Lani je tisti Ejgapofukl izbruhal ogromno CO2, pa SO2, pepel...Če pa še takse preživijo, jim bo pa opalil še kazen za zastoj letalskega prometa.

Ampak zadnjič je Gustl nalimal en link, kjer si lahko videl dve brhki Islandkinji. Morda jih reši pa turizem oboževalcev brhkih vulkanologinj he he.

za CO2 me ne skrbi,sej so uzakonil da se po letu 2015(se mi zdi) loh prodajajo avteki sam na štrom in vodik.... verjetn jih misljo plačat z izvozom brhkih vulkanologinj v zalivske države...

Strani: 1