Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-169640 sporočil: 1.426
[vexy77]
> "Resno razmišljam o civilni tožbi zoper Katarino kresal," pravi Kangler, ki trdi, da so prisluhi v javnost prišli prej, kot se je z njimi seznanil.

Franci, daj mi nekaj pojasni, ne premorem toliko IQ-ja, da bi razvozlal tvojo izjavo: ti trdiš, da so kresalniki posneli in objavili nekaj, kar je domnevno prišlo iz tvojih ust, še preden si se z lastnimi izrečenimi besedami seznanil?

Neverjetne sposobnosti opisuješ, zgleda da te je nekdo lobotomiral ne da si sam to opazil, in ti poskeniral medušesni prostor do te mere, da so iz njega izvlekli tvoje šele v prihodnosti izrečene besede. Skratka, imeli so zapisane prisluhe tvojim pogovorom, še preden si ti zanje vedel?

hehe..mogoče je blo pa tako: kresalka je imela prisluhe in je z njimi seznanila javnost še preden je on zvedel, da jih je imela. ampak to je bilo pred lobotomijo in ne po tem, kot ti natolcuješ.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1260579

Strani: 1

anon-247265 sporočil: 968
[febo7]
> [vexy77]
> > "Resno razmišljam o civilni tožbi zoper Katarino kresal," pravi Kangler, ki trdi, da so prisluhi v javnost prišli prej, kot se je z njimi seznanil.
>
> Franci, daj mi nekaj pojasni, ne premorem toliko IQ-ja, da bi razvozlal tvojo izjavo: ti trdiš, da so kresalniki posneli in objavili nekaj, kar je domnevno prišlo iz tvojih ust, še preden si se z lastnimi izrečenimi besedami seznanil?
>
> Neverjetne sposobnosti opisuješ, zgleda da te je nekdo lobotomiral ne da si sam to opazil, in ti poskeniral medušesni prostor do te mere, da so iz njega izvlekli tvoje šele v prihodnosti izrečene besede. Skratka, imeli so zapisane prisluhe tvojim pogovorom, še preden si ti zanje vedel?


hehe..mogoče je blo pa tako: kresalka je imela prisluhe in je z njimi seznanila javnost še preden je on zvedel, da jih je imela. ampak to je bilo pred lobotomijo in ne po tem, kot ti natolcuješ.
Pa si me dobil ;) Neuradno mu je lobotomija zradirala spomin sluzbenih zupanskih polaktivnosti,katere je pred lobotomijo, za katero sploh ne ve, inteligentno dogovarjal prek mobilca. Kangler Mensa Fan Club press

Strani: 1