Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-205708 sporočil: 1.071
[mukamoja]
> [TetaPehta]
> Zakaj zaposleni z zagotovljenimi parkirišči ne plačujejo dohodnine od bonitet? 600€-1000€ neobdavčenih letno.

Se ti kolca po Mramorju? Pa sej tega je še več: mobiteli, čikpavze, izobraževanja, ki niso strogo pisana na delovno mesto...)

(dejmo Teta (ali si Mramor?) dejmo, sej se da še kej izmozgat od davkoplačevalcev...
Ne, gre mi samo zato da je to DISKRIMINACIJA !!! Sej mene parkirnina tud mozga, se ti ne zdi?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1260509

Strani: 1

anon-263512 sporočil: 93
[TetaPehta]
> [mukamoja]
> > [TetaPehta]
> > Zakaj zaposleni z zagotovljenimi parkirišči ne plačujejo dohodnine od bonitet? 600€-1000€ neobdavčenih letno.
>
> Se ti kolca po Mramorju? Pa sej tega je še več: mobiteli, čikpavze, izobraževanja, ki niso strogo pisana na delovno mesto...)
>
> (dejmo Teta (ali si Mramor?) dejmo, sej se da še kej izmozgat od davkoplačevalcev...

Ne, gre mi samo zato da je to DISKRIMINACIJA !!! Sej mene parkirnina tud mozga, se ti ne zdi?
? Diskriminacija je, če državi ne plačujejo davek na zagotovljena parkirišča??? Pa se ti ne zdi, da je to zadeva, ki se je moraš dogovoriti z delodajalcem. Kaj ima s tem država in davki?

Pizda eni ste pa res.... najprej tulte da je treba zadeve liberalizirat, ste proti recimo protipiratskemu zakonu (sem jaz tudi) na drugi strani pa (takoj ko vas ne zadeva) tulite po večjem obdavčenju in dodatnih davkih...

Strani: 1