4 sek
Dubaj: po besnem deževju in poplavah prometni zastoji v logistiki in zamaški na letališču
15 min
Spletni pogovor v živo: Kako brati bilance v 2024
46 min
(e-knjiga) Kako znani Slovenci skrbijo za svoje finance
1 ura
S kozmetiko nad vrste
1 ura
ZPIZ je določil nove pokojninske osnove 1
2 uri
V Slovenijo prek madžarskega AutoWallisa prihajajo kitajski kombiji 2
2 uri
Špekulacija: ali je Ivan Anušić novi Plenković? 1
2 uri
Šola borze, 11. del: Tehnična analiza delnice (2)
2 uri
Sum dogovarjanja o cenah, AVK preiskal štiri dobavitelje računalnikov
2 uri
Marec je v EU zaznamoval precejšnji upad prodaje e-avtov 1
3 ure
Večer: ministrstvo zahteva prestavitev novega sistema omrežnin za dve leti. Agencija: o tem ne razmišljamo 2
3 ure
Bundesbank: gospodarske razmere v Nemčiji nekoliko boljše, a hkrati zelo negotove
3 ure
Sprejet zakon, kaj morajo zdravniki delati med stavko, Fides že napovedal ustavno presojo
3 ure
Pomembna nova zmaga podjetniških izbrisancev na ustavnem sodišču 1
4 ure
Fiskalni svet ima več pripomb na proračune za obdobje 2024 in 2027
4 ure
Slovenski Siemens prejemnik nagrade Feniks za najboljši projekt poslovnega svetovanja
4 ure
Hrvaški velikan z avtodeli je na zadnjem pohodu prevzel tudi slovenski del Stahlgruberja
4 ure
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
4 ure
Zakaj je Tito prejel italijansko državno odlikovanje in kaj imata s tem vprašanje meje in gospodarstvo
5 ur
Delež eko kmetij večji. Kakšni so drugi kazalniki zelene rasti?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

čarli sporočil: 13.178
[Miran77]
> [rava]
> > [valsidalado]
> > Madžari: načrt, drugi: spremembo sistemov, mi pa... velika reforma (!) s spremembo, česa že: zakonov, ki pa so proti naravnim zakonom (ki jih mi ne priznamo), kot pilule in kontracepcija v zdravstvu. Pravna država ali pravno reguliran sistem (???) in za to podeljena kopica časti in doktoratov. Bedaki.
>
> kaj si hotel s tem povedati?
> da ti je všeč način, kako je madžarska oblast ukradla zasebne prihranke v zasebnih pokojninskih družbah?

Če bi mela grška vlada jajca, da bi storila enako, pol se ne bi zdaj cela Evropa tresla v pričakovanju defaulta.

Desperate times call for desperate measures.
Aha, se pravi kraja je zate legitimno dejanje. Jah me ne čudi, da ob jj rabotah mižite na oba očesa;) Pa še na tretjega bi, če bi ga imeli:)