Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-188487 sporočil: 2.260
Hvala, tak odgovor sem slutil, čeprav sem se ga bal. V zadnjih dvajsetih letih - pospešeno v času krize - se niso nabrali kupi moralno-etičnega govna samo pri nas, ampak v celi EU, pa "bogami i šire"!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1260170

Strani: 1

anon-25848 sporočil: 2.383
[kokodar]
Hvala, tak odgovor sem slutil, čeprav sem se ga bal. V zadnjih dvajsetih letih - pospešeno v času krize - se niso nabrali kupi moralno-etičnega govna samo pri nas, ampak v celi EU, pa "bogami i šire"!
Zdaj še pa poskušaj to dopovedat širšemu občinstvu forumskih nadebudnežev, "tle" na financah! Misija nemogoče. "Vsi" se trkajo po ramenih, laprdajo in kar je še podobnega in "vse" se začne z: Pri nas pa .... Da ne omenjam vrlih pisunov tipa Pezdir, Kovač pa bogami i šire.
bc123a sporočil: 48.253
[kokodar]
Hvala, tak odgovor sem slutil, čeprav sem se ga bal. V zadnjih dvajsetih letih - pospešeno v času krize - se niso nabrali kupi moralno-etičnega govna samo pri nas, ampak v celi EU, pa "bogami i šire"!
E ... in kje si ti bil nekaj mesecev nazaj, ko smo ravno o tem na veliko pisarili po forumu, kako lepo po komunisticno so madzari tole izvedli?

je pa res, da je bil forum financ verjetno edini plac, kjer se je o tem v sloveniji sploh kaj debatiralo... ce bi o tem slisala kaj franc in micka v lokalnem bifeju, bi po moje imeli v sloveniji ze zdavnaj bank-run, oziroma juris na pokojnince...

Strani: 1