Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-251880 sporočil: 6.972
Zadnja sprememba: anon-251880 10.04.2011 14:03
To je posledica v zahrbtnih hormonskih motilcih, ki povzročajo poženščenje moških.
Ko pride žena domov je vse zlikano, pospravljeno in skuhano, poleg mu pomaga njegov prijatelj in gre še v vrtec po otroke in jih zvečer skopa in prebere pravljico.

Občasno pa prijatelj pelje ženo še v teater, kino in na večerjo in prideta zgodaj zjutraj domov, pol se pa prijatelj uleže še k meni in me pocrklja.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1169120

Strani: 1

anon-252420 sporočil: 2.086
[m1j]
To je posledica v zahrbtnih hormonskih motilcih, ki povzročajo poženščenje moških.
Ko pride žena domov je vse zlikano, pospravljeno in skuhano, poleg mu pomaga njegov prijatelj in gre še v vrtec po otroke in jih zvečer skopa in prebere pravljico.

Občasno pa prijatelj pelje ženo še v teater, kino in na večerjo in prideta zgodaj zjutraj domov, pol se pa prijatelj uleže še k meni in me pocrklja.
ma kašne hormonske motnje

tip vse otroštvo posluša da je oče idiot,nesposobnež in vse kar je lepega,tastara ga vzgoji v popolnega pusija ki se pase do 30 leta doma..
tista ki jo poroči ima lahko delo..
anon-252685 sporočil: 53
Ne le poženščenje moških, ampak tudi maskulinizacija žensk. O tem sta pisala tudi Anton Komat in Boštjan M. Zupančič.

Strani: 1