Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-69279 sporočil: 2.669
[kekez]
Tujce povsem razumem. Ko sem pred dobrimi 10 leti vozil po Švici, tudi nisem imel pojma o kakršnikoli vinjeti in sem se pač vozil brez. Na srečo me niso dobili.
Na avtocesto sem zavozil čisto po nuji v ozki soteski med dvema gorama, ker so bile vse druge ceste iz doline zaradi snega zaprte. Dovoz je bil tako vratolomen in poln zanimivih razgledov, da tudi če je bila tabla, je niti slučajno nisem opazil.

Pač, če smo domačinom vedno bolj neprijazna dežela, naj pa še tujci pokasirajo malo tega gneva. Kajne, oblast?
valda, ka si pa mislil. :-)))

evo primerjave koliko sme naprijazni.
poleg tega smo še hard neumni, ker se pustimo jebat parim psihopatskim nedojebancem, ki nas trpinčijo z nenormalnimi kaznimi in sankcijami.
www.dailymail.co.uk/...fines.html

sprašujem se kakšen mora biti osebek, ki spiše takšna pravila in zakone pri nas. recimo to z vinjetami.
glede na to kako je nastavljen sistem in iz česa je ta osebek izviral, oz. ta skupina osebkov izvirala ne morem mimo stališča, da je verjetno to njihova lastna projekcija. da so oni sami takšni in še hujši in jasno, v skladu s tem, kar predvidevajo iz lastnih osebnostnih lastnosti projecirajo v tisto kar napišejo.