Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Tri vprašanja, s katerimi se sreča vsak kupec kie ceed

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 07.05.2019 19:12
> ... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, je problem Korejcev v glavah njihovih kupcev, ne pa v kvaliteti njihovih avtomobilov ...
Eno z drugim. Tudi Samsung ni Apple in se ne more spraviti na ta segment trga. Malo je problem v glavah kupcev, malo pa v tem, da kvaliteta softvera v Samsungovem telefonu še vedno ne dosega Appla. Podobno je pri Kia vs. "uveljavljena evropska in japonska konkurenca". Sicer pa kupi kar želiš, eni so totalno zagrabili tisto gslo "največ avta za vaš denar" in bodo mislili, da so kupili dobro in poceni tudi če bo Kia dvakrat dražja od Porscheja. Komercialo ima Kia res fantastično.
... OK, malo je sicer hecno, ker "navijam" za korejske avtomobile, sam pa imam nemški avto, ki je menda celo izdelan v Nemčiji in sem ga kupil zato, ker mi je - poleg denarnice avto kupujem z očmi - najlepši www.youtube.com/watc...H33yuSdpyY , ker je od vseh avtomobilov te kategorije "največ avta za vaš denar" in ker se mi prejšnji iste znamke kljub na totem forumu slabemu renomeju v osmih letih ni pokvaril nikoli ... khmm, če po petih letih pred zimo preventivno zamenjan akumulator ne štejem za okvaro ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2773306

Strani: 1

anon-154083 sporočil: 6.570
[najobj]
... OK, malo je sicer hecno, ker "navijam" za korejske avtomobile, sam pa imam nemški avto, ki je menda celo izdelan v Nemčiji in sem ga kupil zato, ker mi je - poleg denarnice avto kupujem z očmi - najlepši www.youtube.com/watc...H33yuSdpyY
Tvoj "nemški avto" je v Nemčiji izdelan Peugeot 508.
Od Peugeota do korejskih avtov pa res ni več daleč :-)

Strani: 1