Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Kia, ki vam jo bodo mnogi zavidali

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

MF-263863 sporočil: 58
[Avto] Tema: Kia, ki vam jo bodo mnogi zavidali
[#2705914] 05.04.18 08:41
Odgovori   +    5
Res ne razumem, zakaj smo slovenčki tako omejeni glede avtomobilskih znamk in tega, da so lahko dobri avtomobili le nemški. Pa saj so še Nemci zapisali (pa ne zgolj enkrat ali v samo eni avtomobilistični reviji), da je Stinger veliko boljši od recimo enako dragega VW Arteona, ki ponuja za 60K eurov precej manj v smislu oblike, materialov, moči in športnosti.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2705914

Strani: 1

anon-20668 sporočil: 3.976
[Avto] Tema: Kia, ki vam jo bodo mnogi zavidali
[#2705933] 05.04.18 09:57 · odgovor na: MF-263863 (#2705914)
Odgovori   +    4
[MF-263863]
Res ne razumem, zakaj smo slovenčki tako omejeni glede avtomobilskih znamk in tega, da so lahko dobri avtomobili le nemški. Pa saj so še Nemci zapisali (pa ne zgolj enkrat ali v samo eni avtomobilistični reviji), da je Stinger veliko boljši od recimo enako dragega VW Arteona, ki ponuja za 60K eurov precej manj v smislu oblike, materialov, moči in športnosti.
Saj načeloma je morda res, po objektivnih kriterijih.

Problem, je, ker se avti ne prodajajo samo na podlagi objektivnih kriterijev, zlasti taki za 60 jurjev ne.

Glede Arteona - sem šel googlat kakšen je, pa se mi zdi veliko boljša oblika kot Kia Stinger. Če gledam samo karoserijsko obliko, me kar nekoliko mika, da bi kaj takega imel, medtem ko me Stinger vizualno niti najmanj ne gane
Je pa Stinger tudi očitno športnejši in na voljo tudi z V6, ki je pri VW ne moreš dobiti. So pa tudi Stingerji s štirivaljniki dražji od Arteona - kaj misliš, koliko Slovencev (pa ne samo Slovencev) bi plačalo za Kio 5 jurjev več kot za VW? Get real.
abrame sporočil: 1.628
[Avto] Tema: Kia, ki vam jo bodo mnogi zavidali
[#2705990] 05.04.18 13:11 · odgovor na: MF-263863 (#2705914)
Odgovori   +    5
Ja, osedenost na nemsški pleh je ene vrste bolezen. Pri nas kronična in zanjo ni zdravila.

Strani: 1