1 ura
Slovenski prevozniki lani bolj dejavni in tudi bolj učinkoviti
1 ura
Portugalska tovarna, kjer se vrstijo generacije delavcev
2 uri
Najbolj brani članki danes
3 ure
Nov energetski zakon: prepoved plina za nove stanovanjske stavbe z letom 2025, drva imamo radi
4 ure
V EKWB po očitkih iz ZDA potrdili likvidnostne težave. Ustanovitelj podrobneje pojasnjuje situacijo
4 ure
Delničarji Valamarja potrdili 0,22 evra dividende
4 ure
Nemška vlada malenkost izboljšala napoved gospodarske rasti
5 ur
V Severni Makedoniji volijo novega predsednika države
5 ur
Ljudi je premalo, vsi hočejo robote: Yaskawa v Kočevju v tovarno robotov vlaga 32 milijonov evrov
5 ur
Tako stroge bodo lahko omejitve pri Airbnb 3
6 ur
Zakaj Furs ne ponuja več podatkov o prevoženih kilometrih uvoženih vozil in kako lahko do njih pridete sami
6 ur
Kako aprilski evrski PMI vpliva na pričakovanja o obrestnih rezih ECB in kaj govori o nemški recesiji
6 ur
Kaj narediti s stavbo na Litijski? In kaj s TR2? Rešitve so na dlani! 3
6 ur
Hudo dobra živila iz presežkov sadja in zelenjave
6 ur
Izberite pravega borznega posrednika (Oglas)
7 ur
Mesec: Pokojninska reforma bo sprejeta prihodnje leto 5
8 ur
Delo: Nama v roke nemškega sklada
8 ur
Evropski parlament sprejel direktivo o trajnostnih dobavnih verigah 5
9 ur
Stroški energetske krize: koliko stane regulacija cen električne energije, kateri dobavitelji so pobrali največ 1
9 ur
Bo Aleksandra Čeferina po koncu mandata v UEFA zaposlil Sandor Csanyi iz madžarskega OTP? 1

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-20668 sporočil: 3.976
[NemirniTujec]
Jaz bi ze zdavnaj mel avtomatika, ce ne bi bil skrt, ki kupuje stara jajca in ga je potem strah popravil.
Čemu panika. Tudi stara jajca z oldskool avtomatikom so lahko povsem OK.
Če želiš, ti napišem, kako ob ogledu avta preveriš stanje avtomatskega menjalnika ter kako z majhnimi stroški skrbiš za redno vzdrževanje, da bo verjetno prej pleh zgnil kot menjalnik pokleknil.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2704178

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
[matjazfinance]
> [NemirniTujec]
> Jaz bi ze zdavnaj mel avtomatika, ce ne bi bil skrt, ki kupuje stara jajca in ga je potem strah popravil.

Čemu panika. Tudi stara jajca z oldskool avtomatikom so lahko povsem OK.
Če želiš, ti napišem, kako ob ogledu avta preveriš stanje avtomatskega menjalnika ter kako z majhnimi stroški skrbiš za redno vzdrževanje, da bo verjetno prej pleh zgnil kot menjalnik pokleknil.
Mislim seveda klasiko, ki ima torque converter - one vetrnice v cilindrcku z vazelinom, al kako ze gre - mislim da ves kaj mislim?

Bog ne daj teh pametnih sekvencarjev z vsako drugo brzino, ki strasno hitro prestavljajo... razen kadar sploh ne :-)

A je to zanesljivo, in kako vem ob nakupu 10 let starega, ce je dober?

Kaj pa teli CVT-ji, ki imajo fuckload nekih stozcev ki drsijo en cez drugega ko da je avto skuter? Koliko je tukaj okvar?

Jaz za avto vec ko pet jurjev nikakor ne dam,k se raje pa tri jurje za avto, enega za popravilo da vse spila, enega pa pol za pivo in bencin in roadtrip.

In pol bi mel jaz takega ki zapre left-right diferencial za ta dnar :-)
anon-207617 sporočil: 6.899
Evo letnike 2008, omejitev na 4x4 in avtomatik in ne premajhen ali prevelik motor:

Suzuki grand vitara: www.autotrader.co.uk...008&page=1

Nissan x trail 2.0 dci (tega me je mal strah): www.autotrader.co.uk...ars&page=2

Freelander (klasika, nonstop pr mehaniku :-)) www.autotrader.co.uk...008&page=3

Tuareg, pomoje ma to ze pameten menjalnik? www.autotrader.co.uk...SUV&page=5

Forester, moja favourite rizota, kaksen menjalnik ima?? www.autotrader.co.uk...SUV&page=5

In pa Grand cherokee, najbrz s klasicnim menjalnikom, ali tudi ze kak jakopameten? www.autotrader.co.uk...008&page=5

A majo ti in taki modeli normalne avtomatike in zapore diferencialov in ne sparajo z gorivom, ali so to ze vse strasno pametni avti in mormo it se deset let nazaj?

Strani: 1