Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Kako je Elon Musk poskušal prelisičiti Nemce

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

PyotrNovak sporočil: 5.775
[Avto] Tema: Kako je Elon Musk poskušal prelisičiti Nemce
[#2688154] 12.12.17 11:37 · odgovor na: najobj (#2688144)
Odgovori   +    1
čas vnosa: 12.12.17 11:06
KAJ tule NI jasno?

During the first quarter of 2017, the Model S outsold all three German premium limousines - the Audi A8, BMW 7 Series, and Mercedes-Benz S-Class - in the U.S. by a hefty margin. In fact, Tesla sold more Model S sedans than Germany's greatest three put together.

Around 7,500 Tesla Model S have found themselves new owners in the first three months of 2017, compared to 3,648 for the Mercedes-Benz S-Class, 2,103 for the new BMW 7 Series, and just 793 for the Audi A8. Hell, you could even add Porsche's 617 Panameras sold, and the Model S would still be leading.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2688154

Strani: 1

najobj sporočil: 31.869
[Avto] Tema: Kako je Elon Musk poskušal prelisičiti Nemce
[#2688200] 12.12.17 15:16 · odgovor na: PyotrNovak (#2688154)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 12.12.2017 15:18
[PyotrNovak]
KAJ tule NI jasno?

During the first quarter of 2017, the Model S outsold all three German premium limousines - the Audi A8, BMW 7 Series, and Mercedes-Benz S-Class - in the U.S. by a hefty margin. In fact, Tesla sold more Model S sedans than Germany's greatest three put together.

Around 7,500 Tesla Model S have found themselves new owners in the first three months of 2017, compared to 3,648 for the Mercedes-Benz S-Class, 2,103 for the new BMW 7 Series, and just 793 for the Audi A8. Hell, you could even add Porsche's 617 Panameras sold, and the Model S would still be leading.
... čuj, midva ne govoriva o istih stvareh, ker jaz govorim o Muskovih s pokasiranimi prednaročili obljubljenimi 450.000 avtomobili, ti pa govoriš o 7.500 dejansko narejenih avtomobilih v prvih treh mesecih leta 2017 ... evo, in če k temu dodaš zastrašujoč tempo proizvodnje s celimi 260 avtomobili narejenimi v oktobru in težav v poslovanju zaradi izgub, ti ni treba biti glih doktor matematike, da izračunaš, kdaj bodo vsi "kupci" dobili svoje avtomobile ... alzo, če skrajšam, moja poanta je, da je Musk res mojster (samo)reklame, čeprav mu ni mogoče očitat, da ni dober, le da očitno ni tako dober, da bi obvladal situacijo na toliko "frontah", kot jih ima odprtih ...

P.S.: če glih ne delaš na blagajni v Lidlu in če si svoje delo dobro organiziraš, imaš običajno dovolj časa, da vsake toliko pokukaš na toti forum in kaj napišeš, pa tvoje delo čisto nič ne trpi ... evo, toliko o zgornji topli državni službici, kjer lahko napišeš 10-20 komentarjev na dan in kjer - če smo natančni - jaz niti 10 komentarjev na dan ne napišem skoraj nikoli ... khmm, čeprav ne vem, zakaj to sploh pišem, ker tebe in vse ostale na totem forumu s podobnimi problemi res en kurc briga, kaj in kako jaz delam, ko delam ... aja, in kaj bi jaz brez mojega zvestega spremljevalca renameta ...
anon-159528 sporočil: 4.450
[Avto] Tema: Kako je Elon Musk poskušal prelisičiti Nemce
[#2688328] 13.12.17 12:00 · odgovor na: PyotrNovak (#2688154)
Odgovori   +    1
[PyotrNovak]
KAJ tule NI jasno?

During the first quarter of 2017, the Model S outsold all three German premium limousines - the Audi A8, BMW 7 Series, and Mercedes-Benz S-Class - in the U.S. by a hefty margin. In fact, Tesla sold more Model S sedans than Germany's greatest three put together.

Around 7,500 Tesla Model S have found themselves new owners in the first three months of 2017, compared to 3,648 for the Mercedes-Benz S-Class, 2,103 for the new BMW 7 Series, and just 793 for the Audi A8. Hell, you could even add Porsche's 617 Panameras sold, and the Model S would still be leading.
Tesla S tudi od daleč ni primerljiva z omenjenimi - kvečjemu s tistimi, razred nižje; torej Audi A6, MB E in BMW 5 (če se omejim na nemške proizvajalce). Od blizu pa še s temi ne prav preveč - kakovost izdelave itd.

Strani: 1