Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Tečnarjenje

Strani: 1 2 3 4 5 6

anon-207617 sporočil: 6.899
[#2715585] 02.06.18 15:04 · odgovor na: najobj (#2715580)
Odgovori   +    0
[najobj]

... ne, ampak kot vse kaže, bom prvič v življenju volil za Janšata, ker po lokalnih in predsedniških volitvah, tudi na parlamentarnih volitvah ne bom šel volit ...
A ni to zanimivo, da ko ti ne gres volit, "posredno" volis za Jansata, ko pa jaz ne grem volit, pa baje dam glas komanjzerom.

To me zpominja na subatomsko fiziko (smo meli neka poglavja tega na filozofiji :-)), kjer elektron lukavo caka da ti pozijas, kje je, in se ti pol tocno tam prikaze - ce pa pogledas drugam pa - glej ga kucana malega - se prikaze pa tam!

Ampak o tem bodo vec povedali naravoslovno izobrazeni volivci janse, ki so izkuseni v tem prikazovanju :-)

Mimogrede, meni kompartija ni poslala volilnega materiala, zeni pa ga so! Razmisljam da bi sel na Preverjeno s to grozoto, ali pa vsaj do Jordana Petersona, ker to mora met nekaj veze s feminizmom.
najobj sporočil: 31.867
[#2715587] 02.06.18 15:13 · odgovor na: anon-207617 (#2715585)
Odgovori   +    0
[NemirniTujec]
> [najobj]
>
> ... ne, ampak kot vse kaže, bom prvič v življenju volil za Janšata, ker po lokalnih in predsedniških volitvah, tudi na parlamentarnih volitvah ne bom šel volit ...
A ni to zanimivo, da ko ti ne gres volit, "posredno" volis za Jansata, ko pa jaz ne grem volit, pa baje dam glas komanjzerom.

To me zpominja na subatomsko fiziko (smo meli neka poglavja tega na filozofiji :-)), kjer elektron lukavo caka da ti pozijas, kje je, in se ti pol tocno tam prikaze - ce pa pogledas drugam pa - glej ga kucana malega - se prikaze pa tam!

Ampak o tem bodo vec povedali naravoslovno izobrazeni volivci janse, ki so izkuseni v tem prikazovanju :-)

Mimogrede, meni kompartija ni poslala volilnega materiala, zeni pa ga so! Razmisljam da bi sel na Preverjeno s to grozoto, ali pa vsaj do Jordana Petersona, ker to mora met nekaj veze s feminizmom.
... čuj, watch it ! ... khmm, Petunija is watching ...
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2715589] 02.06.18 15:19 · odgovor na: (#2715365)
Odgovori   +    0
[Petunija1]
> [vickibedi]

> Saj se mi je zdelo, da videa ne boš razumela....

Po moje si pa ti tisti, ki ni razumel videa. Gospa je napisala knjigo in knjige v ZDA se pišejo zato, da se prodajajo, ne zato, da plesnijo v skladišču. In market za avtorje, ki se želijo prilizovati užaljenim moškim, prepričanim, da se jim v današnji družbi godijo težke krivice, ker se njihovega bull shit šovinizma ne tolerira več absolutno, je HUUUUUGE, kot bi reku naš prjatu Donald. In to so že davno ugotovili liki kot je tukaj večkrat omenjeni Peterson, ki si mastijo brke na na njem, pa še mnogi drugi, če takšno stališče zavzame kao (ex)feministka, dobi pa še bonus točke, glej tudi Casey Jay in njen dokumentrec Red Pill, ker ni ga boljega občutka za moške kot to, da so še eno "bitch" postavili na svoje mesto.
Vauu, she is hot!
> - moški in ženske smo drugačni. Ne samo telesno (to nam je vsem jasno), ampak tudi in predvsem mentalno in tega ti nočeš zastopit.

Kot sem že večkrat pojasnila, za mentalne razlike med spoloma ni nobene biološke podlage, moški ali ženski možgani ne obstajajo, torej gre večinoma za vpliv okolja in vzgoje, ki pa niso fiksni.
Obstajajo razlike, nekaj genskega porekla, nekaj kot posledica vzgoje, kot praviš. Ampak dejstvo je da razlike obstajajo. In s tem se zdaj ukvarjamo, kaj je treba naredit uniformirati človeške možgane ali si priznati razlike, samo to je.
> Zato pa feminizacija družbe, ki se dogaja prav gotovo ni pravi odgovor za dosego enakopravnosti žensk. Nampreč spoštovanje različnosti med spoli je gotovo bolj prava pot.

Ne gre za feminizacijo ampak za humanizacijo družbe, tisti, ki oboje enačite imate velik problem, prava pot je iskanje podobnosti ter zbliževanje in ne povdarjanje razlik kot ti konstantno počneš.
Ma nemoj... Feminizacija družbe se začne že v osnovni šoli. Že zato, ker je večina učiteljskega kadra žensk (haha, edini učitelji so za telovadbo ali glasbo ). Zakaj tukaj ne jamraš o moških kvotah ? (p.s. v bistvu se mi vse težnje po spolnih kvotah zdijo bulšit)
Sicer je pri nas še kar uravnovešeno, ampak dejstvo je da vzgoja za fante ni dobra.
www.youtube.com/watc...loY4OJxBoQ
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2715597] 02.06.18 16:05 · odgovor na: najobj (#2715587)
Odgovori   +    0
[najobj]

... čuj, watch it ! ... khmm, Petunija is watching ...
Z gensko spremenjeno loncnico pa se imava ze zelo dolgo na obojestranskem ignoru, tak da ce nima na ignoru tudi tvoje komunajzarske riti, raje pazi kaj citiras... bo vletela kot da se je nekomu prevec Substrala nanjo usipalo, in je potem kompenziral z odtegovanjem ljubezni (ce se se spomnis reklame... rastline potrebujejo... )
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2715605] 02.06.18 16:55 · odgovor na: anon-207617 (#2715597)
Odgovori   +    0
[NemirniTujec]
> [najobj]
>
> ... čuj, watch it ! ... khmm, Petunija is watching ...

Z gensko spremenjeno loncnico pa se imava ze zelo dolgo na obojestranskem ignoru, tak da ce nima na ignoru tudi tvoje komunajzarske riti, raje pazi kaj citiras... bo vletela kot da se je nekomu prevec Substrala nanjo usipalo, in je potem kompenziral z odtegovanjem ljubezni (ce se se spomnis reklame... rastline potrebujejo... )
Rožce moraš predvsem zalivat (nekaterih sicer ne preveč, ker tega ne marajo), včasih pa se moraš z njimi tudi pogovarjat (tako da se ne počutijo zgolj samo kot rožce). Moj pisarniški fikus npr čisto podivja, ko se ga spomnim in ga zalijem, včasih pa sem usekal tudi že kakšno resno debato z njim. V prejšnji firmi, sem imel enega majhnega, ki sem ga imel na pisalni mizi. In je stal lepo pokonci, ko je bil zalit. Ko pa se je posušil, pa se je prevrnil čez mizo (papirje, tipkovnico.ipd) in to se je zgodilo ponavadi ponoči. Lepo sva se pogovarjala s tem fikusom, škoda ker ga nimam več :)
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2715619] 02.06.18 18:32 · odgovor na: (#2715594)
Odgovori   +    0
[Petunija1]
> [vickibedi]

> Obstajajo razlike, nekaj genskega porekla, nekaj kot posledica vzgoje, kot praviš. Ampak dejstvo je da razlike obstajajo. In s tem se zdaj ukvarjamo, kaj je treba naredit uniformirati človeške možgane ali si priznati razlike, samo to je.

Problem ni obstoj razlik ampak to, da se jih zlorablja kot izgovor za diskriminacijo in dominacijo moških nad ženskami.

> Ma nemoj... Feminizacija družbe se začne že v osnovni šoli. Že zato, ker je večina učiteljskega kadra žensk (haha, edini učitelji so za telovadbo ali glasbo ).

Otroke od nekdaj vzgajajo in negujejo ženske pa smo kljub temu tisočletja živeli v patriarhatu, ker to nima odločilnega vpliva.

>Zakaj tukaj ne jamraš o moških kvotah ? (p.s. v bistvu se mi vse težnje po spolnih kvotah zdijo bulšit)

Zakaj točno bi se morala jaz kot ženska brigati za moške kvote? Sploh pa menda ja ne misliš, da učiteljev ni ker je ta poklic moškim nedosegljiv?

> Sicer je pri nas še kar uravnovešeno, ampak dejstvo je da vzgoja za fante ni dobra.
> www.youtube.com/watc...loY4OJxBoQ

Ne, to ni dejstvo. Dejstvo je morda to, da permisivna vzgoja ni dobra za otroke ampak trditi, da ženske niso sposobne vzpostaviti avtoritete je pač seksistično.

P.s. Ali si ti tudi špilferderber ali pa si pripravljen napovedati prihodnjo koalicijo forum.finance.si/?m=...498&single
O fuck, lej še tole si poglej:
www.portalplus.si/27...filofaksu/

Nazadnje bomo pa res vse prijateljice, tako kot se jaz rad zajebavam, ko grem na pir s prijatelji :)
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2715677] 03.06.18 07:22 · odgovor na: (#2715634)
Odgovori   +    0
[Petunija1]
Čuješ, mimogrede sem se zavzel, zakaj pa imaš tako ženski nick, po rožici?
Prava feministka je od zelenjave lahko samo kaj pekočega ali strupenega!
najobj sporočil: 31.867
[#2716124] 04.06.18 09:35 · odgovor na: (#2715591)
Odgovori   +    0
[Petunija1]
> [najobj]

> ... čuj, watch it ! ... khmm, Petunija is watching ...
And that is the hole point!! Torej mi prosim naredi uslugo in v moji temi ne odgovarjaj nemirnemu pizdunu, ki hodi sem, zaklenjen v svoj superignorantski stolp, samo zato, da bi me provocviral.
... alzo, ko jaz onega zmedenega dekanjo Romano Kuharja ozmerjam s pederčino, ker na FF s pozicije moči posiljuje ljudi in slovenski jezik, sem jaz homofobni prostak, ti pa si fina dama, ki se boriš za pravice zatiranih žensk in homoseksualcev, ko nekoga z nemirnim pizdunom ozmerjaš samo zato, ker te na totem forumu provocira (WTF?) s tem, da te ignorira ... eh, jebiga ...

P.S.: ne vem, če imajo homoseksualci in Freud kaj pri tem, ampak hole je luknja, celota pa je whole ...
najobj sporočil: 31.867
[#2716311] 04.06.18 15:15 · odgovor na: (#2716146)
Odgovori   +    0
[Petunija1]
> [najobj]
> > [Petunija1]
> > > [najobj]
> >
> > > ... čuj, watch it ! ... khmm, Petunija is watching ...
>
> > And that is the hole point!! Torej mi prosim naredi uslugo in v moji temi ne odgovarjaj nemirnemu pizdunu, ki hodi sem, zaklenjen v svoj superignorantski stolp, samo zato, da bi me provocviral.
> ... alzo, ko jaz onega zmedenega dekanjo Romano Kuharja ozmerjam s pederčino, ker na FF s pozicije moči posiljuje ljudi in slovenski jezik, sem jaz homofobni prostak, ti pa si fina dama, ki se boriš za pravice zatiranih žensk in homoseksualcev, ko nekoga z nemirnim pizdunom ozmerjaš samo zato, ker te na totem forumu provocira (WTF?) s tem, da te ignorira ... eh, jebiga ...
No vidiš, to je pa razlika med politično korektnimi in nekorektnimi zmerljivkami, če je že treba, se uporablja slednje in v tem primeru jih je treba, ker me NT ignorira toliko kot ignorira kakšen pobalin mimoidoče, ko jih skrit za visokim zidom obmetava s kamenčki.
... čuj, se mi je zdelo, da onega mimoidočega že dolgo nisem videl, nisem pa vedel, da mu je pobalin kamen vrgel v glavo ...

P.S.: če je nekdo pederčina, je ne glede na svojo spolno usmerjenost pederčina, pa politična korektnost gor ali dol ...
najobj sporočil: 31.867
[#2716327] 04.06.18 15:40 · odgovor na: (#2716318)
Odgovori   +    0
[Petunija1]
> [najobj]

> ... čuj, se mi je zdelo, da onega mimoidočega že dolgo nisem videl, nisem pa vedel, da mu je pobalin kamen vrgel v glavo ...
Nihče mu ni vrgel kamna v glavo, če ga ne vidiš te ima pač na superignore, je pa enako nadležen kot NT samo da me ne superignorira.
... eh, saj pravzaprav ne bi imel kaj zadeti ...

P.S.: na totem forumu nikoli nisem imel nikogar na ignore, tako da res ne vem, kakšna blažena čustva občuti anonimnež, ki drugemu anonimnežu na anonimnem forumu s superignorom ne dovoli, da bi videl in komentiral njegove genialne misli ... aja, jaz pri svojem delu precej redno uporabljam dva računalnika, doma imam še en računalnik in tudi na telefonu se da brati umotvore superignorantov ... khmm, če bi jih hotel brati, se razume ...
najobj sporočil: 31.867
[#2716496] 05.06.18 09:22 · odgovor na: (#2716332)
Odgovori   +    0
[Petunija1]
> [najobj]
> > [Petunija1]
> > > [najobj]
> >
> > > ... čuj, se mi je zdelo, da onega mimoidočega že dolgo nisem videl, nisem pa vedel, da mu je pobalin kamen vrgel v glavo ...
> > Nihče mu ni vrgel kamna v glavo, če ga ne vidiš te ima pač na superignore, je pa enako nadležen kot NT samo da me ne superignorira.
> ... eh, saj pravzaprav ne bi imel kaj zadeti ...
>
> P.S.: na totem forumu nikoli nisem imel nikogar na ignore, tako da res ne vem, kakšna blažena čustva občuti anonimnež, ki drugemu anonimnežu na anonimnem forumu s superignorom ne dovoli, da bi videl in komentiral njegove genialne misli ... aja, jaz pri svojem delu precej redno uporabljam dva računalnika, doma imam še en računalnik in tudi na telefonu se da brati umotvore superignorantov ... khmm, če bi jih hotel brati, se razume ...
Poanta je bolj v tem, da jim ne moreš odgovarjati, oni te lahko osirajo ti pa se ne moreš braniti.
... alzo, na anonimnem forumu bi se moral braniti (WTF?) pred osiranjem anonimnih mimoidočih pacientov ? ... čuj, ti pa res malo preveč resno jemlješ toti forum ...

Strani: 1 2 3 4 5 6