Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Kaj je FQ in kako deluje?

Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 9

Gustl sporočil: 13.628
[#1080436] 29.01.11 10:01 · odgovor na: (#1080424)
Odgovori   +    1
[rename]
> [Gustl]
Naslednji korak k zmanjševanju dela adminov bo umik komentarjev in obrazca za komentiranje pod članki. Bo le še povezava. To bo dokaj kmalu.

A je cilj zmanjšanje komentarjev (ali zgolj ohranjanje lepega page-a pod člankom)?
Oboje, je povezano.
anon-207617 sporočil: 6.899
[#1080449] 29.01.11 10:23 · odgovor na: Gustl (#1080375)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: anon-207617 29.01.2011 10:27
[Gustl]
> [NemirniTujec]
> Ne morejo te disciplinirat z bananjem, in pač preizkušajo druge načine. In mene res ne presenečajo s tem početjem. Se mi pa zdi malo za malo, da bi se sprenevedali okoli tega.

Ekhm...pojdi na prvo sporočilo te kače in boš zasledil tole, kar je tudi v pravilih.
taki stavki, ki se začnejo z Ekhm... preberi si to in ono... mi dajejo misliti, da sem nekje naredil kolosalno napako, posebej ko z njimi začne nekdo na višjem kvalitativnem nivoju. malo pokroviteljske notice pač ne škodi, da se kaka stvar ne pozabi :-))

"Kaj je FQ in kako deluje?

Vsak uporabnik foruma ima oceno FQ, ki se izračunava glede na določene aktivnosti avtorjev, uporabnikov in administratorjev."

Tako da tale vaša debata je precej nepotrebna, saj je to, da lahko admini vplivamo na fakju, povsem jasno napisano od vsega začetka.
Debata vseeno ni nepotrebna, ker ima veliko bralcev neke povsem drugačne ideje okoli fakjuja, ker so pač slabo prebrali, ali pa sploh niso prebrali prvega sporočila v tej kači.

Včasih se mi zato zdi, da pa se morda sprenevedamo, predvsem stranke, pa tudi ti nekoliko.

Stranke: "kaj češ, pač tok mi folk pluske tala in me frienda, ker sem tok fajn, pa mam pač visokega". In potem z druge strani"oh grozno, minusarji me zasledujejo, lejte kako nizek fakju imam, to ni fer!" Ne štekajo, da ima največji vpliv na premik fakjuja ravno administratorjeva volja, ne pa bedasti minusarski stalkerji. Je pa res, da admin svoje volje ponavadi ne uporabi, ker minusarji večinoma zalezujejo take, ki zalezovanje kar prosijo.

Na te druge odgovarjaš v stilu: "jaaa, imamo to vse vračunano", ali pa "get a life", ali pa "fakju mora biti malo secret, sicer ni zanimiv" itd... kar so sicer okej odgovori, ampak zanalašč daješ take, da folk ne pošteka bistva.

Lahko bi odgovoril tako: "če bi admini menili, da tvoj fakju pomembno odstopa od tvoje vrednosti, bi glede tega kaj storili (s takozvano aktivnostjo administratorjev). Vendar tako ne menimo, zato se kar navadi." Ta odgovor ne bi nič novega razkril o tajnstveni kompleksnosti fakjuja, obenem bi bil pa resen in fer odgovor, ki bi bralce vrnil na realna fakjujska tla, poštekali bi bistvo.

Bistvo je sicer, da ne le ta, čisto vse debate so nepotrebne, to delamo le zato, da vreme brže prolazi.
Gustl sporočil: 13.628
[#1080454] 29.01.11 10:29 · odgovor na: anon-207617 (#1080449)
Odgovori   +    4
[NemirniTujec]
Na te druge odgovarjaš v stilu: "jaaa, imamo to vse vračunano", ali pa "get a life", ali pa "fakju mora biti malo secret, sicer ni zanimiv" itd... kar so sicer okej odgovori, ampak zanalašč daješ take, da folk ne pošteka bistva.
Priznam :)
Bistvo je sicer, da ne le ta, čisto vse debate so nepotrebne, to delamo le zato, da vreme brže prolazi.
Večina nas je takih, nekateri so pa "na misiji" (ki si jo je večina sama zadala, vmes pa na to pozabila in so prepričani, da so poslani za to).
anon-207617 sporočil: 6.899
[#1080456] 29.01.11 10:31 · odgovor na: Gustl (#1080454)
Odgovori   +    1
[Gustl]
> [NemirniTujec]
> Na te druge odgovarjaš v stilu: "jaaa, imamo to vse vračunano", ali pa "get a life", ali pa "fakju mora biti malo secret, sicer ni zanimiv" itd... kar so sicer okej odgovori, ampak zanalašč daješ take, da folk ne pošteka bistva.

Priznam :)

> Bistvo je sicer, da ne le ta, čisto vse debate so nepotrebne, to delamo le zato, da vreme brže prolazi.

Večina nas je takih, nekateri so pa "na misiji" (ki si jo je večina sama zadala, vmes pa na to pozabila in so prepričani, da so poslani za to).
:-)))

10*****, plus, pivo, in kiss (od rave, seveda, razen če si kaj homoerotičen, pol ti lahko tut jaz enga prtisnem)
najobj sporočil: 31.909
[#1080513] 29.01.11 12:00 · odgovor na: anon-207617 (#1080160)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 29.01.2011 12:08
[NemirniTujec]
1.
Tale fakju je nedvomno dobra pogruntavščina, povečal je ukvarjanje folka s forumom, kar prinaša več postov, več obiskov, več reklam. obenem je prijetno orodje, s katerim lahko administracija zmanjša količino svojega dela za oblikovanje forumske vsebine po svoji volji.

2.
da forumska administracija poskuša vsebino foruma oblikovati po svoji volji, je menda jasno, in tega nihče ne skriva in ne zanika.

Da ima s69t navzdol popravljen fakju, je menda jasno, tega ne poštekat je bebavo. Pravtako ga imam jaz najbrž popravljenega navzgor, pa še marsikdo drug.

3.
Da s69t forumski administraciji s svojimi komentarji ne paše, je tudi jasno, in tudi tega nihče ne zanika. In če se za trenutek postavite z visokega piedestala svobode govora in podobnih idej, in se postavite v trdo realnost mentalitete vseh sodelujočih (slovenska širša družbeno politična scena, forum financ, administratorji financ, in s69t), vam mora biti kristalno jasno, zakaj se dogaja točno to, kar se. (Ali pa kaka različica tega)

S tem nočem reči, da vam mora biti jasno samo to, zakaj administracija poskuša minimalizirati "forumsko opaznost" s69t, ampak tudi, zakaj se njemu NE JEBE za to, in zakaj se trudi v nasprotni smeri. Priznavam vso domiselnost administraciji, ker mu je fakju zbila na 39, namesto da bi ga zradirala, in bi se on prijavil jutri s svežim nickom in 50 FQ. Je pa malo naivno, da se napravljajo, kao da ne gre za to :-)

Če kdo rabi podrobne razlage, zakaj je tako, se mi zdaj ne da. razen za evre.
-----------

4.
Prav bedasto se mi zdi, kako vsi furate idejo "koga boli kurac za fakju rejting, to se sekirajo samo degenerirani osebki bla bla bla". BULLSHIT. Največje pičke so tisti, ki si še tega, da so pičke, ne morejo priznati. In takih je kar precej, in tudi z visokimi ratingi... tako na forumu, kot v družbi.

fakju rating je merilo, kako kombinacija forumske administracije in forumskega bralstva ceni določeno osebo, ki tukaj piše. Če je komu za to popolnoma vseeno, potem pač na forum ne bi pisal, ampak bi ga samo bral. In ja, poznam nekaj čudovitih ljudi, ki forum samo berejo.

Druga opcija bi bila, da bi samo odgovarjali na resna zastavljena vprašanja, in poskušali nuditi nekakšen humanitarni servis spraševalcu, ker vam to pač hrani dušo. Temu načinu je blizu TadejK.

VSAK, ki v temo o fakju napiše, da ga boli kurac za fakju, pa v resnici natepava sam sebe. Ko širši množici pišemo neka svoja MNENJA o splošnih zadevah, nam ni vseeno, kako so sprejeta. Mnogo piscev na dotični forum ima zaradi svoje bolj ali manj leve politične usmerjenosti precej nizek fakju, pa kljub temu veliko bralcev. In jih ne boli kaj dosti za fakju, pač vedo, da niso na "svojem" forumu, in kapo dol, lahko bi kot ostala levičarska golazen vedrili na dnevniku ali poop tv ali kjerkoli že. Nekaterim (levim ali desnim) pa Zares paše, če sprožajo gnus v drugih očeh... vsak od nas ma pač svojo bolezen, jebi ga.

Artikuliranim in zmerno argumentiranim levičarjem (ja, tudi taki obstajajo :-)) nižamo rating bralci sami. Administracija pa ga pač niža tistim, ki so publiki všeč, njej pa ne (s69t je idealen primer). In to je nekaj najbolj normalnega za en administriran forum v Sloveniji, najbrž pa kjerkoli. Le merila so v Sloveniji najbrž bolj ku-ku, kot kje drugje.

----------

5.
Osebno mi zelo paše, da imam fakju 63, ali kolikor pač je v tem trenutku, ker mi to potrjuje, da tako administracija kot ljuctvo vidijo nekaj vrednosti v mojem cvokanju na forum, ker tudi sam menim, da ta vrednost je. Če bi iz vseh strani dobival signale, da me nihče ne razume in ne spoštuje, bi nehal pisati. Ampak tak signal bi moral priti iz obeh strani. Ker ga s69t dobiva samo od admina, ne pa tudi od bralcev, pač nadaljuje s svojim pisanjem. Tudi jaz bi.

Iz stališča lastnika in administracije sprejemam uporabnost FQ. Osebno kot uporabniku pa se mi zdi nagravžen. In bi se mi zdel nagravžen ne glede na to, kako visokega bi imel. Ampak to je tema naslednjega zapisa.


... khmm, napaka ...

... meni se prav prisrčno jebe za toti fakju ...
... prav prisrčno pa se mi jebe za toti fakju zato, ker nimam pojma, kako se izračuna ...
... in ker nimam pojma, kako se izračuna, nimam pojma, kako naj vplivam nanj ...
... in ker nimam pojma, kako naj vplivam nanj, se mi prav prisrčne jebe zanj ...

... ja, vidim pa, da ste si vsi enotni, da je lepo imeti velikega ...

... aja, še tole ... itak si sam napisal, da "ko širši množici pišemo neka svoja MNENJA o splošnih zadevah, nam ni vseeno, kako so sprejeta", kar je sicer res ... khmm, ampak na to, kako so naša mnenja sprejeta, toti fakju glih nima nekega posebnega vpliva, če ga sploh ima ... ja, razen za naključne bralce foruma, ki imajo menda postavljeno mejo vidnosti komentarjev na FQ = 40 in potem tistih komentatorjev z nižjim FQ sploh ne vidijo in pa seveda na tiste prijavljene uporabnike, ki si to mejo v svojih nastavitvah sami tako visoko nastavijo, pa potem vidijo samo TadejaK in eventualno še kakšno ravo ali kaj podobnega ...


P.S.: močno pa dvomim, da se TadejK trudi za svoj FQ ... ja, pravzaprav sem dosedaj zaznal le enega pacienta, ki se je res trudil zanj ...
najobj sporočil: 31.909
[#1080523] 29.01.11 12:22 · odgovor na: (#1080261)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 29.01.2011 12:23
[s69t]
> [bc123a]
>
> Ce prav vem, FQ ni realtime, ampak se izracunava v dolocenih intervalih
FQ se izračunava vsako noč ob 3h zjutraj oz. se takrat ažurirajo podatki za naslednjih 24 ur

... holy shit ...


P.S.: tisti včerajšnji holy shit pri Gustlovem s70t je bil zajebancija, ker vem, da tvoji nicki niso povezani s štetjem s01t, s02t, s03t do aktualnega s69t ... no, ja ... vem, da niso v celoti povezani s tem štetjem ... khmm, ampak tale holy shit zdaj pa je mišljen čisto zares ... pizda, ne morem verjet, da nimaš kaj bolj pametnega za počet, kot ob treh zjutraj gledat, kako ti toti fakju preskoči na višjo cifro ali ne ... holy shit, še enkrat ...
anon-249272 sporočil: 21
[#1080535] 29.01.11 13:03 · odgovor na: (#1080525)
Odgovori   +    7
Evo moje izkušnje:

Odprl sem nick sajmonela. Napisal sem skupaj 5 postov (ampak dva danes, torej še nista upoštevana), nimam ne prijateljev, noben me ne ignorira.

Čisto prvi post sem sestavil rahlo antiSDS, ma ne proKGB. Bilanca 10 minusof pa dva plusa. Ostali 4, bolj povezovalni komentarji: 1 krat brez ocen, trije pa 100% plusi
Fakju naslednji dan na prve tri poste sploh ni reagiral, danes pa je stanje 45.

Padec za 5 točk, zaradi enega posta, drugi brez ocene, tretji en plus od ene ocene...prvič vidim. Mogoče pa formule res sploh ni. Eh, gremo dalje.

Lp,dorki22
Gustl sporočil: 13.628
[#1080556] 29.01.11 13:38 · odgovor na: (#1080525)
Odgovori   +    2
[rename]
> [Gustl]
> > [rename]
> > > [Gustl]
> > Naslednji korak k zmanjševanju dela adminov bo umik komentarjev in obrazca za komentiranje pod članki. Bo le še povezava. To bo dokaj kmalu.
> >
> > A je cilj zmanjšanje komentarjev (ali zgolj ohranjanje lepega page-a pod člankom)?
>
> Oboje, je povezano.

Ja zakaj pa potem v člankih vabite bralce, da naj povedo svoje mnenje na forumu?

Ja zato, da oddajo svoje mnenje in sodelujejo v debati. Kaj tu ni jasno :)
Gustl sporočil: 13.628
[#1080558] 29.01.11 13:41 · odgovor na: anon-249272 (#1080535)
Odgovori   +    2
[sajmonela]
Evo moje izkušnje:

Odprl sem nick sajmonela. Napisal sem skupaj 5 postov (ampak dva danes, torej še nista upoštevana), nimam ne prijateljev, noben me ne ignorira.

Čisto prvi post sem sestavil rahlo antiSDS, ma ne proKGB. Bilanca 10 minusof pa dva plusa. Ostali 4, bolj povezovalni komentarji: 1 krat brez ocen, trije pa 100% plusi
Fakju naslednji dan na prve tri poste sploh ni reagiral, danes pa je stanje 45.

Padec za 5 točk, zaradi enega posta, drugi brez ocene, tretji en plus od ene ocene...prvič vidim. Mogoče pa formule res sploh ni. Eh, gremo dalje.

Bom še enkrat napisal:

- formula ni tako enostavna, da upošteva tam dva pluska pa dva minuska
- FQ je pri malem številu vhodnih podatkov lahko zelo volatilen (ko bo kaj časa, dodamo varovalko).
Gustl sporočil: 13.628
[#1080566] 29.01.11 13:58 · odgovor na: (#1080562)
Odgovori   +    3
[rename]
> [Gustl]
> > [rename]
> > > [Gustl]
> > > > [rename]
> > > > > [Gustl]
> > > > Naslednji korak k zmanjševanju dela adminov bo umik komentarjev in obrazca za komentiranje pod članki. Bo le še povezava. To bo dokaj kmalu.
> > > >
> > > > A je cilj zmanjšanje komentarjev (ali zgolj ohranjanje lepega page-a pod člankom)?
> > >
> > > Oboje, je povezano.
> >
> > Ja zakaj pa potem v člankih vabite bralce, da naj povedo svoje mnenje na forumu?
>
>
> Ja zato, da oddajo svoje mnenje in sodelujejo v debati. Kaj tu ni jasno :)

Zgoraj si napisal, da je eden od ciljev zmanjšanje komentarjev.
To je tako, kot bi imel dva cilja: enega, da tečeš naprej, drugega pa (istočasno) rikverc :-)))


Pa zavaravanje protivnika je na tem delu sveta že dolgo znana taktika :)
anon-182910 sporočil: 1.666
[#1080661] 29.01.11 16:41 · odgovor na: (#1080569)
Odgovori   +    4
Rename - to ne gre kot replaj na tebe ... ampak se samo zlivam glede FQ ja glede cele debate.

FQ je popolnoma irelevanten imho, zakaj :
- Jasno je, da cajtung finance hoče bit politično korekten
- Jasno je da so admini leni( tako kot vsi zaposlenčki), in da frizirajo na roke FQ tako da imajo čim manj motečih elementov in da politično nekorekte "osebke" (tista 2 ali 3 komada) pač spravijo iz praga vidljivosti, da imajo manj dela in da jim posledično tudi šefi čim manj težijo
- FQ za debate na forumih ni pomemben, ker ima večina nastavljen prag 1
- če imaš pripravljen politično nekorekten post, nizek FQ in bi rad da se vidi pod člankom, odpreš nov account in postaš ( pa šteješ minute ali ure, ko je izrezan), no big deal
- Hkrati uživaš kolko jebeš admine, svoj FQ pa lahko šparaš ali pa ne, irelevantno
- Jasno je da ovce palijo na rangiranje, za kar je FQ izvrsten instrument, in prilagajajo svoje obnašanje temu instrumentu.
- FQ zadene samo nesamozavestne, in nesigurne


V družbi, ki je taka kot je, kjer koli, ne samo pri nas, pač obstaja množična percepcija politične korektnosti in izogibanja temam, ki so sicer pomembne in del našega vsakdana, ampak se o njih ne razpravlja oz, obstaja mainstream mišljenje, kar je drugače je narobe
( recimo ne govori se o moralni opravičenosti do terorizma, o tem kdaj je nasilje sprejemljivo in kdaj ne , .... itd itd).

In ker so admini in cajtung pač del mainstrema, morajo biti politično korektni in režejo vse kar ni. Ni za zamerit, that is life. FQ je cool in dobra zadeva. Obnašanje ovc se usmnerja z eno dvomestno cifro. Zmaga.

Koliko se kdo gre FQ igrice in koliko ne, pa ni več odvisno od cajtunga in adminov.
anon-214372 sporočil: 3.048
[#1080679] 29.01.11 17:05 · odgovor na: anon-182910 (#1080661)
Odgovori   +    1
Ves, tole se mi zdi lep posnetek stanja v drzavi. Oblast se dela, da temelji na moralnih vrednotah, na skrivaj pa dela izkljucno v lastno korist. In posameznik, ki je zmotno preprican v prvo moznost ( bodidi na podlagi lastne morale bodidi zgolj neumnosti), se pravilom prilagodi. Posameznik, ki spregleda, se pa tudi strinja, v skladu z nacelom: vem, kako nategniti drzavo in to lahko naredim vsak trenutek, sem nad tem.

Vazno, da se vsi se pritozujejo nad stanjem duha v drzavi in butalstvom ;)
čarli sporočil: 13.178
[#1080709] 29.01.11 18:24 · odgovor na: (#1080329)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: čarli 29.01.2011 18:42
[s69t]
Preden me zbanajo, naj povem, da bo imela nomenklatura preko svojih formalnih in neformalnih vzvodov moči vse niti v rokah tudi v Sloveniji 2.0, njena sposobnost preživetja se lahko primerja samo z oni grdobo iz serije filmov Alien.
A nima nomenklatura že zdaj praktično tako moč? A ni pri ohranjanju takšne moči pomagal tudi ij, ki je po tvojem mnenju edini rešitelj v Sloveniji. Če bi samo privatiziral NLB bi naredil veliko škodo tej organizaciji. Ampak ne, on je hotel tudi postati del te elite...
anon-182910 sporočil: 1.666
[#1080743] 29.01.11 19:15 · odgovor na: anon-214372 (#1080679)
Odgovori   +    3
[naporen]

Posameznik, ki spregleda, se pa tudi strinja, v skladu z nacelom: vem, kako nategniti drzavo in to lahko naredim vsak trenutek, sem nad tem.
Glej, moja in edino moja odločitev je katere igrice se grem in katere ne (kar je moja osnovna pravica, pravica bitja, ki se samozaveda), in seveda skladno s tem tudi sprejmem posledice svojih odločitev. Jaz se nikjer nisem strinjal, da veljajo zakoni, in ustava kot so napisani zame. To so določili neki ljudje, ki jih ne poznam, nimam z njimi nič skupnega in se z njimi celo zelo ne strinjam (tudi v večini pogledov na svet, ki jih propagirajo kot svoje in splošno normalne ne).
Obstajajo argumenti moči in nasilja ( policija, .... ), ki pač vplivajo na moje odločitve, in na moj potek življenja, drugače, kot bi jaz želel, ampak se pač v izbiri tehtanja opcij, pač odločim. In to je bistvo ... da veš da alternativne opcije so, in da četudi so kao v splošnem nesprejemljive, so tu in še kako realne, s sabo pač nosijo določene posledice.

FQ na tem forumu ... je posledica tvojih/mojih/naših odločitev in dejanj.
In če je posledica mojih dejanj, pisanja, zmerjanja, izživljanja, česarkoli, zgolj cifra, ki se veča ali manjša, se mi pač zdi edino možno normalno, da se s tem ne bom niti malo ukvarjal.
Ker poleg tega da nima vpliva na moje "forumsko življenje" nima niti najmanjšega vliva na količino sheta, ki ga lahko spravim v svet skozi to orodje, ki so mi ga ljudje, ki delajo na financah pač dali (verjetno že vejo zakaj to delajo, če pa ne pa tudi ok).
anon-97761 sporočil: 5.181
[#1160249] 03.04.11 11:44 · odgovor na: Gustl (#887649)
Odgovori   +    0
[Gustl]
Vsak uporabnik foruma ima oceno FQ, ki se izračunava glede na določene aktivnosti avtorjev, uporabnikov in administratorjev. Vsak nov avtor ima začetno vrednost FQ=50, nato pa se začne z aktivnostjo spreminjati proti 1 (negativna aktivnost) ali 100 (pozitivna aktivnost). FQ se izračunava dnevno.

Sporočila avtorjev z FQ 40 (osnovna nastavitev) ali manj niso vidna neposredno pod članki, v forumu pa jih je potrebno odpreti s klikom na povezavo Pokaži sporočilo.

Vsak uporabnik lahko sam določi mejno vrednost FQ, pri kateri bodo sporočila avtorjev z nižjo vrednostjo skrita. Če želite videti vsa sporočila, nastavite vrednost na 1. To opravite v Nastavitvah: forum.finance.si/?prefs

Sporočila avtorjev, ki ste jim dali status Prijatelja, vam bodo vidna, ne glede na njihov FQ.

Sporočila avtorjev, ki jih ignorirate, bodo ostala skrita, ne glede na njihov FQ.
še davidove zvezde z napisom JEW nam prišijte na obleke. poden!
anon-166829 sporočil: 5.290
[#1164252] 06.04.11 12:13 · odgovor na: Gustl (#887649)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: anon-166829 06.04.2011 12:30
(Pomotoma sem objavila svoj apel v napačni temi, zato ga tu ponovno objavljam.)

Pa dobro, zakaj mi je potrebno brisati moja sporočila takoj, ko dobim nekaj plusov.
V brisanem postu ni bilo nič takega, česar niso že tisočkrat napisali drugi.

Kaj ni dovolj, da me umetno držite na nizkem fakjuju?


Medtem, ko gospod bc123a mirno lahko forumaše zmerja z bebci, idioti in jim celo grozi s kalašnikovo; vse brez kakršnihkoli posledic.

Bravo Gustl za tvoje necenzurivno vedenje!

PS:

In ti dobro veš, da se sploh ne oglašam za vsako figo; vedno sem se le takrat, ko je bilo vse skupaj že krepko preko kritične meje!

Čeprav za moje pripombe nisi že od vsega začetka hotel niti slišati, ste na koncu koncev le morali popraviti vse, kar sem vam predlagala, ker so vam stvari, kot ste jih zastavili vi, povzročale preveč zmede. Kmalu bodo padle še zadnje pregrade, ki se jih zaradi uspešne samocenzure forumašev tako zelo oklepaš. Kaj je to, pa veš sam prav dobro.

PSS:

Saj bi napisala še kaj več, pa mi trenutno moj kitajski partner ne pusti.
Že tako imate zadnje čase preveč vdorov.

PSSS:

Pri Kresalkini zalezovalni družbi ste brisali njej v čast velikoveč prispevkov forumašev, kot kjerkoli drugod.

Se ti ne zdi hecno, da se tako zelo bojiš pendreka pendrek ministrice?!!!!!!
najobj sporočil: 31.909
[#1532547] 12.01.12 09:46 · odgovor na: (#1532503)
Odgovori   +    0
[cink]
> [s69t]
> Smola grda, če ima od vseh uporabnikov na forumu ravno s69t največkrat prav in je s svojimi mnenji najbližje resnici. Silencing the messenger of truth with FQ.
;))), ti tole so pa že ene ornk psihološke motje s, da sam sebe imenuješ The messenger of truth. Idi leči se...

... OK, jaz sicer ne bi preveč o tem, če nekdo sam sebe imenuje The messenger of truth ... ja, ampak res pa moraš biti hudo "pameten", če na fuzbalu istočasno staviš enko, nulo in dvojko in se potem hvališ, da si zadel rezultat ...


P.S.: enka pomeni, da zmaga domačin, nula pomeni, da je neodločeno, dvojka pa pomeni, da zmaga gostujoči ...
anon-207617 sporočil: 6.899
[#1532946] 12.01.12 12:16 · odgovor na: (#1532524)
Odgovori   +    8
[cink]
> [s69t]
> FYI: meni so FQ ročno znižali za 9 točk, vprašaj NemirnegaTujca.
>
>

To ti seveda verjamem, sem tudi sam opazil "nenadno gibanje" FQja pri posameznikih.
Cinični, vidim da me "da messenger" navaja za referenco.

V bistvu ma prav, ne pa v podrobnostih.

1. Forum brez posredovanja bi njegov fakju držal nekje od 45 do 55, nikad se ne zna. Utegnilo bi iti tudi precej višje.

2. ergo ima fakju popravljen na 39, da se ne prikazuje nič hudega sluteči množici, ki si sama ne popravlja nastavitev. Ob tem mu je tudi dan znak, da je nezaželjen. Ko je ekstra penast, mu pade na 38, ker pač baza dol potegne.

2.1. Zakaj nima popravljenega nižje; zato ker potem ne bi dojel, da je popravljen točno zato, ker je nezaželjen.

2.2. Zakaj ni preprosto izbrisan: ker je zajedalec. Lahko jih deratiziraš, lahko pa omiliš posledice. Nima smisla pobijat zajedavcev enega po enega. On nimajo drugega za počet, kot da množijo svoja uporabniška imena. Za deratizacijo pa se Kučan ni odločil, ker je vedel (ozna sve dozna), da bo s69t volil za Jankoviča, in bogami, izkazalo se je, da vsak glas šteje.

3. Zakaj je s69t nezaželjen: ker on JE resnica. ne da jo ima - on to JE, prav fizično, kot je bil Jezus pred dvatisoč leti. Zato se jaz ne rabim strinjat s savlijem, mimoidočim, crtom, miranom orbanom (hehe), ali komerkoli, pa lahko mirno sobivamo.

Z resnico pa se ne moreš ne strinjat, in mirno sobivat. Ker se ti prilepi ad hominem na ZS, na mail, in najbrž tudi na vrata, če ve kje so. Tako kot jebene Jehove priče. Ker je pač obolel od Resnice v sebi.

Zato se pač uporablja gasilske metode minimiziranja škode, dokler Kučan ne odobri deratizacije. Jaz ne vem kaj čaka, saj so volitve že mimo. Ampak Kučan že ve, pomoje ga šparajo za glasovanje na naslednjih volitvah, pa tudi za vzor javnosti, da je "desnica" res prfuknjena.

----------

Viš, gospodine cinični, zato je Resnica edina, ki jo ima Tujec banano. Ker vse ostale Resnice, od cinične, do najobjestenjše, pa vse do hard core resnic tam daleč, ki jih je škoda omenjati v tako relativni debati, resničijo samo po forumu, na ZS pa vendarle ne težijo.
anon-207617 sporočil: 6.899
[#1532949] 12.01.12 12:18 · odgovor na: najobj (#1532547)
Odgovori   +    1
[najobj]
> [cink]
> > [s69t]
> > Smola grda, če ima od vseh uporabnikov na forumu ravno s69t največkrat prav in je s svojimi mnenji najbližje resnici. Silencing the messenger of truth with FQ.

> ;))), ti tole so pa že ene ornk psihološke motje s, da sam sebe imenuješ The messenger of truth. Idi leči se...


... OK, jaz sicer ne bi preveč o tem, če nekdo sam sebe imenuje The messenger of truth ... ja, ampak res pa moraš biti hudo "pameten", če na fuzbalu istočasno staviš enko, nulo in dvojko in se potem hvališ, da si zadel rezultat ...
Čuj ti, v sloveniji si :-)

To ni fuzbal, to ni resna stvar. saj ne stavi svojega denarja, ampak prihodnost osovraženih ovac.

tak da ni to stvar pameti...
Dotor sporočil: 269
[#1882216] 17.11.12 12:41 · odgovor na: anon-207617 (#1080449)
Odgovori   +    1
Zakaj je moj fak u,tako nizek?

Večino dobim + ob komentarjih, fak u pa je isti od dneva, ko sem se prijavil.

Moj fak u je 50, vedno isti!

Kaj bo rekla moja žena, če slučajno izve da moj fak u , tako nizko cenijo, hahahah

Saj me bo še zapustila in si našla nekoga, ki ima boljši FAK U!

Napaka v računanju, ali mi nekdo namerno pušča nizek fak u?

Hahahaha

Lp


Dotor
anon-207617 sporočil: 6.899
[#1882447] 17.11.12 15:43 · odgovor na: Dotor (#1882216)
Odgovori   +    6
načeloma pisci brez dodane vrednosti nimajo visokega FQ.

Preletel sem tvoje poste, in nimajo dodane vrednosti. Nič novega se ne naučimo z njih. Prav tako nisi niti malo zabaven - kar marsikdo brez dodane vrednosti je, in to zna zvišat FQ. Potem imaš tudi obupen slog pisanja - vsak stavek v novo ločeno vrstico... boleče za oči.

To, da nisi bolesten navijač enih ali drugih (ampak samo rahel, hehe) je sicer vrlina, ampak je tvoja edina vrlina - in to odraža višina FQ.

Ni važno, koliko plusov ti nalepijo eni ali drugi vojščaki. Važno je, koliko plusov ti nalepi Milan Kučan. Ali pa recimo jaz, njegov forumski namestnik :-)

Za višji FQ:

1. popravi slog pisanja.
2. piši stvari, ki jih res razumeš, pa niso jasne tudi vsem ostalim - da se kaj naučimo.
3. Ne poskušaj postati zabaven... nimaš tega v sebi.

P.S.: sam si vprašal...
Dotor sporočil: 269
[#1882663] 17.11.12 19:18 · odgovor na: anon-207617 (#1882447)
Odgovori   +    0
Hahahah

Hvala za pomoč, očitno moram postati navijač določene politične opcije, pisati brez vejic, vse v enem stavku, brez presledkov in odstavkov.

In seveda brez šal.


Dotor
bc123a sporočil: 48.253
[#1882670] 17.11.12 19:34 · odgovor na: Dotor (#1882216)
Odgovori   +    1
[Dotor]
Zakaj je moj fak u,tako nizek?

Večino dobim + ob komentarjih, fak u pa je isti od dneva, ko sem se prijavil.

Moj fak u je 50, vedno isti!
50 ni nizek FQ. Lahko pa bi pisal malo bolj urejene in koherentne poste, pa bi bil se visji. Prinasas zanimive informacije na forum (zato ti je verjetno zrastel iz 40 na 50), ampak oblika je pa da te srat prime.

PS. Ne zamerit, tovariska kritika s ciljem, da se poboljsas :)
bc123a sporočil: 48.253
[#1882782] 17.11.12 22:25 · odgovor na: (#1882711)
Odgovori   +    3
[icko30]
Pa dobro bisi, a nisi ti kao intelekt tega foruma? Čitam in si mislim, tip ima poštiman v glavi, realist... itd name it superlativov. A na fakju in minus "črti" čisto odpoveš. Pa jebenti, boli te qr*c za tole predalčkanje in minusarjenje,
clovek je vljudno vprasal, od mene je dobil vljuden odgovor, kaj te moti?
anon-214372 sporočil: 3.048
[#1882913] 18.11.12 08:20 · odgovor na: (#1882909)
Odgovori   +    1
[icko30]
Ne gre za dotorja.
Ampak za? Being FQW (FQ Whore)?

Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 9