11 min
Agencija za energijo vztraja: elektrika se bo julija obračunavala po novem in konec!
58 min
Applova prodaja na Kitajskem upadla za petino
2 uri
Top službe – ESA, LTH Castings, NLB, Danfoss, Comtrade, Unior, Gorenjska banka ...
2 uri
Iz NS Triglava odstopil Valjavec
3 ure
Kupil sem delnico še enega podjetja na področju čipov
4 ure
EP potrdil prenovljena fiskalna pravila EU - zadnji korak morajo zdaj storiti še članice
4 ure
Svetovna turistična organizacija in Hrvaška ustanavljata raziskovalni center za trajnostni turizem 2
4 ure
Varovalka pri uvozu kmetijskih proizvodov iz Ukrajine v EU
4 ure
24ur: Kriminalisti obiskali Snežiča in Hajdinjaka
5 ur
(reportaža) Kako je organizirana tovarna japonskih robotov v Kočevju
5 ur
(intervju) Delegirane naloge nikoli ne bi smeli vzeti nazaj
5 ur
L. Mesec po srečanju socialnih partnerjev: Zdaj se bomo ukvarjali z davki in pokojninami! 11
6 ur
Občina Logatec z družbo T-2 v nadgradnjo platforme Logatec Supermesto (PRO)
6 ur
Razkrite bilance 2023: kako so lani poslovala podjetja politikov, znanih odvetnikov, lobistov, profesorjev ... 4
6 ur
Energetika Ljubljana ob koncu kurilne sezone znižuje ceno plina 1
7 ur
Borza NYSE tržne udeležence sprašuje, ali bi podprli prehod na 24-urno trgovanje z delnicami
7 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
7 ur
To je porsche, ki si zasluži pozornost tudi najbolj zagretih ljubiteljev bencinskih hlapov 6
8 ur
Novartis z visoko rastjo dobička in prihodkov
9 ur
Robert Golob kot izvoznik veselih slovenskih ljudskih plesov 1

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Kaj je FQ in kako deluje?

Strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

anon-214372 sporočil: 3.048
[#945203] 04.10.10 11:32 · odgovor na: (#945149)
Odgovori   +    4
Če mačku stopiš na rep, zamijavka bi lahko bil odgovor na tato in mamo.

V normalnih družbah je tako, da so tvoje izrečene besede (in dejanja) tudi del tvoje osebne integritete, ugleda če hočeš. Se pa vedno najdejo shizoti, ki v enem trenutko zatrjujejo nekaj, čez čas pa pozabijo in obrnejo ploščo. Ti so navadno tudi najbolj glasni, ker morajo konvertiti pač dokazati svojo pravovernost.

Se zgodi, da post napišeš tako, da potem, ko ga prebereš ugotoviš, da bi ga lahko napisal bolje ali da nisi izpostavil bistva ali, kar hočeš. Ampak toliko menda človek je priseben, da ne trobezlja tjavendan ampak bo lahko svoje ideale s časovno distanco vsaj razumel, če ne zagovarjal.

Lahko pa razumem, da je dvojnost (ker to ni več zdrav dvom) občasno izključuje eno od opcij in če se temu pridruži še paranoja, ja potem je pa res hudič. Kakšen corpus delicti - pa daj no, saj nisi center sveta. Spusti se na zemljo. Pa čeprav je plavanje v oblakih tudi osebnostna lastnost.

In če je kdo aplavdiranja na odprti sceni potreben , so to definitivno tisti, ki z ognjem in mečem in vesoljskimi trombami udrihajo in izlivajo gnev vsevprek. In to, da te boli kurac za vse poste drugih, hm, je ali laž (ker tu na forumu pišeš in komuniciraš, po tvojih besedah z vsebino, iz tvojih postov pa z avtorji) ali pa patološka narcisodnost (ker potemtakem je važna samo tvoja enosmerna komunikacija, ne zanima te odziv oziroma druga stran). Ali je pa samo egotrip...
anon-193160 sporočil: 1.682
[#945274] 04.10.10 12:10 · odgovor na: (#945149)
Odgovori   +    4
Jaz seveda stojim za vsem kar pišem...

Če bi bilo tole res, ne bi pobrisal vso zgodovino nazaj. In v luči tega dejstva so vse ostale besede v tvojih zgornjih dveh postih nesmiselne in prazne.
Meni recimo je vseeno ali ti napišeš tisoč postov in jih potem zbrišeš, delaj kar hočeš, jaz itak ne polemiziram s teboj, pač pa z vsebino kakršno si se odločil prezentirati
To isto tudi ostali počnemo s tvojimi posti, zato je tvoj gnev nad našimi odgovori na tvoje poste še toliko manj razumljiv. Razen seveda, če je situacija pri tebi taka, da pišeš nekaj, obnašaš se pa drugače.
anon-9939 sporočil: 17.846
[#945282] 04.10.10 12:14 · odgovor na: (#944400)
Odgovori   +    6
[janezpizdek]
Koliko dela je tu pri nas v Sloveniji s pohlevnimi zdresiranimi pizdeki, ki so tak silno odvisni od socialnega aplavza. Po mojem imamo na prebivalca največ t.i. "approoval seekerjev". To nam vcepijo že zelo zgodaj, in očitno tega nismo prosti niti na na "forumih za drasle", hehe. "Bravo, Janezek, dobro si povedal". "Tršica, tršica, še mene ste pozabila pohvaliti!". "Dobro Tonček, tudi ti si priden". heheeeeeee!

P.S.

Ljudje božji, dajte že enkrat natrenirati ta kurčev libretto, porkamadona, krucefiks aubiks madona matervola! Če pri priči ne nehate nabijat o pluskih-minuskih, se bom iz tega zbora samoizobčil.

Dajmo: "Boli me kurac za pluske-minuske!". Na tej točki vsi gnusno pljunemo enega mastnega na tla. Ajde zdaj fsi v en glas, ponavljajte refren za mano: "...boli me kurac za pluske-minuske...boli me kurac za pluske-minuske"...raje v bufeti lovim keš pičke, kot kurčeve pluske-minuske,...siks pek čukur priskoči mi fpomoč, da dobim moč da...fakju faktor mi dol bngla...udba disklejmer mi bruhanje...

LP shaman
Fant, če je kdo tukaj "attention whore" in "approval whore" si to ti.
anon-9939 sporočil: 17.846
[#945322] 04.10.10 12:43 · odgovor na: (#945318)
Odgovori   +    3
[janezpizdek]
> [0219K21]
> > [janezpizdek]
> > Koliko dela je tu pri nas v Sloveniji s pohlevnimi zdresiranimi pizdeki, ki so tak silno odvisni od socialnega aplavza. Po mojem imamo na prebivalca največ t.i. "approoval seekerjev". To nam vcepijo že zelo zgodaj, in očitno tega nismo prosti niti na na "forumih za drasle", hehe. "Bravo, Janezek, dobro si povedal". "Tršica, tršica, še mene ste pozabila pohvaliti!". "Dobro Tonček, tudi ti si priden". heheeeeeee!
> >
> > P.S.
> >
> > Ljudje božji, dajte že enkrat natrenirati ta kurčev libretto, porkamadona, krucefiks aubiks madona matervola! Če pri priči ne nehate nabijat o pluskih-minuskih, se bom iz tega zbora samoizobčil.
> >
> > Dajmo: "Boli me kurac za pluske-minuske!". Na tej točki vsi gnusno pljunemo enega mastnega na tla. Ajde zdaj fsi v en glas, ponavljajte refren za mano: "...boli me kurac za pluske-minuske...boli me kurac za pluske-minuske"...raje v bufeti lovim keš pičke, kot kurčeve pluske-minuske,...siks pek čukur priskoči mi fpomoč, da dobim moč da...fakju faktor mi dol bngla...udba disklejmer mi bruhanje...
> >
> > LP shaman
>
> Fant, če je kdo tukaj "attention whore" in "approval whore" si to ti.

To je pa razvidno iz česa že?

LP shaman
Hahaha, navsezadnje tudi iz tvojega "FucQ" faktorja.
anon-9939 sporočil: 17.846
[#945497] 04.10.10 14:33 · odgovor na: (#945482)
Odgovori   +    5
[janezpizdek]
> [0219K21]
> > [janezpizdek]
> > > [0219K21]
> > > > [janezpizdek]
> > > > Koliko dela je tu pri nas v Sloveniji s pohlevnimi zdresiranimi pizdeki, ki so tak silno odvisni od socialnega aplavza. Po mojem imamo na prebivalca največ t.i. "approoval seekerjev". To nam vcepijo že zelo zgodaj, in očitno tega nismo prosti niti na na "forumih za drasle", hehe. "Bravo, Janezek, dobro si povedal". "Tršica, tršica, še mene ste pozabila pohvaliti!". "Dobro Tonček, tudi ti si priden". heheeeeeee!
> > > >
> > > > P.S.
> > > >
> > > > Ljudje božji, dajte že enkrat natrenirati ta kurčev libretto, porkamadona, krucefiks aubiks madona matervola! Če pri priči ne nehate nabijat o pluskih-minuskih, se bom iz tega zbora samoizobčil.
> > > >
> > > > Dajmo: "Boli me kurac za pluske-minuske!". Na tej točki vsi gnusno pljunemo enega mastnega na tla. Ajde zdaj fsi v en glas, ponavljajte refren za mano: "...boli me kurac za pluske-minuske...boli me kurac za pluske-minuske"...raje v bufeti lovim keš pičke, kot kurčeve pluske-minuske,...siks pek čukur priskoči mi fpomoč, da dobim moč da...fakju faktor mi dol bngla...udba disklejmer mi bruhanje...
> > > >
> > > > LP shaman
> > >
> > > Fant, če je kdo tukaj "attention whore" in "approval whore" si to ti.
> >
> > To je pa razvidno iz česa že?
> >
> > LP shaman
>
> Hahaha, navsezadnje tudi iz tvojega "FucQ" faktorja.

Jebote, ti si pa zgleda res na Mensi goljufal. A si ti siguren da so ti rekli da je to Mensa, da ni bil izbor Mister Cvičkarije, alpa kak mesarski "Mr. Mesa", ti si pa razumel "Mensa" namesto "Mesa"?

Pa kako pod milostnimi nebesi in svetim trdostojnim kurcem sem jaz lahko kriv za Gustlnov fakju faktor, ki mi ga njegov The Stroj producira in pripisuje up to G&C discretion, saj jaz niti na to želim, niti ne morem fplivati niti ne vem kako to sploh funkcionira, da bi sploh poznal smer delovanja.

Eni ste res že total fkurcetu. Pa daj Gustle, jarane, da jim že pizdekom razdeli toti moj fakju v enakih deležih, men ga pa fukni na nulo, oz. men ga vsekakor nekak zdrkaj na nulo, da bo enkrat gmah, porkamadona kricefiks aubiks takorekoč. Huhhhh!

LP shaman
Šabane, to ti ravno trdim ves čas, da si pač "attention whore" in "approval whore", da pa je ta tvoj FucQ faktor le objektivno kazalo kako uspešen si pri tem.

Ko ti trdiš, da boš kaj spisal na način "baš me boli za..." si podzavestno pač odvisen od pluskov in minuskov, rezultat tega je, da očitno napišeš bogu in tukajšnjemu ljudstvu všečne pisarije.

Namesto, da ljudstvo poženeš v to, da začno razmišljat in se s teboj tudi kregat (devil's advocate), si se pač sprijaznil s tem, da tuliš v isti rog. Tudi prav, a ne meni jokcat, ko ti nastavim ogledalo, da v tvojem pisanju niti trohice izzivov ni. Le dovtipi, domislice, šege in šale za male budale.

Ajt..
anon-193160 sporočil: 1.682
[#945624] 04.10.10 15:58 · odgovor na: anon-9939 (#945497)
Odgovori   +    1
Tole sicer ni tema, vendar me zanima, kaj pomeni tisti "N" v rumenem polju, ki se je kar naenkrat pojavil pri nekaterih postih?
anon-168805 sporočil: 1.072
[#945658] 04.10.10 16:19 · odgovor na: anon-193160 (#945624)
Odgovori   +    8
Neumno?

Ni!

Nesramno?

Ni!

Noro?

Niti!

Neresn o?

Ne in ne!

Ja kaj pa potem?

N e p r i m e r n o !!!

... da taka vsevedka tega ne ve, he, he, he!
anon-193160 sporočil: 1.682
[#945661] 04.10.10 16:20 · odgovor na: (#945643)
Odgovori   +    1
Hm, zdaj je pa zginilo. Sicer pa sem enkrat v preteklosti že kliknila neprimerno po nesreči, pa se ni nič pojavilo. Je pa hecno, da se je to pojavilo pri mojih postih in pri postih tistega forumaša, čez katerega se tu pritožujem, da me načrtno bombardira s tem, da se prijavlja pod različnimi nicki, pa jaz nisem kliknila gumba "neprimerno", tega sploh nikdar ne klikam. In še bolj čudno je, da se je to pojavilo ravno pri tistih prostih, pri katerih se dajeva in pri nobenih drugih.
anon-193160 sporočil: 1.682
[#945665] 04.10.10 16:23 · odgovor na: (#945643)
Odgovori   +    1
Sem iz firbca kliknila kar na svojega, pa se ni zgodilo nič. Po mojem se jim je nekaj zameštralo. :)
anon-9939 sporočil: 17.846
[#945842] 04.10.10 21:39 · odgovor na: (#945748)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-9939 04.10.2010 21:57
[janezpizdek]
> [0219K21]
> > [janezpizdek]
> > > [0219K21]
> > > > [janezpizdek]
> > > > > [0219K21]
> > > > > > [janezpizdek]
> > > > > > Koliko dela je tu pri nas v Sloveniji s pohlevnimi zdresiranimi pizdeki, ki so tak silno odvisni od socialnega aplavza. Po mojem imamo na prebivalca največ t.i. "approoval seekerjev". To nam vcepijo že zelo zgodaj, in očitno tega nismo prosti niti na na "forumih za drasle", hehe. "Bravo, Janezek, dobro si povedal". "Tršica, tršica, še mene ste pozabila pohvaliti!". "Dobro Tonček, tudi ti si priden". heheeeeeee!
> > > > > >
> > > > > > P.S.
> > > > > >
> > > > > > Ljudje božji, dajte že enkrat natrenirati ta kurčev libretto, porkamadona, krucefiks aubiks madona matervola! Če pri priči ne nehate nabijat o pluskih-minuskih, se bom iz tega zbora samoizobčil.
> > > > > >
> > > > > > Dajmo: "Boli me kurac za pluske-minuske!". Na tej točki vsi gnusno pljunemo enega mastnega na tla. Ajde zdaj fsi v en glas, ponavljajte refren za mano: "...boli me kurac za pluske-minuske...boli me kurac za pluske-minuske"...raje v bufeti lovim keš pičke, kot kurčeve pluske-minuske,...siks pek čukur priskoči mi fpomoč, da dobim moč da...fakju faktor mi dol bngla...udba disklejmer mi bruhanje...
> > > > > >
> > > > > > LP shaman
> > > > >
> > > > > Fant, če je kdo tukaj "attention whore" in "approval whore" si to ti.
> > > >
> > > > To je pa razvidno iz česa že?
> > > >
> > > > LP shaman
> > >
> > > Hahaha, navsezadnje tudi iz tvojega "FucQ" faktorja.
> >
> > Jebote, ti si pa zgleda res na Mensi goljufal. A si ti siguren da so ti rekli da je to Mensa, da ni bil izbor Mister Cvičkarije, alpa kak mesarski "Mr. Mesa", ti si pa razumel "Mensa" namesto "Mesa"?
> >
> > Pa kako pod milostnimi nebesi in svetim trdostojnim kurcem sem jaz lahko kriv za Gustlnov fakju faktor, ki mi ga njegov The Stroj producira in pripisuje up to G&C discretion, saj jaz niti na to želim, niti ne morem fplivati niti ne vem kako to sploh funkcionira, da bi sploh poznal smer delovanja.
> >
> > Eni ste res že total fkurcetu. Pa daj Gustle, jarane, da jim že pizdekom razdeli toti moj fakju v enakih deležih, men ga pa fukni na nulo, oz. men ga vsekakor nekak zdrkaj na nulo, da bo enkrat gmah, porkamadona kricefiks aubiks takorekoč. Huhhhh!
> >
> > LP shaman
>
> Šabane, to ti ravno trdim ves čas, da si pač "attention whore" in "approval whore", da pa je ta tvoj FucQ faktor le objektivno kazalo kako uspešen si pri tem.

Jebiga, to je ko v onem vicu, ko je Hasotu pas počil lih takrat ko je v štali rihtal kravo. Na vprašanje Suljota kaj vendarle počne s hlačami pod koleni stoječ izza krave, je rekel "Jebem, kravu, da ti bilo što drugo kažem ionako mi ne bi vjerovao".

Ti si mene našel in flagranti z visokim Fakju faktorjem in jebiga nima smisla, če tebi to pomeni posledico mojega zavestenega tekanja za pozornostjo in odobravanjem, potem nama dijalog ne bo stekel. Če ti kaj pomeni, a vem da ti nič, jaz ne tekam ne za enim ne za drugim, je ap res, da težka nasprotja in pšizdarije raje predstavim humorno kot skozi zaripel popadljiv špetir, to pa drži, to sem jaz hehe.
>
> Ko ti trdiš, da boš kaj spisal na način "baš me boli za..." si podzavestno pač odvisen od pluskov in minuskov, rezultat tega je, da očitno napišeš bogu in tukajšnjemu ljudstvu všečne pisarije.

Jaz sem enako pisal ko pluskov in minuskov ni bilo in bom tudi če jih znova ukinejo. Tak da to ni ravno v potrditev tvojih tez.

>
> Namesto, da ljudstvo poženeš v to, da začno razmišljat in se s teboj tudi kregat (devil's advocate), si se pač sprijaznil s tem, da tuliš v isti rog. Tudi prav, a ne meni jokcat, ko ti nastavim ogledalo, da v tvojem pisanju niti trohice izzivov ni. Le dovtipi, domislice, šege in šale za male budale.

Ohoho, pa si le izdavil. Preden začnem to imam spomniti, da na forumu imam jaz debato z "ljucvom", ki se z menoj ne strinja pa debatiramo in tudi debato z ljucvom, ki se z menoj strinja pa tudi žnjimi debatiramo.

Drži tudi, da je debate več in je z moje strani bolj razgibana z onimi, s katerimi se medsebojno ne strinjamo, ni pa nujno taka debata tudi bolj plodna. Zlasti neplodne so one komunkacije kjer debate ni, je zgolj jasen stejtment, da sem nekomu antipatičen s svojimi navedbami. Fajn, ma to ni debata.

Mene tisti, ki mislite, da se greste Devil's advokate običajno obtožate, da sem eden redkih umsko motenih, ki mainstream ljubezni do tovariša Satana s 550 taužent Slovenci ne delim. To, da bi mene kdo obdolžil tuljenja v isti rog z mainstreamom je meni ful novo. Še občutka ne poznam, kaj šele, da se bi počutil mainstreamovsko.

Iz dogajanja tu na forumu in zasebnih mailov vseh onih, ki so mi sicer napisali prijazne maile v podporo, sklepam kvečjemu da je njihovo mnenje, da sem predvsem full off-mainstream, tako vsaj pozicionirajo zadeve oni sami.

Tudi oni, ki so mi izrazili svoj gnus, me nimajo za nikaršen fakin komformistični mainstream, ravno kontra imajo me za izrod od off-streama, ter mi zagotavljajo, da sem "redka iregularnost, skorajda bolezen na zdravem telesu slovenskega ljucva".

Nihove jezne reakcije, češ kaj se kurčim, če pa "večina Slovencev" podpira tovariša Turka in Kučana in Pahorja in Levo-na-sredini vobče, da takšni izrodi, kot sem jaz valda ja nea bodo pokvarili nirvane slovenskega ljucva, ter da sem prav gotovo plačanec, kajti "normalen" (mainstream, hehe) Slovenec ne misli tako.

Ko smo tu na forumu imeli debato o arbitražnem sporazumu, sem jih fasal z vseh strani. Meni to nekak nea je mainstream in komformizem, ti pa se lahko delaš mono, seveda.

Sicer pa se jaz nič posebej ne trudim biti niti mainstream niti off-mainstream: jaz povem kot čutim, mislim ali vem. Eta vsjo. Komur všeč, komur ne. Je pa res, da sem vsakič, ko sem brcnil v temo in mi je sogovornik postregel z argumenti, seveda nemudoma izpovedal svojo mea culpo. Meni je to normalno in nima veze s komformizmom, pač pa z resnico in civilizranostjo in razumnostjo in poštenostjo. Je pa to velik problem za fanatične vernike, kot se tu trudiš obnašati ti, recimo.

>
> Ajt..

Naš režim je že tventietfortifajv komunistični. Jaz nikdar v svojem življenju nisem bil na strani tega režima, niti sem z mainstreamom, ki ga vsak režim vzpostavi in ta žalibog hočeš-nočeš de facto rula deželi. Zato se mu tudi reče mainstream in ne poznam dežele na svetu kjer mainstream ni pro-režimski.

Kdo je tu na forumu pro-režimski in kdo ne, vemo vsi. Ti se sam poišči kje si.

Če pa je tebi tuljenje z mainstreamom to, da ko ti slepo braniš svojega Golobitscha in nihče na forumu ni s teboj, jaz pa absolutno ne, potem je to očitno bolj stvar tovje osebne percepcije in doživljanja, ne pa tudi odsev realne slike sveta v ogledalu.

Sicer pa, vseeno spoštujem tvojo percepcijo v smislu poziva k razmisleku, takšna je in se bom nad njo debelo zamislil.

LP shaman
A-propos "branjenje Golobitscha", tip je, kolikor vem, nedolžen kot otroška rit. Ne le, da ni kaznovan na sodišču, niti obtožnice, da bi storil kakršno koli kaznivo dejanje ni, niti suma, da bi storil kakršno koli kaznivo dejanje, niti suma korupcije, niti česarkoli od blebetanja njegovih političnih nasprotnikov.

To pa, da se kdo z njim politično ne strinja pa še ne pomeni, da je barabon (ok, razen za tiste, ki jim je zelo verjetno stopil na žulj).

In, če je treba za človeka dati "benefit of the doubt" bom to prav gotovo jaz, tako za "Golobitscha" kot za Črnkoviča (dokazano celo tukaj na tem forumu), preden so se pokazale razsežnosti afere Patria. Bil sem in sem še vedno mnenja, da je Patria 8x8 tehnološko boljši izdelek od konkurenčnega. In pri tej pohvali me sploh ne zanima bodi strankarska pripadnost ali stopnja provizij legalno ali nelegalno izplačanih (ali le obljubljenih). O teh naj se ukvarjajo organi pregona.
Gustl sporočil: 13.629
[#946154] 05.10.10 09:54 · odgovor na: anon-193160 (#945624)
Odgovori   +    0
[mikica2]
Tole sicer ni tema, vendar me zanima, kaj pomeni tisti "N" v rumenem polju, ki se je kar naenkrat pojavil pri nekaterih postih?
Napaka. Popravljena. Sedaj vidno le adminom, da lažje spremljamo, kaj je označeno za Neprimerno.
anon-193160 sporočil: 1.682
[#946455] 05.10.10 12:57 · odgovor na: Gustl (#946154)
Odgovori   +    3
Ampak je pa fino, da je prišlo do te napake :)
anon-180535 sporočil: 1.169
[#949468] 07.10.10 15:45 · odgovor na: Gustl (#946154)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-180535 07.10.2010 15:48
[#948776] 09:10Odgovori · Neprimerno [+20/20]
Sinity
FQ: 50
sporočil: 1 Se pravi, onadva nista izvenzakonska partnerja in za njiju to ne velja, ceprav sta skupaj kupila hiso in njuno razmerje izkazuje razmerje izvenzakonske skupnosti, ko pa grem jaz, ki tudi nisem porocena, in vpisem otroka v vrtec ali solo (ki je itak zastonj ane), zame pa to velja?? Res me zanima, od kje dvojna merila. Ta drzava res sux.
Fakju saks !!!
Kje je tu logika ? (manj teksta bolŠJa ocena ?)Od kje dvojna merila ??? Dva ki sta napisala prvi post v istemu dnevu, "drugi" trenutno ocenjen s 6.plusi in ocena 20% višja od posta ocenjenega z 20. plusi?
[#948794] 09:17Odgovori · Neprimerno [+6/6]
maticijus
FQ: 60
sporočil: 1 stara koka, dobra supa
Gustl sporočil: 13.629
[#949483] 07.10.10 15:55 · odgovor na: anon-180535 (#949468)
Odgovori   +    1
[bicyclebarricade]
Fakju saks !!!
Kje je tu logika ? (manj teksta bolŠJa ocena ?)Od kje dvojna merila ??? Dva ki sta napisala prvi post v istemu dnevu, "drugi" trenutno ocenjen s 6.plusi in ocena 20% višja od posta ocenjenega z 20. plusi?
Še 12-ič. Ja, vem za problem ob malem številu vhodnih podatkov, bo rešen.
anon-235774 sporočil: 815
[#949945] 08.10.10 01:13 · odgovor na: Gustl (#949483)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-235774 08.10.2010 01:14
[Gustl]
... bo rešen.
Če se boš ukvarjal s super-duper formulo, predlagam ponderje v funkciji FQ-ja. Večji fak, večja teža +, - ali ne/prijatla. Rezultat bo še večja teža FQ, ki je en tak simpatičen korenček :)
anon-235774 sporočil: 815
[#950979] 08.10.10 20:37 · odgovor na: (#950390)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-235774 08.10.2010 20:38
[janezpizdek]
Tak sem tudi jaz Katji, sončecu mojemu nenasitnemu, več kot dvanajstkrat moral povedati, da naj potrpi, da se bo jasno videlo, da sem jaz za njo najboljša izbira za uradnega ljubimca, ...
Ej Pizdek, kdo bo prej na 59? :))) papa (BTW, še nisem uporabila Kviskota!)
anon-180535 sporočil: 1.169
[#951114] 09.10.10 02:46 · odgovor na: anon-235774 (#950979)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-180535 09.10.2010 02:58
(BTW, še nisem uporabila Kviskota!)
Jest bi rad pa zamenjal niknejm, se slabo počutin(iNiN).
PS.Ob zadnji menjavi MIJEbila obljubljena menjava (((čez pol leta )))

(možnosti glede tožbe še preučujem 8-)
anon-235774 sporočil: 815
[#951288] 09.10.10 14:29 · odgovor na: (#951144)
Odgovori   +    0
[janezpizdek]
Najprej dajva razčistiti, a si ti zdaj ata-štrumf ali mamka-mitstrumfpantlschellfickhosen provokatorka.
Opsi!
Izgleda da sem včeraj bil Štrumfeta. Mistejka aj mejka :))
No herc filings, šamane.
Fakju pa ni tako brez zveze. V glavnem je dober indikator dogajanja na forumu. Pravzaprav se čudim, da nimaš večjega. Je pa res, da obstajajo izjeme, npr. Sivi ima, glede na frende in pluse neverjetno nizkega. Morda pa ima Gustlova formula sankcije za pretirano minusarjenje (samo ugibam). Sam redko potalam minus, na ignorju nimam in ne nameravam imeti nikogar. Je vprašanje, čemu naj bi ignor sploh koristil.

OK, drži se, šamančino. Razturaj bando! :) papa
anon-235774 sporočil: 815
[#951292] 09.10.10 14:38 · odgovor na: anon-180535 (#951114)
Odgovori   +    1
[bicyclebarricade]
Jest bi rad pa zamenjal niknejm, ...
Se to sploh da? Jaz bi bil raje Štrumf :)
anon-180535 sporočil: 1.169
[#951305] 09.10.10 15:31 · odgovor na: anon-235774 (#951288)
Odgovori   +    2
..... na ignorju nimam in ne nameravam imeti nikogar. Je vprašanje, čemu naj bi ignor sploh koristil.
Jest sem enkrat preiskusil ignore na cirilici od Xitosa (njegov prvi post, ki sem ga takrat bral), pa potem nisem zdržal, ko sem videl , da je SPET ŠE nekaj napisal in firbec nisem mogel prebrati, tako, da nimam nobenega na ignorju. Sploh pa je smešno, ker sem ravno zaradi komentarjey Xitosa zelo zabaval. Prag berljivosti FQ sem pa nastavil na 1.
anon-180535 sporočil: 1.169
[#951306] 09.10.10 15:43 · odgovor na: anon-235774 (#951292)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-180535 09.10.2010 15:46
[PapaStrumpf]
> [bicyclebarricade]
> Jest bi rad pa zamenjal niknejm, ...

Se to sploh da? Jaz bi bil raje Štrumf :)
Včasih se je dalo, vsake pol leta.
Jest sem bil na začetku postrizenaribica, pol sem pa enkrat zaradi vica :

-Zakaj se izplača parkirati v garažni hiši ?
-Zato ker pajk noter ne more !

........ spremenil ime, ker sem hotel kot bicyclebarricade odgovoriti postrizenaribici, da sem mislil, da se v najboljšemu primeru VOZI S ČOLNOM.
(pol sem hotel pa spet nazaj spremenit ime, pa je pisalo - menjava spet možna čez pol leta)
anon-180535 sporočil: 1.169
[#951330] 09.10.10 16:50 · odgovor na: (#951313)
Odgovori   +    2
Xitos rulz!
Z-Z !

Nazadnje , ko je bil izgnan med treningom sem razmišljal o samomoru :-)))
anon-235774 sporočil: 815
[#951421] 09.10.10 19:32 · odgovor na: anon-180535 (#951305)
Odgovori   +    1
[bicyclebarricade]
Jest sem enkrat preiskusil ignore na cirilici od Xitosa (njegov prvi post, ki sem ga takrat bral), pa potem nisem zdržal, ko sem videl , da je SPET ŠE nekaj napisal in firbec nisem mogel prebrati, tako, da nimam nobenega na ignorju. Sploh pa je smešno, ker sem ravno zaradi komentarjey Xitosa zelo zabaval. Prag berljivosti FQ sem pa nastavil na 1.
Seveda. Če bi že koga na ignor, bi bilo manj zanimivo. Če bi se hotel z vsem strinjati, bi na ignor puknil vse, razen sebe.
BTW, kam je izginil Mrgud Xitos? Nič nisem slišal, da bi imel spet kakšen dopust v Banovcima. Najraje berem njegov ekstrat vicev.
Če si me ti dodal med frende, jaz te imam tam že dolgo časa, zaradi vicev. papa
anon-235774 sporočil: 815
[#951422] 09.10.10 19:35 · odgovor na: anon-180535 (#951306)
Odgovori   +    0
[bicyclebarricade]
-Zakaj se izplača parkirati v garažni hiši ?
-Zato ker pajk noter ne more !
hehehe, dobra!
anon-235774 sporočil: 815
[#951437] 09.10.10 20:04 · odgovor na: (#951351)
Odgovori   +    0
[janezpizdek]
... da jih za moje i tvoje lajanje hudo močno boli kurac, y bogami dildo friti jih tudi boli, takorekoč.
Jih pa ne boli kurac, kaj piše Frankl z ekipo. Brez skrbi, da pa ima Frankl na forumu dober fitbek. Brez forumskih kužotov, brez skrbi, da bi se npr. ona nagnusna revolucionarka zaustavljalka, izpraznjevala vsak drugi dan. Tako pa le dvakrat na leto.
Glede na situacijo f perimetru, glede na to, da visok Fakju eni razumejo kot rezultat kurbanja oz pocestniškega obnašanja ...
Visok je fak 70+. Atenšn hor gore dole, jaz komentarje 60+ avtomatično preberem bolj pazljivo. Je neka logika, a ne..

Dobro nas Gustl s tem fakjujem, hehe. Pet zvezdic :)!

Ajd, šamančina. Razturaj bando, mej se in papa.
anon-180535 sporočil: 1.169
[#952535] 11.10.10 11:01 · odgovor na: anon-235774 (#951421)
Odgovori   +    2
BTW, kam je izginil Mrgud Xitos? Nič nisem slišal, da bi imel spet kakšen dopust v Banovcima. Najraje berem njegov ekstrat vicev.
"službeno na dopustu ?" www.tportal.hr/2008/...9007.4.jpg
anon-9939 sporočil: 17.846
[#952545] 11.10.10 11:11 · odgovor na: (#951351)
Odgovori   +    5
[janezpizdek]
> [PapaStrumpf]
> > [janezpizdek]
> > Najprej dajva razčistiti, a si ti zdaj ata-štrumf ali mamka-mitstrumfpantlschellfickhosen provokatorka.
>
> Opsi!
> Izgleda da sem včeraj bil Štrumfeta. Mistejka aj mejka :))
> No herc filings, šamane.
> Fakju pa ni tako brez zveze. V glavnem je dober indikator dogajanja na forumu. Pravzaprav se čudim, da nimaš večjega. Je pa res, da obstajajo izjeme, npr. Sivi ima, glede na frende in pluse neverjetno nizkega. Morda pa ima Gustlova formula sankcije za pretirano minusarjenje (samo ugibam). Sam redko potalam minus, na ignorju nimam in ne nameravam imeti nikogar. Je vprašanje, čemu naj bi ignor sploh koristil.
>
> OK, drži se, šamančino. Razturaj bando! :) papa

Hehe. Hvala, hvala, ti veš dobro,da mene niti ni treba šuntati. Ma, oba veva, da je to takšne vste banda, da se njim sladko jebe za to tvoje in moje "razturavanje". Peski lajajo, karavana pa mirno gre dalje, kanede. Pa še to, tota karavana po mojem ravna na podlagi eskimskih narodnih pregovorov - peski ki hudo močno lajaja, niso nasilni, torej še en razlog, da jih za moje i tvoje lajanje hudo močno boli kurac, y bogami dildo friti jih tudi boli, takorekoč.

P.S.

Glede na situacijo f perimetru, glede na to, da visok Fakju eni razumejo kot rezultat kurbanja oz pocestniškega obnašanja (Ejđent Outventiuan, a.k.a. triplouseven, mi je oni dan opalil šamarčino, rekoč, da sem "attenšn hor" pa še en podoben hor da sem, skrtaka lahko rečemo, da velja tu f totem sajberbufeti, da jo ni večje kletvice od te: "Daboga ti Gustlov The Stroj odmeril Fakju več kot 40". To je neki tacega kot oni grafit na pročeljih Beograda, ko je NATO bombardiral: "Dabogda ti kuća bila na CNN".

LP shaman
In obratno..

Ko si si dal pobrisat celotno tukajšnjo zgodovino pisanja, ter si začel znova je bilo, kot bi si napisal na čelo "džaba ste krečili".
anon-214372 sporočil: 3.048
[#952580] 11.10.10 11:28 · odgovor na: Gustl (#887649)
Odgovori   +    3
Če si res kdo želi dober FQ, šest koristnih nasvetov:

-ne polemiziraj z ekstremisti, levimi ali desnimi
-ne dokazuj ljudem, da nimajo prav - še posebej če res nimajo (don't be smart ass)
-če se z nekom resnično ne strinjaš, pritrdi nasprotnemu komentarju in se izogibaj neposrednemu napadu
-ne štedi plusov, minusov se izogibaj
-pluse lahko podkrepiš s komentarjem (za tole pa dobiš plusek), prav tako dodajanje prijateljev (za tole pa letiš direkt med frende)
-zbiraj dobre vice in jih redno objavljaj

Skratka, nekako tako kot v resničnem svetu: za všečnost je nujen samo kanec samokontrole in všečnost ni nujno tudi kakovost - konec koncev je Janković dobil 65% ;)

P.S.: stranski učinek merjenja všečnosti je pa dolgoročno po mojem mnenju razvodenelost vsebine in odliv komentatorjev, nekako tako kot je v politiki končni učinek všečnosti apatija. Hočeš nočeš bomo pač podzavestno skrbeli za FQ.
anon-214372 sporočil: 3.048
[#952646] 11.10.10 12:00 · odgovor na: (#952636)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-214372 11.10.2010 12:10
Se strinjam, on je izjema, ki potrjuje pravilo - presežek, če hočeš ;)

Pa to še vedno ne izključuje mojih opažanj, kot vedno sta na voljo vsaj dve različni poti...
anon-235774 sporočil: 815
[#952672] 11.10.10 12:14 · odgovor na: anon-180535 (#952535)
Odgovori   +    1
[bicyclebarricade]
> BTW, kam je izginil Mrgud Xitos? Nič nisem slišal, da bi imel spet kakšen dopust v Banovcima. Najraje berem njegov ekstrat vicev.

"službeno na dopustu ?" www.tportal.hr/2008/...9007.4.jpg
Hahahaha!! (Gargamel)

Strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9