Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Od ponedeljka pisanje v forumu le še za naročnike

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.870
[Servis] Tema: Od ponedeljka pisanje v forumu le še za naročnike
[#2980864] 05.12.21 13:13 · odgovor na: Gustl (#2980786)
Odgovori   +    4
[Gustl]
> [FIN-454644]
> A je poslovna skrivnost: ZAKAJ? Komu smo stopili na zulj?
Ni poslovna skrivnost - cost/benefit dobrega moderiranja je slab. Ce je potrebe po moderiranju malo, kot je to bilo nekaj let, je to znosno. V zadnjem času pa se je ta potreba povecala in to nam/mi ne ustreza. Se posebej, ker forum ze kar precej let o(b)staja predvsem zaradi nostalgije in (vedno manj) entuziazma.

Zato pač postaja spet (je ze bilo tako pred časom) del naročniškega paketa, kar bo deloma razbremenilo moderiranje.

Argument/vprašanje "komu smo stopili na žulj", ki se pojavi ob vsaki taki spremembi, pa kaže predvsem na izgubljen stik z realnostjo glede pomembnosti foruma in posameznih avtorjev/zapisov na njem.
Pojav seveda ni vezan na forum Financ, je značilen tudi za novejše druzabne medije (ali ze od nekdaj na gostilniški debate).

Morda bo kdaj spet drugače. Forum ima 20+ let in v tem času se je model večkrat spreminjal.
... čuj, ko si glih pri izgubljenem stiku z realnostjo, če s komentarji na totem forumu nekomu - le komu v zadnjem letu in pol ? - ne bi stopili na žulj, potem se ne bi pokazala potreba po povečanem(!) moderiranju, kaj šele po prepovedi pisanja neznanim nenaročnikom ... evo, to je zgolj moja skromna pripomba o tvoji hecni logiki, ki je v iskanju izgovora "ki ga pes na repu prinese", vedno dokaj luknjičava ...

P.S.: že spet sem pozabil, da ti mene ignoriraš in da tega ne moreš prebrat ... eh, jebiga ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2980864

Strani: 1

FIN-454644 sporočil: 10.879
[Servis] Tema: Od ponedeljka pisanje v forumu le še za naročnike
[#2980898] 05.12.21 15:01 · odgovor na: najobj (#2980864)
Odgovori   +    0
Gustl je sicer inteligentnejsi od zadrtega crta. Ampak: prihaja predvolilni cas in dobrohotno opozorilo narocnikom: pazite, kaj pisete je med vrsticami.

Strani: 1