Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Od ponedeljka pisanje v forumu le še za naročnike

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

rename sporočil: 1.321
[Servis] Tema: Od ponedeljka pisanje v forumu le še za naročnike
[#2980731] 04.12.21 19:02 · odgovor na: (#2980718)
Odgovori   +    13
Zadnja sprememba: rename 04.12.2021 19:14
[Cave_canem]
Sem bila prepričana, da si naročnik. Za nekatere mi bo žal, da vas ne bom več mogla brati, vključno s teboj, čeprav sva nemalokrat bila na različnih bregovih/stališčih.
Razumem pa odločitev časnika, dalo se jo je vohati v zraku.
Jaz je sicer ne razumem, ampak odlocitev spostujem, saj je to njihova dobra volja.

Sem bil narocnik...20 let, potem pa sem odpovedal deloma zato, ker mi je postalo predrago; deloma pa zaradi nestrinjanja z urednisko politiko, oziroma nekaterih Simonih "zdrsov" (a la Hocem crnca....) in zaradi odhoda piscev kot so bili Elikan, Kovac, Kotnik... tudi Novica in...kaj je ze bil tisti, ki je pokrival gospodarstvo in je sel na edicijo v Delo, itd.
Petra pise fajn clanke, ampak jo tudi zavija v levo....pod crto je postalo vse skupaj precej slabse, kot je bilo se ene 5 let nazaj.... Milosev avto koticek pa bom tudi pogresal; konec koncev so mi njegovi teksti vpodbudili zanimanje za elektricne avtomobile...

Ne razumem, zakaj nimajo nekih bolj normalnih cen, samo za "internet' verzijo...da bi se pa vsak mesec narocil za 1 euro in potem odpovedal, mi je pa izpod casti. Se vedno trdim, da sem najvec izvedel na forumu, ampak 360 ali koliko ze eurov pa je vseeno too much.

S Crtom bova kmetovala po emailu, kar se forumasev tice, pa bom seveda pogresal tiste "moje", kot so macon, pyotr, alek14, Nemirnitujec, mimoidoci, siap....pa FINstevilka (pravnik iz dolenjske, ki se ne cepi) in se nekaj FINstevilk...purinoli in bc123a sta tudi ze odsla, Rava se prakticno ne oglasa vec...tko, da bye bye je zal neizbezen.

Dokler je izmenjava stalisc normalna, brez zmerjanja in zanicevanja, je debata smiselna....ce ne, se je bolje umakniti.