5 ur
Slovenski prevozniki lani bolj dejavni in tudi bolj učinkoviti
5 ur
Portugalska tovarna, kjer se vrstijo generacije delavcev
6 ur
Najbolj brani članki danes
7 ur
Nov energetski zakon: prepoved plina za nove stanovanjske stavbe z letom 2025, drva imamo radi 1
8 ur
V EKWB po očitkih iz ZDA potrdili likvidnostne težave. Ustanovitelj podrobneje pojasnjuje situacijo
8 ur
Delničarji Valamarja potrdili 0,22 evra dividende
8 ur
Nemška vlada malenkost izboljšala napoved gospodarske rasti
8 ur
V Severni Makedoniji volijo novega predsednika države
8 ur
Ljudi je premalo, vsi hočejo robote: Yaskawa v Kočevju v tovarno robotov vlaga 32 milijonov evrov
9 ur
Tako stroge bodo lahko omejitve pri Airbnb 3
10 ur
Zakaj Furs ne ponuja več podatkov o prevoženih kilometrih uvoženih vozil in kako lahko do njih pridete sami
10 ur
Kako aprilski evrski PMI vpliva na pričakovanja o obrestnih rezih ECB in kaj govori o nemški recesiji
10 ur
Kaj narediti s stavbo na Litijski? In kaj s TR2? Rešitve so na dlani! 3
10 ur
Hudo dobra živila iz presežkov sadja in zelenjave
10 ur
Izberite pravega borznega posrednika (Oglas)
11 ur
Mesec: Pokojninska reforma bo sprejeta prihodnje leto 5
11 ur
Delo: Nama v roke nemškega sklada
12 ur
Evropski parlament sprejel direktivo o trajnostnih dobavnih verigah 5
12 ur
Stroški energetske krize: koliko stane regulacija cen električne energije, kateri dobavitelji so pobrali največ 1
12 ur
Bo Aleksandra Čeferina po koncu mandata v UEFA zaposlil Sandor Csanyi iz madžarskega OTP? 1

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Nadgradnja ignor funkcije

Strani: 1 2 3 4

crt sporočil: 27.189
[#2419157] 30.06.14 15:43 · odgovor na: FIN-466864 (#2419065)
Odgovori   +    0
[FIN-466864]
ali to pomeni, da me lahko zdaj daste ven iz čakalnice...
sej tko ne vidm tistih ki me ne "marajo"
tole z čakalnico je že malo dolgočasno...:)))
eh, jaz sem glede cakalnice bolj one way ticket in to ne v tisto smer, ki tebe zanima. morda bo kdo drugi od adminov za stvar.
anon-237381 sporočil: 924
[#2419159] 30.06.14 15:43 · odgovor na: Gustl (#2418821)
Odgovori   +    7
Stvar, ki se lahko zgodi je šizofrenija foruma.

Desni imajo na ignoru leve in obratno. Tako bo prišlo do dveh divergentnih forumov, kjer dve skupini večinoma bereta sami sebe. Približno tako, kot je politična situacija v Sloveniji.
macon sporočil: 12.861
[#2419185] 30.06.14 15:56 · odgovor na: anon-237381 (#2419159)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: macon 30.06.2014 16:04
[leoncc]
Stvar, ki se lahko zgodi je šizofrenija foruma.

Desni imajo na ignoru leve in obratno. Tako bo prišlo do dveh divergentnih forumov, kjer dve skupini večinoma bereta sami sebe. Približno tako, kot je politična situacija v Sloveniji.
Zato sem pobrisal vse ignorirane, ker si želim čim bolj odprt forum. Žal ne bom več mogel brati tistih, ki me imajo na ignoru.

Pravzaprav bomo sedaj vsi politično korektni, vljudni in prijazni, da nas bo čim manj ljudi ignoriralo. >:)

Stvar ima tudi pozitivne plati: ne morem recimo brati blodenj fibonacija in philipsa. :)
anon-163619 sporočil: 1.991
[#2419213] 30.06.14 16:28 · odgovor na: crt (#2418836)
Odgovori   +    1
[crt]
> [gsavli]
> se mi zdi, da jih vidi še pri seznamu "kdo mi odgovarja". not sure, though...

izrecno testirano, zgleda ok.
Moran reči, da ne razumem - oziroma si zadevo predstavljam po svoje. Recimo tako: rad berem komentarje nekoga, ki me je ne vem zakaj postavil na hladno, A to pomeni, da njegove komentarje vidim, ne morem pa nanje odgovarjati, ali so mi kot ignorirancu tudi vidljivo nedostopni?

Meni osebno, bi odgovarjala 1.varianta, komentarvidim, odgovor nanj ni možen! Kaj dejansko je?
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2419263] 30.06.14 17:36 · odgovor na: najobj (#2419146)
Odgovori   +    2
[najobj]
> [crt]

P.S.: ne verjamem, da si iniciatorji novosti čisto zares želijo, da se na odprtem forumu pogovarjajo v zaprtem krogu sami med sabo in da res nočejo, da bi njihove modre misle bile dostopne tudi navadnim forumskim plebejcem, karkoli si že forumski patriciji o njih mislijo ...
kaj ti že pogrešaš minuse svojih zvestih talibanov, danes jih je nekam malo?
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#2419268] 30.06.14 17:42 · odgovor na: crt (#2419157)
Odgovori   +    1
čas vnosa: 30.06.14 16:10
[crt]
> [FIN-466864]
> ali to pomeni, da me lahko zdaj daste ven iz čakalnice...
> sej tko ne vidm tistih ki me ne "marajo"
> tole z čakalnico je že malo dolgočasno...:)))

eh, jaz sem glede cakalnice bolj one way ticket in to ne v tisto smer, ki tebe zanima. morda bo kdo drugi od adminov za stvar.
ok.
sam vparšu sm :(((
sam je res dolgočasn :((((

Lp
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2419314] 30.06.14 18:57 · odgovor na: macon (#2418897)
Odgovori   +    0
[macon]
Odstranil sem vse ignorirane s seznama: 1433 komadov.
A v taki potezi gre predvsem za to, da jim ne bi odrekel možnosti prebiranja tvojih odličnih tekstov (medtem ko so njihovi pač nevredni tvoje pozornosti)?

A je res tako hudo, če nekdo ne vidi, kaj pišeš?
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2419315] 30.06.14 18:59 · odgovor na: (#2419274)
Odgovori   +    0
[Petunija1]
> [nbrane]
> > [crt]
> > > [gsavli]
> > > se mi zdi, da jih vidi še pri seznamu "kdo mi odgovarja". not sure, though...
> >
> > izrecno testirano, zgleda ok.
>
> Moran reči, da ne razumem - oziroma si zadevo predstavljam po svoje. Recimo tako: rad berem komentarje nekoga, ki me je ne vem zakaj postavil na hladno, A to pomeni, da njegove komentarje vidim, ne morem pa nanje odgovarjati, ali so mi kot ignorirancu tudi vidljivo nedostopni?
>
> Meni osebno, bi odgovarjala 1.varianta, komentarvidim, odgovor nanj ni možen! Kaj dejansko je?

Dejansko je tako, da ne moreš videti njihovih komentarjev niti nanje odgovarjati niti ocenjevati. Lahko pa si seveda odpreš nov nick samo za branje, če ti je kakšen forumaš, ki te ignorira, še posebno ljub in te zanima kaj piše:)
Pomoje bomo imeli velik porast ustvarjanja novih nickov, ker je demonstrativno (ne pa zaresno) ignoriranje zelo popularno.

Ima pa ta nova funkcija special feature; z novim nickom boš ugotovil, kdo te sicer ima na ignoru - in mu boš lahko napisal "vem da me ignoriraš, čeprav tole bereš!"

:-)
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2419319] 30.06.14 19:08 · odgovor na: Gustl (#2418821)
Odgovori   +    3
Iskrena hvala za ta eksperiment.

Prvi učinek bo povečano število uporabnikov, ki bodo brali in klikali, obenem pa bodo lepo tiho :-) :-)

Drugi bo jemanje iz ignora.

tretji bo bolj prijazno pisanje (da nas slučajno kdo ne da na ignore, ker potem ne bomo mogli videti kako zelo se moti, in ga popravljati).

Povečala se bo korektnost in vsegliharstvo (strici iz ozadja so spet zmagali press)
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2419325] 30.06.14 19:23 · odgovor na: (#2419321)
Odgovori   +    0
[Inside]
> [minuteman]
> Za odprto branje foruma imejte dodaten nick :)

Ne rabi tega delat, lahko se samo odjavi in lahko bere vse objave, kot tujec. ;) Tako lahko tudi ugotovis gdo te ignorira.

Sicer pa eno vprasanje; kaj pomeni vprasaj zraven srcka za prijatelja. Ali je to izbrisan uporabnik?
Tako - poleg prijateljev ali ignoriranih. V zelo veliki večini primerov gre za samoizbris - to opcijo imaš v nastavitvah.

Admini se pogosteje poslužujejo čakalnice in FQ pod 40, ker je bolj učinkovito od izbrisa.

(kar ne pomeni, da ne moreš sam od sebe imet FQ pod 40 :-))
bc123a sporočil: 48.253
[#2419335] 30.06.14 19:37 · odgovor na: anon-207617 (#2419314)
Odgovori   +    0
[NemirniTujec]
> [macon]
> Odstranil sem vse ignorirane s seznama: 1433 komadov.

A v taki potezi gre predvsem za to, da jim ne bi odrekel možnosti prebiranja tvojih odličnih tekstov (medtem ko so njihovi pač nevredni tvoje pozornosti)?

A je res tako hudo, če nekdo ne vidi, kaj pišeš?
Osebno bom ohranil ignore listo taksno kot je bila. Stvar ima krasen benefit - zakaj bi odgovarjal na poste ljudi, ki te itak ignorirajo?
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2419339] 30.06.14 19:43 · odgovor na: bc123a (#2419335)
Odgovori   +    0
[bc123a]
> [NemirniTujec]
> > [macon]
> > Odstranil sem vse ignorirane s seznama: 1433 komadov.
>
> A v taki potezi gre predvsem za to, da jim ne bi odrekel možnosti prebiranja tvojih odličnih tekstov (medtem ko so njihovi pač nevredni tvoje pozornosti)?
>
> A je res tako hudo, če nekdo ne vidi, kaj pišeš?

Osebno bom ohranil ignore listo taksno kot je bila. Stvar ima krasen benefit - zakaj bi odgovarjal na poste ljudi, ki te itak ignorirajo?
tako.

Jaz bom šele zdaj razširil listo ignoriranih (trenutno je tam samo en v štirih inkarnacijah, pa je vse pobrisal, nova pa se bo slej ali prej pojavila). Ker nekateri so tako besni, da jih res ne želim vznemirjati.
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2419363] 30.06.14 20:26 · odgovor na: (#2419346)
Odgovori   +    0
[Petunija1]

Očitno močno podcenjuješ kreativnost in domišljijo forumašev.

Dejanskih sprememb na ignoru ne bo, kar boš odvzel iz ignora s starim nickom boš lahko dodal z novim, prav tako boš lahko z novim nickom neopaženo minusiral.

Z novim nickom boš lahko prebral kaj piše forumaš, ki te ignorira, in potem s starim to komentiral, kar bo lahko citiral tudi kdo, ki ga omenjeni ne ignorira in bo le-ta sedaj spet lahko bral kako se po nemarnem omenja njegovo ime in bomo znova pri izvirnem grehu tega naivnega eksperimenta, katerega edina kolateralna korist je 100% potrditev, da te nekdo ignorira, za kar se adminom seveda najlepše zahvaljujem.
Kaj naj rečem... kristus pomagaj.

Očitno podcenjujem norost, da bi ljudje kreativnost uporabljali za forumsko vojskovanje.

Vsa čast vam, may the best man (or woman, seveda) win.
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2419365] 30.06.14 20:29 · odgovor na: (#2419346)
Odgovori   +    3
[Petunija1]
> [NemirniTujec]
> Iskrena hvala za ta eksperiment.
>
> Prvi učinek bo povečano število uporabnikov, ki bodo brali in klikali, obenem pa bodo lepo tiho :-) :-)
>
> Drugi bo jemanje iz ignora.
>
> tretji bo bolj prijazno pisanje (da nas slučajno kdo ne da na ignore, ker potem ne bomo mogli videti kako zelo se moti, in ga popravljati).
>
> Povečala se bo korektnost in vsegliharstvo (strici iz ozadja so spet zmagali press)

Očitno močno podcenjuješ kreativnost in domišljijo forumašev.

Dejanskih sprememb na ignoru ne bo, kar boš odvzel iz ignora s starim nickom boš lahko dodal z novim, prav tako boš lahko z novim nickom neopaženo minusiral.

Z novim nickom boš lahko prebral kaj piše forumaš, ki te ignorira, in potem s starim to komentiral, kar bo lahko citiral tudi kdo, ki ga omenjeni ne ignorira in bo le-ta sedaj spet lahko bral kako se po nemarnem omenja njegovo ime in bomo znova pri izvirnem grehu tega naivnega eksperimenta, katerega edina kolateralna korist je 100% potrditev, da te nekdo ignorira, za kar se adminom seveda najlepše zahvaljujem.
Ponos nad lastno angažiranostjo, ki veje iz tvojega zapisa, je neverjeten. Kapo dol.

Za devetimi gorami in devetimi vodami je živel Tujec in je rekel: "Pizda, kjer jaz živim!"
Vinci sporočil: 5.933
[#2419404] 30.06.14 21:42 · odgovor na: Gustl (#2418821)
Odgovori   +    11
Zadnja sprememba: Vinci 30.06.2014 21:45
Mislim, da ni prav nobene potrebe, da se upošteva prav vsak predlog forumskih cmer. Ta nadgradnja je drek in se strinjam s Petunijo, da imajo nekateri očitno neko motnjo, če jih moti celo to, da nekdo bere njihova sporočila na javnem forumu.
anon-184513 sporočil: 3.006
[#2419453] 30.06.14 23:03 · odgovor na: Vinci (#2419404)
Odgovori   +    2
[Vinci]
Mislim, da ni prav nobene potrebe, da se upošteva prav vsak predlog forumskih cmer. Ta nadgradnja je drek in se strinjam s Petunijo, da imajo nekateri očitno neko motnjo, če jih moti celo to, da nekdo bere njihova sporočila na javnem forumu.
Saj teh forumašev ne moti, da berejo drugi njihova sporočila. Moti jih, da ta sporočila berejo s kritičnim očesom in se ne strinjajo z njimi; tako kot Petunijo.

Hec je v tem, da je ogromno forumašev in med njimi tudi veliko adminov, ki dajejo forumaše, ki se ne strinjajo z njimi, ali jim ne lezejo v rit, takoj na ignor. To je stanje duha, ki ima sebe za višje razvito bitje, forumaša, ki se mu drzne ugovarjati pa za drhal.

Vsekakor gre tem jokicam v kompaniji z admini zahvala, da zdaj večina ve, kdo koga ignorira. Večini se je tudi posvetilo zakaj.

Tako so pametnjakoviči nevede odkrili tisto, kar so leta skušali skrbno skriti. Napuh dela svoje in ne vedno v korist narcisa, haha.
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2419523] 01.07.14 08:48 · odgovor na: (#2419382)
Odgovori   +    2
[Petunija1]

Đizs, kako smo občutljivi, saj ti nič nočem. Sem samo povedala, da se bo dalo tale nov sistem, za katerega si tudi ti lobiral, povsem enostavno obiti.

In ja, peezda, kje jaz to živim, ko nekomu ni dovolj, da nekega nadležnega forumaša ignorira ampak ga moti celo če le-ta bere njegove poste na javnem! forumu ali bogvaruj nekje omeni njegovo ime in mu potem o grešnosti takšnega zavržnega početja celo uspe prepričati drugače povsem razumne admine.
Nisem hotel reči, da mi kaj hudega hočeš. Samo iskreno se čudim, ko nekateri jemljete forum za tako pomembno poslanstvo in ste pripravljeni se izjemno potruditi "to stay on top of it".

A res ni večjih užitkov v življenju?
Gustl sporočil: 13.629
[#2419530] 01.07.14 08:56 · odgovor na: Vinci (#2419404)
Odgovori   +    1
[Vinci]
Mislim, da ni prav nobene potrebe, da se upošteva prav vsak predlog forumskih cmer. Ta nadgradnja je drek in se strinjam s Petunijo, da imajo nekateri očitno neko motnjo, če jih moti celo to, da nekdo bere njihova sporočila na javnem forumu.
Nekaj časa bo še kar takole ostalo, gledam, kaj se bo zgodilo. Vsakič sproti se kaj novega naičimo, kako se začenja obnašati forumska žival ob takih spremembah.

Potem verjetno dodamo tisto, kar je črt predlagal, da bo to pravilo sicer veljalo, lahko si pa izklopiš.
Gustl sporočil: 13.629
[#2419637] 01.07.14 10:19 · odgovor na: (#2419615)
Odgovori   +    3
[krnekikrtako]
Forumska žival??

Tako se pač ne izraža. Jaz bi gledal na vašem mestu na uporabnike foruma raje kot na stranke vašega časopisa. Če že nič drugega, beremo oglase, kar vam prinaša denar. Morda pa tudi s svojimi domislicami naredimo vašo spletno stran bolj privlačno.

Predlagam, da se opravičite, drugače ... drugače ... drugače bom moral potočiti še eno solzo.
Brez panike, forumska žival je eeee...recimo forumski ekosistem. Ima svojo naravo, razpoloženje, razvija se, raste in umira, včasih zarenči, včasih pobezlja, včasih spi.
najobj sporočil: 31.920
[#2419690] 01.07.14 11:04 · odgovor na: (#2419625)
Odgovori   +    1
[Petunija1]
> [kajulci]
> Se pravi, če imaš ti pravico, da nekoga ne vidiš, ima tudi on pravico, da tebe ne vidi.
S to nadgradnjo je forumašem odvzeta pravica, da se sami odločijo koga bodo brali in res ne vem kaj bi bilo lahko na tem pozitivnega. Če že, potem bi bilo bolje, da ignor in prijateljske liste postanejo javne in bo vsak točno vedel pri čem je.
... čuj, kaj zdaj to pomeni, da ko si ti mene dala na šit listo, to ni več political statement, sporočilo, da se z mano globoko ne strinjaš, kar pa nikakor ne pomeni, da me ne bereš in ne ocenjuješ več mojih postov ? ... khmm, samo vprašam, ker tvoje poste tudi zadnja dva dneva vidim enako kot prej, ko si me iz zgornjega razloga ignorirala, potem pa sem iz firbca pogledal še na števec, koliko tebi podobnih me ignorira in je tisti števec še vedno fascinantnih 135 komadov kot prej ...
crt sporočil: 27.189
[#2419726] 01.07.14 11:31 · odgovor na: Gustl (#2419530)
Odgovori   +    0
[Gustl]
> [Vinci]
> Mislim, da ni prav nobene potrebe, da se upošteva prav vsak predlog forumskih cmer. Ta nadgradnja je drek in se strinjam s Petunijo, da imajo nekateri očitno neko motnjo, če jih moti celo to, da nekdo bere njihova sporočila na javnem forumu.

Nekaj časa bo še kar takole ostalo, gledam, kaj se bo zgodilo. Vsakič sproti se kaj novega naičimo, kako se začenja obnašati forumska žival ob takih spremembah.

Potem verjetno dodamo tisto, kar je črt predlagal, da bo to pravilo sicer veljalo, lahko si pa izklopiš.
moj predlog je bil, da je to izbirno, vendar je pri tem po moje cisto s stalisca mehkega nadaljevanja smiselno, da je default delovanje ignora po starem; ce zelis, pa lahko preklopis v novo, razsirjeno obliko.
najobj sporočil: 31.920
[#2419850] 01.07.14 14:12 · odgovor na: (#2419837)
Odgovori   +    2
[valsidalado]
> [Gustl]
> > [Vinci]
> > Mislim, da ni prav nobene potrebe, da se upošteva prav vsak predlog forumskih cmer. Ta nadgradnja je drek in se strinjam s Petunijo, da imajo nekateri očitno neko motnjo, če jih moti celo to, da nekdo bere njihova sporočila na javnem forumu.
>
> Nekaj časa bo še kar takole ostalo, gledam, kaj se bo zgodilo. Vsakič sproti se kaj novega naičimo, kako se začenja obnašati forumska žival ob takih spremembah.
>
> Potem verjetno dodamo tisto, kar je črt predlagal, da bo to pravilo sicer veljalo, lahko si pa izklopiš.

> Nekaj časa bo še kar takole ostalo, gledam, kaj se bo zgodilo. Vsakič sproti se kaj novega naičimo, kako se začenja obnašati forumska žival ob takih spremembah.
Mi se pa spoznavamo, 'kako se učijo admin živali' ? Dikcija za v karanteno, pa oprosti (če zmoreš). Na vseh cyber spletnih straneh ('cyber kafičih') ima uporabnik možnost deliti informacije z drugimi - ali pa ustvariti lasten prijateljski krog. To se meni zdi normalno in univerzalno uporabno.

Izključevati posameznike - in to ker utegnejo biti kritični (ker se izogibajo admin filtru v smislu vulgarnosti ali ad hominem žaljivosti, pa ker seo eventulelno 'žaljivi' samo zato, ker kritizirajo določen način mišljenja ali kaj podobnega) - se pa meni zdi tipično slovenska posebnost in pogruntavščina.

Selektivno prodajati se in ustvarjanje specifično namenskega softwarea je bila dolgo naša značilnost (trženje softwarea za specifične namene, uzdelava softwarea za specifične uporabnike - dražjega s tem itd.). Sploh pa približno tako funkionira cela naša država, kar se pa s takimle administratibnim obnašanjem samo še dopolnjuje in nadgrajuje.

Ne želim te v nič prepričevati; sami se odločite. Lahko da ima takale 'iznajdba' (precej 'naša') res tudi kakšne določne prednosti in lahko da se bo tole eksperimentiranje obrestovalo. Ne vem.

Toda, če bo rezultat tega npr. umiranje foruma ali pa celo upad prodaje časopisa (ker se bo zmanjšala interakcija z bralci npr. pa s tem zmanjšal interes za sam časopis) - potem upam, da boste na koncu sposobni priznati napako. A ne 'priznati' tako, da boste potem ugotavljali, kako da je forum čisto zares tudi pomemben - pri čemer boste glede svoje napake pa tiho - pa glede tega, kaj ste bili ev. zagrešili, pa bili potem spet najbolj pomembni.

Majčkeno samokritike bi na koncu vseeno človek pričakoval. Pri nas se to, da nekdo nekaj zagreši in se na koncu proglaša celo za rešotelja in za avntgardo v neskončnost ponavlja. To - in v glavnem to - sem v svojih postih ves čas kritiziral (opozarjal na nekaj, kar smo opustili, lastniško-pravno zaščito javnega kapitala npr., nakar se pojavi prihvatizacija, če lahko to besedo še enkrat uporabim, prihvatizerji se pa ponujajo kot rešiotelji; moral sem to ponoviti, da zadeve med sabo povežem, nakažem, kako gre za nek splošn pojav ipd.).

Vem da sem tečen (še naprej) - a se mi zdi moja tečnoba umestna, ker tale nov režim je posledica mojega vztrajnega pisanja na forumu (ki je za par vas in za janezapizdeka pač postala neznosna). Na forumaše gledate pa kaj čudno - kar pa razumem, saj je res noro, da ne opazimo, da je za vse skupaj krivo zgolj podržavljenje javnega kapitala, zaradi česar - zaradi česar - se nam ogaja namesto privatizacije pač prihvatizacija. Argunenti, da gre za np. zasebni forum, pa da se moramo s tem sprijazniti, pa ne koristijo časopisu, ker časopis je pa javni medij (neglede na lastništvo), javni pa spet prav zato, da bi zasebnim lastnikom s tem najbolj koristil.

Drugo je pa, če mogoče ta časopis ne vodi celo neke svoje politike v interesu tujcev (poceni nakupov in prepodaj; zasližki pa državi, niti ne družbi), kar utegne biti pa, če gre mogoče za to, pa problem slovenskega uredništva v njem - naš. Mislim celo, da to niti ni v interesu tujih lastnikov, to, na kar tu namigujem oz. o čemer se tudi sprašujem. Strokovnjak se v kapitalizmu lahko proda, lahko se pa tudi prodaja na prostem trgu, odvisno od tega, kako strokoven je.

Preveč? Zrelo za karanteno? Mislim, da prodaji tegale časopisa nisem nič škodoval - prej obratno; pa da lastnik tegale časopisa, bi se mgoče celo strinjal z menoj in ne toliko s svojimi zaposlenimi (ki očitno vodijo svojo politiko, narobe razmejo bistvo).
... čuj, je pa zanimivo, da se oni šaman forumskih pizdekov in pičkic zdaj nič več ne javlja, ko je videl, kakšno pizdarijo je sprožil ...

P.S.: edina pozitivna stvar akcije forumskih pizdekov in pičkic je ta, da sem v teh dveh dnevih lahko videl, koliko od njih se je hvalilo, da forumske komunisteke ignorira, pa jih v resnici sploh ne ...
najobj sporočil: 31.920
[#2419862] 01.07.14 14:25 · odgovor na: (#2419857)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 01.07.2014 14:28
[Petunija1]
> [najobj]
> > [Petunija1]
> > > [kajulci]
> > > Se pravi, če imaš ti pravico, da nekoga ne vidiš, ima tudi on pravico, da tebe ne vidi.
>
> > S to nadgradnjo je forumašem odvzeta pravica, da se sami odločijo koga bodo brali in res ne vem kaj bi bilo lahko na tem pozitivnega. Če že, potem bi bilo bolje, da ignor in prijateljske liste postanejo javne in bo vsak točno vedel pri čem je.
> ... čuj, kaj zdaj to pomeni, da ko si ti mene dala na šit listo, to ni več political statement, sporočilo, da se z mano globoko ne strinjaš, kar pa nikakor ne pomeni, da me ne bereš in ne ocenjuješ več mojih postov ? ... khmm, samo vprašam, ker tvoje poste tudi zadnja dva dneva vidim enako kot prej, ko si me iz zgornjega razloga ignorirala, potem pa sem iz firbca pogledal še na števec, koliko tebi podobnih me ignorira in je tisti števec še vedno fascinantnih 135 komadov kot prej ...
Čuj, a ti zdaj tukaj lobiraš za to, da bi te jaz odrešila branja mojih vrhunskih postov? Sam vprašam, da ne bo kakega nesporazuma.
... eh, saj jaz sem že prej vedel, da ti mene ne ignoriraš, ampak da se pač z mano ne strinjaš ... jebiga, in če se hočeš z mano ne strinjat, moraš najprej prebrat, kaj napišem ...

P.S.: to forum.finance.si/?m=...888&single je moja prva reakcija in to forum.finance.si/?m=...146&single druga, če mogoče nisi prebrala mojega mnenja o forumskih pizdekih in pičkicah, da se lahko spet ne bi strinjala z njim ... khmm, čeprav se mi zdi, da tokrat nisva tako zelo narazen ...
najobj sporočil: 31.920
[#2419898] 01.07.14 15:34 · odgovor na: (#2419880)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 01.07.2014 15:36
[valsidalado]
PS, popravek neke res čune bsed: 'prosutivnosti' > produktivnost, jasno.

Upam, da se bom izognil karanteni, če rečem, da gre v zgoraj povedanem za MOJE lastno mnenje pa da le pričakujem, ker se meni nekaj zdi logično, da se še kdo s tem mnenjem strinja - da v bisvu ves čas, ko na forumu nekaj ugotavljam in zagovarjam (KER SE MENI ZDI TO POMEMEMBNO NAD VSE), samo milostno nekaj prosim, da le ponižno sprašujem bolj 'pametne od sebe ipd. itd.' (crt, meni: 'Upam, da res veš, da ne veš dovolj' - kao on pa da ja? Sicer se pa, če ne bo ravno treba (če ne bodo ignoranti mogoče izklopili svojega ignore in se želeli res pogovarjati, ne le 'se pogovarjati ob pivcu kar tako in svoje zadeve'), vbodoče niti ne bom več logiral (prijavljal), in se bom s tem 'karanteniziral' kar sam. Imam že tega vsega dovolj, tega sprenevedanja v neogled. Tudi ne bom nikogar spametoval in se moram pač 'spametovati' zato kar jaz sam... 'Uzdaj se u se i u svoje kljuse...'. Evo, tule ob tej speciični temi še malo polemiziram, sicer pa obljubljam, da ne bom več. Tale ekperiment, ker je nekomu ob meni zašumelo v glavi, tega bremene si jaz ne želim. Eksperiment se meni zdi šlampast. Zgoraj sem pa nakazal, kaj bi se po mojem mogoče obneslo, če kdo želi cyber cafe in svoj krog, pa kaj je treba narediti (naj si ustvari svoj krog prijateljev in deli informacije le med njimi ali pa naj jih odpre, kot na vseh svetovno preverjenih forumih ali twikih - tako kot so si to zamislili avtorji interneta in že preizkusili ter premislili). Lahko pa da so res mekaj perfektnega znova pogruntali, nekaj, kar lahko izvažajo na zahod ipd. Dobro, tudi vzhod je pač trg. Lahko da se motim; lahko da sem slep z inovaije. Ne bi se pa rad motil tako, da bi vztrajal in oni s tem tudi. Se raje umaknem.

Tudi pa vem, da drozam v za vse pomemben problem (ko omenjam državnokapitalski sistem v ustavi in zqagovarajam v bistvu preprosto in sprejemljivo spremembo ustave), pa da sem mogoče celo med tistimi desetimi, katerih identiteta je bila poredovana oblasti. Toliko še na črtovo pripombo, da mogoče meni zaradi tega nagaja računalnik, zarad kakšme 'grdobije'. Ne vem - če nas vseh skupaj ne ščiti niti medij in pa če naše ne ščiti naše identitete, pa če nas niti forum kot forum ne ščiti - kdo nas potem nasplošno sploh še ščiti lahko?
... čuj, od kod pa tebi občutek, da te kdo kam naganja ? ... jebiga, če boš napisal kaj takšnega, da bo še koga zanimalo, boš dobil odziv, če ne, pač ne, kar pa ne pomeni, da te kdo kam naganja ... evo, in če mene kaj vprašaš, je prvi korak k večji odzivnosti skrajšanje svojega pisanja, ker nekih dolgih črev se ne da nobenemu brat, ker je to pač forum in ne prostor za objavljanje doktorskih disertacij ...

P.S.: za hec poglej, koliko odzivov na svoja kilometerska čreva dobi oni forumski pizdek, ki sam sebi pravi, da je šaman ...
najobj sporočil: 31.920
[#2419905] 01.07.14 15:47 · odgovor na: (#2419902)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 01.07.2014 15:47
[valsidalado]
> [najobj]
> > [valsidalado]

> ... čuj, od kod pa tebi občutek, da te kdo kam naganja ? ... jebiga, če boš napisal kaj takšnega, da bo še koga zanimalo, boš dobil odziv, če ne, pač ne, kar pa ne pomeni, da te kdo kam naganja ... evo, in če mene kaj vprašaš, je prvi korak k večji odzivnosti skrajšanje pisanja, ker nekih dolgih črev se ne da nobenemu brat, ker je to pač forum in ne prostor za objavljanje doktorskih disertacij ...
>
> P.S.: za hec poglej, koliko odzivov na svoja kilometerska čreva dobi oni forumski pizdek, ki sam sebi pravi, da je šaman ...
Čuj. Sedaj me pa ti Je*eš v glavo. Kako bo pa tisti, ki dte ignorira, vedel, da si kaj pametnega povedal oz. kako boš ti vedel, da se je tisti, ki inoira tebe, spametoval? Vse skupaj je oslarija. Nisem vedež in nisem nostradamus, pa vseeno napovem, da bo tale forum v par mesecih - če se to ne odpravi - mrtev - v nadaljevanju pa mrtev medij in da so admini prekoračili svoja pooblastila.
... eh, nekateri pametni so pač mislili, da so malo bolj pametni od drugih in to je vse ...

P.S.: Črt je že včeraj forum.finance.si/?m=...148&single povedal, kaj si misli, danes pa tudi Gustl nekajkrat ...
crt sporočil: 27.189
[#2419934] 01.07.14 16:40 · odgovor na: (#2419880)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: crt 01.07.2014 16:41
[valsidalado]
(crt, meni: 'Upam, da res veš, da ne veš dovolj'
to ne drzi, potvoril si, kar je bilo povedano.
- kao on pa da ja?
tudi to ne drzi.

za vsakogar vkljucno s tabo in mano je pomembno in koristno, da se zaveda, da kaksno stvar slabo pozna.

da admini vseeno vodimo forum, pa ne pomeni, da si predstavljamo, da vemo vse o vsem, kar spada k temu. enostavno pomeni, da imamo to nalogo in zaupanje. ki ne pride cisto iz nic. jaz si recimo privoscim precej suvereno govoriti o forumu zato, ker sem ga pred 16 leti postavil in sem bolj kot ne ves ta cas z njim, tako da sem tudi vecino vedenjskih vzorcev obiskovalcev, vkljucno s tvojim, ze velikokrat videl.

nezmotljivosti ni, ker pac v realnosti ni idealnosti. vendar to ni tak strasen problem, cim to razumes in jo nehas iskati.

vmes si omenil, da ves, da si tecen, vendar da (seveda) menis, da je to umestno. ne glede na to, ali je ali ni umestno, sama tecnost vodi k temu, da se clovek pocasi navelica to brati in so sanse, da bos karkoli dosegel, samo se slabse. predlagam, da razmislis o tem.
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2420020] 01.07.14 18:30 · odgovor na: (#2419648)
Odgovori   +    1
[Petunija1]

To je zgolj tvoja interpretacija, jaz nisem nič rekla, ali bom odprla nov nick in v kolikšni meri in na kakšen način bi ga uporabljala. Kakorkoli ga že jemlješ,tale nadgradnja je samo še en korak več stran od uporabniku prijaznega foruma.
Petunija, pazi da ne postaneš bowl of petunias... ker ta je vsegliharski :-P

Ta nadgradnja je meni kot uporabniku naredila forum bolj prijazen. kaj pa zdaj?
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2420023] 01.07.14 18:33 · odgovor na: Gustl (#2419530)
Odgovori   +    0
[Gustl]

Potem verjetno dodamo tisto, kar je črt predlagal, da bo to pravilo sicer veljalo, lahko si pa izklopiš.
Pri meni obstaja zgodovina dogodkov, kjer nekaj preizkusim, nato pa naredim, kot je že v začetku črt predlagal :-) :-)

Pri čemer on nima nikakor nobenih zaslug, ker brez prvotnega poizkusa itak ne bi hotel napraviti po njegovo :-)
Gustl sporočil: 13.629
[#2420027] 01.07.14 18:37 · odgovor na: anon-207617 (#2420023)
Odgovori   +    0
[NemirniTujec]
> [Gustl]
>
> Potem verjetno dodamo tisto, kar je črt predlagal, da bo to pravilo sicer veljalo, lahko si pa izklopiš.

Pri meni obstaja zgodovina dogodkov, kjer nekaj preizkusim, nato pa naredim, kot je že v začetku črt predlagal :-) :-)

Pri čemer on nima nikakor nobenih zaslug, ker brez prvotnega poizkusa itak ne bi hotel napraviti po njegovo :-)
Jah, zakaj bi cloveku, ki zivi med cebelami, verjel iz prve?

No, morda ravno zaradi tega :)
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2420037] 01.07.14 18:49 · odgovor na: Gustl (#2420027)
Odgovori   +    0
[Gustl]
> [NemirniTujec]
> > [Gustl]
> >
> > Potem verjetno dodamo tisto, kar je črt predlagal, da bo to pravilo sicer veljalo, lahko si pa izklopiš.
>
> Pri meni obstaja zgodovina dogodkov, kjer nekaj preizkusim, nato pa naredim, kot je že v začetku črt predlagal :-) :-)
>
> Pri čemer on nima nikakor nobenih zaslug, ker brez prvotnega poizkusa itak ne bi hotel napraviti po njegovo :-)

Jah, zakaj bi cloveku, ki zivi med cebelami, verjel iz prve?

No, morda ravno zaradi tega :)
Bognedaj. Kadar ne manipulira, podtika. (torej - manipulira s čebelami, in podtika podtaknjence, nekaj v zvezi z rastlinami, nimam pojma. :-))

Zadnjič sem bil tam in je moj pes pobil ene pet čebel - in njemu popolnoma vseeno. Totalen vseglihar... ni za zaupat.

Strani: 1 2 3 4