Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: dividende iz tujine

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.122
[Borza] Tema: dividende iz tujine
[#2984008] 03.01.22 08:35 · odgovor na: andrejkos (#2984006)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: crt 03.01.2022 08:36
moje glavno presenecenje glede furs je, koliko simica je ostalo po (prvem) simicu - torej da so dejansko mimo casi najprej streljaj, potem reci stoj. sem imel ze nekaj situacij tako kot oseba kot firma, ko so me poklicali in rekli cujte tole ni ok, dajte popravit, drugace mi po crki moramo kaznovati, vemo, da je brez veze, pa dajte raje vi.

ni vse super, nihce se ne razveseli, da se sploh odpre kak problem s fursom ... ni pa vec to teroristicna organizacija kot na primer v casu grilja. kdor jo je takrat cutil, mu je jasno, kdor je ni, blagor mu :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2984008

Strani: 1

pcs sporočil: 5.462
[Borza] Tema: dividende iz tujine
[#2989011] 17.02.22 11:10 · odgovor na: crt (#2984008)
Odgovori   +    0
[]
moje glavno presenecenje glede furs je, koliko simica je ostalo po (prvem) simicu - torej da so dejansko mimo casi najprej streljaj, potem reci stoj. sem imel ze nekaj situacij tako kot oseba kot firma, ko so me poklicali in rekli cujte tole ni ok, dajte popravit, drugace mi po crki moramo kaznovati, vemo, da je brez veze, pa dajte raje vi.

ni vse super, nihce se ne razveseli, da se sploh odpre kak problem s fursom ... ni pa vec to teroristicna organizacija kot na primer v casu grilja. kdor jo je takrat cutil, mu je jasno, kdor je ni, blagor mu :)
Tudi meni se zdi, da se da marsikaj zmeniti z njimi, ja :)

Držim pesti, da tako ostane.

Lp,
M

Strani: 1