Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: ILIRIKA - strošek prostega denarja na računu

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

poopmezajebava sporočil: 1.470
[Borza] Tema: ILIRIKA - strošek prostega denarja na računu
[#2973230] 11.11.21 07:43 · odgovor na: anon-372348 (#2973228)
Odgovori   +    3
Najprej sem mislil, da si se zmotil pri višini stroška, a sem v ceniku videl:
"Nadomestilo za vzdrževanje stanj denarnih sredstev na trgovalnem računu se zaračunava v višini 0,1 % od povprečnega mesečnega stanja denarnih sredstev na trgovalnem računu. Nadomestilo se obračunava kvartalno."

Brutalno in v primerjavi z bankami, ki so začele zaračunavati ležarine ob velikem zgražanju javnosti, nekajkrat večji strošek držanja denarja.

Vem, da ta apel Iliriki in na tem forumu nima posebnega smisla, še manj pa bo imel učinka, ampak kako si mi predstavljamo, da bomo razvili naš kapitalski trg, če so stroški poslovanja tako visoki.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2973230

Strani: 1

anon-372348 sporočil: 115
[Borza] Tema: ILIRIKA - strošek prostega denarja na računu
[#2973241] 11.11.21 08:28 · odgovor na: poopmezajebava (#2973230)
Odgovori   +    4
[poopmezajebava]
Najprej sem mislil, da si se zmotil pri višini stroška, a sem v ceniku videl:
"Nadomestilo za vzdrževanje stanj denarnih sredstev na trgovalnem računu se zaračunava v višini 0,1 % od povprečnega mesečnega stanja denarnih sredstev na trgovalnem računu. Nadomestilo se obračunava kvartalno."

Brutalno in v primerjavi z bankami, ki so začele zaračunavati ležarine ob velikem zgražanju javnosti, nekajkrat večji strošek držanja denarja.

Vem, da ta apel Iliriki in na tem forumu nima posebnega smisla, še manj pa bo imel učinka, ampak kako si mi predstavljamo, da bomo razvili naš kapitalski trg, če so stroški poslovanja tako visoki.
Točno tako, vsaj kar se mene tiče, bo posledica manj "ad hoc" kupovanja na slo borzi, in več preko tujega providerja na ostalih trgih, kjer do 100.000eur nimam nobenega stroška...

Strani: 1