Zasebnost

Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: članek Pet nasvetov, kam z denarjem, ki vam bo ostal od NKBM

Strani: 1 2 3 4 5 6

crt sporočil: 27.686
[#168252] 29.11.07 15:09 · odgovor na: anon-11988 (#168243)
Odgovori   +    0

Mojster2 je napisal(a):
Po drugi strani pa drži tudi to, da ni prvi članek, ki je tak šrot. Morda tudi zato takšna reakcija. Namreč pogosto preberem ali vsaj začnem brati kakšen takšen člančič, pa si samo mislim - oh, že spet niso nič pametnega napisali.

O namernosti: pomojem večina člankov ni plod neke zarote Financ, je pa odločno preveč člankov, ki so plod malomarnosti in salbega dela.

Bralci bomo še naprej opozarjali na stvari, ki naj v Financah motijo (včasih nas motijo, ker so slabe, včasih morda zato, ker pri sebi kaj nimamo razčiščeno), vidva z Gustlom pa tudi lahko kdaj bralce opozorita, ko gre kdo čez mejo, kako bo kdo od nas sprejel, je pa seveda odvisno od človeka do človeka. Predvsem pa predlagam, da se Fiannce izogibajo tistih res najslabših prispevkov.

Razumem, da se jim pač ne splača delati enkih hudih analiz in objavljati samo visoko intelektualnih tekstov, ki jih bodo razumeli samo znalci, kljub temu pa to ne pomeni, da je ves šrot dober za objavo.

strinjam se glede vseh kosov zgoraj. z vsakim posebej in z vsemi skupaj. kot bralec financ imam prav taksno mnenje o borznem delu vsebine, kot si ga ti napisal. kot dodatna glava v financah se bom trudil pomagati kolegom, da bi bilo glede tega kaj boljse. kolikor mi bo ratalo (nisem superman) in kolikor bom vkljucen v verigo te proizvodnje.

zlasti pomembni je pri tem tvoj zadnji odstavek (sem malo razbil za preglednost). velik problem je kalibracija, kaj je tisto, kar ni prevec za ozko publiko, hkrati pa se ni cisti pofl. mogoce se slisi simpl, ampak ni. v bisvu je to najtezje - nekaj napisati tako, da je vsebinsko neoporecno, hkrati pa siroko razumljivo in povrhu se kratko (pozornost je skrajno omejena zadeva). in seveda se taksno, da ne bo bralec tkoaltko vrgel proc, ker ni pisalo, kaj naj kupi, da bo ziher zasluzil.

tako da ja, na strani redakcije je po moje zelo veliko dela glede usposabljanja in nivoja vsebine. (artikulirane reakcije so pri tem zelo koristne.)

prav tako je, kot se po moje danes se posebej lepo vidi, zelo veliko dela glede usposabljanja in nivoja vsebine pri bralcih...

osebno se lahko trudim glede prvega. kaj lahko vsak naredi glede drugega?
crt sporočil: 27.686
[#168253] 29.11.07 15:10 · odgovor na: anon-11988 (#168249)
Odgovori   +    0

Mojster2 je napisal(a):

Ej, glede na današnje reakcije na forumu, bi rekel, da imaš prav. Ampak, ami lahko razložiš, zakaj se toliko ljudi počuti "ponižane in razžaljene"? Zakaj se zdaj govori o tem, da je NKBM nateg?
ne vem. tudi sam tega ne razumem. se najmanj pa razumem primere, ko gre clovek vplacat in v naslednji sapi ze jamra, kako da je bil nategnjen. ne vem. trenutna teza je, kot sem omnil, eksihibicionisticni mazohizem. :)
anon-117911 sporočil: 854
[#168254] 29.11.07 15:14 · odgovor na: anon-95084 (#168207)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-117911 29.11.2007 15:24

matic1982 je napisal(a):
sicer ne rečem, da to ni možno na svetu je možno vse, pa vendar govoriš nekako tako, če povzamem tvoje teoretično mišljenje in ga pretvorim na praktični primer:

Jankovič se odloči da bi kupil delnice PILR in pokliče finance naj objavijo en grd članek na temo pivovarne laško in ga objavijo in delnice drugi dan padejo in jankovič kupi in je prišel ceneje do delnic. Vlagatelji ki imajo denar v PILR vedo kakšno podjetje je to in ne bi nasedli takšnemu članku ali pač?

Sicer finance niti ne objavljajo ne vem kakšnih analiz določenega podjetja, če pa delnice padejo zato ker je neka x oseba rekla da se mu zdijo delnice PILR drage in da bodo padle, je pa to stvar vlagatelja ali bo delnice prodal ali ne, če se odloča na podlagi tega, kaj kdo reče potem bolje da ne kupuje delnic.

V preteklosti ko je bilo kar nekaj napisanega na temo slovenskih delnic, ko so spraševali določene ljudi kje mislijo da bo indeks sbi konec leta, se mi zdi da so odgovarjali tako, kot si je slovenska publika želela in niti niso povedal tisto kar res mislijo.
 
Kje pa piše, da ga tudi tisti, kateremu je plačal ne bo "nat...l"..........., kajti, njemu je lahko nekdo plačal prav za to. Vloga firme TUŠ, je postala precej indiferentna, zagotovo ima pa nek določen namen.
dani14 sporočil: 6.657
[#168283] 29.11.07 16:45 · odgovor na: anon-95084 (#168218)
Odgovori   +    0

matic1982 je napisal(a):
Sicer je zelo res, da ti ni potrebno biti nikakršen strokovnjak da ugotoviš ali je trg precenjen ali ne, dovolj je že če pogledaš kaj se je na borzi dogajalo zadnje leto in koliko so pridobili indeksi v tem letu.
Torej je balkan dobra naložba ;))
anon-77264 sporočil: 5
[#168286] 29.11.07 16:50 · odgovor na: anon-107293 (#167915)
Odgovori   +    0
Do zdej sem imel naloženga - zdej pa naj ga za darila porabim mislm, ej!!!! Že tako tle neki smrdi...
anon-77264 sporočil: 5
[#168288] 29.11.07 16:54 · odgovor na: anon-107293 (#167915)
Odgovori   +    0
sorry blo je namenjeno med komentarje

lp
shevchenko sporočil: 21.898
[#168289] 29.11.07 16:54 · odgovor na: anon-89 (#168242)
Odgovori   +    0

Bob je napisal(a):

pa pravih padcev sploh še ni bilo. kdo bo kriv, če delnice zares strmoglavijo? kar glede na vse dogodke nikakor ni nemogoče. če zraven slučajno padejo še cene nepremičnim, bomo v sloveniji doživeli pravi armagedon.

ce se to zgodi, bom organiziral bear party =)
anon-77264 sporočil: 5
[#168290] 29.11.07 16:57
Odgovori   +    0
Do zdej sem mel naloženga zdej pa nej ga za darilca porabim, mislm, ej!!! Terenc to bo to:)za prihodnost:)
anon-89 sporočil: 10.178
[#168300] 29.11.07 17:12 · odgovor na: shevchenko (#168289)
Odgovori   +    0

shevchenko je napisal(a):


ce se to zgodi, bom organiziral bear party =)

če bo na bear partiju tudi beer, zagotovo pridem.:)
anon-53475 sporočil: 1.009
[#168302] 29.11.07 17:20 · odgovor na: shevchenko (#168289)
Odgovori   +    0

shevchenko je napisal(a):


ce se to zgodi, bom organiziral bear party =)

Bear party? http://www.bearparty.com/

anon-95084 sporočil: 2.286
[#168304] 29.11.07 17:21 · odgovor na: dani14 (#168283)
Odgovori   +    0
Ne vem kako je z balkanom, vem da zelo pada, po moje je pametno pogledati borzne rasti za več let, nekakšen vtis ti da pa lahko že letna rast, če vidiš da je v enem letu narastlo za 80% si lahko samo rečeš da to ni normalno stanje, v bistvu si se ti dobesedno zapičil v moje besede, nisem pa nikjer omenil da naj bi bil balkan dobra naložba.
anon-89 sporočil: 10.178
[#168305] 29.11.07 17:24 · odgovor na: anon-95084 (#168304)
Odgovori   +    0

matic1982 je napisal(a):
Ne vem kako je z balkanom, vem da zelo pada, po moje je pametno pogledati borzne rasti za več let, nekakšen vtis ti da pa lahko že letna rast, če vidiš da je v enem letu narastlo za 80% si lahko samo rečeš da to ni normalno stanje, v bistvu si se ti dobesedno zapičil v moje besede, nisem pa nikjer omenil da naj bi bil balkan dobra naložba.

balkan bo zagotovo odlična naložba, vprašanje je samo ali pred ali po naslednji balkanski vojni.
anon-1670 sporočil: 14.712
[#168310] 29.11.07 17:34 · odgovor na: crt (#168048)
Odgovori   +    0

crt je napisal(a):
V  bistvu razmisljam, ali sem res dovolj mazohist, da se grem ciscenje hleva...
Jaz sem pripravljen čistiti tale hlev;)  za naročniški status +1€ na uro;)


Ampak nasveti malim vlagateljem v NKBM, ki v bistvu niti ne vedo kaj je borza, so pa res butasti.

Jaz svetujem:
-babicam, ki jim bo vrnjenih ene 500 ali pa tisoč evrov, da denar zapravijo za darila otrokom in predvsem vnukom ter še zase za kak dan toplic.
-vsem, ki so vzeli kredit, svetujem, da ga predčasno vrnejo.
-ostalim malim vlagateljem recimo študentom in kmetom, ki o borzi nimajo pojma pa svetujem vložitev denarja recimo v KD Balkan(ki nekje tretjino vlaga v Slovenijo in dve tretjini na Balkan).

-velikim vlagateljem pa ni treba svetovati, ker če ne bi imeli pojma sploh ne bi mogli biti veliki vlagatelji.

Lp
anon-95084 sporočil: 2.286
[#168314] 29.11.07 17:42 · odgovor na: anon-1670 (#168310)
Odgovori   +    0
To s kmetom si pa zadel, niti veliko kmetov ne poznam ki vlagajo na borzo, imam pa občutek da njim ni treba se še z borzo ukvarjati, odvisno o kakšnih vrstah kmetov govorimo, moji sosedje so trenutno kar uspešni, kolega na vikend pripravi od 30 do 40 metrov drv, seka pa državni gozd in to počne zraven za hobi kadar ima preveč časa.
anon-1670 sporočil: 14.712
[#168319] 29.11.07 17:59 · odgovor na: anon-95084 (#168314)
Odgovori   +    0

matic1982 je napisal(a):
To s kmetom si pa zadel, niti veliko kmetov ne poznam ki vlagajo na borzo, imam pa občutek da njim ni treba se še z borzo ukvarjati, odvisno o kakšnih vrstah kmetov govorimo, moji sosedje so trenutno kar uspešni, kolega na vikend pripravi od 30 do 40 metrov drv, seka pa državni gozd in to počne zraven za hobi kadar ima preveč časa.
Točno tako.
Vsak naj dela tisto kar najbolje zna.
Če kmet vsak teden za vikend pripravi in proda 40kubikov drv je to približno 10evro jurčkov na mesec.

Torej naj to dela še naprej, ne pa, da bi vsak dan 5 ur študiral borzne informacije-denar naj raje vloži v par skladov, da bo ohranjal in vsaj minimalno plemenitil privarčevan znesek.
Lp
anon-95084 sporočil: 2.286
[#168327] 29.11.07 18:06 · odgovor na: anon-1670 (#168319)
Odgovori   +    0
no sedaj si preveč dobesedno vzel da to dela vsak vikend v letu ne ni to vsak vikend, vsake toliko časa, vendar ker ima mehanizacijo državni gozd je treba očistiti in kadar ima višek časa to počne.
anon-102577 sporočil: 1.544
[#168329] 29.11.07 18:08 · odgovor na: anon-89 (#168242)
Odgovori   +    0

Bob je napisal(a):

pa pravih padcev sploh še ni bilo. kdo bo kriv, če delnice zares strmoglavijo? kar glede na vse dogodke nikakor ni nemogoče. če zraven slučajno padejo še cene nepremičnim, bomo v sloveniji doživeli pravi armagedon.
Zakaj bomo v Sloveniji doživeli Armagedon?

Ko bodo cene delnic in nepremičnin strmoglavile, se bo pač veselo in ugodno nakupovalo. Denarja je v Sloveniji veliko, kar se je lepo videlo ob nakupih delnic NKBM.

Najslabše je brezveterje in to pri jadranju, kot tudi pri borznem in nepremičninskem poslovanju. Če cene leta in leta stojijo na miru, kako boš potem prišel do dobička?   ;-)
anon-148393 sporočil: 113
[#168334] 29.11.07 18:13
Odgovori   +    0
A to so ljudje, ki naj bi upravljali z mojim premoženjem. Sadar je bil za njih nula.
Je pa res, da poudarjajo, da bo novi predpis o zmanjšanju onesnaževanja zraka podražil avtomobile za cca 3000 EUR kot napovedujejo, če vzamemo ta denar za novoletne nakupe nam za to ne bo treba jemati hitrega kredita in bomo privarčevali na obrestih, privarčevali bomo tudi na kurjavi, če gremo na dopust vtople kraje, skratka povsod je večji dobiček kot pa v kakšnem dolgočasnem skladu pa še stresu ob kakšni recesiji se tako izognemo.
anon-85100 sporočil: 99
[#168341] 29.11.07 18:19 · odgovor na: anon-75386 (#167935)
Odgovori   +    0
Katastrofa od časopisa Finance.Človek bi pričakoval vsaj kak pameten nasvet, pa vidiš, da vsak od tako imenovanih strokovnjakov piha v svoj rog.
anon-75985 sporočil: 401
[#168344] 29.11.07 18:26 · odgovor na: anon-89 (#168094)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-75985 29.11.2007 18:26
.
anon-153493 sporočil: 3
[#168347] 29.11.07 18:32 · odgovor na: anon-89 (#167785)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-153493 29.11.2007 18:49
Finance res bi rabile koga, ki bi sortiral članke!,
anon-119197 sporočil: 9.214
[#168364] 29.11.07 19:11 · odgovor na: anon-95084 (#168304)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-119197 29.11.2007 19:13
Jaoooj, mislim, orkalapipa. Te zadeve so nekako jasne ljudem, ki se s tem ukvarjajo, vsaj na dalec Tisti, ki se ne, jim ni nic nenavadnega, ce zadeve zrastejo kvadrilijon % na sekundo, se fajn se jim zdi, da so pri necem taksnem poleg.

Pa saj ni ta atmosfera, kot je (bila), nekaj posebnega in nemogocega, pa saj to ves. Zdaj res ne razumem, zakaj se norcujete iz ljudi,ki niso tako spretn kot ste (bili) vi. Mislim, kolikor izzarevate nekaksno financno inteligenco, neke empatije ravno ne izkazujete. Mogoce clovek nima srece s tem nakupom, ima pa mogoce s cim drugim.

Sem bral se tisto prej, kako se norcujete iz enega kupca MPBL; so f*king what, lahko, da se bo iz te lekcije naucil veliko vec, kot bi se, ce bi mu takoj ratalo na prvo zogo. Pa ni tezko biti pameten, ce se vsaj globinsko vidis. Men se zdi, da se vam pri takih stvareh gre bolj za nekaksno 'medijsko' izpostavljanje.

Torej, tudi tvoj sosed vlada v sklade, sklade drv (razviti trgi), in ocitno mu gre dobro.
------
Crt, forum sux too much. Cuden je, pocasen, vpisno polje je za en drek. Ce nimate tam nekega sistema o tehnikalijah, bi se lahko do zdaj ze kaj naucili, ceprav to ni povsem v tvojem interesu ;) Financne forume berem samo za to, ker je kaksna vsebina zanimiva, ampak zadeva pa ni prav posrecnega sama po sebi, tudi pri onih komentarjih, vezanih na clanek, bi lahko dodali na vrhu, kdo je avtor itd. Pa ne vem, kaksno linijo imate, da vcasih zadeva ni dostopna izven meja. TUdi ne mores povecevat pisave, ce beres na bolj dalec itd.

Pa se tisto, ko pravite, da clanki ne bi smeli vplivati na vlagatelje (ali sem prav razumel, ne vem). Valjda bodo ravno clanki vplivali, kaj pa hoce drugega na dnevni osnovi? In da, da se malo preusmerit credo ovac. Kako je ze oni g. Aequitas nekje davno napisal, da izkusen spekulant preleti novice, da vidi, kje bo trg zreagiral.
---
Evo, ende.
anon-75985 sporočil: 401
[#168365] 29.11.07 19:13 · odgovor na: anon-89 (#168094)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-75985 29.11.2007 19:18

Bob je napisal(a):


g.koželj se je ukvarjal z veliko bolj usodnimi stvarmi kot je igrica z 5k euri.

https://www.finance.si/145916
 

Strokovnjaki podcenjujejo "moč" izvedenih financnih instrumentov, prav tako kot vlagatelji precenjujejo sposobnosti upravljalcev.

Niti  pri Potezi se ne morejo izgovarjati na zadnji padec tečajev( kot posledica kreditne krize), saj so hedge skladom "omogočeni" , vsi finančni intrumenti tako da lahko brez problema kupujejo PUTE, če se jim situacija zdi primerna za to.

Pri hedge skladih bolj velja pravilo VOLATILITY=PROFIT, in ne bull trend=profit kot pri VS.

Seveda od takšnih NESPOSOBNIH upravljalcih kot jih imajo na potezi ala Koželj (izgleda, da ga ni spametovala zguba računa, niti ni prepričala poteze da ga brcnejo v r**), je tudi padce ZELO težko napovedati.

Na žalost pa kot vidimo Univerze in razni magisteriji enostavno ne dajo NIČ uporabnega znanja, čeprav nekateri menijo drugače. Med njimi je tudi  avtor tega članka(ne zna oceniti primernosti virov-izjav),  KOŽELJ, GLAVNIK…. ki svoje neznanje  posredujejo vsem  bralcem Financ, ki hvala bogu razmišljajo z svojo glavo.

Res izjave »strokovnjakov« kam z denarjem so  tako NEUMNE, da se človek resnično vpraša »kaj hudiča je narobe z tem svetom« .Če pogledamo samo Koželja, (ki svetuje Japonsko),čigar znanje prekaša vsak 8 letni otrok, ki bi svojih 10 EUR naložil bolje kot jih je avtor tega članka( -5000EUR)+ogromne izgube na Pot.hedgu.. Tudi sedaj z Japonsko mislim da se mu ne bo izšlo. Da ostalih idej z forexom in raznimi terenci niti ne omenjam.

Happens only in Slovenia!

Ps.Finance, mogoče je res čas da začnete malo sortirati stvari, ki jih objavite.se pa strinjam z predhodnikom,da tudi forum  vse bolj postaja izdivljalnica, kot pa baza nekih informacij(z izjemo nekaterih posameznikov, ki razturajo:),
shevchenko sporočil: 21.898
[#168367] 29.11.07 19:27 · odgovor na: anon-53475 (#168302)
Odgovori   +    0

Crni je napisal(a):


Bear party? http://www.bearparty.com/

ur sick

bob je bil precej blizje tistemu, kar sem mel v mislih =)
bostjan50 sporočil: 924
[#168374] 29.11.07 19:39 · odgovor na: anon-75985 (#168365)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: bostjan50 29.11.2007 19:42

matjaz15 je napisal(a):


Seveda od takšnih NESPOSOBNIH upravljalcih kot jih imajo na potezi ala Koželj (izgleda, da ga ni spametovala zguba računa, niti ni prepričala poteze da ga brcnejo v r**), je tudi padce ZELO težko napovedati.


Res izjave »strokovnjakov« kam z denarjem so tako NEUMNE, da se človek resnično vpraša »kaj hudiča je narobe z tem svetom« .Če pogledamo samo Koželja, (ki svetuje Japonsko), čigar znanje prekaša vsak 8 letni otrok, ki bi svojih 10 EUR naložil bolje kot jih je avtor tega članka( -5000EUR)+ogromne izgube na Pot.hedgu.. Tudi sedaj z Japonsko mislim da se mu ne bo izšlo. Da ostalih idej z forexom in raznimi terenci niti ne omenjam.


Ne da bi ne vem kako zagovarjal Koželja ampak pretiravati pa res ni treba. Sploh je huda ta o njegovem znanju. A ga mogoče osebno poznaš? Najbrž jih ni veliko v Sloveniji, ki bi toliko vedeli o izvedenih finančnih inštrumentih kot on in imeli toliko praktičnih izkušenj (po mojem mnenju). Je pa res da je s skladom zajebal :) Je pa vprašanje koliko je to posledica znanja oziroma neznanja. Torej vsi upravljavci hedge skladov v ZDA, ki so letos v minusu nimajo znanja oz. jih v znanju prekaša 8-letni otrok?? Oziroma še huje - z letošnjim donosom jih prekaša vsaka slovenska ovca. A to pomeni da ima več znanja? Se pa strinjam da so odgovori povsem mimo - najbrž zato ker so vsi siti takih vprašanj.
crt sporočil: 27.686
[#168376] 29.11.07 19:42 · odgovor na: anon-148393 (#168334)
Odgovori   +    0

MF-373920 je napisal(a):
A to so ljudje, ki naj bi upravljali z mojim premoženjem.
ne. razen morda kozelj, pa se ta mislim da je bivsi.
crt sporočil: 27.686
[#168377] 29.11.07 19:43 · odgovor na: anon-119197 (#168364)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: crt 29.11.2007 19:54

dalex je napisal(a):
Crt, forum sux too much. Cuden je, pocasen, vpisno polje je za en drek. Ce nimate tam nekega sistema o tehnikalijah, bi se lahko do zdaj ze kaj naucili, ceprav to ni povsem v tvojem interesu ;) Financne forume berem samo za to, ker je kaksna vsebina zanimiva, ampak zadeva pa ni prav posrecnega sama po sebi, tudi pri onih komentarjih, vezanih na clanek, bi lahko dodali na vrhu, kdo je avtor itd. Pa ne vem, kaksno linijo imate, da vcasih zadeva ni dostopna izven meja. TUdi ne mores povecevat pisave, ce beres na bolj dalec itd.
stari, jaz sem za sabo pustil delujoc forum, ko sem sel jeseni 2003 s financ, kar so pa potem vmes naredili, bom pa sele zdaj in mukotrpno in morda poflikal...

ps. ampak pisavo se pa da povecat :)
mimoidoci sporočil: 6.135
[#168379] 29.11.07 19:46 · odgovor na: anon-75985 (#168365)
Odgovori   +    0

matjaz15 je napisal(a):

 

Strokovnjaki podcenjujejo "moč" izvedenih financnih instrumentov, prav tako kot vlagatelji precenjujejo sposobnosti upravljalcev.

Niti  pri Potezi se ne morejo izgovarjati na zadnji padec tečajev( kot posledica kreditne krize), saj so hedge skladom "omogočeni" , vsi finančni intrumenti tako da lahko brez problema kupujejo PUTE, če se jim situacija zdi primerna za to.

Pri hedge skladih bolj velja pravilo VOLATILITY=PROFIT, in ne bull trend=profit kot pri VS.

Seveda od takšnih NESPOSOBNIH upravljalcih kot jih imajo na potezi ala Koželj (izgleda, da ga ni spametovala zguba računa, niti ni prepričala poteze da ga brcnejo v r**), je tudi padce ZELO težko napovedati.

Na žalost pa kot vidimo Univerze in razni magisteriji enostavno ne dajo NIČ uporabnega znanja, čeprav nekateri menijo drugače. Med njimi je tudi  avtor tega članka(ne zna oceniti primernosti virov-izjav),  KOŽELJ, GLAVNIK…. ki svoje neznanje  posredujejo vsem  bralcem Financ, ki hvala bogu razmišljajo z svojo glavo.

Res izjave »strokovnjakov« kam z denarjem so  tako NEUMNE, da se človek resnično vpraša »kaj hudiča je narobe z tem svetom« .Če pogledamo samo Koželja, (ki svetuje Japonsko),čigar znanje prekaša vsak 8 letni otrok, ki bi svojih 10 EUR naložil bolje kot jih je avtor tega članka( -5000EUR)+ogromne izgube na Pot.hedgu.. Tudi sedaj z Japonsko mislim da se mu ne bo izšlo. Da ostalih idej z forexom in raznimi terenci niti ne omenjam.

Happens only in Slovenia!

Ps.Finance, mogoče je res čas da začnete malo sortirati stvari, ki jih objavite.se pa strinjam z predhodnikom,da tudi forum  vse bolj postaja izdivljalnica, kot pa baza nekih informacij(z izjemo nekaterih posameznikov, ki razturajo:),
 
Jebemti je bilo danes ene par dobrih prispevkov na forumu. Svaka čast. Navdušen sem. 
Dejmo butastim člankom parirat vsaj s konstruktivnim forumom.
anon-75985 sporočil: 401
[#168385] 29.11.07 20:02 · odgovor na: bostjan50 (#168374)
Odgovori   +    0

Najbrž jih ni veliko v Sloveniji, ki bi toliko vedeli o izvedenih finančnih inštrumentih kot on in imeli toliko praktičnih izkušenj (po mojem mnenju).  
Mora imeti pa res VELIKO denarja, da je prišel do toliko praktičnih izkušenj....

Mogoče sem res malo pretiraval in bi moral imeti ta "otrok" vsaj 15 let.

Ps. Naslednjič naj avtorji člankov za mnenje raje vprašajo kar nekatere sodelujoče na forumu(mimoidoci, bob, tadej,.itd, da ne bom katerega pozabil), bi bila verodostojnost veliko večja...

Lepo se mejte!
bostjan50 sporočil: 924
[#168386] 29.11.07 20:06 · odgovor na: anon-75985 (#168385)
Odgovori   +    0
No to pa tudi mene zanima kaj bi na to vprašanje odgovoril mimoidoci (tako da dvignemo raven foruma)?  :)

Strani: 1 2 3 4 5 6