Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-176996 sporočil: 166

crt je napisal(a):

 
po moje se finska tv blazno sekira, kaj o njej misli en tabor v sloveniji :)
Mogoče bodo pa novinarji Finance, raziskali to Afero , seveda če si upajo in znajo ugotoviti kdo stoji za to afero. 

Vidim da na Financah samo povzemajo vire iz Dnevnika, Dela, RTV,...... A svojih novinarjev, ki bi pokrivali to področje ne premorejo Finance ??????? 

Neposredni odgovori na sporočilo št. 312167

Strani: 1

crt sporočil: 27.123

ingwer je napisal(a):
Mogoče bodo pa novinarji Finance, raziskali to Afero , seveda če si upajo in znajo ugotoviti kdo stoji za to afero. 
Vidim da na Financah samo povzemajo vire iz Dnevnika, Dela, RTV,...... A svojih novinarjev, ki bi pokrivali to področje ne premorejo Finance ??????? 
 
ne bi vedel, nisem znotraj redakcije financ. tisto "casnik finance" zraven mojega imena je samo posledica administratorskega statusa. ce bi se mene vprasalo, bi v idealnem svetu finance tkoaltko ostale strogo-borzni casopis, tko da ;)
anon-123897 sporočil: 506

ingwer je napisal(a):

Mogoče bodo pa novinarji Finance, raziskali to Afero , seveda če si upajo in znajo ugotoviti kdo stoji za to afero. 

Vidim da na Financah samo povzemajo vire iz Dnevnika, Dela, RTV,...... A svojih novinarjev, ki bi pokrivali to področje ne premorejo Finance ??????? 
 
Imajo največjega med raziskovalci. Odlično sodeluje z urednikom Žurnala. (beri čtudi časovno).  Ampak najbrž je trenutno ponovno na olimpijadi...

Strani: 1