Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Danijela Rakovič ostala brez službe

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Borza (1)

Strani: 1 2 3

anon-169239 sporočil: 169
[#252104] 23.05.08 13:37
Odgovori   +    0
Dokler sama ne pove kako in kaj, je vsako ugibanje in natolcevanje mlatenje prazne slame. Pocakajmo na njeno zgodbo, ce je sploh pripravljena spregovoriti o tem. Ce ne, je pa verjetno vse uredu.
anon-12925 sporočil: 447
[#252122] 23.05.08 14:05 · odgovor na: anon-154674 (#251992)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-12925 23.05.2008 14:09

bojanmb je napisal(a):
2007 najbogatejšaslovenka-2008 socialna podpora
 
Le kako te razlike izgledajo z davčnega vidika?

P.S.: vprašanje je naslovljeno predvsem na sestavljalce lestvice najbogatejših. DURS teh forumov tako ne bere.:-). 
anon-142459 sporočil: 951
[#252129] 23.05.08 14:15
Odgovori   +    0
Zakaj hodimo v službo? Da dobimo denar. Služba pa ni edini način, kako priti do denarja.
anon-38795 sporočil: 647
[#252135] 23.05.08 14:21 · odgovor na: anon-169239 (#252104)
Odgovori   +    0

58dusan58 je napisal(a):
Dokler sama ne pove kako in kaj, je vsako ugibanje in natolcevanje mlatenje prazne slame. Pocakajmo na njeno zgodbo, ce je sploh pripravljena spregovoriti o tem. Ce ne, je pa verjetno vse uredu.

Če je pametna, bo napisala knjigo o tem pa izdala in prodala :D

Bo še malo dodatka na tistih 600.000€ ;)
anon-69279 sporočil: 2.669
[#252158] 23.05.08 14:52 · odgovor na: anon-3916 (#252000)
Odgovori   +    0

XBIAL je napisal(a):

Ma kakšna izdajalka pa naj bi bila Daniela Rakovič? Odvisno zaposlena, ki bi ostala brez službe že davno prej, če ne bi pristala na deal.
poanta je da se te znebijo prej ali slej, če si oproda ali izdajalec.
ona je bila oproda.
deal pa tak. sreča njihova da so našli mono/bauko. obstaja možnost da bo prava nagrada še sledila.
bomo videli.

PURINOLI, samo to, ko jo jebe. je mogla misliti, ko se je prodajala.
tudi putana, ko se prodaja ne ve, če ima stranka garje.
zve, ko jih že ima.
je mogla prej misliti.
anon-69279 sporočil: 2.669
[#252160] 23.05.08 14:59 · odgovor na: purinoli (#252093)
Odgovori   +    0
ja ne, boga. celih 29 let ni ugotovila da jo nategujejo. LOL

če si je nastavila nizko ceno, njen problem.
upam da je bila toliko pametna da je vključila kakšno varovalko v vse skupaj.
privoščim ji ne, ampak tudi pomagal ji ne bom. that just the way it is.
če jo bodo zavrgli kot stare gate pa najbrž ima kje kaj zabeleženo da jih bo za jajca zagrabila.

putane za high society se ne prodajajo poceni.
posle jebanja nema kajanja.
purinoli sporočil: 8.690
[#252168] 23.05.08 15:25 · odgovor na: anon-69279 (#252160)
Odgovori   +    0

jobaa je napisal(a):
ja ne, boga. celih 29 let ni ugotovila da jo nategujejo. LOL

če si je nastavila nizko ceno, njen problem.
upam da je bila toliko pametna da je vključila kakšno varovalko v vse skupaj.
privoščim ji ne, ampak tudi pomagal ji ne bom. that just the way it is.
če jo bodo zavrgli kot stare gate pa najbrž ima kje kaj zabeleženo da jih bo za jajca zagrabila.

putane za high society se ne prodajajo poceni.
posle jebanja nema kajanja.


Kolega Jobaa,

nisi razumel mojega poziva. Meni se tudi putane sporce smilijo, če so zlorabljene. Boh ve, kaj so delali z njo nekaj let. Jebeš ti 600 kEUR, če jih je dobila, ona je samo uboga zlorabljena punca.

Pred 16 leti sem dobiček firme nakazal beguncem iz BiH, ker nisem mogel mirno gledat grozot tam spodaj ( tole je resno), zdaj pa razmišljam o podobnem za to zlorabljeno dečvo ( tole je pa neresno, ker očitno nisi dojel zezanja v zgornjem postu).

Tak je to v Dementiostanu, dragi kolegi, Amnezosi in ostali. Pa lep pozdrav, Purinoli
anon-126428 sporočil: 319
[#252187] 23.05.08 16:18 · odgovor na: purinoli (#252093)
Odgovori   +    0
skoraj v vsem ti pritrjujem, definitivno se tudi meni smili, razen, če je za njeno nespametno eksponacijo dobila res kaj težkega na njen TRR, seveda skritega v kakšni anonimni banki tam preko. vendar nisem pa čisto prepričan, da se ni mogla upreti tej zlorabi.
najbrž se tu postavlja kar veliko vprašanj na katere ne bomo nikoli dobili odgovora.
zdi pa se mi, da ima punca vseeno kakšnega aduta v rokavu za katerega mogoče še niti sama ne ve, v mislih imam njen molk, ki je po mojem mnenju kar precej vreden. če ga bo le znala izkoristiti. namreč, zadeva bi se znala zavrteti, čeprav malo dvomim v to. učinkovitost naših pristojnih institucij namreč kar kliče po takih lumparijah, ker seveda vse ostanejo nekaznovane.žal
anon-76887 sporočil: 18.121
[#252198] 23.05.08 16:39 · odgovor na: anon-126428 (#252187)
Odgovori   +    0

majk je napisal(a):
skoraj v vsem ti pritrjujem, definitivno se tudi meni smili, razen, če je za njeno nespametno eksponacijo dobila res kaj težkega na njen TRR, seveda skritega v kakšni anonimni banki tam preko. vendar nisem pa čisto prepričan, da se ni mogla upreti tej zlorabi.
najbrž se tu postavlja kar veliko vprašanj na katere ne bomo nikoli dobili odgovora.
zdi pa se mi, da ima punca vseeno kakšnega aduta v rokavu za katerega mogoče še niti sama ne ve, v mislih imam njen molk, ki je po mojem mnenju kar precej vreden. če ga bo le znala izkoristiti. namreč, zadeva bi se znala zavrteti, čeprav malo dvomim v to. učinkovitost naših pristojnih institucij namreč kar kliče po takih lumparijah, ker seveda vse ostanejo nekaznovane.žal

Njen molk?
Saj nima kaj povedati, notarsko overjeni dokumenti so dovolj zgovorni.
V kaj se spušča se je morala zavedati, z aduti ali brez. Ne nazadnje je bila borzna posrednica in ne prodajalka avtobusnih žetonov v trafiki.
anon-126428 sporočil: 319
[#252201] 23.05.08 16:43 · odgovor na: purinoli (#252168)
Odgovori   +    0
svaka čast, za tisto z begunci mislim, tudi sam sem baje eden od številnih otrok sveta ( UNICEF ), čeprav se bojim, da denar ne pride ravno v prave roke.
sicer pa, če bi bili tile naši tajkuni vsaj malo pravi dedi, bi tudi darovali v humanitarne namene, pa ne bi rabli daleč, kar pred pragom jih je vedno več, ki morajo "po štruco kruha v smetnjak", res si nisem predstavljal, da bo "tranzicija" tako bolela.
sicer pa je na oktobersko nedeljo na nas dragi moji neopredeljeni, da to spremenimo!!!
upam na kakšen pametni namig do te usodne nedelje s strani forumašev, trenutno žal ne vidim pametne opcije.

kar se pa tiče danijele, pa ima jobba kar prav, posle karanja, nema kajanja. je mogla prej misliti.

pa lep vikend vsem skupaj

majk
anon-126428 sporočil: 319
[#252210] 23.05.08 16:56 · odgovor na: anon-76887 (#252198)
Odgovori   +    0
ja to je tudi res, glede trafike mislim, pa tudi voljno dejanje je bilo pri njej definitivno prisotno, čeprav je bila po mojem mnenju malo nepremišljena, sicer pa je to značilno za boljše polovice, ne predstavljam si, da bi se kak moški tako izpostavil za drugega, morda se motim.
menim pa, da ima punca kar precej za povedati, notarsko overjena pogodba je le predpostavka za formalno speljavo posla, po mojem občutku se je moralo dogajati še marsikaj zanimivega v ozadju, kar žal ne bomo nikoli izvedeli. ali pač? pustimo se presenetiti.
anon-76887 sporočil: 18.121
[#252212] 23.05.08 16:58 · odgovor na: anon-126428 (#252210)
Odgovori   +    0

majk je napisal(a):
ja to je tudi res, glede trafike mislim, pa tudi voljno dejanje je bilo pri njej definitivno prisotno, čeprav je bila po mojem mnenju malo nepremišljena, sicer pa je to značilno za boljše polovice, ne predstavljam si, da bi se kak moški tako izpostavil za drugega, morda se motim.
menim pa, da ima punca kar precej za povedati, notarsko overjena pogodba je le predpostavka za formalno speljavo posla, po mojem občutku se je moralo dogajati še marsikaj zanimivega v ozadju, kar žal ne bomo nikoli izvedeli. ali pač? pustimo se presenetiti.


Jaz močno dvomim, da je Boško Šrot na vrhu prehranjevalne verige.
Ni logike v tem, da občinski uradnik brez blagoslova pride v desetih letih na vrh, ni logike.
purinoli sporočil: 8.690
[#252214] 23.05.08 17:03 · odgovor na: anon-76887 (#252198)
Odgovori   +    1

0902ISXdX je napisal(a):


Njen molk?
Saj nima kaj povedati, notarsko overjeni dokumenti so dovolj zgovorni.
V kaj se spušča se je morala zavedati, z aduti ali brez. Ne nazadnje je bila borzna posrednica in ne prodajalka avtobusnih žetonov v trafiki.

Kolega, tule me niso prav razumeli, pa me boš ti zagotovo. Pa začniva pri Homeri, prosil reva dni je uboge stare......kot je rekel Prešeren.

Res, da je bila polnoletna, res ni prodajala žetone, ampak ubogi revici so v ksiht z vso močjo vrgli nekaj sto mega ojrotov. Pa to bi še Dejana Vodovnika, težkoatleta, bolelo, kaj šele mlado punco??? Pa potem so jo še zlorabljali. Ferdaman duš, pa saj to je v nebo vpijoče. Veš ti, koliko tehta milijon EUR?? Pa ni bil eden, bilo jih je stotine.

Barabe nekavalirske, bi si vsaj deca izbrali, ne pa da krhki dami mečejo take težke dnarje v ksiht. Morda sem preveč alte schulle, ampak meni se punca smili, ne morem si pomagat. Kar solze mi tečejo.

Lep pozdrav, Purinoli
anon-126428 sporočil: 319
[#252219] 23.05.08 17:15 · odgovor na: purinoli (#252214)
Odgovori   +    0
za solze pa ti moram stisnit eno petko!
anon-126428 sporočil: 319
[#252220] 23.05.08 17:21 · odgovor na: anon-76887 (#252212)
Odgovori   +    0
hahaha, kdaj pa je še bila v politiki logika. edino žalostno je, da pri nas politika in gospodarstvo perverzno dejtata pred nami vsemi. tu še bo preteklo precej vode, da se bo zadeva spremenila.
pa saj ni Boško sam, sem slišal nekaj o dinastijah...
anon-76887 sporočil: 18.121
[#252233] 23.05.08 18:32 · odgovor na: purinoli (#252214)
Odgovori   +    0

purinoli je napisal(a):


Kolega, tule me niso prav razumeli, pa me boš ti zagotovo. Pa začniva pri Homeri, prosil reva dni je uboge stare......kot je rekel Prešeren.

Res, da je bila polnoletna, res ni prodajala žetone, ampak ubogi revici so v ksiht z vso močjo vrgli nekaj sto mega ojrotov. Pa to bi še Dejana Vodovnika, težkoatleta, bolelo, kaj šele mlado punco??? Pa potem so jo še zlorabljali. Ferdaman duš, pa saj to je v nebo vpijoče. Veš ti, koliko tehta milijon EUR?? Pa ni bil eden, bilo jih je stotine.

Barabe nekavalirske, bi si vsaj deca izbrali, ne pa da krhki dami mečejo take težke dnarje v ksiht. Morda sem preveč alte schulle, ampak meni se punca smili, ne morem si pomagat. Kar solze mi tečejo.

Lep pozdrav, Purinoli

Ne vem kako so ostali forumaši razumeli, ampak jaz sem tvoj prvotni, kakor tudi tale komentar "vzel" kot sarkastično zajebancijo.
Sem sicer tudi jaz bolj alte schulle, ampak meni se slamnata pupa prav nič ne smili. Se mi recimo bolj smili Turnšek, ki je izgleda v takšnem šoku, da ga lahko še infarkt rukne. Ravnokar sem gledal njegove prazne begajoče oči na nekakšni tiskovki, kjer razočaranje resnično teče ven iz njegovih oči...
purinoli sporočil: 8.690
[#252239] 23.05.08 19:05 · odgovor na: anon-76887 (#252233)
Odgovori   +    1

0902ISXdX je napisal(a):


Ne vem kako so ostali forumaši razumeli, ampak jaz sem tvoj prvotni, kakor tudi tale komentar "vzel" kot sarkastično zajebancijo.
Sem sicer tudi jaz bolj alte schulle, ampak meni se slamnata pupa prav nič ne smili. Se mi recimo bolj smili Turnšek, ki je izgleda v takšnem šoku, da ga lahko še infarkt rukne. Ravnokar sem gledal njegove prazne begajoče oči na nekakšni tiskovki, kjer razočaranje resnično teče ven iz njegovih oči...

Lahko točiva prave ali pa krokodilove solze. Turnšek in tista slamica, oba sta vredna obojih. Pa tako ajnfoh je bilo včasih. Nobenih zdraharjev, novinarjev in drugih nebodigatreba, vse se je dalo lepo zmenit po partijskem sestanku, ko so ostali preverjeni še na whiskeyu ali pa gin toniku in je bilo urejeno in se je vedelo, kaj se sme in kaj se ne sme.

Zdaj bodo pa še raja jamrali, koliko pediatričnih klinik lahko nek šrot zgradi, pa vsi vejo, da je denar namenjen za plemenite stvari in ne za neke klinike in kaj vem kaj še vse. Banda nerazumevajoča, ki ne doume višjih ciljev. Potem ti pa še tista kapitalojropa nekaj serje o transparentnosti in EU direktivah, pa jeb** im sunce, naj poštimajo tiste svoje fuzbal klube in atletiko, da ne bomo furt na furt brali o dopingu in podkupninah, poštene postkomuniste naj pa pri miru pustijo.

Mi se bomo priklopili Vladimiroviču, če ga bodo še kaj srali. Tako se pa ne gremo več. Smo šli v EU, NATO, delavske svete smo ukinili, s  Kardeljevimi knjigami smo nafutrali papirniške stroje, kaj pa še hočejo?? Da damo pohvatano nazaj?? Malo morgen, mi smo Acies sodobne, z antiglobalizacijo podprte Pete Internacionale. In se ne damo.

Turnšek, ne jokat, prosim, bom še jaz, ki nimam nič pri tem.
anon-76887 sporočil: 18.121
[#252240] 23.05.08 19:09 · odgovor na: purinoli (#252239)
Odgovori   +    0

purinoli je napisal(a):


Lahko točiva prave ali pa krokodilove solze. Turnšek in tista slamica, oba sta vredna obojih. Pa tako ajnfoh je bilo včasih. Nobenih zdraharjev, novinarjev in drugih nebodigatreba, vse se je dalo lepo zmenit po partijskem sestanku, ko so ostali preverjeni še na whiskeyu ali pa gin toniku in je bilo urejeno in se je vedelo, kaj se sme in kaj se ne sme.

Zdaj bodo pa še raja jamrali, koliko pediatričnih klinik lahko nek šrot zgradi, pa vsi vejo, da je denar namenjen za plemenite stvari in ne za neke klinike in kaj vem kaj še vse. Banda nerazumevajoča, ki ne doume višjih ciljev. Potem ti pa še tista kapitalojropa nekaj serje o transparentnosti in EU direktivah, pa jeb** im sunce, naj poštimajo tiste svoje fuzbal klube in atletiko, da ne bomo furt na furt brali o dopingu in podkupninah, poštene postkomuniste naj pa pri miru pustijo.

Mi se bomo priklopili Vladimiroviču, če ga bodo še kaj srali. Tako se pa ne gremo več. Smo šli v EU, NATO, delavske svete smo ukinili, s Kardeljevimi knjigami smo nafutrali papirniške stroje, kaj pa še hočejo?? Da damo pohvatano nazaj?? Malo morgen, mi smo Acies sodobne, z antiglobalizacijo podprte Pete Internacionale. In se ne damo.

Turnšek, ne jokat, prosim, bom še jaz, ki nimam nič pri tem.


:-)))
Sveža novica: Boško Šrot je ovaden.
anon-151528 sporočil: 47
[#252248] 23.05.08 19:26
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-151528 23.05.2008 19:27
Punca je sedaj v veliki nevarnosti, da jo kao slučajno povozi avto. Policija bo kot vedno prepozna, niti sanja se jim ne, da se ji lahko kaj zgodi.Preveč denarja je v igri, da bi lahko mirno spala. Ne bi bilo treba plačati davka - brez nje, ki ve največ, pa bi se tudi zameglilo vse skupaj...
purinoli sporočil: 8.690
[#252250] 23.05.08 19:28 · odgovor na: anon-76887 (#252240)
Odgovori   +    2

0902ISXdX je napisal(a):


:-)))
Sveža novica: Boško Šrot je ovaden.

Jest s'm tok žalosten, da bom kar zaprl mojo štacuno smradu & strupov in se podal domov na kosilo. Saj sem vedel, da se ne bo dobro izšlo. Sovražnik nikoli ne spi, posebej notranji. Zdaj ni nič več sveto. Lopata, na srečo zopet popolnoma čista, se je izšla na način, ki ga linija predpisuje, tole je pa bolj resno. Kolega, srčno upam, da gre za pomoto. Ma heb*** im sunce brez mrka, pa kaj si pa mislijo?? Da bomo polagali račune??

E, ne bo šlo. Mi se ne damo. Imamo tudi najbriljantnejše varuhe zakonitosti, Priboljšek bo že uredil zadevo, da se bosta Lopatar in Odpadar lahko še dolgo smejala Dementiostancem in Amnzosom v brk. Pa tako treba, drugovi!

Lep pozdrav, Purinoli
anon-94166 sporočil: 2.855
[#252257] 23.05.08 19:53 · odgovor na: anon-76887 (#252240)
Odgovori   +    0

0902ISXdX je napisal(a):


:-)))
Sveža novica: Boško Šrot je ovaden.
 Kaj pa sedaj ???
anon-76887 sporočil: 18.121
[#252268] 23.05.08 20:18 · odgovor na: anon-94166 (#252257)
Odgovori   +    0

terminator je napisal(a):

Kaj pa sedaj ???

Nič.
Kot bi Alma rekla Šou mast gouu ;-)
anon-69121 sporočil: 108
[#252298] 23.05.08 21:10
Odgovori   +    0
zdaj pa jo bodo likvidirali srot in Co. .... prometna nesreca, usoden padec ipd
bozga sporočil: 6.303
[#252353] 23.05.08 22:50
Odgovori   +    0
A mi lahko kdo pove ali je kaj narobe s tem, da odprem slamnato podjetje "Slamnik d.o.o." in posojam ime za pošten honorar. Ali kršim veljavno zakonodajo? Ali je "posojanje" imena lahko dejavnost podjetja? Ali rabim ločen WC in kakšno uporabno dovoljenje? Za nasvete se vnaprej zahvaljujem.
anon-148393 sporočil: 113
[#252402] 24.05.08 08:10
Odgovori   +    0
Jaz tudi ne vem kaj je tu tako čudnega. Probanka je po domače povedano držala štango mnogim podjetjem na tem koncu pri lastninjenju. Mogoče ne bi obstajala več, če ne bi bilo teh poslov. Danielca pa je le žrtveno jagnje, ki bo umaknjeno od oči javnosti in primerno njenemu stanu nagrajeno z mezdo. Najslabši scenarij je, ko se na koncu roparji ne morejo dogovoriti okoli razdelitve plena, takrat je vedno krvavo. Zanimivo bi bilo, da še pride h koritu SD dokler je še kaj za prodat pa da še oni pokažejo svoj pravi obraz, LDS ga je že. Tranzicija in zakoni gor ali dol, za mene so to še vedno navadni lopovi, kajti večina njih, da jim država to ni omogočila, ne bi bilo sposobno ne finančno, ne s svojim znanjem, sposobnostmi in ambicijami, ustanoviti takšnega podjetja kot ga imajo sedaj. Voditi že, ko so posli vpeljani,ustvariti od temeljev in iz njega narediti uspešno podjetje konkurenčno na Evropskem trgu pa ne, da se razumemo.
anon-142448 sporočil: 2
[#252403] 24.05.08 08:12 · odgovor na: bozga (#252353)
Odgovori   +    0
za takšno dejavnost je dovolj 3 kvadratne metre pisarna mora pa imeti vetrolov in varnostnika noter da ne more nihče k tebi.hm ali sem dal komu idejo?mogoče tudi sebi?
anon-94581 sporočil: 1.391
[#252414] 24.05.08 08:54 · odgovor na: anon-148393 (#252402)
Odgovori   +    0
Kdorkoli je razmišljal o nekakšni pravični razdelitvi v tranziciji je vsaj naivnež. V bistvu gre samo za vpliv in moč.

KLjučni problem nefunkcioniranja našega polpreteklega gospodarstva je bila blokada odločanja, ko so se tuji resni poslovni partnerji umaknili, ker enostavno niso imeli kompetentnega sogovornika. Višek tega so bile dvo mestne delegacije, ki so se sestale z kompetentnim predstavnikom nekajkrat večje firme in so nato ugotovili, da ne morejo odločiti, ker morajo na delavski svet pa vse do Beograda. Takih delegacij so se bali že na letalih kjer so po balaknsko kradli. Edino možnost razvoja so imele firme kjer je bil tovariš direktor v prvi vrsti prijatelj vplivnih politikov in je imel še nekaj sposobnosti vodenja podjetja. V tem je bila nujna ločitev gospodarstva od države.

V bistvu je tranzicija upam zadnje dejanje takega načina poslovanja. Dejstvo je, da brez pomembnih prijateljev iz politike nima noben "tajkun" niti najmanjše možnosti privatizirati vsega kar je večje od delavnice v kleti. Modela za tranzicijo v tako zaštrikanem sistemu enostavno ne more biti, ker nikoli ni prišlo do razmontiranja enopartijskega rdeče črnega sistema. Tudi varianta prodaje tujcem ima isto izhodišče, kjer si prijatelji razdelijo plen pod mizo.

Trenutno dogajanje je krvava delitev plena, ko so nekateri tovariši ugotovili, da so jih njihovi tovariši nategnili in pokradli pred njimi ali več od njih. Sedaj bi vzpostavili nazaj red kjer bi tovariš tito ali plave oke vzpostvil ponovno izhodišno stanje. Toda šlo je že predaleč. Klanje bo vse hujše in ni izključena odstranitev posameznega tovariša preko zapora kot tudi ne fizična likvidacija. Upamo lahko, da bo ta mafijski obračun čim prej končan in da bodo zmagaovalci tudi dobri poslovneži in ne samo revolveraši.
purinoli sporočil: 8.690
[#252436] 24.05.08 10:49 · odgovor na: anon-94581 (#252414)
Odgovori   +    0
Tudi dober revolveraš ( hitman po holivudsko) je lahko dober poslovnež. Nekje sem prebral, da lahko za male ribe pokasira okoli 20 k$/komad, za večje 100 k$/komad in za velike tudi >0,5 M$/komad. Če ni pohlepen in zna skriti identiteto, mu po kakih 10 "poslih" ni treba več namakati rok v umazane posle in lahko postane ugleden član družbe.

Pri nas je bilo malo takih zadev, če sploha kakšna. Z izjemo nevarnega kandidata Krambergerja pred leti. Hitman je pokasiral neznano količino denarja in menda nikoli ni videl zapora od znotraj. Zdaj gre bolj zares, kot takrat, torej bo še zanimivo.

Lep pozdrav, Purinoli
anon-10003 sporočil: 2.478
[#252873] 25.05.08 21:17 · odgovor na: purinoli (#252436)
Odgovori   +    0
komunistični pizdeki bodo naredili red kot leta 1945,seveda po volitvah,pa vsem enake penzije...
anon-28336 sporočil: 36
[#252989] 26.05.08 06:50
Odgovori   +    0
Knjigo naj napise.
Mogoce bo pa dobila denar zanjo se preden jo izda (za zagotovljeno neizdajo).

Strani: 1 2 3