38 min
V EKWB po očitkih iz ZDA potrdili likvidnostne težave. Ustanovitelj podrobneje pojasnjuje situacijo
1 ura
Delničarji Valamarja potrdili 0,22 evra dividende
1 ura
Nemška vlada malenkost izboljšala napoved gospodarske rasti
1 ura
V Severni Makedoniji volijo novega predsednika države
1 ura
Ljudi je premalo, vsi hočejo robote: Yaskawa v Kočevju v tovarno robotov vlaga 32 milijonov evrov
2 uri
Tako stroge bodo lahko omejitve pri Airbnb
3 ure
Zakaj Furs ne ponuja več podatkov o prevoženih kilometrih uvoženih vozil in kako lahko do njih pridete sami
3 ure
Kako aprilski evrski PMI vpliva na pričakovanja o obrestnih rezih ECB in kaj govori o nemški recesiji
3 ure
Kaj narediti s stavbo na Litijski? In kaj s TR2? Rešitve so na dlani! 1
3 ure
Hudo dobra živila iz presežkov sadja in zelenjave
3 ure
Izberite pravega borznega posrednika (Oglas)
4 ure
Mesec: Pokojninska reforma bo sprejeta prihodnje leto 5
4 ure
Delo: Nama v roke nemškega sklada
5 ur
Evropski parlament sprejel direktivo o trajnostnih dobavnih verigah 5
5 ur
Stroški energetske krize: koliko stane regulacija cen električne energije, kateri dobavitelji so pobrali največ 1
5 ur
Bo Aleksandra Čeferina po koncu mandata v UEFA zaposlil Sandor Csanyi iz madžarskega OTP? 1
5 ur
Primerjava: v kateri banki imajo najvišje plače
6 ur
Namesto da bi vzel lizing za avtomobil, sem raje vložil v zeleno obveznico (Oglas)
7 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
7 ur
Triglav, zdravstvena zavarovalnice je pripojena matični zavarovalnici 1

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Nova24tv: Podarite nam svoje delnice

Strani: 1 2

anon-204390 sporočil: 13.528
[#2789118] 16.08.19 13:38 · odgovor na: anon-333107 (#2788736)
Odgovori   +    0
[FrRoSt]
> [vickibedi]
> Če so ob nakupu na delnice gledali kot na prostovoljni prispevek, potem tudi letno vzdrževanje ne more biti tak strošek. Jaz naprimer sem bil nategnjen z delnicami nkbm, pa to nisem jemal kot prostovoljni prispevek :)

MEŠAŠ Jabolka in Krompir!! :)

Ne vem, kaj so mislili, pričakovali ali si domišljali! Mene ni bilo med njimi.

Prostovoljni prispevek ja DONACIJA! Podaritev po domače!

Drugo pa je laštvištvo! In lastniška podpora!

Vsi mislijo, da si Car, če si lastnik. Vendar ima lastništvo tudi obveznosti, predvsem pa stroške! Tudi v obliki davkov!! Kar pa tukaj ni bistveno!

Če bodo podarili tisto delnico/e, bo to potem kot donacija! Zaradi mene jo lahko prodajo za 1€! Take zadeve se ponavadi ne kupujejo in ne funkcionirajo dobičkonosno! Vsal za lastnike delnic ne! :) Vsaj toliko pameti in znanja bi moral imeti vsak! Tudi tisti navadni mali človek. Ali pa: VSAJ ON!
Ti lahko kupiš tudi delnico kot donacijo. se odrečeš dividendam in ne prodaš, dokler si żiv.
Če je pa nima, nič hudega. Nebrojkrat sem slišal stavek v svojem odraščanju: Vsaka šola nekaj stane! :)) In niso za mene nosili zajce v šolo, kakor trdi neka moja teta za neko njeno sestro. :)
To pa ne razumem ( mislim frazo z zajci :))
*In se bodo znebili lastništva (oziroma stroškom vodenja računa!)
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2789376] 19.08.19 12:02 · odgovor na: anon-204390 (#2789118)
Odgovori   +    0
[vickibedi]
Ti lahko kupiš tudi delnico kot donacijo. se odrečeš dividendam in ne prodaš, dokler si żiv.
Donacija = Prispevati. Tole pišem na pamet, poglej v sskj!!

Seveda lahko prispevaš tudi LASTNIŠKO STRUKTURO, beri: kupiš delinico! Samo potem moraš imeti v zakupu, da biš imel tudi stroške z vodenjem računa!! :)

Lahko v gostilni naročiš Volčji Želodec, polnjen z Jagnetino in tako pomagaš rejcem slovenske drobnice! Ali pa Medvedjo salamo! :)))
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2789406] 19.08.19 14:05 · odgovor na: anon-333107 (#2789376)
Odgovori   +    1
[FrRoSt]
> [vickibedi]
> Ti lahko kupiš tudi delnico kot donacijo. se odrečeš dividendam in ne prodaš, dokler si żiv.

Donacija = Prispevati. Tole pišem na pamet, poglej v sskj!!

Seveda lahko prispevaš tudi LASTNIŠKO STRUKTURO, beri: kupiš delinico! Samo potem moraš imeti v zakupu, da biš imel tudi stroške z vodenjem računa!! :)

Lahko v gostilni naročiš Volčji Želodec, polnjen z Jagnetino in tako pomagaš rejcem slovenske drobnice! Ali pa Medvedjo salamo! :)))
Nekoč v jugi si lahko čez mejo (legalno) nesel samo eno določeno (manjšo) količino nemških mark in za to si moral imeti potrdilo iz banke, kjer si devize kupil.
Ko sem s sprijatelji šel v Trst, smo seveda vsi imeli polne štunfe in jgate DM , en kolega pa je bil pošten.
Njegova babica mu je v banki dvignila tistih 50 mark in fant je to prijavil na carini.
Evo, pa ga je carinik vprašal: A če tvoja babica je, si ti tudi sit ?
Pa smo romali na drug mejni prehod in tokrat smo imeli vsi marke v gatah :)
Očitno da je tisti klump od carinika že takrat doumel, da lastnina predstavlja odgovornost :)))
aimon sporočil: 1.924
[#2789411] 19.08.19 14:51 · odgovor na: rx170 (#2784046)
Odgovori   +    0
[rx170]
A ne bodo izplačali dividend?
Saj niso bile obljubljene.
A ni šlo za fantastično sestavljen poslovni projekt?
Odgovorni urednik Nova24TV Boris Tomašič pravi: “... ko smo pričeli s projektom, in jaz sem v tem projektu od samega začetka, nikoli nismo ljudem obljubljali, da bodo služili s tem projektom in da bodo dobivali dividende, ampak smo jim obljubili, da bodo dobili medij, ki bo drugačen od ostalih in ki bo odpiral in pokrival področja, ki jih drugi ne.”

Vlagatelji po njegovih besedah niso pričakovali dividend, te pa jim niti niso bile obljubljene: “V statutu imamo zapisano, da se dobiček vlaga v razvoj podjetja. Ljudje niso opeharjeni, več kot 800 vlagateljev je vložilo v ta projekt z iskreno namero, zato, da se razbije medijski monopol levice. Tisti, ki nam zdaj očitajo, da smo delničarje opeharili, nam želijo le škoditi ...” nova24tv.si/slovenij...elnicarji/
Endimion sporočil: 10.306
[#2789477] 20.08.19 07:11 · odgovor na: aimon (#2789411)
Odgovori   +    1
Poišči brošuro ob IPO-ju na google-u pa boš videl da odgovorni urednik debelo laže.

Ena od alinej je omenjala dobiček in uspešno poslovno zgodbo.
rx170 sporočil: 6.403
[#2789478] 20.08.19 07:28 · odgovor na: Endimion (#2789477)
Odgovori   +    0
[Endimion]
Poišči brošuro ob IPO-ju na google-u pa boš videl da odgovorni urednik debelo laže.

Ena od alinej je omenjala dobiček in uspešno poslovno zgodbo.
Baje so delničarji super zadovoljni.

nova24tv.si/slovenij...elnicarji/
najobj sporočil: 31.920
[#2789552] 20.08.19 12:48 · odgovor na: Endimion (#2789477)
Odgovori   +    0
[Endimion]
Poišči brošuro ob IPO-ju na google-u pa boš videl da odgovorni urednik debelo laže.

Ena od alinej je omenjala dobiček in uspešno poslovno zgodbo.
... eh, ti že spet nič ne razumeš, ker Nova24TV ni tukaj zato, da dela dobiček, ampak da ljudem govori resnico ...

P.S.: iz Tajnikarja se še vedno delajo norca twitter.com/MitjaIrs...9752954880 , za sebe pa so 24-karatni Resničarji očitno obrnili ploščo ...

Strani: 1 2