Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[FIN-311684]
Več na: www.zurnal24.si/slov...ozi-270361 - www.zurnal24.si
Več na:nova24tv.si/slovenij...prispevka/
Da take zadeve najdeš v brezplačnikih, ki se jim od upada oglaševanja sline cedijo po "poslovnem modelu" RTVS ali kakšnem drugačnem derivatu kulta kargo me ne preseneča. Preseneča pa me, da na tem podjetniškem forumu svobodomiselnih liberalcev, ki ploskajo in vzklikajo vsakič, ko kdo omeni slovensko zavist in folkloro "naj sosedu krava crkne", navajaš podatke, ki nimajo zveze z uporabniško izkušnjo. Strmiš v pisker na štedilniku, namesto da bi srebal in ocenjeval župo...

Jaz gledam samo, če za 12,75-13,75 EUR/mesec v drugih delih slovenske medijske kanalizacije dobim kaj več in/ali boljšega kot od javne hiše RTVS. Ko ugotovim, da kljub zelo ozkim interesom in čudnim kriterijem jaz nikjer ne dobim več in boljše piče, sem za to, da se tej javni hiši prizna nekaj inflacije. Raje dam ta evro polbogovom in polhudičem s Kolodvorske, kot da mi banke via ECB itn. z negativnimi obrestmi žrejo prihranke. Denar mora šibat okrog.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2775769

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
Zadnja sprememba: anon-317028 21.05.2019 20:11
[pobalin]
> [FIN-311684]
> Več na: www.zurnal24.si/slov...ozi-270361 - www.zurnal24.si
> Več na:nova24tv.si/slovenij...prispevka/

Da take zadeve najdeš v brezplačnikih...
Recimo, da brezplačniki malo potegnejo po svoje pa vendar ne morejo spremeniti dejastva, da je leta 2014 na RTV bilo cc. 1900 zaposlenih, danes jih je cc. 2300 pa še nekaj sto espejev kar lepo služi pri izdelavi večinoma negledljivega programa. Če bo Šarec štiri leta kot premier, tudi z velikodušno spremljavo RTV, uničeval slovensko državo jih bo na RTV zaposlenih 2500. Za kaj tazga svojga denarja ne dam.

ps. veliko je informacij na portalu RTV, tudi sam kar nekaj komentarjev napišem, da pa bi z višjo naročnino futral veliko preveč zaposlenih političnih parazitov se mi ne zdi prav.

Strani: 1