Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

robi2107 sporočil: 4.272
Zadnja sprememba: robi2107 21.05.2019 20:27
[pobalin]
Kamenjajte me, ampak po mnogih letih nespremenjenega prispevka tole podpiram. Zkaja? Ker ob vseh globokega prezira vrednih rabotah v javni hiši posebnega pomena od nje za svoj denar dobim še največ znosnega v medijski kanalizaciji Moje Dežele. Vsa čast vedno bolj redkim novinarskim pozitivnim izjemam v tem kšeftu - kjerkoli že delajo!
Dal sem ti plus za "od nje za svoj denar dobim še največ znosnega v medijski kanalizaciji Moje Dežele". Kar se mene tiče, so komercialke tak drek, da jih pri nas sploh ne gledamo. Stupidni filmi in poden šovi (ki jih žal tudi na nacionalki sicer ne manjka). Da ne omenjam raznih "resničnostnih" šovov tipa Kmetija, Kuharija, Šef išče gostilno in podobno sranje. Nikakor se pa ne strinjam z dvigom prispevka. Dokler TVS producira svakojaka sranja, bebaste šove z veliko glasnega govorjenja, krohotanja, kriljenja z rokami in divjega poskakovanja, ter financira udeležbo na Evroviziji, ki je vrhunec kiča in slabega okusa, ima po mojem čisto dovolj denarja. Se pa strinjam, da je precej njene izobraževalno/informativno/kulturne produkcije povsem spodobne. Teh vsebin na komercialkah zaradi tega, ker so za širše občinstvo nezanimive in torej nekomercialne, sploh ni.