Strani: 1 2 3 4

anon-207617 sporočil: 6.899
[#2776064] 23.05.19 11:46 · odgovor na: bobek13 (#2776051)
Odgovori   +    3
[bobek13]
vau...

pa da malo obrnemo ogledalo: zenske, pazite se tipov, ki bi vas sam za seks imeli...

:-)

pa dobro no ljudje, a se lahko strinjamo, da je v zivljenju se kaj razen seksa... ali otrok... ali karier... ali politike... ali fucbala... ali igre prestolov... ali what ever makes you tick... naj nadaljujem?

;-)

lpA

p.s.: in ti HR hoteli, so zdaj ze vredni svojga dnarja, al bodo morali se spustit cene? :-)))
bisi ma fobijo pred frigidnimi babami... ce pa niso frigidne, pa ga skrbi da se gonijo okol :-)

Jaz predlagam eno kleno texasko bejbo indijskega rodu:

www.bbc.co.uk/news/w...a-48149985
bobek13 sporočil: 4.301
[#2776067] 23.05.19 11:55 · odgovor na: anon-207617 (#2776064)
Odgovori   +    3
jaajks... kje s pa to nasu?

:-)))

lpA
crt sporočil: 27.190
[#2776068] 23.05.19 12:00 · odgovor na: anon-207617 (#2776064)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: crt 23.05.2019 12:05
za danes zapiramo, peak forum dosezen :)

www.youtube.com/watc...YulgS3PJqs
Nollem sporočil: 967
[#2776071] 23.05.19 12:44 · odgovor na: hostamox (#2776053)
Odgovori   +    2
en tipični penzionerski AD:

www.morelo-reisemobi...r/interior

ga pa še nisem videl s SLO tablicami ;-)
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2776076] 23.05.19 13:30 · odgovor na: bobek13 (#2776067)
Odgovori   +    4
[bobek13]
jaajks... kje s pa to nasu?

:-)))

lpA
Sjw in lgbtqwtf+ fanatizem tle na svobodi je tok dalec, da tega ni treba iskati ampak je na front pageu bbc.

Medtem folk seveda voli brexit party.

Da bi zivel v zanimivih casih...
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2776078] 23.05.19 13:35 · odgovor na: (#2776069)
Odgovori   +    2
[rename]
> [hostamox]
> > [hijena1]
> > in kaj je razlika med prikolco/avtodomom in hiško?
> >
> >
>
> Dve spalnici.
>
> V prikolici sem bil nazadnje ene 30 let nazaj. Avtodom mislim da nikoli. Niti nimam najmanjše želje trogat ga okol. Avtodom mi je penzionerska fora, ne vem zakaj, mogoče ker rabiš stalno vedet kje je najbližji sekret.

Jaz bi imel tak autobus k Tommy Lee Jones v tisti komediji k je igral upokojenega cijevca :-P
Meni so ultrajebacki avtodomi zakon. Imas take da zadaj enga cliota ali smarta vlecejo, da mas pol za po mestu. Sam to stane tok ko hisa... no, ko bojo bitcoini na 100.000 morda :-)
0522MANTE sporočil: 62
[#2776081] 23.05.19 13:56 · odgovor na: anon-207617 (#2776078)
Odgovori   +    2
[NemirniTujec]

Meni so ultrajebacki avtodomi zakon. Imas take da zadaj enga cliota ali smarta vlecejo, da mas pol za po mestu. Sam to stane tok ko hisa... no, ko bojo bitcoini na 100.000 morda :-)
nekaj v tem stilu: static.boredpanda.co...g__700.jpg :)
hostamox sporočil: 8.460
[#2776084] 23.05.19 14:31 · odgovor na: Nollem (#2776071)
Odgovori   +    1
Prodaš bajto in si vsak dan drugje, ali pa parkiraš pred bolnico, da ne čakaš v vrsti
bc123a sporočil: 48.253
[#2776098] 23.05.19 16:50 · odgovor na: najobj (#2776057)
Odgovori   +    2
[najobj]
... ja, ampak kaj je to "The Best Hotel Beds for Business Travelers", če pa en biznismen rad spi na bolj trdem, drugi bolj na mehkem, tretji pa nekje vmes ? ...
Kvaliteta postelje ni odvisna od trdote, oziroma je le sibko povezana s trdoto. Gre za materiale iz katerih so narejene. Ameriske postelje (spodaj fedri, vmes pa bombaz ali latex) so najboljse. Kos pene debeline 10 cm pa najslabsi.
khmm, ker o tem govorim in s to raznolikostjo želja - če s trdo ali mehko posteljo kdo res komplicira - istega tipa gostov imajo verjetno težave vsi turistični delavci po celem svetu in ne le v Sloveniji ...
Ma daj. Hotelirji se zavedajo da je postelja prakticno najpomembnejsi del sobe, in to po celem svetu.
P.S.: ker ne vem, kakšen je tipičen Slovenec, sebe ne morem opredeliti, je pa res, da narava mojega dela ne zahteva glih dosti službenih poti, na vseh seminarjih v tujini pa Hilton, Sheraton, Hyatt, Marriott - če so v krajih mojih službenih poti sploh
Travelodge, noro poceni hotelsko verigo si lepo spregledal, kajnede? Pa ima druge najboljse postelje od vseh (to je tudi Nemirni poveda).
... jebiga, pač nisem tako pomemben, da bi bilo pomembno - če si trdo ali mehko posteljo ob prihodu v omenjene luksuzne hotele res lahko izbiraš - kje prespim, ker za
Ne izbiras nic. Tipicni slovenec, zal, ki se ni spal na res dobri postelji. Saj potem ni cudno da vam oni cunga-lunga telefonska prodaja uspe prodajati peno pod blagovno znamko "dormeo" in se se hvali s tistim drekom.
radi celodnevnih opravil kaj več od spanja in zajtrka na službenih poteh v hotelu nikoli nisem rabil in je bila ugodna lokacija hotela bolj pomembna od luksuza ...
Jaz v luksuzne hotele hodim s svojim denarjem na dopust in ocitno ne placam dosti vec kot tisti, ki gredo v kajzice v kemp za 300 EUR na dan. Na sluzbene poti pa v poceni hotele, kjer ce imam moznost pac izberem tistega z dobro posteljo.
najobj sporočil: 31.920
[#2776132] 23.05.19 20:21 · odgovor na: bc123a (#2776098)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 23.05.2019 20:24
Travelodge, noro poceni hotelsko verigo si lepo spregledal, kajnede? Pa ima druge najboljse postelje od vseh (to je tudi Nemirni poveda).
> ... jebiga, pač nisem tako pomemben, da bi bilo pomembno - če si trdo ali mehko posteljo ob prihodu v omenjene luksuzne hotele res lahko izbiraš - kje prespim, ker za
Ne izbiras nic. Tipicni slovenec, zal, ki se ni spal na res dobri postelji. Saj potem ni cudno da vam oni cunga-lunga telefonska prodaja uspe prodajati peno pod blagovno znamko "dormeo" in se se hvali s tistim drekom.
... OK, ker med športnimi prenosi vsiljive reklame ne morem vedno pravočasno prešaltat, seveda vem, kaj je "dormeo", nimam pa pojma, kako si me uspel povezati z njim ... no, kar pa se tiče izbiranja, pa za svoj dopust ne glih luksuzne hotele seveda izbiram, mi je pa vse drugo bolj pomembno kot postelja, ker pač nimam težav s spanjem in ko spim, itak ne vem, kako (ne)udobna je ...
> radi celodnevnih opravil kaj več od spanja in zajtrka na službenih poteh v hotelu nikoli nisem rabil in je bila ugodna lokacija hotela bolj pomembna od luksuza ...
... evo, in kot sem že napisal, mi je na službeni poti lokacija hotela - da se brezveze ne prevažam sem in tja - bolj pomembna kot luksuz, tako da se niti ne sekiram preveč, ker mi skromnejšo kategorijo hotela izbere delodajalec ...
Jaz v luksuzne hotele hodim s svojim denarjem na dopust in ocitno ne placam dosti vec kot tisti, ki gredo v kajzice v kemp za 300 EUR na dan. Na sluzbene poti pa v poceni hotele, kjer ce imam moznost pac izberem tistega z dobro posteljo.
... eh, v kampu sem bil nazadnje, ko sem v gimnazijskih in študentskih letih s šotorom na rami preštopal celo jadransko obalo, v prikolici pa nisem bil še nikoli v življenju, tako da verjetno nisem glih najbolj tipičen Slovenec ...

P.S.: ker si ga zgoraj omenil, mi preveč NemirniTujec s totalnim ignoriranjem ne dovoli, da bi imel drugačno mnenje od njega, tvojega pa sprejemam, čeprav ga (tokrat) ne upoštevam, ker imam pač drugačne prioritete od tebe ...
bc123a sporočil: 48.253
[#2776136] 23.05.19 20:45 · odgovor na: najobj (#2776132)
Odgovori   +    4
[najobj]
> Ne izbiras nic. Tipicni slovenec, zal, ki se ni spal na res dobri postelji. Saj potem ni cudno da vam oni cunga-lunga telefonska prodaja uspe prodajati peno pod blagovno znamko "dormeo" in se se hvali s tistim drekom.

... OK, ker med športnimi prenosi vsiljive reklame ne morem vedno pravočasno prešaltat, seveda vem, kaj je "dormeo", nimam pa pojma, kako si me uspel povezati z njim
Lej da razlozim se enkrat pocasi. Imas kvalitetne postelje in nekvalitetne postelje. In imas trde in mehke postelje. Tako trde kot mehke postelje so lahko kvalitetne ali nekvalitetne. Dobri hoteli imajo nekje srednje trde postelje, ker si pac postelje ne mores izbirati, ampak ponavadi imajo *kvalitetne* postelje.

In zakaj s tem tezim? Zato ker bi rad, za boga milega, da tudi slovenski turizem zna tujcem fajn zaracunat, da gredo od tu srecni, ker so jih fajn obrali, ampak so dobili dobro storitev. In da se premakne k visji dodani vrednosti, ne pa apartmajski in kamp turizem, ki se pretvarja da je hotelski.

Ne pa da slisim:
- da so ljubljanski hotelirji razprodali vse postelje in ta teden ni NIC fraj
- da mi tujca v 3* hotelu cudno gledajo ce hoce likalno desko, ki jo oglasujejo na izposojo, se isti dan ("danes jo ima en drug" je bil izgovor)
- da se v hotelu Kempinski na pritozbo gosta da je za otroka narocil kuhan krompir (iz alacarte menija), dobil pa pomfri, odreagira tako da kelnar nazaj zabrusi da kaj komplicira, ker je to itak isto, krompir je krompir.

Tretja anekdota je iz tripadvisorja malo po tistem ko so odprli portoroski Kempinski.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2776138] 23.05.19 21:00 · odgovor na: bc123a (#2776136)
Odgovori   +    0
[bc123a]
> [najobj]
> > [
In zakaj s tem tezim? Zato ker bi rad, za boga milega, da tudi slovenski turizem zna tujcem fajn zaracunat...
Saj v tem je problem, ker slovenski turizem tega ne zmore, prav nasprotno zmore država z neprimerno visoko turistično takso.
bc123a sporočil: 48.253
[#2776139] 23.05.19 21:00 · odgovor na: bc123a (#2776136)
Odgovori   +    1
[bc123a]
> [najobj]
> > Ne izbiras nic. Tipicni slovenec, zal, ki se ni spal na res dobri postelji. Saj potem ni cudno da vam oni cunga-lunga telefonska prodaja uspe prodajati peno pod blagovno znamko "dormeo" in se se hvali s tistim drekom.
>
> ... OK, ker med športnimi prenosi vsiljive reklame ne morem vedno pravočasno prešaltat, seveda vem, kaj je "dormeo", nimam pa pojma, kako si me uspel povezati z njim

Lej da razlozim se enkrat pocasi. Imas kvalitetne postelje in nekvalitetne postelje. In imas trde in mehke postelje. Tako trde kot mehke postelje so lahko kvalitetne ali nekvalitetne. Dobri hoteli imajo nekje srednje trde postelje, ker si pac postelje ne mores izbirati, ampak ponavadi imajo *kvalitetne* postelje.
In ne, razen pribliznega opisa sestave ti ne morem tocno napisati kaj dela posteljo dobro ali slabo, verjetno, vsaj upam, bi znal kak mojster iz Meblota ali pa kak ortoped.
bobek13 sporočil: 4.301
[#2776150] 23.05.19 23:15 · odgovor na: bc123a (#2776139)
Odgovori   +    4
gre se predvsem za to, da vzmetnica "traja", da ni po letu dveh ne glede na to ali je v osnovi trda, mehka al neki vmes, v kur*u z "lukjnami" za skoz past ampak da ohranja svoje lastnosti... tako si vsaj jaz predstavljam kvalitetno vzemtnico...

smo bili pred leti na dopustu v gozd martuljku, pa sva z zeno tako svetsko spala, da sva dejansko pred odhodom dvignila vzemtnico da sva pogledala kaj za vraga je to bilo - in leto kasneje sva tudi za doma kupila vzemtnico "Slovenska postelja"...

;-)

lpA
bc123a sporočil: 48.253
[#2776170] 24.05.19 07:58 · odgovor na: bobek13 (#2776150)
Odgovori   +    7
[bobek13]
gre se predvsem za to, da vzmetnica "traja", da ni po letu dveh ne glede na to ali je v osnovi trda, mehka al neki vmes, v kur*u z "lukjnami" za skoz past ampak da ohranja svoje lastnosti... tako si vsaj jaz predstavljam kvalitetno vzemtnico...
Jaz ne vem, ne znam opisati, dejstvo je, da so tiste postelje ki so meni najbolj vsec (Travelodge in Hilton) ful komplicirano sestavljene. Najprej 100% vzmetna podloga, potem 100% nevzmetna precej debela zadeva gor, potem pa se nadvloga ki naredi povrsino mehko ne glede na trdoto postelje. Kako pa ti elementi vplivajo pa pojma nimam. Vem samo da v nekaj sekundah po tistem ko se fliknem gor ugotovim ali je to ameriska postelja ali pa evropska vzmetnica, nedajboze ona pena od Accorhotels...
smo bili pred leti na dopustu v gozd martuljku, pa sva z zeno tako svetsko spala, da sva dejansko pred odhodom dvignila vzemtnico da sva pogledala kaj za vraga je to bilo - in leto kasneje sva tudi za doma kupila vzemtnico "Slovenska postelja"...
Krasna anekdota. Ja, namesto da bi imeli v sobi en diskreten kartoncek "posteljo, na kateri spite, lahko kupite tampatam, z kodo GozdMartuljekHotel101 dobite 10% popusta" in bi hotel celo provizijo dobil od prodaje.

Dejansko je to po moje dober biznis, sicer se ga ne bi slo veliko hotelirjev. Ker najboljsa reklama za posteljo je, da na njej dobro spis. Kako bos izbral vzmetnico, ce recimo jo v trgovini samo vidis in potipas? Ce pa na njej vsaj eno noc (dobro) spis, je pa to cisto nekaj drugega.

Samo slovenski hotelirji so po mojih izkusnjah se vedno precej trdobucnega tipa, najbolj podobnega najobj (sorry) ;)
najobj sporočil: 31.920
[#2776205] 24.05.19 10:10 · odgovor na: bc123a (#2776170)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 24.05.2019 10:11
[bc123a]
> [bobek13]
> gre se predvsem za to, da vzmetnica "traja", da ni po letu dveh ne glede na to ali je v osnovi trda, mehka al neki vmes, v kur*u z "lukjnami" za skoz past ampak da ohranja svoje lastnosti... tako si vsaj jaz predstavljam kvalitetno vzemtnico...
Jaz ne vem, ne znam opisati, dejstvo je, da so tiste postelje ki so meni najbolj vsec (Travelodge in Hilton) ful komplicirano sestavljene. Najprej 100% vzmetna podloga, potem 100% nevzmetna precej debela zadeva gor, potem pa se nadvloga ki naredi povrsino mehko ne glede na trdoto postelje. Kako pa ti elementi vplivajo pa pojma nimam. Vem samo da v nekaj sekundah po tistem ko se fliknem gor ugotovim ali je to ameriska postelja ali pa evropska vzmetnica, nedajboze ona pena od Accorhotels...

> smo bili pred leti na dopustu v gozd martuljku, pa sva z zeno tako svetsko spala, da sva dejansko pred odhodom dvignila vzemtnico da sva pogledala kaj za vraga je to bilo - in leto kasneje sva tudi za doma kupila vzemtnico "Slovenska postelja"...

Krasna anekdota. Ja, namesto da bi imeli v sobi en diskreten kartoncek "posteljo, na kateri spite, lahko kupite tampatam, z kodo GozdMartuljekHotel101 dobite 10% popusta" in bi hotel celo provizijo dobil od prodaje.

Dejansko je to po moje dober biznis, sicer se ga ne bi slo veliko hotelirjev. Ker najboljsa reklama za posteljo je, da na njej dobro spis. Kako bos izbral vzmetnico, ce recimo jo v trgovini samo vidis in potipas? Ce pa na njej vsaj eno noc (dobro) spis, je pa to cisto nekaj drugega.

Samo slovenski hotelirji so po mojih izkusnjah se vedno precej trdobucnega tipa, najbolj podobnega najobj (sorry) ;)
... čuj, pazi se ! ...

P.S.: doma imam nekaj podobnega, kot je zgoraj napisal bobek13, ker pa so Hilton, Sheraton, Hyatt in Marriott za mene predragi, za Travelodge pa nerazgledan še nisem slišal, do zdaj niti nisem vedel, da si v razmišljanju o posteljah kljub moji trdobučnosti nisva tako zelo narazen ... khmm, le da se jaz za razliko od tebe zaradi postelj v hotelih ne sekiram preveč, ker jih uporabljam premalo, da bi to vplivalo na moje življenje, hotelirji pa naj za svoje življenje skrbijo sami ...
bc123a sporočil: 48.253
[#2776224] 24.05.19 11:16 · odgovor na: najobj (#2776205)
Odgovori   +    3
[najobj]
P.S.: doma imam nekaj podobnega, kot je zgoraj napisal bobek13, ker pa so Hilton, Sheraton, Hyatt in Marriott za mene predragi, za Travelodge pa nerazgledan še nisem slišal, do zdaj niti nisem vedel, da si v razmišljanju o posteljah kljub moji trdobučnosti nisva tako zelo narazen ... khmm, le da se jaz za razliko od tebe zaradi postelj v hotelih ne sekiram preveč, ker jih uporabljam premalo, da bi to vplivalo na moje življenje, hotelirji pa naj za svoje življenje skrbijo sami ...
Jaz grem na dopust za 2 tedna, ponavadi z avionom in ce se tam ne bi dobro spal, bi me pobralo. Ker zame je dopust big deal, zaradi razlicnih razlogov nimamo kot familija prakticno nobene moznosti za kaksne "minibreake" cez leto.
anon-476752 sporočil: 484
[#2776294] 24.05.19 15:06 · odgovor na: bobek13 (#2776150)
Odgovori   +    0
Tudi jaz se strinjam, slovenska postelja jogi daleč prekaša vse ostalo, kar lahko dobimo za neko normalno ceno. Pa še popuste imajo.
bc123a sporočil: 48.253
[#2776298] 24.05.19 15:31 · odgovor na: anon-476752 (#2776294)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: bc123a 24.05.2019 15:35
[Macadamia]
Tudi jaz se strinjam, slovenska postelja jogi daleč prekaša vse ostalo, kar lahko dobimo za neko normalno ceno. Pa še popuste imajo.
Hvala za ideje, dejansko jih bom poklical in vprasal ce imajo evidenco kateri hoteli imajo njihove jogije in kateri model, da grem preizkusit, je blizje kot iz UK, ker bom kmalu rabil novega...

Ce ne vejo, potem pa ... spet bogvasnimarad pa slovensko gospodarstvo. Lahko bi svabom dobre jogije izvazali.
bobek13 sporočil: 4.301
[#2776330] 24.05.19 18:57 · odgovor na: bc123a (#2776298)
Odgovori   +    0
jaz sem pisal o tem, sam ni hotel... :-)

www.trataresort.si/

lpA
robi2107 sporočil: 4.272
[#2776361] 25.05.19 01:25
Odgovori   +    2
4 nočitve je v hotelu je zame čez in čez dovolj. Si ne predstavljam, da bi tam ždel 14 dni. Dvakrat dnevno gužvanje za hrano, pa 14 dni brez normalnega kofeta... Definitivno ni zame. Mi rentamo apartma. Žena mi tečnari, da naj kupim tam dol, pa mi ne pade na kraj pameti, ker mi grejo na bruhanje. Ne kot posamezniki, kot država pa vsekakor. Itak samo čakam, da mala toliko zraste, da ji bo brez veze s starci hodit na murje, potem me tam dol več ne vidijo. Sicer pa meni sploh ni do tistega svaljkanja po plaži pa cufanja za senco. Še najlepša stvar pri morju mi je, če se na pot odpravim z bajkom.
bc123a sporočil: 48.253
[#2776548] 26.05.19 21:50 · odgovor na: robi2107 (#2776361)
Odgovori   +    2
[robi2107]
4 nočitve je v hotelu je zame čez in čez dovolj. Si ne predstavljam, da bi tam ždel 14 dni. Dvakrat dnevno gužvanje za hrano, pa 14 dni brez normalnega kofeta... Definitivno ni zame. Mi rentamo apartma. Žena mi tečnari, da naj kupim tam dol, pa mi ne pade na kraj pameti, ker mi grejo na bruhanje. Ne kot posamezniki, kot država pa vsekakor. Itak samo čakam, da mala toliko zraste, da ji bo brez veze s starci hodit na murje, potem me tam dol več ne vidijo. Sicer pa meni sploh ni do tistega svaljkanja po plaži pa cufanja za senco.
Cestitke, nagrada "naj slovenec 2019" je tvoja.

Strani: 1 2 3 4