Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Avstrija podaljšuje nadzor na meji s Slovenijo

Strani: 1 2

bc123a sporočil: 48.253
[#2775684] 21.05.19 15:16 · odgovor na: najobj (#2775678)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [bc123a]
> Saj sem napisal. Da bi jih prisilil v integracijo. Ce se pa ne morejo integrirati, lahko gredo drugam.

... alzo, ti bi islam prepovedal, čeprav je islam v Evropi - ne da se mi guglat - že zeloooo dolgo, vsekakor pa bolj dolgo kot EU
A islama brez rute ne mores prakticirati? Zanimivo.
anon-180464 sporočil: 4.080
[#2775694] 21.05.19 15:28 · odgovor na: najobj (#2775678)
Odgovori   +    1
O tem je pisal že Ivo Andrić v svojem Na Drini ćuprija.
Prek mosta je redno (očitno nalašč bolj redno kot je bilo treba) hodila "zamaskirana" ženska. Včasih sta si z mitničarjem izmenjala nekaj besed, včasih tudi nič (tako je "potrjevala" svojo - žensko - identiteto). Nekoč pa je v njenih oblačilih most prečkal en nepridiprav (moški), ki so ga dlje časa lovile oblasti in se uspešno izmuznil mitničarju.

Menda za pusta pustnim šemam v banke tudi ni vstopa.

Skrivanje obraza vsekakor je varnostna grožnja.
S tem poleg identitete lahko prikriješ tudi nekaj bolj splošnih stvari kot so spol ali starost, kar je včasih lahko problematično.
Bomo torej uvedli še unisex stranišča, pa npr. vozniška dovoljenja za vse starostne kategorije od rojstva do smrti, ... da bo potem vseeno, kje kdo je in kaj dela.
najobj sporočil: 31.920
[#2775697] 21.05.19 15:33 · odgovor na: bc123a (#2775684)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 21.05.2019 15:36
[bc123a]
> [najobj]
> > [bc123a]
> > Saj sem napisal. Da bi jih prisilil v integracijo. Ce se pa ne morejo integrirati, lahko gredo drugam.
> ... alzo, ti bi islam prepovedal, čeprav je islam v Evropi - ne da se mi guglat - že zeloooo dolgo, vsekakor pa bolj dolgo kot EU
A islama brez rute ne mores prakticirati? Zanimivo.
... OK, sam nimam pojma, kako se prakticira vera, ampak če pomislim na Indijce in Žide s svojimi značilnimi pokrivali, s katerimi očitno tudi prakticirajo svojo vero, potem res ne vem, zakaj se muslimanke ne bi smele pokrivati z ruto, ki ni nikomur nevarna in se takorekoč v ničemer ne razlikuje od rut vseh ostalih žensk, ki si z ruto zaradi takšnega ali drugačnega razloga pokrijejo svojo glavo ...

P.S.: jebeš integracijo, če hkrati prakticiraš vero, ki si jo prinesel iz okolja svojih staršev ... khmm, ali pa si jo enako kot Cat Stevens www.youtube.com/watc...48weyESpec sprejel v rojstni Angliji, ko je po preobrazbi www.youtube.com/watc...zq6U-w9_OI postal krvoločni Yusuf Islam ...

Strani: 1 2