Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[BeliF]
zaenkart ja

razen če do 22. maja (en dan pred njihovimi volitvami, ki bodo v četrtek 23. maja) podpišejo trenutni sporazum in ukinejo volitve

kar pa je praktično nemogoče, ker mora sporazum potrditi tudi Evrospki parlament, preden stopi v veljavo. in 5 minut pred polnočjo evropski parlament zagotovo ne bo odločal o tem

praktično bi se morali torijci in laburisti "jutri" dogovoriti o podpisu sporazuma, da bi se zadeve sploh lahko odvile pravočasno, da jim na volitve nebi bilo potrebno iti
Bil sem pred kratkim v Nemčiji in sem bil presenečen, kako tam deluje propaganda glede teh evropskih volitev. Tukaj še vemo ne za njih (tudi v sosednjih državah je to bolj kot ne drugorazredna tema).
Imam pa slab filing glede tega, namreč tudi v jugi so Srbe posiljevali s tem da so Jugoslovani pred vsem, dokler jim ni dopizdilo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2772984

Strani: 1

anon-154083 sporočil: 6.570
[vickibedi]
Bil sem pred kratkim v Nemčiji in sem bil presenečen, kako tam deluje propaganda glede teh evropskih volitev. Tukaj še vemo ne za njih (tudi v sosednjih državah je to bolj kot ne drugorazredna tema).
Če pa je EU nemški projekt, valjda da jih interesira.
In v primerjavi s prvo in drugo svetovno vojno jim gre precej bolje.

Strani: 1