Strani: 1 2 3 4

najobj sporočil: 31.920
[#2770982] 20.04.19 13:56 · odgovor na: macon (#2770890)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 20.04.2019 13:57
[macon]
> [najobj]
> > [macon]
> > > [najobj]
> > > > [usimoncic]
> > > > nova24tv.si/svet/vse...-dame/
> > > ... holy shit ! ... čuj, tebe sem do zdaj imel za bolj pametnega, da bi verjel čisto vsakemu sranju, ki ga v svoji gonji in sejanju strahu pred muslimani objavijo islamofobni psihiči na Nova24TV ...
> > Namesto, da bluziš raje preberi kaj piše na linku, ker članek ni senzacionalističen (marsikdaj so). Sranje je tale tvoj zapis, ker so te sami predsodki in se na vse pretege matraš zagovarjati svoje levičarstvo. Velikokrat ti pa ta zagovor prav nič ne uspe in to smo že praktično vsi opazili.
> ... čuj, in kaj bi ti izjavil, če bi bil lastnik podjetja, ki je za obnovo znamenite pariške katedrale prejelo 5 milijonov evrov ? ... khmm, da si najel muslimanske teroriste samo zato, da so požgali Notre Dame ? ...
>
> P.S.: toti nova24tv.si/svet/vid...islamista/ islamist očitno ni imel drugega dela, kot da se je preoblečen v belo uniformo muslimanskega terorista med požarom pred pogledi množice Parižanov sprehajal po balkonu katedrale Notre Dame ... aja, sicer ne vem, s čem točno karkoli zagovarjam, ampak ko si glih tukaj, na toti forum.finance.si/?m=...629&single post si mi spet pozabil odgovoriti, ker ga do zdaj še nisem opazil ...
Kot ponavadi spet premikaš tarčo, ker nikjer ne komentiram osebe, ki se je bojda sprehajala zgoraj po cerkvi, link na Novi pa tudi ne razglablja o tem, temveč podaja mnenje šefa restavratorjev.

Ne pričakuj, da ti bom vse odgovoril, ker vsega tudi ne preberem, meandri tvojih misli pa so mi nasploh precejšnja neznanka.
... čuj, na zgoraj nalimani strani Nova24TV je link na članek, ki sem ga nalimal jaz in ki zelo jasno paše v kontekst (= muslimani so zažgali Notre Dame) osnovnega članka, tako da res ne vem, kje ti vidiš premikanje tarče ...

P.S.: malo je hecno, da prebereš in komentiraš moje "levičarske" poste, potem pa nobenega mojega odgovora ne utegneš prebrati, ampak na totem forumu je dosti hecnega, tako da ti nisi nič posebnega ... aja, totega že drugič nalimanega posta že spet nisi utegnil prebrati ...
najobj sporočil: 31.920
[#2770983] 20.04.19 14:04 · odgovor na: anon-61428 (#2770892)
Odgovori   +    0
[Inside]
> [najobj]
> > [usimoncic]
> > nova24tv.si/svet/vse...otre-dame/
>
> ... holy shit ! ... čuj, tebe sem do zdaj imel za bolj pametnega, da bi verjel čisto vsakemu sranju, ki ga v svoji gonji in sejanju strahu pred muslimani objavijo islamofobni psihiči na Nova24TV ...
Lej to bo vedno oni bodo trdili da je musliman vžgal francozi tega ne bodo ampak je razlog samovžig. Kaj ti mislis ne vem. Jaz slutim da je bilo to zazgano s strani vlade v imenu drzave Francije,naredil pa je en 007 agent za katerega nikdar ne bo svet vedel.
Nekaj so morali drugace bi padli v krizo. Sedaj se pa s zem ukvarjajo.
Tako so tudi pri nas izpeljali kar nekaj stvari v imenu drzave, da jih ne nastevam.
... eh, o vzroku za požar ne vem nič, komentiram pa samo najbolj nelogične stvari, ki jih objavijo in islamofobi do zdaj prepričljivo vodijo pred konkurenco ...

P.S.: kakršnikoli materialni dokazi so v požaru zelo verjetno zgoreli v pepel, zato preiskovalci na pogorišču itak ne bodo našli nič pametnega, tako da bodo za požar muslimani ostali krivi za vedno, ker so za islamofobe muslimani krivi, ker živijo ...
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2770984] 20.04.19 14:14 · odgovor na: najobj (#2770983)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [Inside]
> > [najobj]
> > > [usimoncic]
> > > nova24tv.si/svet/vse...otre-dame/
> >
> > ... holy shit ! ... čuj, tebe sem do zdaj imel za bolj pametnega, da bi verjel čisto vsakemu sranju, ki ga v svoji gonji in sejanju strahu pred muslimani objavijo islamofobni psihiči na Nova24TV ...

> Lej to bo vedno oni bodo trdili da je musliman vžgal francozi tega ne bodo ampak je razlog samovžig. Kaj ti mislis ne vem. Jaz slutim da je bilo to zazgano s strani vlade v imenu drzave Francije,naredil pa je en 007 agent za katerega nikdar ne bo svet vedel.
> Nekaj so morali drugace bi padli v krizo. Sedaj se pa s zem ukvarjajo.
> Tako so tudi pri nas izpeljali kar nekaj stvari v imenu drzave, da jih ne nastevam.

... eh, o vzroku za požar ne vem nič, komentiram pa samo najbolj nelogične stvari, ki jih objavijo in islamofobi do zdaj prepričljivo vodijo pred konkurenco ...

P.S.: kakršnikoli materialni dokazi so v požaru zelo verjetno zgoreli v pepel, zato preiskovalci na pogorišču itak ne bodo našli nič pametnega, tako da bodo za požar muslimani ostali krivi za vedno, ker so za islamofobe muslimani krivi, ker živijo ...
Na koncu smo vsi srečni. Islamofobi so dobili dokaz o svojih prepričanih strahovih, verniki bodo dobili novo cerkev, davkoplačevalci nacionalni ponos nazaj. Armada izvajalcev in podizvajalcev pa miljardni posel. Ne vem zakaj razburjenje zaradi tiste črvive lesene strehe, zdaj bodo naredili novo, lepšo in boljšo, iz negorljivih materialov (npr. plastike) in sploh najboljšo...pod soncem :)

www.youtube.com/watc...rt_radio=1
najobj sporočil: 31.920
[#2770985] 20.04.19 14:19 · odgovor na: pobalin (#2770909)
Odgovori   +    1
[pobalin]
> [najobj]
> > [pobalin]
> > > [najobj]
> > > P.S.: pokaži mi dovolj visoko stavbo, kjer je namontirana tota nearby public webcam s pogledom na streho (WTF?) Notre Dame ...
> >
> > Potem bi z Google Maps 3D tudi hitro prišel do tega pogleda
> > www.google.com/maps/...d2.3544587
> > in ugotovil, da gre skrajno blazno verjetno za posnetek z zvonika gotske cerkve St. Gervais, ki je na drugem (desnem!) bregu Sene. Kot piše francoska Wikipedija (poglej tudi sliko na sklicu št. 11):
> ... čuj, če bi jaz bil v penziji, bi imel čas s pomočjo Google Translate razumeti, da je linkani članek Liberationa spodoben primerek fektčekinga in mitbastinga in bi z Google Maps 3D tudi hitro prišel do pogleda, ki si ga nalimal, ampak jaz nisem v penziji, jebiga ...
Čuj, zmeniva se tako: ti še naprej pridno garaj in vestno plačuj prispevke, da lahko jaz dobivam penzijo, jaz ti bom pa s stricom guglom iskal bajte po Parizu in drugo, kar te bo zanimalo med zasluženo malico in boš vprašal na totem forumu. :-P
... OK, zmenjeno ... no, ampak ker drugi na totem forumu tudi plačujejo prispevke za tvojo penzijo, naj še oni gledajo bajte po Parizu, da se ne boš samo za mene matral ...
robi2107 sporočil: 4.272
[#2770988] 20.04.19 14:31 · odgovor na: anon-204390 (#2770984)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: robi2107 20.04.2019 14:32
[vickibedi]
Ne vem zakaj razburjenje zaradi tiste črvive lesene strehe, zdaj bodo naredili novo, lepšo in boljšo, iz negorljivih materialov (npr. plastike) in sploh najboljšo...pod soncem :)
Kako so že rekli, ko so ustaši porušili znameniti Stari most v Mostarju? Izgadit ćemo novi. Još stariji.
najobj sporočil: 31.920
[#2770989] 20.04.19 14:31 · odgovor na: macon (#2770918)
Odgovori   +    0
[macon]
> [robi2107]
> > [macon]
> > Ma ja, v Afganistanu jih je več kot 230 jurjev samo med talibani in za talibane.
>
> Ajde, ne rečem, da je cifra 230 jurjev vredna suhega zlata, naj bo zaradi mene štirikrat, ali pa desetkrat tolikšna, ampak da je skrajnežev "vsaj nekaj deset procentov vseh Muslimanov, po nekaterih ocenah celo prek 50%", pri čemer je muslimanov po celem svetu skupaj 1,8 mrd, četrtina svetovne populacije, je pa hudo lovska. Kakorkoli, jaz sem uspel izbrskati eno cifro, pa naj ta drži ali ne. Naj zdaj sogovornik (usimončič) predloži kakšen vir.
Všeč mi je tista, da bi islamski skrajnež kristjanu odrezal glavo, zmerni muslimani bi pa gledali, kako skrajnež kristjanu reže glavo.
... holy shit ! ... alzo če jaz zdaj tebe prav razumem en.wikipedia.org/wik...#Countries , dobrih pol milijona zmernih muslimanov v Kanadi komaj čaka, da bi gledali, kako pol milijona islamskih skrajnežev kristjanom v Kanadi režejo glave ... čuj, malo preveč ti bereš tiste SDS-ove mislece na Nova24TV, če mene kaj vprašaš ...

P.S.: kot vidiš www.youtube.com/watc...48weyESpec , se je Cat Stevens po preobrazbi kot Yusuf Islam radikaliziral www.youtube.com/watc...zq6U-w9_OI in postal še bolj krvoločen ... khmm, kot skoraj dve milijardi muslimanov po svetu ...
najobj sporočil: 31.920
[#2770990] 20.04.19 14:35 · odgovor na: anon-204390 (#2770984)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 20.04.2019 14:36
[vickibedi]
> [najobj]
> > [Inside]
> > > [najobj]
> > > > [usimoncic]
> > > > nova24tv.si/svet/vse...otre-dame/
> > >
> > > ... holy shit ! ... čuj, tebe sem do zdaj imel za bolj pametnega, da bi verjel čisto vsakemu sranju, ki ga v svoji gonji in sejanju strahu pred muslimani objavijo islamofobni psihiči na Nova24TV ...
>
> > Lej to bo vedno oni bodo trdili da je musliman vžgal francozi tega ne bodo ampak je razlog samovžig. Kaj ti mislis ne vem. Jaz slutim da je bilo to zazgano s strani vlade v imenu drzave Francije,naredil pa je en 007 agent za katerega nikdar ne bo svet vedel.
> > Nekaj so morali drugace bi padli v krizo. Sedaj se pa s zem ukvarjajo.
> > Tako so tudi pri nas izpeljali kar nekaj stvari v imenu drzave, da jih ne nastevam.
> ... eh, o vzroku za požar ne vem nič, komentiram pa samo najbolj nelogične stvari, ki jih objavijo in islamofobi do zdaj prepričljivo vodijo pred konkurenco ...
>
> P.S.: kakršnikoli materialni dokazi so v požaru zelo verjetno zgoreli v pepel, zato preiskovalci na pogorišču itak ne bodo našli nič pametnega, tako da bodo za požar muslimani ostali krivi za vedno, ker so za islamofobe muslimani krivi, ker živijo ...
Na koncu smo vsi srečni. Islamofobi so dobili dokaz o svojih prepričanih strahovih, verniki bodo dobili novo cerkev, davkoplačevalci nacionalni ponos nazaj. Armada izvajalcev in podizvajalcev pa miljardni posel. Ne vem zakaj razburjenje zaradi tiste črvive lesene strehe, zdaj bodo naredili novo, lepšo in boljšo, iz negorljivih materialov (npr. plastike) in sploh najboljšo...pod soncem :)

www.youtube.com/watc...rt_radio=1
... khmm, ali kot je rekel oni srbski general, ko so ga tuji novinarji vprašali, zakaj bombardirajo Dubrovnik ... e, pa mi čemo sagradit još ljepši i stariji Dubrovnik ...
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2770992] 20.04.19 14:41 · odgovor na: robi2107 (#2770988)
Odgovori   +    0
[robi2107]
> [vickibedi]
> Ne vem zakaj razburjenje zaradi tiste črvive lesene strehe, zdaj bodo naredili novo, lepšo in boljšo, iz negorljivih materialov (npr. plastike) in sploh najboljšo...pod soncem :)

Kako so že rekli, ko so ustaši porušili znameniti Stari most v Mostarju? Izgadit ćemo novi. Još stariji.
Tako nekako. Ampak les, pleh, kamen in beton se da hitro nadomestit, meso in kri rabi enih 20 let da postane uporabno, ampak najtežje je nadomestiti kolektivno zavest. Ko je ta enkrat pokvarjena, se prenaša iz roda v rod.
www.youtube.com/watc...8f5S7ZqiBk

www.youtube.com/watc...qjdHOr5BbE
robi2107 sporočil: 4.272
[#2770993] 20.04.19 14:48 · odgovor na: anon-204390 (#2770992)
Odgovori   +    0
[vickibedi]
www.youtube.com/watc...8f5S7ZqiBk

www.youtube.com/watc...qjdHOr5BbE
Ja, lepa slika "naših dobrih prijateljev" na drugi strani Kolpe. Ustaški talibani so se izkazali s primitivizmom brez primere in porušili most, ki je preživel balkanske ratove in dve svetovni vojni. Dokler niso prišle ustaške barbarske horde.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2770994] 20.04.19 14:54 · odgovor na: robi2107 (#2770993)
Odgovori   +    2
[robi2107]
> [vickibedi]
> www.youtube.com/watc...8f5S7ZqiBk
>
> www.youtube.com/watc...qjdHOr5BbE

Ja, lepa slika "naših dobrih prijateljev" na drugi strani Kolpe. Ustaški talibani so se izkazali s primitivizmom brez primere in porušili most, ki je preživel balkanske ratove in dve svetovni vojni. Dokler niso prišle ustaške barbarske horde.
Je**ali te ustaši, četnici i balije.
Normalen folk se mora znati zmenit med seboj, tako da živi v miru. Mir je v bistvu večji izziv kot vojna, vojna je zabava za norce, ampak traja samo nekaj časa. Na koncu vsi najebejo.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2770996] 20.04.19 15:08 · odgovor na: najobj (#2770990)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [vickibedi]
> > [najobj]
> > > [Inside]
> > > > [najobj]
> > > > > [usimoncic]
> > > > > nova24tv.si/svet/vse...otre-dame/
> > > >
> > > > ... holy shit ! ... čuj, tebe sem do zdaj imel za bolj pametnega, da bi verjel čisto vsakemu sranju, ki ga v svoji gonji in sejanju strahu pred muslimani objavijo islamofobni psihiči na Nova24TV ...
> >
> > > Lej to bo vedno oni bodo trdili da je musliman vžgal francozi tega ne bodo ampak je razlog samovžig. Kaj ti mislis ne vem. Jaz slutim da je bilo to zazgano s strani vlade v imenu drzave Francije,naredil pa je en 007 agent za katerega nikdar ne bo svet vedel.
> > > Nekaj so morali drugace bi padli v krizo. Sedaj se pa s zem ukvarjajo.
> > > Tako so tudi pri nas izpeljali kar nekaj stvari v imenu drzave, da jih ne nastevam.

> > ... eh, o vzroku za požar ne vem nič, komentiram pa samo najbolj nelogične stvari, ki jih objavijo in islamofobi do zdaj prepričljivo vodijo pred konkurenco ...
> >
> > P.S.: kakršnikoli materialni dokazi so v požaru zelo verjetno zgoreli v pepel, zato preiskovalci na pogorišču itak ne bodo našli nič pametnega, tako da bodo za požar muslimani ostali krivi za vedno, ker so za islamofobe muslimani krivi, ker živijo ...

> Na koncu smo vsi srečni. Islamofobi so dobili dokaz o svojih prepričanih strahovih, verniki bodo dobili novo cerkev, davkoplačevalci nacionalni ponos nazaj. Armada izvajalcev in podizvajalcev pa miljardni posel. Ne vem zakaj razburjenje zaradi tiste črvive lesene strehe, zdaj bodo naredili novo, lepšo in boljšo, iz negorljivih materialov (npr. plastike) in sploh najboljšo...pod soncem :)
>
> www.youtube.com/watc...rt_radio=1

... khmm, ali kot je rekel oni srbski general, ko so ga tuji novinarji vprašali, zakaj bombardirajo Dubrovnik ... e, pa mi čemo sagradit još ljepši i stariji Dubrovnik ...
Ja, samo tisti Dubrovnik, ki ga je imel ta oficir v mislih je bil najbrž tak s štirimi C-ji :)

Balkanska federacija ni nov izum:
www.youtube.com/watc...f6xTm8MKdI
robi2107 sporočil: 4.272
[#2771000] 20.04.19 15:11 · odgovor na: anon-204390 (#2770994)
Odgovori   +    1
[vickibedi]
Je**ali te ustaši, četnici i balije.
Normalen folk se mora znati zmenit med seboj, tako da živi v miru. Mir je v bistvu večji izziv kot vojna, vojna je zabava za norce, ampak traja samo nekaj časa. Na koncu vsi najebejo.
Povej to unim tam dol. Ali ti misliš, da je naključje, da "naši dobri prijatelji" po razpadu Juge niso rešili niti enega odprtega vprašanja, da imajo spore s čisto vsemi sosednjimi državami in da imajo z njimi probleme vsi, ki na njih mejijo? Če bi bili normalni, bi se lahko začeli tako tudi vesti. Recimo, da bi končno začeli spoštovati pravnomočne sodne odločbe. Tako pa njihovi politiki okoli tega afne guncajo, narod jim pa ploska. Če je to normalen folk, potem so normalni vsi.
shevchenko sporočil: 21.898
[#2771002] 20.04.19 15:17 · odgovor na: anon-116402 (#2770928)
Odgovori   +    0
A so muslimani izumili kratek stik, da se jih omenja pod to novico?
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2771003] 20.04.19 15:29 · odgovor na: robi2107 (#2771000)
Odgovori   +    0
[robi2107]
> [vickibedi]
> Je**ali te ustaši, četnici i balije.
> Normalen folk se mora znati zmenit med seboj, tako da živi v miru. Mir je v bistvu večji izziv kot vojna, vojna je zabava za norce, ampak traja samo nekaj časa. Na koncu vsi najebejo.

Povej to unim tam dol. Ali ti misliš, da je naključje, da "naši dobri prijatelji" po razpadu Juge niso rešili niti enega odprtega vprašanja, da imajo spore s čisto vsemi sosednjimi državami in da imajo z njimi probleme vsi, ki na njih mejijo? Če bi bili normalni, bi se lahko začeli tako tudi vesti. Recimo, da bi končno začeli spoštovati pravnomočne sodne odločbe. Tako pa njihovi politiki okoli tega afne guncajo, narod jim pa ploska. Če je to normalen folk, potem so normalni vsi.
Z "našimi dobrimi prijatelji" sem poslovno (in osebno) v dobrih vezah. In ti povem, da normalen folk (kjerkoli da je) nima nacionalnega atributa. Drži pa, da se v ekstremnih razmerah večina raje splete okoli nekega sidra, ki jim ponuja vranost (stabilnost). Ponavadi je to blut und boden tehnologija :)
www.youtube.com/watc...LhaXf3iTHo
robi2107 sporočil: 4.272
[#2771006] 20.04.19 15:51 · odgovor na: anon-204390 (#2771003)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: robi2107 20.04.2019 15:51
[vickibedi]
Z "našimi dobrimi prijatelji" sem poslovno (in osebno) v dobrih vezah. In ti povem, da normalen folk (kjerkoli da je) nima nacionalnega atributa.
Na ravni posameznikov ja, ko se učredijo, pa bog pomagaj vsem okoli njih. Trpijo za popolnoma enakim sindromom "nebeskog naroda", kot so Srbi v 90-ih. Se mi zdi, da so Srbi v precejšnji meri ozdravljeni tega sindroma, "naših dobrih prijateljev" pa še kar ne spusti. Še huje, bolezen se celo stopnjuje. Kako si tolmačiti dejstvo, da uradna politika tolerira postavitev spominske plošče padlim HOS-ovcem z ustaškim pozdravom "Za dom spremni" na kraju najhujših ustaških zločinov (Jasenovcu)? In se ob tem spreneveda, da gre za starodaven pozdrav? Si predstavljaš, da bi v Auschwitzu postavili tablo padlim pripadnikom Wermachta z napisom Sieg Heil (ki je bil prav tako uradni pozdrav v nacistični Nemčiji)? Pa rušenje spominskih obeležij, ki opozarjajo na ustaške zločine (spominsko ploščo na kraju ustaškega taborišča Slana na Pagu so že trikrat razbili, z iskanjem krivcev se pa sploh niso ukvarjali). In ko je židovska televizija snemala dokumentarec o tem taborišču, so jih v spremstvu policije pregnali z otoka. Dejansko je mnogo njih na to sramotno poglavje svoje zgodovine intimno ponosnih, le če jim to odkrito zabrišeš v fris, začnejo pizditi in vse okrog sebe zmerjati s četniki.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2771007] 20.04.19 16:05 · odgovor na: robi2107 (#2771006)
Odgovori   +    0
[robi2107]
> [vickibedi]
> Z "našimi dobrimi prijatelji" sem poslovno (in osebno) v dobrih vezah. In ti povem, da normalen folk (kjerkoli da je) nima nacionalnega atributa.

Na ravni posameznikov ja, ko se učredijo, pa bog pomagaj vsem okoli njih. Trpijo za popolnoma enakim sindromom "nebeskog naroda", kot so Srbi v 90-ih. Se mi zdi, da so Srbi v precejšnji meri ozdravljeni tega sindroma, "naših dobrih prijateljev" pa še kar ne spusti. Še huje, bolezen se celo stopnjuje. Kako si tolmačiti dejstvo, da uradna politika tolerira postavitev spominske plošče padlim HOS-ovcem z ustaškim pozdravom "Za dom spremni" na kraju najhujših ustaških zločinov (Jasenovcu)? In se ob tem spreneveda, da gre za starodaven pozdrav? Si predstavljaš, da bi v Auschwitzu postavili tablo padlim pripadnikom Wermachta z napisom Sieg Heil (ki je bil prav tako uradni pozdrav v nacistični Nemčiji)? Pa rušenje spominskih obeležij, ki opozarjajo na ustaške zločine (spominsko ploščo na kraju ustaškega taborišča Slana na Pagu so že trikrat razbili, z iskanjem krivcev se pa sploh niso ukvarjali). In ko je židovska televizija snemala dokumentarec o tem taborišču, so jih v spremstvu policije pregnali z otoka. Dejansko je mnogo njih na to sramotno poglavje svoje zgodovine intimno ponosnih, le če jim to odkrito zabrišeš v fris, začnejo pizditi in vse okrog sebe zmerjati s četniki.
Četudi vse (deloma) drži. ampak ne moreš zanemarit rock efekta :)
www.youtube.com/watc...56OusNnEFU
macon sporočil: 12.861
[#2771009] 20.04.19 16:12 · odgovor na: anon-207617 (#2770962)
Odgovori   +    4
[NemirniTujec]
> [macon]
>
> Všeč mi je tista, da bi islamski skrajnež kristjanu odrezal glavo, zmerni muslimani bi pa gledali, kako skrajnež kristjanu reže glavo.

Kaj pa tista, ko zmerni kristjani izvolijo oblast ki potem bombardira in asasinira muslimane od Alzirije do Irana, potem pa stevilo zrtev iskreno obzalujejo? In to tako ze enih 50 let, na 300 let suzenjsko kolonialisticne podlage.

Zmernih ljudi sto za jurja na tem svetu.
Glej, iskreno me boli krulac tukaj v Sloveniji brez kolonialne preteklosti in z zgodovinskim dolgom Turkov do nas, ne vice versa.

Igre moči velesil so nekaj povsem drugega kot naša navadna življenja na katere ne moremo vplivati. Zahodna tehnološka civilizacija je po Vietnamu tudi vojaško spremenila paradigmo množičnega bombardiranja in pobijanja civilistov, zato je v zahodnih igrah moči zelo majhen procent pobitih civilistov, danes je večina žrtev vojaškega osebja napadenih skupin.

Poanta je, da mi je popolnoma vseeno, kaj se zgodi vojačkom raznih diktatorskih režimov.
robi2107 sporočil: 4.272
[#2771013] 20.04.19 16:34 · odgovor na: anon-204390 (#2771007)
Odgovori   +    2
[vickibedi]
Četudi vse (deloma) drži. ampak ne moreš zanemarit rock efekta :)
www.youtube.com/watc...56OusNnEFU
Eh, to je en tak neinteligenten čobanski rok. Samo še ovce jim manjkajo na odru. Sam preferiram malo bolj urbano verzijo rocka, recimo www.youtube.com/watc...SgNO13YOxk

A propos skandiranju ustaškega pozdrava na linkanem posnetku: če bi recimo en nemški bend na koncertu v Nemčiji čisto resno pozival folk k vzklikanju Sieg Heil, bi nemške oblasti temu hitro naredile konec, "naši dragi sosedi" se pa ob tem samo sprenevedajo. Tako, kot ob vseh drugih stvareh, ki jim niso po volji. Tudi zato frontmen benda nima preveč lepega mnenja o svojih sonarodnjakih, kot se lahko prepričaš iz www.youtube.com/watc...B7NTwG8w_Q
blink sporočil: 3.523
[#2771014] 20.04.19 16:38 · odgovor na: anon-116402 (#2770928)
Odgovori   +    3
[usimoncic]
> [robi2107]
> P.S.: Sem malo poguglal in na www.crisisgroup.org/...ist-threat izbrskal 230 jurjev norih džihadistov po celem svetu. Precej bolj verjetna cifra od tiste tvoje. V Evropi jih imajo pa menda največ brexitanci (25 jurjev po www.independent.co.u...23966.html ), sledijo jim pa verjetno Francozi. Ne vem, koliko jih je tam, vendar boš z malo guglanja verjetno uspel izbrskati eno realno cifo, če te ta sploh zanima.

Odvisno koga šteješ za radikalnega. Zame je radikalen Musliman vsak tisti, ki se zavzema za šeriatsko pravo, ni pripravljen obsoditi teroristične organizacije, ne obsoja umore iz časti, ne obsoja izrekanje fatve nad določenimi posameniki zaradi žaljenja Mohameda in Islama itd. In takih je žal zelo veliko. Po konservativnih ocenah obveščevalnih služb naj bi jih bilo nekaj deset procentov vseh Muslimanov, Ben Shapiro pa navaja še precej bolj šokantne podatke: www.youtube.com/watc...7TAAw3oQvg

Tistih, ki so danes operativno sposobni se razstreliti sredi Pariza ali New Yorka, je gotovo precej manj, verjetno bodo tvoje številke držale. Ampak nevarnost predstavljajo ravno tisti "zmerni muslimani", ki po mojem niso prav nič zmerni. Ko bo prišlo do pizd***je, bodo odločali t.i. "zmerni muslimani", ki bodo pokazali, da niso prav nič zmerni in da so jim zahodne civilizacijske norme španska vas.
Zmerni muslimani ne obstajajo. Če si kdaj prebral Koran, lahko vidiš da gre za zelo surovo in nasilno versko-politično ideologijo. Katoliških deset božjih zapovedi in Biblija je proti Islamu kot otroška pravljica za lahko noč. Krivoverstvo in Španska inkvizicija sta samo še v zgodovinskih knjigah.

Sicer pa je zelo zgovoren posnetek iz Danske, kjer dva vržeta v zrak Koran in reakcija 'zmernih muslimanov', kot da smo v srednjem veku:
www.youtube.com/watc...y99DTIYX7Q
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2771015] 20.04.19 16:48 · odgovor na: robi2107 (#2771013)
Odgovori   +    1
[robi2107]
> [vickibedi]
> Četudi vse (deloma) drži. ampak ne moreš zanemarit rock efekta :)
> www.youtube.com/watc...56OusNnEFU

Eh, to je en tak neinteligenten čobanski rok. Samo še ovce jim manjkajo na odru. Sam preferiram malo bolj urbano verzijo rocka, recimo www.youtube.com/watc...SgNO13YOxk
Majke so zakon, kaj hočeš dopovedat ?
A propos skandiranju ustaškega pozdrava na linkanem posnetku: če bi recimo en nemški bend na koncertu v Nemčiji čisto resno pozival folk k vzklikanju Sieg Heil, bi nemške oblasti temu hitro naredile konec, "naši dragi sosedi" se pa ob tem samo sprenevedajo. Tako, kot ob vseh drugih stvareh, ki jim niso po volji. Tudi zato frontmen benda nima preveč lepega mnenja o svojih sonarodnjakih, kot se lahko prepričaš iz www.youtube.com/watc...B7NTwG8w_Q
Goran Bare je legenda in pomoje podobno kot EKV. Nimam komentarja.

Ampak kaj hočeš sploh dopovedat. Da so rockerji opozarjalii, dopovedoval in opozarjali ????
www.youtube.com/watc...4vf3d00ZUc
Ima svojo ulico v Zagrebu.
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2771022] 20.04.19 17:12 · odgovor na: najobj (#2770983)
Odgovori   +    1
[najobj]
> [Inside]
> > [najobj]
> > > [usimoncic]
> > > nova24tv.si/svet/vse...otre-dame/
> >
> > ... holy shit ! ... čuj, tebe sem do zdaj imel za bolj pametnega, da bi verjel čisto vsakemu sranju, ki ga v svoji gonji in sejanju strahu pred muslimani objavijo islamofobni psihiči na Nova24TV ...

> Lej to bo vedno oni bodo trdili da je musliman vžgal francozi tega ne bodo ampak je razlog samovžig. Kaj ti mislis ne vem. Jaz slutim da je bilo to zazgano s strani vlade v imenu drzave Francije,naredil pa je en 007 agent za katerega nikdar ne bo svet vedel.
> Nekaj so morali drugace bi padli v krizo. Sedaj se pa s zem ukvarjajo.
> Tako so tudi pri nas izpeljali kar nekaj stvari v imenu drzave, da jih ne nastevam.

... eh, o vzroku za požar ne vem nič, komentiram pa samo najbolj nelogične stvari, ki jih objavijo in islamofobi do zdaj prepričljivo vodijo pred konkurenco ...

P.S.: kakršnikoli materialni dokazi so v požaru zelo verjetno zgoreli v pepel, zato preiskovalci na pogorišču itak ne bodo našli nič pametnega, tako da bodo za požar muslimani ostali krivi za vedno, ker so za islamofobe muslimani krivi, ker živijo ...
Se enkrat, na prvo zogo zgleda vzig za pomiritev strasti in ustavitev vala nezadovoljstva, ki bi lahko sel iz kontrole. Zakaj, kdo, kako je tezko ugibat. Pozar skoraj uro po tem ko so delavci zapustili cerkev, dve ure ni bilo gasilcev, slabo varovanje saj posnetkov kamer v javnosti ni razen neko kreatura ki je kao bil tam ko je gorelo. Teroristi so do sedaj delali eksplozije saj imajo vecji ucinek. Ce bi hoteli prodati zgodbo o neuravnovesenem muslimanu bi jo zlahka saj jih kup lezi v vsakem parku in tudi popisanih je veliko. Vendar ljudje vec ne nasedajo zgodbi, ko najdejo opico takoj po nesreci ali pa osebno v smetnjaku. Tudi ta samovzig jim stoji na trhlih temeljih saj curljajo info da to preprosto ni mozno.
robi2107 sporočil: 4.272
[#2771023] 20.04.19 17:23 · odgovor na: anon-204390 (#2771015)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: robi2107 20.04.2019 17:39
[vickibedi]
Majke so zakon, kaj hočeš dopovedat?.... Da so rockerji opozarjalii, dopovedoval in opozarjali ????
To, da imaš "rokerje" in rokerje. Prvi pozivajo k skandiranju fašističnih pozdravov, drugi se od nacionalizma distancirajo. Žal so izgleda koncerti tistih prvih pri "naših dobrih prijateljih" veliko bolje obiskani, kot koncerti tistih drugih. Naključje? Ne bi rekel. Očitno se tistim prvim zdi krasno, da so oni tam za dom spremni. No, Baretu se to ne zdi krasno in njegovi publiki očitno tudi ne, ker tam tega ne boš slišal. Ti lahko povem iz prve roke. Sicer bi si pa upal staviti, da bi se Thompsonovim oboževalcem tudi v Blajburgu zdelo zelo fino. Tudi tam bi bili lahko za dom spremni pa še v uniforme bi se lahko oblekli. No, ja zdaj nič več, ker jih imajo Avstrijci poln q***c in so za razliko od lepe njihove obujanju fašizma naredile konec. Lekcija za politični esteblišment "naših dobrih sosedov". Ki mirno dopušča, da so Thompsonovi feni za dom spremni.
Goran Bare je legenda in pomoje podobno kot EKV.
No, vsaj glede muzike se strinjava. Sicer je Bare z leti izgubil ostrino (jebiga, star je), itak pa si je za svoje minulo delo že zdavnaj prislužil Zlati red kralja Tomislava z roza podvezico na pisanem trakcu. Btw, v tvojem seznamu manjkajo vsaj še Brejkersi in Orgazam, če se omejim samo na še delujoče. Oboji so bili zelo dejavni v srbskem protivojnem gibanju.

www.youtube.com/watc...nBDS85Phyw
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2771025] 20.04.19 17:38 · odgovor na: robi2107 (#2771023)
Odgovori   +    0
[robi2107]
> [vickibedi]
> Majke so zakon, kaj hočeš dopovedat?.... Da so rockerji opozarjalii, dopovedoval in opozarjali ????

To, da imaš "rokerje" in rokerje. Prvi pozivajo k skandiranju fašističnih pozdravov, drugi se od nacionalizma distancirajo. Žal so izgleda koncerti tistih prvih pri "naših dobrih prijateljih" veliko bolje obiskani, kot koncerti tistih drugih. Naključje? Ne bi rekel. Očitno se tistim prvim zdi krasno, da so oni tam za dom spremni. No, Baretu se to ne zdi krasno in njegovi publiki očitno tudi ne, ker tam tega ne boš slišal. Ti lahko povem iz prve roke. Sicer bi si pa upal staviti, da bi se Thompsonovim oboževalcem tudi v Blajburgu zdelo zelo fino. Tudi tam bi bili lahko za dom spremni pa še v uniforme bi se lahko oblekli. No, ja zdaj nič več, ker jih imajo Avstrijci poln q***c in so za razliko od lepe njihove obujanju fašizma naredile konec. Lekcija za politični esteblišment "naših dobrih sosedov".
Najprej loči rnacionalni rock in nazi rock. Slednjega ne dajem v portal, ker misli da je tako prav.


Goran Bare je legenda in pomoje podobno kot EKV.

No, vsaj glede muzike se strinjava. Sicer je Bare z leti izgubil ostrino (jebiga, star je), itak pa si je za svoje minulo delo že zdavnaj prislužil Zlati red kralja Tomislava z roza podvezico na pisanem trakcu. Btw, v tvojem seznamu manjkajo vsaj še Brejkersi in Orgazam, če se omejim samo na še delujoče. Oboji so bili zelo dejavni v srbskem protivojnem gibanju.

www.youtube.com/watc...nBDS85Phyw
Se strinjam s to izjavo in videom, kar si napisal v celoti :)
Ampak samo moram dodati - da da folk ne razume rocka v bistvu : manje pucaj , više tucaj .. :))
macon sporočil: 12.861
[#2771026] 20.04.19 17:44 · odgovor na: robi2107 (#2771013)
Odgovori   +    3
[robi2107]
> [vickibedi]
> Četudi vse (deloma) drži. ampak ne moreš zanemarit rock efekta :)
> www.youtube.com/watc...56OusNnEFU

Eh, to je en tak neinteligenten čobanski rok. Samo še ovce jim manjkajo na odru. Sam preferiram malo bolj urbano verzijo rocka, recimo www.youtube.com/watc...SgNO13YOxk

A propos skandiranju ustaškega pozdrava na linkanem posnetku: če bi recimo en nemški bend na koncertu v Nemčiji čisto resno pozival folk k vzklikanju Sieg Heil, bi nemške oblasti temu hitro naredile konec, "naši dragi sosedi" se pa ob tem samo sprenevedajo. Tako, kot ob vseh drugih stvareh, ki jim niso po volji. Tudi zato frontmen benda nima preveč lepega mnenja o svojih sonarodnjakih, kot se lahko prepričaš iz www.youtube.com/watc...B7NTwG8w_Q
Majke sem poslušal v devetdesetih, prve plate vsaj po stokrat. Dal si res dober divjaški posnetek. Evo rock na istem nivoju ekspresivnega primarnega divjanja:

Partibrejkers, iz prve plate
www.youtube.com/watc...m2MKGicp_g

The Sonics
www.youtube.com/watc...VWAE6n_G4Q

in pa Thee Headcoats
www.youtube.com/watc...f3JidXZ0yM
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2771032] 20.04.19 18:28 · odgovor na: macon (#2771009)
Odgovori   +    0
[macon]

Poanta je, da mi je popolnoma vseeno, kaj se zgodi vojačkom raznih diktatorskih režimov.
Razumem, da je tebi popolnoma vseeno za vojacke - in tudi nevojacke - izven meja tega kar ti pac stejes za "Nase".

Kar je nadvse zabavno, je to tvoje cudenje ("kao normalni muslimani ki zraven gledajo" etc.) - da je pa tudi tem raznim vojackom popolnoma vseeno, koliko je neka juznohabsburska provinca imela kolonialne zgodovine, ko jo mimogrede preckajo v svojem jihadu...

Ce pustimo ob strani kako zelo vseeno je zate tistim, ki kolonialno zgodovino imajo in se še danes odlocajo o tem, kje bo od koga lebensraum :-)
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2771035] 20.04.19 18:43 · odgovor na: anon-204390 (#2771025)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-204390 20.04.2019 18:46
[vickibedi]
> [robi2107]
> > [vickibedi]
> > Majke so zakon, kaj hočeš dopovedat?.... Da so rockerji opozarjalii, dopovedoval in opozarjali ????
>
> To, da imaš "rokerje" in rokerje. Prvi pozivajo k skandiranju fašističnih pozdravov, drugi se od nacionalizma distancirajo. Žal so izgleda koncerti tistih prvih pri "naših dobrih prijateljih" veliko bolje obiskani, kot koncerti tistih drugih. Naključje? Ne bi rekel. Očitno se tistim prvim zdi krasno, da so oni tam za dom spremni. No, Baretu se to ne zdi krasno in njegovi publiki očitno tudi ne, ker tam tega ne boš slišal. Ti lahko povem iz prve roke. Sicer bi si pa upal staviti, da bi se Thompsonovim oboževalcem tudi v Blajburgu zdelo zelo fino. Tudi tam bi bili lahko za dom spremni pa še v uniforme bi se lahko oblekli. No, ja zdaj nič več, ker jih imajo Avstrijci poln q***c in so za razliko od lepe njihove obujanju fašizma naredile konec. Lekcija za politični esteblišment "naših dobrih sosedov".
>

Najprej loči rnacionalni rock in nazi rock. Slednjega ne dajem v portal, ker misli da je tako prav.


Goran Bare je legenda in pomoje podobno kot EKV.
>
> No, vsaj glede muzike se strinjava. Sicer je Bare z leti izgubil ostrino (jebiga, star je), itak pa si je za svoje minulo delo že zdavnaj prislužil Zlati red kralja Tomislava z roza podvezico na pisanem trakcu. Btw, v tvojem seznamu manjkajo vsaj še Brejkersi in Orgazam, če se omejim samo na še delujoče. Oboji so bili zelo dejavni v srbskem protivojnem gibanju.
>
> www.youtube.com/watc...nBDS85Phyw

Se strinjam s to izjavo in videom, kar si napisal v celoti :)
Ampak samo moram dodati - da da folk ne razume rocka v bistvu : manje pucaj , više tucaj .. :))
Weil die Sonne ist da :)
www.youtube.com/watc...kbEcQ49qaw
macon sporočil: 12.861
[#2771042] 20.04.19 19:58 · odgovor na: anon-207617 (#2771032)
Odgovori   +    3
[NemirniTujec]
> [macon]
>
> Poanta je, da mi je popolnoma vseeno, kaj se zgodi vojačkom raznih diktatorskih režimov.

Razumem, da je tebi popolnoma vseeno za vojacke - in tudi nevojacke - izven meja tega kar ti pac stejes za "Nase".

Kar je nadvse zabavno, je to tvoje cudenje ("kao normalni muslimani ki zraven gledajo" etc.) - da je pa tudi tem raznim vojackom popolnoma vseeno, koliko je neka juznohabsburska provinca imela kolonialne zgodovine, ko jo mimogrede preckajo v svojem jihadu...

Ce pustimo ob strani kako zelo vseeno je zate tistim, ki kolonialno zgodovino imajo in se še danes odlocajo o tem, kje bo od koga lebensraum :-)
Ja, samo vse kar si napisal je do zadnje črke prazen cinizem. Nobene vsebine.
bc123a sporočil: 48.253
[#2771060] 20.04.19 21:12 · odgovor na: najobj (#2770817)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [lukasblue]
> mobile.twitter.com/T...1364831232

... čuj, sicer ne vem, koliko, kje in kako visoko imajo Parižani namontirane nearby public webcam s pogledom na streho (WTF?) Notre Dame, so pa Parižani zelo natančni, da naključna nearby public webcam on 4/15/19 najprej zazna, potem pa še zoomira in celo spremlja gibanje dark figure walking on the rooftop before the fire, sploh ker je nearby public webcam bolj težko vnaprej vedela, s katere strani bo na streho prišel in kje se bo sprehajal muslimanski terorist, preden bo zakuril požar in potem streho 70 metrov visoke katedrale Notre Dame še pri dnevni svetlobi neopažen od množice mimoidočih Parižanov v miru zapustil verjetno ograjeno gradbišče ... khmm, če zdaj pozabim na malenkost, da nikjer v bližini očitno www.google.com/maps/...d2.3522219 NI NOBENE STAVBE, ki bi bila bistveno višja od 70 metrov visoke katedrale Notre Dame in 93 metrov visokega stolpa, kjer bi pred muslimanskimi teroristi varnostno osveščeni Parižani lahko namontirali nearby public webcam in ki bi nudila zorni kot, kot ga je na sfejkanem posnetku objavil toti islamofobni psihič Vernon na svojem na twiterju ...

P.S.: svašta pička rodi, samo para neće ...
Ta video je pravi in je definitivno zanimiv. Ne dokazuje pa požiga. Tako da si malo zaril z druge strani.

factcheckeu.info/en/...-lincendie
anon-20668 sporočil: 3.976
[#2771074] 20.04.19 22:58 · odgovor na: anon-204390 (#2771007)
Odgovori   +    2
[vickibedi]
Četudi vse (deloma) drži. ampak ne moreš zanemarit rock efekta :)
www.youtube.com/watc...56OusNnEFU
No sem kliknil link, in evo, verjel ali ne, sem prvič v lajfu dejansko poslušal kak komad od tega tipa. Saj niti ni tako slabo (na en svoj poseben način) mi je pa hecno, da ima komad tak intenziven balkansko-oriantalski melos, narečje pevca mi pa zveni izrazito bosansko...
anon-20668 sporočil: 3.976
[#2771075] 20.04.19 23:06 · odgovor na: macon (#2771026)
Odgovori   +    2
[macon]
The Sonics
www.youtube.com/watc...VWAE6n_G4Q

in pa Thee Headcoats
www.youtube.com/watc...f3JidXZ0yM
Oho, ljubitelja Sonicsov, sploh pa Thee Headcoats, pa človek ne sreča vsak dan. Letiš na friend listo :)

Strani: 1 2 3 4