34 min
Kako visoke dividende bodo letos izplačale banke v Sloveniji?
51 min
Cinkarna: Dividendo bomo predlagali, 17. maja bo znano, kolikšno 2
57 min
Koliko so lani zaslužili menedžerji borznih družb in koliko jim je pobrala država 9
1 ura
Dubaj: po besnem deževju in poplavah na cestah vlada prometni kaos, na letališču zastoji
1 ura
Spletni pogovor v živo: Kako brati bilance v 2024
2 uri
(e-knjiga) Kako znani Slovenci skrbijo za svoje finance
2 uri
S kozmetiko nad vrste
3 ure
ZPIZ je določil nove pokojninske osnove 2
3 ure
V Slovenijo prek madžarskega AutoWallisa prihajajo kitajski kombiji 2
3 ure
Špekulacija: ali je Ivan Anušić novi Plenković? 1
3 ure
Šola borze, 11. del: Tehnična analiza delnice (2) 1
3 ure
Sum dogovarjanja o cenah, AVK preiskal štiri dobavitelje računalnikov
3 ure
Marec je v EU zaznamoval precejšnji upad prodaje e-avtov 2
4 ure
Večer: ministrstvo zahteva prestavitev novega sistema omrežnin za dve leti. Agencija: o tem ne razmišljamo 2
4 ure
Bundesbank: gospodarske razmere v Nemčiji nekoliko boljše, a hkrati zelo negotove
4 ure
Sprejet zakon, kaj morajo zdravniki delati med stavko, Fides že napovedal ustavno presojo
4 ure
Pomembna nova zmaga podjetniških izbrisancev na ustavnem sodišču 1
5 ur
Fiskalni svet ima več pripomb na proračune za obdobje 2024 in 2027
5 ur
Slovenski Siemens prejemnik nagrade Feniks za najboljši projekt poslovnega svetovanja
5 ur
Hrvaški velikan z avtodeli je na zadnjem pohodu prevzel tudi slovenski del Stahlgruberja

Strani: 1 2 3 4

FIN-466864 sporočil: 3.316
[#2770466] 17.04.19 18:06 · odgovor na: macon (#2770313)
Odgovori   +    1
čas vnosa: 17.04.19 10:51
[macon]
> [pobalin]
> > [NemirniTujec]
> > Zato ob priliki ovekovecimo svobodni govor nadvse pomembne demokraticne opozicije v ljudski republiki Sloveniji, ki sem ga sam zasledil na rtv
>
> Džizs, nisem ti verjel, sem šel preverit. Džizs!
>
> Zdaj si pa predstavljaj, da ta stranka, ki je na zadnjih volitvah dobila največ glasov, prevzame oblast in se začne ukvarjati s tako posvetnimi zadevami kot je zakonodaja o varstvu pri delu. Zdaj menim, da bi morali tujim (bosanskim, albanskim, muslimanskim itn.) delavcem absolutno prepovedati ukvarjanje s švasanjem (požar v Mercatorjevem skladišču), vožnjo težjih vozil (Nica, Berlin) itn. In potem bi bila Moja Dežela spet varna in sproščena.

Ne bluzi, dejstvo je, da obstajajo prizadetki z bradami do popka, ki bi radi na silo uvedli Alahovo kraljestvo na zemlji. To nima zveze z vsemi tujci počez in podolgem.
pozabil sem dati link: www.youtube.com/watc...T-zmlrpA4k
vsi smo bili tiho!!!!!
vse se je začelo mnogo prej kot vi mislite....!!!!????


Lp
macon sporočil: 12.861
[#2770480] 17.04.19 19:42 · odgovor na: FIN-466864 (#2770466)
Odgovori   +    1
[FIN-466864]
> [macon]
> > [pobalin]
> > > [NemirniTujec]
> > > Zato ob priliki ovekovecimo svobodni govor nadvse pomembne demokraticne opozicije v ljudski republiki Sloveniji, ki sem ga sam zasledil na rtv
> >
> > Džizs, nisem ti verjel, sem šel preverit. Džizs!
> >
> > Zdaj si pa predstavljaj, da ta stranka, ki je na zadnjih volitvah dobila največ glasov, prevzame oblast in se začne ukvarjati s tako posvetnimi zadevami kot je zakonodaja o varstvu pri delu. Zdaj menim, da bi morali tujim (bosanskim, albanskim, muslimanskim itn.) delavcem absolutno prepovedati ukvarjanje s švasanjem (požar v Mercatorjevem skladišču), vožnjo težjih vozil (Nica, Berlin) itn. In potem bi bila Moja Dežela spet varna in sproščena.
>
> Ne bluzi, dejstvo je, da obstajajo prizadetki z bradami do popka, ki bi radi na silo uvedli Alahovo kraljestvo na zemlji. To nima zveze z vsemi tujci počez in podolgem.

pozabil sem dati link: www.youtube.com/watc...T-zmlrpA4k
vsi smo bili tiho!!!!!
vse se je začelo mnogo prej kot vi mislite....!!!!????


Lp
Seveda, seveda, Srbi so začeli kosovski apartheid okoli leta 1982 in je trajal okoli 20 let. Tole kar kažeš je pa kar posledica in ni prišlo iz jasnega neba.
macon sporočil: 12.861
[#2770481] 17.04.19 19:47 · odgovor na: najobj (#2770366)
Odgovori   +    1
[najobj]
> [macon]
> > [pobalin]
> > > [NemirniTujec]
> > > Zato ob priliki ovekovecimo svobodni govor nadvse pomembne demokraticne opozicije v ljudski republiki Sloveniji, ki sem ga sam zasledil na rtv

> > Džizs, nisem ti verjel, sem šel preverit. Džizs!
> >
> > Zdaj si pa predstavljaj, da ta stranka, ki je na zadnjih volitvah dobila največ glasov, prevzame oblast in se začne ukvarjati s tako posvetnimi zadevami kot je zakonodaja o varstvu pri delu. Zdaj menim, da bi morali tujim (bosanskim, albanskim, muslimanskim itn.) delavcem absolutno prepovedati ukvarjanje s švasanjem (požar v Mercatorjevem skladišču), vožnjo težjih vozil (Nica, Berlin) itn. In potem bi bila Moja Dežela spet varna in sproščena.

> Ne bluzi, dejstvo je, da obstajajo prizadetki z bradami do popka, ki bi radi na silo uvedli Alahovo kraljestvo na zemlji. To nima zveze z vsemi tujci počez in podolgem.


... ja, zato pa ima Alahovo kraljestvo zvezo s požarom zaradi malomarnosti pri obnavljanju katedrale Notre Dame ...

P.S.: nisem si mislil, da je Janša že tako obupan in da je tako budalo, da bo z bolanimi tviti za Dom spremnemu naciju Brščiću kradel ksenofobne psihiče na evropskih volitvah, pa sem se očitno zmotil ... aja, si kdaj slišal za Pavlova in pogojni refleks, ker drugače kot s pogojnim refleksom na hrano pri psu si jaz vaše reakcije na vsako nesrečo ne znam razložit ...
Nobene moje reakcije ni, samo dvomim v dobronamernost EU-ja proti domačinom, ko gre za migrante in multikulti agendo. Za to imam vse razloge in izkušnje zadnjih let, ti pa kot ponavadi trobezljaš kar nima zveze z mojim zapisanim.

Nisi kaj prida pronicljiv, čeprav se sebi zdiš tak.
anon-476752 sporočil: 484
[#2770506] 17.04.19 22:03 · odgovor na: macon (#2770481)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-476752 17.04.2019 22:09
Vžgal se je 800let sušen les. Much surprising... Katedrala iz apnenca se je sesuvala sama vase že brez požara. Na njej je stal iz fižolovk zgrajen stolp. Ki ni bil v dobrem stanju. Much surprising again... Vsi bogatijo na račun preteklosti, investirati nekaj v obnovo edinega razloga, da k njim priteka denar pa se jim zdi brezveze. Nimajo muslimani nic s tem, gre za problem egoizma in pohlepa v zahodni družbi. Jebemti, zahodnjaki so tako pohlepni, da se jim še otroke imeti zdi neekonomično... Pa bi moral vsak vedeti, da s tem dejansko uničuje svojo osebno zgodovino, zgodovino svoje dna če ne gre drugace. Kdor nima vsaj dveh otrok po lastni izbiri je zame slabič. Prav je, da se potem ta slepa veja evolucije odstrani. Kot je izumrl neandertalec, ne bo zahodni človek prvi, ki mu bo to uspelo,
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#2770535] 18.04.19 08:12 · odgovor na: macon (#2770480)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 17.04.19 20:33
[macon]
> [FIN-466864]
> > [macon]
> > > [pobalin]
> > > > [NemirniTujec]
> > > > Zato ob priliki ovekovecimo svobodni govor nadvse pomembne demokraticne opozicije v ljudski republiki Sloveniji, ki sem ga sam zasledil na rtv
> > >
> > > Džizs, nisem ti verjel, sem šel preverit. Džizs!
> > >
> > > Zdaj si pa predstavljaj, da ta stranka, ki je na zadnjih volitvah dobila največ glasov, prevzame oblast in se začne ukvarjati s tako posvetnimi zadevami kot je zakonodaja o varstvu pri delu. Zdaj menim, da bi morali tujim (bosanskim, albanskim, muslimanskim itn.) delavcem absolutno prepovedati ukvarjanje s švasanjem (požar v Mercatorjevem skladišču), vožnjo težjih vozil (Nica, Berlin) itn. In potem bi bila Moja Dežela spet varna in sproščena.
> >
> > Ne bluzi, dejstvo je, da obstajajo prizadetki z bradami do popka, ki bi radi na silo uvedli Alahovo kraljestvo na zemlji. To nima zveze z vsemi tujci počez in podolgem.
>
> pozabil sem dati link: www.youtube.com/watc...T-zmlrpA4k
> vsi smo bili tiho!!!!!
> vse se je začelo mnogo prej kot vi mislite....!!!!????
>
>
> Lp

Seveda, seveda, Srbi so začeli kosovski apartheid okoli leta 1982 in je trajal okoli 20 let. Tole kar kažeš je pa kar posledica in ni prišlo iz jasnega neba.
seveda, seveda francozi tud že oooohhooooooo lep čas gazijo po severni afriki,
in če je potem po tvoje bi morala francija opravičeno goreti...WTF
ma ne me *ebat...vse prenesem vse ....samo dvojna merila mi grejo na bruhanje....
ne model "srbi" so bili zopet zadnji steber pred pravim vdorom v evrop(še to ne se upam napisat kaj)....še nas čaka nič ne skrbi v srbij pred 20 leti pri nas pa pride čez "20" let enkrat že ziher....samo oči je treba odpreti.
seveda, če hočeš


Lp
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2770569] 18.04.19 10:39 · odgovor na: najobj (#2770061)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [Inside]
> Francoski 11.9. nacija rabi katastrofo da stopi skupaj. Kdo bo verjel uradni Macronovi razlagi o razlogu za pozar?

... čuj, in kakšna bo uradna Macronova razlaga o razlogu za požar, da ji ne bi verjel ? ... khmm, razen da se je še enkrat pokazalo, kaj se zgodi, če so nizki stroški dela pomembnejši od dela, ki ga delaš ...
Vsakrsna ker politiki lažejo za lastno prezivetje. Izjava da je kriv musliman lahko revolucijo sprozi.
Lahko da so pozimi ugotovili da se bo stolp sam zrusil od teze turistov ker denarja za obnovo ni potem kaj? Zakaj se denar vedno najde pi nesreci prej ps ga ni?
P.S.: ne morem verjet, da so pri obnovi tako požarno občutljive in za celi svet pomembne zgradbe zaradi nižjih stroškov "pozabili" na temeljite gasilske obhode ob koncu vsakega delovnega dne ...
Ključni objekti bi morali imet top varovanje sploh v tem norem svetu.
najobj sporočil: 31.908
[#2770629] 18.04.19 13:35 · odgovor na: macon (#2770481)
Odgovori   +    0
[macon]
> [najobj]
> > [macon]
> > > [pobalin]
> > > > [NemirniTujec]
> > > > Zato ob priliki ovekovecimo svobodni govor nadvse pomembne demokraticne opozicije v ljudski republiki Sloveniji, ki sem ga sam zasledil na rtv
> > > Džizs, nisem ti verjel, sem šel preverit. Džizs!
> > >
> > > Zdaj si pa predstavljaj, da ta stranka, ki je na zadnjih volitvah dobila največ glasov, prevzame oblast in se začne ukvarjati s tako posvetnimi zadevami kot je zakonodaja o varstvu pri delu. Zdaj menim, da bi morali tujim (bosanskim, albanskim, muslimanskim itn.) delavcem absolutno prepovedati ukvarjanje s švasanjem (požar v Mercatorjevem skladišču), vožnjo težjih vozil (Nica, Berlin) itn. In potem bi bila Moja Dežela spet varna in sproščena.
> > Ne bluzi, dejstvo je, da obstajajo prizadetki z bradami do popka, ki bi radi na silo uvedli Alahovo kraljestvo na zemlji. To nima zveze z vsemi tujci počez in podolgem.
> ... ja, zato pa ima Alahovo kraljestvo zvezo s požarom zaradi malomarnosti pri obnavljanju katedrale Notre Dame ...
>
> P.S.: nisem si mislil, da je Janša že tako obupan in da je tako budalo, da bo z bolanimi tviti za Dom spremnemu naciju Brščiću kradel ksenofobne psihiče na evropskih volitvah, pa sem se očitno zmotil ... aja, si kdaj slišal za Pavlova in pogojni refleks, ker drugače kot s pogojnim refleksom na hrano pri psu si jaz vaše reakcije na vsako nesrečo ne znam razložit ...
Nobene moje reakcije ni, samo dvomim v dobronamernost EU-ja proti domačinom, ko gre za migrante in multikulti agendo. Za to imam vse razloge in izkušnje zadnjih let, ti pa kot ponavadi trobezljaš kar nima zveze z mojim zapisanim.

Nisi kaj prida pronicljiv, čeprav se sebi zdiš tak.
... čuj, zaradi mene ti lahko na totem forumu tekmuješ, kdo je bolj pronicljiv, ampak pobalinov dupli džizs tukaj zgoraj je komentar Janšatovega globokoumnega tvita twitter.com/JJansaSD...0667411456 , ki sta se mu pridružila bistrumni mislec Branko Grims twitter.com/BrankoGr...2274507776 in neustrašni bojevnik Žan Mahnič twitter.com/ZanMahni...s%3A%2F%2F , tako da namesto premikanja tarče raje povej - itak boš kot ponavadi forum.finance.si/?m=...872&single spet poniknil - kaj pomeni tvoj "ne bluzi", če to ni tvoja reakcija ...

P.S.: če sem pobalina narobe razumel, na koga misli, da so s svojimi tviti nagovarjali trije SDS-ovi eudomobranci, bo pobalin sam povedal, če bo toti post slučajno prebral in se mu ga bo vredno komentirat, odzivi pod nalimanimi tviti pa vsakemu normalnemu povejo več kot dovolj ...
najobj sporočil: 31.908
[#2770640] 18.04.19 13:53 · odgovor na: anon-61428 (#2770569)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 18.04.2019 13:53
[Inside]
> [najobj]
> > [Inside]
> > Francoski 11.9. nacija rabi katastrofo da stopi skupaj. Kdo bo verjel uradni Macronovi razlagi o razlogu za pozar?
>
> ... čuj, in kakšna bo uradna Macronova razlaga o razlogu za požar, da ji ne bi verjel ? ... khmm, razen da se je še enkrat pokazalo, kaj se zgodi, če so nizki stroški dela pomembnejši od dela, ki ga delaš ...
Vsakrsna ker politiki lažejo za lastno prezivetje. Izjava da je kriv musliman lahko revolucijo sprozi.
Lahko da so pozimi ugotovili da se bo stolp sam zrusil od teze turistov ker denarja za obnovo ni potem kaj? Zakaj se denar vedno najde pi nesreci prej ps ga ni?

> P.S.: ne morem verjet, da so pri obnovi tako požarno občutljive in za celi svet pomembne zgradbe zaradi nižjih stroškov "pozabili" na temeljite gasilske obhode ob koncu vsakega delovnega dne ...

Ključni objekti bi morali imet top varovanje sploh v tem norem svetu.
... ja, in laž je vse, kar ni v skladu s tvojimi pričakovanji in muslimani so krivi za vse, kar je kje narobe,... eh, jebiga ...

P.S.: tukaj en.wikipedia.org/wik...#Countries lahko pogledaš, koliko je muslimanov po celem svetu, potem pa med skoraj dvema milijardama muslimanov preštej tiste, ki so delali pizdarije v Evropi, da bi bili muslimani po defaultu krivi tudi za požar zaradi malomarnosti pri obnavljanju katedrale Notre Dame ... aja, onega rušenja stolpa pod težo turistov raje ne bom komentiral, ker ne vem, če se hecaš ali ne ...
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2770679] 18.04.19 15:28 · odgovor na: najobj (#2770640)
Odgovori   +    1
[najobj]
> [Inside]
> > [najobj]
> > > [Inside]
> > > Francoski 11.9. nacija rabi katastrofo da stopi skupaj. Kdo bo verjel uradni Macronovi razlagi o razlogu za pozar?
> >
> > ... čuj, in kakšna bo uradna Macronova razlaga o razlogu za požar, da ji ne bi verjel ? ... khmm, razen da se je še enkrat pokazalo, kaj se zgodi, če so nizki stroški dela pomembnejši od dela, ki ga delaš ...

> Vsakrsna ker politiki lažejo za lastno prezivetje. Izjava da je kriv musliman lahko revolucijo sprozi.
> Lahko da so pozimi ugotovili da se bo stolp sam zrusil od teze turistov ker denarja za obnovo ni potem kaj? Zakaj se denar vedno najde pi nesreci prej ps ga ni?
>
> > P.S.: ne morem verjet, da so pri obnovi tako požarno občutljive in za celi svet pomembne zgradbe zaradi nižjih stroškov "pozabili" na temeljite gasilske obhode ob koncu vsakega delovnega dne ...
>
> Ključni objekti bi morali imet top varovanje sploh v tem norem svetu.

... ja, in laž je vse, kar ni v skladu s tvojimi pričakovanji in muslimani so krivi za vse, kar je kje narobe,... eh, jebiga ...
Laž oz natančneje pol resnica je vse kar bo uradno znano o tem dogodku. Npr. se danes ni uradno povedano kdo je ubil Kennedyja. V takem svetu pac živimo.
Muslimani so lep izgovor za vse tezave ki si jih sami povzročamo. Brez njih smo ziveli v miru. Niso za vse krivi jasno kot cigani a puščica vedno leti na njih pol ps dokazi da ni res.
P.S.: tukaj en.wikipedia.org/wik...#Countries lahko pogledaš, koliko je muslimanov po celem svetu, potem pa med skoraj dvema milijardama muslimanov preštej tiste, ki so delali pizdarije v Evropi, da bi bili muslimani po defaultu krivi tudi za požar zaradi malomarnosti pri obnavljanju katedrale Notre Dame ... aja, onega rušenja stolpa pod težo turistov raje ne bom komentiral, ker ne vem, če se hecaš ali ne ...
Ni hec je samo ugibanje. Kaj bi naredil pariz ce bi ugotovil da je cerkev nevarna za turiste? Bi zaprl za npr 5 let za obnovo. Pa požrejo jih kaj ste pa delali do danes?
Tudi pri nas se opozarja na tezave a ni posluha. Ko pa je nesreca npr. na prehodu cez tire pol pa se najde denar za rampe. Vec takih dogodkov je ze bilo.
crt sporočil: 27.164
[#2770681] 18.04.19 15:29 · odgovor na: (#2770204)
Odgovori   +    0
[rename]
Nostradamus pa bolj poetično (kamele bodo pile iz Rima....).
sobotainfo.com/novic...ele/466515
macon sporočil: 12.861
[#2770691] 18.04.19 15:48 · odgovor na: FIN-466864 (#2770535)
Odgovori   +    0
[FIN-466864]
> [macon]
> > [FIN-466864]
> > > [macon]
> > > > [pobalin]
> > > > > [NemirniTujec]
> > > > > Zato ob priliki ovekovecimo svobodni govor nadvse pomembne demokraticne opozicije v ljudski republiki Sloveniji, ki sem ga sam zasledil na rtv
> > > >
> > > > Džizs, nisem ti verjel, sem šel preverit. Džizs!
> > > >
> > > > Zdaj si pa predstavljaj, da ta stranka, ki je na zadnjih volitvah dobila največ glasov, prevzame oblast in se začne ukvarjati s tako posvetnimi zadevami kot je zakonodaja o varstvu pri delu. Zdaj menim, da bi morali tujim (bosanskim, albanskim, muslimanskim itn.) delavcem absolutno prepovedati ukvarjanje s švasanjem (požar v Mercatorjevem skladišču), vožnjo težjih vozil (Nica, Berlin) itn. In potem bi bila Moja Dežela spet varna in sproščena.
> > >
> > > Ne bluzi, dejstvo je, da obstajajo prizadetki z bradami do popka, ki bi radi na silo uvedli Alahovo kraljestvo na zemlji. To nima zveze z vsemi tujci počez in podolgem.
> >
> > pozabil sem dati link: www.youtube.com/watc...T-zmlrpA4k
> > vsi smo bili tiho!!!!!
> > vse se je začelo mnogo prej kot vi mislite....!!!!????
> >
> >
> > Lp
>
> Seveda, seveda, Srbi so začeli kosovski apartheid okoli leta 1982 in je trajal okoli 20 let. Tole kar kažeš je pa kar posledica in ni prišlo iz jasnega neba.

seveda, seveda francozi tud že oooohhooooooo lep čas gazijo po severni afriki,
in če je potem po tvoje bi morala francija opravičeno goreti...WTF
ma ne me *ebat...vse prenesem vse ....samo dvojna merila mi grejo na bruhanje....
ne model "srbi" so bili zopet zadnji steber pred pravim vdorom v evrop(še to ne se upam napisat kaj)....še nas čaka nič ne skrbi v srbij pred 20 leti pri nas pa pride čez "20" let enkrat že ziher....samo oči je treba odpreti.
seveda, če hočeš


Lp
Malo si pobrkljal, ampak te razumem, sem že navajen.

Albanci recimo stoletja živijo na Kosovu, Alžirci pa ne v Franciji. V Alžiriji so se zmenili v šestdesetih. S tem začni pa si malo popravi predstave.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2770704] 18.04.19 16:15 · odgovor na: crt (#2770681)
Odgovori   +    0
[crt]
> [rename]
> Nostradamus pa bolj poetično (kamele bodo pile iz Rima....).

sobotainfo.com/novic...ele/466515
Da o nojih ne izgubljamo besed :;)
www.zurnal24.si/maga...ane-316923
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2770709] 18.04.19 16:39 · odgovor na: FIN-466864 (#2770466)
Odgovori   +    0
[FIN-466864]
> [macon]
> > [pobalin]
> > > [NemirniTujec]
> > > Zato ob priliki ovekovecimo svobodni govor nadvse pomembne demokraticne opozicije v ljudski republiki Sloveniji, ki sem ga sam zasledil na rtv
> >
> > Džizs, nisem ti verjel, sem šel preverit. Džizs!
> >
> > Zdaj si pa predstavljaj, da ta stranka, ki je na zadnjih volitvah dobila največ glasov, prevzame oblast in se začne ukvarjati s tako posvetnimi zadevami kot je zakonodaja o varstvu pri delu. Zdaj menim, da bi morali tujim (bosanskim, albanskim, muslimanskim itn.) delavcem absolutno prepovedati ukvarjanje s švasanjem (požar v Mercatorjevem skladišču), vožnjo težjih vozil (Nica, Berlin) itn. In potem bi bila Moja Dežela spet varna in sproščena.
>
> Ne bluzi, dejstvo je, da obstajajo prizadetki z bradami do popka, ki bi radi na silo uvedli Alahovo kraljestvo na zemlji. To nima zveze z vsemi tujci počez in podolgem.

pozabil sem dati link: www.youtube.com/watc...T-zmlrpA4k
vsi smo bili tiho!!!!!
vse se je začelo mnogo prej kot vi mislite....!!!!????


Lp
S stališča zahodnjakov je to podobno kot če bi gledali na medsebojne obračune med Tutsiji in Hutujci. Problematično pa postane predvsem takrat, ko tak spopad pride preblizu zahodni Evropi. Takrat pokličejo na pomoč Ameriko, da naredi red (Evropa ga namreč sama ni sposobna naredit).

Na Youtubu imaš sorodne posnetke, iz katerih je vidno, da za te samostane kar dobro skrbijo, celo neke vrste "verski" turizem funkcionira.
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#2770714] 18.04.19 17:08 · odgovor na: macon (#2770691)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 18.04.19 16:33
Se mi zdi, da sem napisal da francozi GAZIJO po afriki...
Ampak ti si se nardeil francoza...
Lepo to da nekje zagovarjaš...nekje pa ne sam zato, ker so srbi
Tudi srbi stoletja živijo tam pa ti vseeno opravčiš uničevanje kršanske cerkve.. in krščastva sredi evrope. Nič zato naj ti bojo Albanci v ponos.
Nič nisem jaz pomešal... imaš pač dvojna merila...
Pojdi v Kranj in ti bo vse jasno...

Lp
crt sporočil: 27.164
[#2770720] 18.04.19 17:40 · odgovor na: (#2770717)
Odgovori   +    3
[rename]
> [crt]
> > [rename]
> > Nostradamus pa bolj poetično (kamele bodo pile iz Rima....).
>
> sobotainfo.com/novic...ele/466515

Mater, potem so kamele prodrle celo ze severno od Rima :-P
dude, tisto je bil ren, tako da imajo se nekaj dela :)
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2770723] 18.04.19 18:08 · odgovor na: (#2770717)
Odgovori   +    0
[rename]
> [crt]
> > [rename]
> > Nostradamus pa bolj poetično (kamele bodo pile iz Rima....).
>
> sobotainfo.com/novic...ele/466515

Mater, potem so kamele prodrle celo ze severno od Rima :-P
Ko ste ze, napovedal je tudi da bo tale zadnji papez in da se bo vojna zacela ce kdo zvrne ali unici kupolo v Jeruzalemu. Pa nekje sem prebral da gremo mi prvi iz eu takoj za britanci.
robi2107 sporočil: 4.272
[#2770733] 18.04.19 19:51 · odgovor na: (#2770728)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: robi2107 18.04.2019 19:55
[rename]
Papez Francisek je pa itak grobar RKC, Janez Pavel II se zagotovo v grobu obraca.... uganka mi je, zakaj je Benedikt odstopil in kako se kriza, ko gleda, kaj vse pocne in izjavlja Francisek.
Ja, cudna so pota Gospodova.

P: ateist.
Tudi jaz sem ateist, pa se mi zdi sedanji papež vseeno veliko boljši od predhodnikov. Če nič drugega, je njihova strategija (ortodoksnost, zadrtost in vsesplošni dogmatizem) v povojnem obdobju ljudi od cerkve samo odvračala. Daleč so namreč časi, ko so ljudje trepetajoč pred cerkvenimi oblastmi slepo sledili njihovim naukom in tolerirali njihove svinjarije, kar ti najbolje dokazuje velik osip vernikov v zahodnem svetu. Danes bodo ljudje rekli: "Kurc vas gleda, molimo lahko tudi doma brez vas" in jih ne bo več v cerkev. Sedanji papež hoče cerkev narediti bolj življenjsko in jo približati sodobnemu zahodnjaku. Predvsem pa se je odločil, da bo enkrat za vselej opravil s korupcijo v RKC in prekinil prakso skrivanja, ščitenja in prekladanja pedofilskih farjev iz ene fare v drugo, kar so od nekdaj počeli njegovi predhodniki, pa poglej, kam je cerkev to pripeljalo. Do moralnega in (pri nadaljevanju te prakse in posledičnih odškodninskih tožb proti njej) tudi finančnega bankrota.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2770751] 18.04.19 21:36 · odgovor na: (#2770735)
Odgovori   +    1
[rename]
Meni se zdi, da bo res enkrat za vselej opravil z RKC.
Pa ne zato, ker se je koncno spravil na pedofile v njihovih vrstah in ker se postavlja po robu korupciji, ampak zato, ker vec kot ocitno sploh ne dojema, da bo Evropo preplavil Islam.
Če bo Evropo preplavil islam, bo to konec tudi za islam.
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2770786] 19.04.19 08:32 · odgovor na: (#2770728)
Odgovori   +    1
[rename]
V kolikor LMS in Levica ne bosta dobili nobenega europoslanca, bodo zaceli rovariti proti EU in ob podpori presstitucije, bi lahko referendum za izstop celo uspel.
Na tw je shaman napisal da je tole start. www.mladina.si/arhiv/201916/
Pred drzavo je nekaj odlocitev. Ce vse izgubimo bo pot ven jasna.
Papez Francisek je pa itak grobar RKC, Janez Pavel II se zagotovo v grobu obraca.... uganka mi je, zakaj je Benedikt odstopil in kako se kriza, ko gleda, kaj vse pocne in izjavlja Francisek.
Ja, cudna so pota Gospodova.

P: ateist.
Ta papez mislim da to poudarja preko trpljenja do odresitve. Benedikt bi pa udaril bolj ostro.
Ce bo slo narobe je pa deus vult na vrsti.

Strani: 1 2 3 4