Strani: 1 2 3 4

Kanzon sporočil: 2.392
[#2764366] 17.03.19 17:09 · odgovor na: PyotrNovak (#2764324)
Odgovori   +    2
[PyotrNovak]
Lepo razlozena pozicija.
Po mojem mnenju si idealist. Jaz imam rajsi sistem ki nekako deluje v nasprotju s sistemom ki NIKOLI ne deluje. Medtem pa lahko cakava na idealen sistem. ;))

Glede volitev. Ce ne volis, si dal glas levim. Ceprav imam Sizifov obcutek, grem se vedno volit JJ. Spet kalkulacija: ce volim manjso stranko, ki bi imela zame boljsi program, redcim glasove, ki lahko pomagajo dvigniti vecjo stranko. Get used to it: life is NOT fair.
Glej, imamo najboljši sistem na svetu, v čem je problem?

Greš na demokratične volitve, prepričaš ljudi, zmagaš in to je to.
PyotrNovak sporočil: 5.775
[#2764381] 17.03.19 18:51 · odgovor na: Kanzon (#2764366)
Odgovori   +    11
Ce so ljudje bebasti oportunisti, ki ne znajo videti par let v prihodnost?
S tem da bila zagresena BRUTALNA napaka na zacetku: ni bilo lustracije, raku se je pustilo da je totalno metastaziral.

A ni lepo bit v pokoju ze 20 let pri 72tih?? Raj na zamlji. Pa KDO ne bil volil takih vlad??

Sem obrtnik od 1984, na fotrovo podlago iz 1933.
Normalna leta so bila cca 1991 - 95, nato pa so pod loncem zakurili, najprej na 1, nato 2.... danes pa navili na 10.
Kanzon sporočil: 2.392
[#2764386] 17.03.19 19:54 · odgovor na: PyotrNovak (#2764381)
Odgovori   +    2
[PyotrNovak]
Ce so ljudje bebasti oportunisti, ki ne znajo videti par let v prihodnost?
S tem da bila zagresena BRUTALNA napaka na zacetku: ni bilo lustracije, raku se je pustilo da je totalno metastaziral.

A ni lepo bit v pokoju ze 20 let pri 72tih?? Raj na zamlji. Pa KDO ne bil volil takih vlad??

Sem obrtnik od 1984, na fotrovo podlago iz 1933.
Normalna leta so bila cca 1991 - 95, nato pa so pod loncem zakurili, najprej na 1, nato 2.... danes pa navili na 10.
Ja,ampak krivdo zvračat na dva malinovca iz Levice je že malo pase.Priznajmo si,da Slovenija desnice enostavno nima. Tistih parFDVejevcev celo življenje na proračunu me ravno ne prepriča več.
shevchenko sporočil: 21.898
[#2764389] 17.03.19 20:25 · odgovor na: (#2764387)
Odgovori   +    0
podjetniki v sloveniji si pac povecini ne zasluzijo, da bi jih kdorkoli omenjal, se majhna zacetnica je odvec.

grabezljiva drhal, naokoli se vozeca v ogromnih nemskih ladjah, ki v kamero brez trohice sramu razlaga, kako si podjetje ne more privosciti nic vec kakor minimalno placo - to je tipicni slovenski podjetnik. potem pa se cudite, zakaj ni desnice. ja le zakaj, a da se bo to drhal podpiralo, da bo se bolj izkoriscala levo in desno, vse kar pride mimo?

ob tem pa politika - kao sovraznik, v resnici pa velik zaveznik te drhali spodbuja rajo, da si zaveze strik okoli vratu s 30- do 40-letnimi krediti za nepremicnine.

obenem ta ista politika leze v rit eu in amerom, ki so nas potisnili v to govnato situacijo, ko moramo podjetnike streci od spredaj in zadaj, da ja ne bi kam zbezali, k je tako strasno veliko povprasevanje po storitvah, ki jih ponujajo.

eni pravijo, da imajo podjetniki kapital. qrca majo. ecb je naprintala toliko kapitala, da si lahko ves svoj kapital odnesejo kamor zelijo, pa makar v grob. tako da ne, kapital ni problem, kapitala je v resnici prevec, zato pa podjetniki zrejo drug drugega, hkrati pa jamrajo, namesto da bi iskali resitve.

tako da miskoti, ce vam ni vsec v sloveniji in ce se vam zdijo davki in minimalec v sloveniji previsoki...slobodno kamorkoli vam pase in kjer vas bodo bolj cenili...
0513ANITO sporočil: 10.814
[#2764392] 17.03.19 20:52 · odgovor na: shevchenko (#2764389)
Odgovori   +    15
[shevchenko]
podjetniki v sloveniji si pac povecini ne zasluzijo, da bi jih kdorkoli omenjal, se majhna zacetnica je odvec.

grabezljiva drhal, naokoli se vozeca v ogromnih nemskih ladjah, ki v kamero brez trohice sramu razlaga, kako si podjetje ne more privosciti nic vec kakor minimalno placo - to je tipicni slovenski podjetnik. potem pa se cudite, zakaj ni desnice. ja le zakaj, a da se bo to drhal podpiralo, da bo se bolj izkoriscala levo in desno, vse kar pride mimo?

ob tem pa politika - kao sovraznik, v resnici pa velik zaveznik te drhali spodbuja rajo, da si zaveze strik okoli vratu s 30- do 40-letnimi krediti za nepremicnine.

obenem ta ista politika leze v rit eu in amerom, ki so nas potisnili v to govnato situacijo, ko moramo podjetnike streci od spredaj in zadaj, da ja ne bi kam zbezali, k je tako strasno veliko povprasevanje po storitvah, ki jih ponujajo.

eni pravijo, da imajo podjetniki kapital. qrca majo. ecb je naprintala toliko kapitala, da si lahko ves svoj kapital odnesejo kamor zelijo, pa makar v grob. tako da ne, kapital ni problem, kapitala je v resnici prevec, zato pa podjetniki zrejo drug drugega, hkrati pa jamrajo, namesto da bi iskali resitve.

tako da miskoti, ce vam ni vsec v sloveniji in ce se vam zdijo davki in minimalec v sloveniji previsoki...slobodno kamorkoli vam pase in kjer vas bodo bolj cenili...
Tebi je pa zgleda ena bolezen privrela z vso silo na plano.
Kanzon sporočil: 2.392
[#2764404] 18.03.19 04:52 · odgovor na: (#2764387)
Odgovori   +    2
[kren]
> [Kanzon]
> Priznajmo si,da Slovenija desnice enostavno nima.

Ker pač ni dovolj povpraševanja po njej. Večina slovenskih volilcev je levosučnih. S tabo vred. Čeprav si (bivši) podjetnik in razredni sovražnik levice. Podjetniki so praviloma volilci desnice... ampak ne v Sloveniji.
Jezus je bil rokodelec in prvi komunist.

Trumpu je atek dal 200 mil. in potem prisega na dveh Svetih pismih,hehe.
Kanzon sporočil: 2.392
[#2764408] 18.03.19 06:21 · odgovor na: (#2764406)
Odgovori   +    2
[kren]
> [Kanzon]
> Jezus je bil rokodelec in prvi komunist.

Že razumem. Tvoj odnos do kapitalistov (čeprav si tudi sam en izmed njih) je rezultat kombinacije vpliva socializma in krščanstva, ki sta si zelo podobna, kar se tiče sovraštva do kapitalističnih prascev.
Zakaj ima Bill Gates dobrodelno fundacijo in zakaj pravi, da bo po smrti zapustil 99% premoženja državi?

Zakaj je rekel direktor DM-ja,da svojim otrokom ne bo zapustil premoženja ampak ga bo dal državi? Pravi za osnovno preživetje imata, če rabita še več si naj pa sama ustvarita.

Imam občutek (morda se motim), da prihaja čas, ko te bo sram,če boš imel veliko več premoženja od povprečja, neglede kako si do njega prišel.
Kanzon sporočil: 2.392
[#2764413] 18.03.19 07:12 · odgovor na: (#2764405)
Odgovori   +    3
[kren]
> [0513ANITO]
> Tebi je pa zgleda ena bolezen privrela z vso silo na plano.

Shevchenko pač na glas pove, kar si potihem misli veliko Slovencev. Tudi zaposlenih pri podjetnikih, ki namesto, da bi bili hvaležni, ker imajo po njihovi zaslugi zaposlitev, sovražijo to grabežljivo drhal, ki lagodno živi od njihovih žuljev in se vozi naokoli v nemških limuzinah (kupljenih z denarjem zaposlenih). Ob tem jih pa ne zanima, da podjetniki ogromno tvegajo, vlagajo v posel ves svoj (in izposojen) denar in prosti čas (ki bi ga lahko namenili sebi in družini). Če posel propade, pa ponavadi ostanejo brez vsega in ne morejo kar tako enostavno zamenjati posla, kot lahko zaposleni zamenjajo zaposlitev.

Tega ne pišem zato, da bi se podjetniki komu zasmilili, ampak da odprem oči podjetnikom, ki jim še ni jasno, kaj si o njih mislijo Slovenci.
Pripelji 100 podjetnikov pred parlament, če lahko. E,ne bi šlo kenede.
Kanzon sporočil: 2.392
[#2764427] 18.03.19 08:45 · odgovor na: (#2764419)
Odgovori   +    2
[kren]
> [Kanzon]
> Imam občutek (morda se motim), da prihaja čas, ko te bo sram,če boš imel veliko več premoženja od povprečja, neglede kako si do njega prišel.

Sorry, ti imaš resnično čudne nazore. Ni mi jasno, kako si sploh lahko bil podjetnik ob takšnih nazorih. Zate je očitno greh, če je kdo uspešen in veliko zasluži... pa sploh nisi edini... tako razmišlja še veliko Slovencev. Ker sta jim vera in socializem oprala možgane. Pol se pa pejt podjetništvo v takšnem okolju.
Čuj, preden odgovoriš preštej do deset, ker prehitro delaš zaključke.
S krščanstvom imam samo to skupnega , da sem bil krščen.Prav tako sem naredil s sinovoma.

Drugače pa svet spreminjajo izumitelji, veš to je posebna sorta ljudi, ki živi za svoje delo in nima nič skupnega s kapitalistično hohštaplarijo.
shevchenko sporočil: 21.898
[#2764439] 18.03.19 09:59 · odgovor na: (#2764430)
Odgovori   +    0
P.S. Jaz za razliko od tebe vidim največjo korist podjetnikov v zagotavljanju delovnih mest in višjega standarda (tudi sebi), ne pa v spreminjaju sveta.
ta standard vam omogocajo centralne banke, ki pljuvajo novonatisnjen denar z rekordnim tempom. ce se bo to ustavilo, bodo tudi vase pipice usahnile, potem bo pa jok in stok.

pozresni, kot ste, pa ne kapirate, da je sistem narejen prav po meri izkoriscevalskih paraziterjev, ampak hocete imeti se za povrh nizje davki.

ostali pa naj crknemo ob inflaciji, draginji in poblaznelih cenah nepremicnin.
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2764440] 18.03.19 10:02 · odgovor na: PyotrNovak (#2764381)
Odgovori   +    0
[PyotrNovak]
Ce so ljudje bebasti oportunisti, ki ne znajo videti par let v prihodnost?
S tem da bila zagresena BRUTALNA napaka na zacetku: ni bilo lustracije, raku se je pustilo da je totalno metastaziral.

A ni lepo bit v pokoju ze 20 let pri 72tih?? Raj na zamlji. Pa KDO ne bil volil takih vlad??

Sem obrtnik od 1984, na fotrovo podlago iz 1933.
Normalna leta so bila cca 1991 - 95, nato pa so pod loncem zakurili, najprej na 1, nato 2.... danes pa navili na 10.
Skratka, po domače povedano: Si že SKUHAN!
0513ANITO sporočil: 10.814
[#2764443] 18.03.19 10:11 · odgovor na: shevchenko (#2764439)
Odgovori   +    8
[shevchenko]
> P.S. Jaz za razliko od tebe vidim največjo korist podjetnikov v zagotavljanju delovnih mest in višjega standarda (tudi sebi), ne pa v spreminjaju sveta.

ta standard vam omogocajo centralne banke, ki pljuvajo novonatisnjen denar z rekordnim tempom. ce se bo to ustavilo, bodo tudi vase pipice usahnile, potem bo pa jok in stok.

pozresni, kot ste, pa ne kapirate, da je sistem narejen prav po meri izkoriscevalskih paraziterjev, ampak hocete imeti se za povrh nizje davki.

ostali pa naj crknemo ob inflaciji, draginji in poblaznelih cenah nepremicnin.
Saj poznaš tisto...

Butalci so se skregali s pametjo.....in zmagali.
PyotrNovak sporočil: 5.775
[#2764445] 18.03.19 10:24 · odgovor na: Kanzon (#2764386)
Odgovori   +    5
Na zalost si lahko ljudje izvolijo tudi levo diktaturo. Jaz to vedno trdim: ni problem v desnih politikih, problem je v butalcih tega sveta ki volijo leve. Chavez je bil na zacetku izvoljen, pekel je prisel potem.

TAko nekako kot tisti, ki izbira med nebesi in peklom, pa je za pekel prvovrsten PR, z babami pijaco, bazeni, etc, ko pa pride dol pa ogenj in zveplo. Cak, cak, a ni isto s socializmom ?
Kanzon sporočil: 2.392
[#2764450] 18.03.19 10:40 · odgovor na: (#2764430)
Odgovori   +    0
[kren]
Ni treba, da hodiš v cerkev, da se ti zdi uspeh in bogastvo greh. Tudi levičarjem se zdi to greh, pa sploh ne hodijo v cerkev. Na žalost ima preveč Slovencev takšno mnenje o uspešnih in bogatih, pa naj je zanj kriva cerkev, ali socializem. In s takšnim mnenjem je težko postat uspešen in bogat... saj to je vendar greh! Stavim, da si se ves čas tvoje podjetniške poti spopadal s to dilemo in te je ovirala pri tem, da bi postal uspešen in bogat.

P.S. Jaz za razliko od tebe vidim največjo korist podjetnikov v zagotavljanju delovnih mest in višjega standarda (tudi sebi), ne pa v spreminjaju sveta. Od izumitelja, ki ne ustvarja dodane vrednosti in delovnih mest, ni velike koristi za družbo. Svet je poln izumiteljev, ki še sebe ne morejo preživljati, kaj šele druge.
Zdaj ti bom povedal bistvo.Lastnina sama po sebi niti ni problem, je predvsem odgovornost, da ne propada. Sam imam več kot rabim in zato plačam več davka od sosedov.
Problem je , ker z lastnino raste moč, moč je denar in z denarjem spreminjaš zakonodajo, seveda v svojo korist. Mene si pa zajebal.Štekaš?
In zdaj sem jaz primoran slediti nečemu kar mi ne paše, ti me boš pa za to štrafal.

Pred leti je ena TV obiskala znanega kolesarja, ki je treniral v svojem stanovanju, šipe so bile vse zarosene. Novinarka ga vpraša v čem on tu vidi smisel,Odgovoril ji je , da , če ne bi bilo takšnih kot je on, bi ljudje še vedno skakali iz drevesa na drevo.
Prvo kar sem pomislil je bilo, kaj te briga, če jaz skačem po drevju.

To pomeni, lahko si bogat kolikor hočeš samo meni mora ostati možnost, da ne bom trpel za osnovno preživetje.Itak je pa manj več.

Koristima rek:čeprav se ne strinjam s tabo,bom vse storil, da poveš svoje mnenje. Fajn.
dikembe sporočil: 157
[#2764451] 18.03.19 10:41 · odgovor na: PyotrNovak (#2764445)
Odgovori   +    5
ni problem v desnih politikih, problem je v butalcih tega sveta ki volijo leve.

Zgornji stavek je , po mojem skromnem mnenju, lep povzetek delovanja desne SLO politične scene.
Desna opcija svoje opisuje kot pridne, pametne, iznajdljive, ....leve pa kot lenuhe, izkoriščevalce, butle in butalce....ALO???
Tudi na tem forumu je velikokrat leva opcija, ali pa kar cel JS opisovan na tak negativen način.
Kdaj je JJ izgubil možnost, da še kdaj sestavi vlado??? Ko je "nenaše" označil za zombije.
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2764455] 18.03.19 10:51 · odgovor na: Kanzon (#2764450)
Odgovori   +    1
mah, .... Kazon! Ti ne štekaš!

Kren misli in si domišlja, do so kapitalisti steber sveta! In da bi se brez njih svet podrl! Samo oni znajo, oni si upajo, samo oni so sposobni. Kaj ustvarit in držat svet pokonci!

Ne mali, oni so VELIKI Bogovi! Steber sveta. Steber civilizacije, napredka in razcveta.

Brez njih še cebelce ne bi letale!

Vprašaj crta! Saj ti bo PRIZNAL! :)
crt sporočil: 27.169
[#2764458] 18.03.19 11:16 · odgovor na: dikembe (#2764451)
Odgovori   +    4
[dikembe]
Zgornji stavek je , po mojem skromnem mnenju, lep povzetek delovanja desne SLO politične scene.
Desna opcija svoje opisuje kot pridne, pametne, iznajdljive, ....leve pa kot lenuhe, izkoriščevalce, butle in butalce....ALO???
Tudi na tem forumu je velikokrat leva opcija, ali pa kar cel JS opisovan na tak negativen način.
... ali je to dobra taktika za pridobivanje novih volilcev in moznost za zmago - ali pa samo za gladenje obstojecih v smeri dlake in ohranjanje statusa quo - pa je za nalogo prepusceno bralcu.

zdaj bo morda kdo bistro uletel s pripombo, da saj pa levi tudi tako ravnajo, torej da ne-svoje nadirajo in odganjajo namesto privabljajo.

ja, res je - vendar iz zmagovalnega polozaja si to lahko privoscis. ce si sele pri domnevnem prizadevanju, da bi ga dosegel, potem pac ne. razen ce je to prizadevanje res samo domnevno.
philips sporočil: 6.715
[#2764459] 18.03.19 11:32 · odgovor na: crt (#2764458)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: philips 18.03.2019 11:43
[crt]
> [dikembe]
> Zgornji stavek je , po mojem skromnem mnenju, lep povzetek delovanja desne SLO politične scene.
> Desna opcija svoje opisuje kot pridne, pametne, iznajdljive, ....leve pa kot lenuhe, izkoriščevalce, butle in butalce....ALO???
> Tudi na tem forumu je velikokrat leva opcija, ali pa kar cel JS opisovan na tak negativen način.

... ali je to dobra taktika za pridobivanje novih volilcev in moznost za zmago - ali pa samo za gladenje obstojecih v smeri dlake in ohranjanje statusa quo - pa je za nalogo prepusceno bralcu.

zdaj bo morda kdo bistro uletel s pripombo, da saj pa levi tudi tako ravnajo, torej da ne-svoje nadirajo in odganjajo namesto privabljajo.

ja, res je - vendar iz zmagovalnega polozaja si to lahko privoscis. ce si sele pri domnevnem prizadevanju, da bi ga dosegel, potem pac ne. razen ce je to prizadevanje res samo domnevno.
JJ pač skrbi za to, da bo (skoraj) celo poklicno pot pravi parazit, prisesan na državni pročačun. Zakaj bi tvegal??
philips sporočil: 6.715
[#2764462] 18.03.19 11:44 · odgovor na: (#2764460)
Odgovori   +    0
[kren]
> [philips]
> JJ pač skrbi za to, da bo (skoraj) celo poklicno pot pravi parazit, prisestan na državni pročačun.

Za razliko od ostalih politikov?
DA. Malo preveri kateri so v parlamentu več kot 8 let...
Kanzon sporočil: 2.392
[#2764472] 18.03.19 12:21
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: Kanzon 18.03.2019 12:24
Nekje sem prebral, da ima kapitalizem grozljivo napako, vedno si sam podstavi nogo in pade na surlo, hehe.

Če bo kdo slučajno tole komentiral naj prosim ne omenja socijalizma, ker nimam nič z njim.
macon sporočil: 12.861
[#2764474] 18.03.19 12:29 · odgovor na: Kanzon (#2764404)
Odgovori   +    9
Zadnja sprememba: macon 18.03.2019 12:35
[Kanzon]
> [kren]
> > [Kanzon]
> > Priznajmo si,da Slovenija desnice enostavno nima.
>
> Ker pač ni dovolj povpraševanja po njej. Večina slovenskih volilcev je levosučnih. S tabo vred. Čeprav si (bivši) podjetnik in razredni sovražnik levice. Podjetniki so praviloma volilci desnice... ampak ne v Sloveniji.

Jezus je bil rokodelec in prvi komunist.

Trumpu je atek dal 200 mil. in potem prisega na dveh Svetih pismih,hehe.
Jezus se ni ukvarjal z ekonomijo in družbenimi sistemi (kralju kraljevo, bogu božje), temveč z idejo, da bi bili ljudje bolj prijazni drug do drugega.

Nekaj o čemer komunisti nikdar niso imeli najmanjšega pojma. No, tudi o ekonomiji in družbenem ga nikdar niso imeli.
macon sporočil: 12.861
[#2764476] 18.03.19 12:33 · odgovor na: dikembe (#2764451)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: macon 18.03.2019 12:35
[dikembe]
ni problem v desnih politikih, problem je v butalcih tega sveta ki volijo leve.

Zgornji stavek je , po mojem skromnem mnenju, lep povzetek delovanja desne SLO politične scene.
Desna opcija svoje opisuje kot pridne, pametne, iznajdljive, ....leve pa kot lenuhe, izkoriščevalce, butle in butalce....ALO???
Tudi na tem forumu je velikokrat leva opcija, ali pa kar cel JS opisovan na tak negativen način.
Kdaj je JJ izgubil možnost, da še kdaj sestavi vlado??? Ko je "nenaše" označil za zombije.
Levi ste videzu vedno pripisovali kar vsebino in bistvo.

JJ je izgubil možnost, ko so levi v bankah pokradli pet milijard in morajo narediti vse, da to krajo zaščitijo v vseh družbenih podsistemih.
macon sporočil: 12.861
[#2764479] 18.03.19 12:39 · odgovor na: crt (#2764458)
Odgovori   +    3
[crt]
> [dikembe]
> Zgornji stavek je , po mojem skromnem mnenju, lep povzetek delovanja desne SLO politične scene.
> Desna opcija svoje opisuje kot pridne, pametne, iznajdljive, ....leve pa kot lenuhe, izkoriščevalce, butle in butalce....ALO???
> Tudi na tem forumu je velikokrat leva opcija, ali pa kar cel JS opisovan na tak negativen način.

... ali je to dobra taktika za pridobivanje novih volilcev in moznost za zmago - ali pa samo za gladenje obstojecih v smeri dlake in ohranjanje statusa quo - pa je za nalogo prepusceno bralcu.

zdaj bo morda kdo bistro uletel s pripombo, da saj pa levi tudi tako ravnajo, torej da ne-svoje nadirajo in odganjajo namesto privabljajo.

ja, res je - vendar iz zmagovalnega polozaja si to lahko privoscis. ce si sele pri domnevnem prizadevanju, da bi ga dosegel, potem pac ne. razen ce je to prizadevanje res samo domnevno.
Zmagovalni položaj je lahko legalen ali nelegalen, vsekakor si tak odnos privoščiš iz pozicije moči. Kaka in na kakih temeljih je moč levega režima, si sami odgovarjajte.

Opozicijsko zmerjanje je po vaše izgleda iz pozicije norca. Po moje pa izhaja iz višje konsistentnosti, iz moralne pozicije.
Kanzon sporočil: 2.392
[#2764480] 18.03.19 12:40 · odgovor na: macon (#2764474)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: Kanzon 18.03.2019 12:51
[macon]
> [Kanzon]
> > [kren]
> > > [Kanzon]
> > > Priznajmo si,da Slovenija desnice enostavno nima.
> >
> > Ker pač ni dovolj povpraševanja po njej. Večina slovenskih volilcev je levosučnih. S tabo vred. Čeprav si (bivši) podjetnik in razredni sovražnik levice. Podjetniki so praviloma volilci desnice... ampak ne v Sloveniji.
>
> Jezus je bil rokodelec in prvi komunist.
>
> Trumpu je atek dal 200 mil. in potem prisega na dveh Svetih pismih,hehe.

Jezus se ni ukvarjal z ekonomijo in družbenimi sistemi (kralju kraljevo, bogu božje), temveč z idejo, da bi bili ljudje bolj prijazni drug do drugega.

Nekaj o čemer komunisti nikdar niso imeli najmanjšega pojma. no, tudi o ekonomiji in družbenem ga nikdar niso imeli.
Prijaznost med ljudmi je še kako odvisna od ekonomije in kastnega sistema.

Čuj Macon kaj me z Renamejem zapuščata? Hehe.
dikembe sporočil: 157
[#2764483] 18.03.19 12:48 · odgovor na: macon (#2764476)
Odgovori   +    4
Še eden, ki kritiko desnice avtomatsko pripiše pripadniku levice.
Priznam, Janše ne maram....Židana in/ali Mesca še manj.
philips sporočil: 6.715
[#2764487] 18.03.19 12:57 · odgovor na: (#2764464)
Odgovori   +    0
[kren]
A tisti, ki so tam manj kot 8 let, pa niso prisesani na državni proračun?
Vsekakor so manj časa kot JJ.. On je bil že v ZKS prisesanec, ane?
crt sporočil: 27.169
[#2764497] 18.03.19 13:30 · odgovor na: macon (#2764479)
Odgovori   +    0
[macon]
Opozicijsko zmerjanje je po vaše izgleda iz pozicije norca.
zmerjanje kot glavni nacin komunikacije z ne-nasimi je pozicija, pri kateri govorec visje vrednoti to, da napizdi osebke izven svoje mnozice - ces da kako so oni inferiorni ali on superioren - kot pa do tega, da poveca svojo mnozico.

zakaj to visje vrednoti - je razlog za taksno vrednotenje moralna superiornost, egotrip ali cost benefit kalkulacija, da je bolj enostavno ostati v opoziciji - verjetno kakor pri kom. pripomnil bi samo se, da te opcije niso ali-ali.
Kanzon sporočil: 2.392
[#2764550] 18.03.19 16:48 · odgovor na: (#2764485)
Odgovori   +    1
[kren]
Jaz sem na najbolj prijazne ljudi naletel v najbolj revnih državah. Je pa res, da nikjer niso bili tako zavistni, kot Slovenci. Slovenci se ob uspešnejših in bogatejših od sebe počutijo manjvredne, zato jih tako sovražijo
Predstojnica ljubljanske ginekologije je pred leti dejala, da bolj kot tatov in morilcev se bojte ljudi s kitajskim nasmeškom.

Iz svojih izkušenj s strankami lahko to samo potrdim. Tisti, ki ti se že na daleč reži ima sigurno nekaj za bregom.
Nasprotno si pa pri ljudeh z robatim pristopom lahko prijetno presenečen.
EKSPROPRIACIJA sporočil: 422
[#2764551] 18.03.19 16:53 · odgovor na: (#2764184)
Odgovori   +    1
še osel gre samo enkrat na led...
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2764561] 18.03.19 17:58 · odgovor na: EKSPROPRIACIJA (#2764551)
Odgovori   +    0
TOREJ?

Si ali nisi!?

Strani: 1 2 3 4