Strani: 1 2

najobj sporočil: 31.918
[#2740760] 04.11.18 18:43 · odgovor na: macon (#2740636)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 04.11.2018 18:46
[macon]
> [najobj]
> > [macon]
> > > [robi2107]
> > > > [macon]
> > > > Aja, preplačali smo sanacijo bank, ker je princ teme razlagal oslarije v tujini? Meni se pa zdi, da se je država zadolžila za sanacijo bank, ker so levičarji legalno pokradli pet milijard skozi nazavarovane kredite.
> > > >
> > > > Kako pa kaj sodno procesiranje milijardne lopovščine, ker so kriminal vsi potrdili, kriminalcev pa ni nikjer? Nič, ane, kako sem le začuden.
> > > >
> > > > Bravo, levičarji, ne zavzemajte več moralne pozicije glede ničesar, ker ste se povsem razkrili.
> > > Meni se cerkveni zvonovi, ki so kar lepo navrtali bančno luknjo, ne zdijo ravno domena levičarjev. Razen, če po novem tudi RKC obvladujejo levičarji.
>
> > Pred časom sem bral, da je bilo vse v navezi z F21 lopovom, ki je ostal čist in neomadeževan, pobasal je pa dobičke. Prav tako kot Škrabec v navezi z Lovšinom glede Čehova v Rusiji, kjer je bil procesiran samo Lovšin.
> ... čuj, kolikor je meni znano, je Škrabec odgovorna oseba v Riko, Lovšin pa je bil odgovorna oseba v Intereuropi in lopovščino v Čehovu ni podpisal Škrabec ampak Lovšin, tako da niti najmanj ni važno, kaj si ti prebral v Demokraciji, Reporterju, Nova24TV in drugih cajtngih v službi resnice o navezi (= odpiranju vrat ruskih poslovnežev) Škrabca in Lovšina ...
>
> P.S.: ker na totem forumu to počneš vedno znova, je tvoje - BTW, s čem Škrabec s posli v Rusiji škoduje slovenskm davkoplačevalcem ? - opravičevanje desnih lopovščin z levimi več kot smešno, še bolj pa je smešna tvoja sicer implicitna trditev, da Škrabcu za slovenske davkoplačevalce škodljive (WTF?) posle v Rusiji rihta Kučan ...
Čuj, o tem sem bral pred časom. Klasična gradbena zadeva: preplačani gradbeni stroški v škodo firme, da gre razlika v žep parim lopovom okoli direktorja.

Desnih lopovščin v primerjavi z levimi sploh ni, čeprav verjamem, da te je Patria proces globoko presunil, vendar v čisto drugem smislu kot mene.
... evo, verjetno boš začuden, ker se strinjam s tabo, da je desnih lopovščin v primerjavi z levimi zanemarljivo malo, kar si verjetno mislil s tistim "sploh ni", ampak to ni zato, ker desni ne bi bili enako pohlepni lopovi, temveč za svoje kraje preprosto niso imeli dovolj časa ...

P.S.: ker jo že omenjaš, lopovščine s Patrio seveda ni bilo mogoče dokazati, ker se je po besedah Jorme Wiitakorpija denar namenjen "lokalnim poslovnim običajem" na dolgi poti s Finske nekje na meji med Avstrijo - tja je po sodbah avstrijskih sodišč dokazano prišel - in Slovenijo ob neznanem času, na neznanem kraju in na neznan način preprosto izgubil ... no, pozabil pa si povedat, s čem je Škrabec s posli v Rusiji oškodoval slovenske davkoplačevalce, da bi ga bilo treba procesirat enako kot Lovšina ...
macon sporočil: 12.861
[#2740789] 04.11.18 22:41 · odgovor na: najobj (#2740760)
Odgovori   +    2
[najobj]
> [macon]
> > [najobj]
> > > [macon]
> > > > [robi2107]
> > > > > [macon]
> > > > > Aja, preplačali smo sanacijo bank, ker je princ teme razlagal oslarije v tujini? Meni se pa zdi, da se je država zadolžila za sanacijo bank, ker so levičarji legalno pokradli pet milijard skozi nazavarovane kredite.
> > > > >
> > > > > Kako pa kaj sodno procesiranje milijardne lopovščine, ker so kriminal vsi potrdili, kriminalcev pa ni nikjer? Nič, ane, kako sem le začuden.
> > > > >
> > > > > Bravo, levičarji, ne zavzemajte več moralne pozicije glede ničesar, ker ste se povsem razkrili.

> > > > Meni se cerkveni zvonovi, ki so kar lepo navrtali bančno luknjo, ne zdijo ravno domena levičarjev. Razen, če po novem tudi RKC obvladujejo levičarji.
> >
> > > Pred časom sem bral, da je bilo vse v navezi z F21 lopovom, ki je ostal čist in neomadeževan, pobasal je pa dobičke. Prav tako kot Škrabec v navezi z Lovšinom glede Čehova v Rusiji, kjer je bil procesiran samo Lovšin.

> > ... čuj, kolikor je meni znano, je Škrabec odgovorna oseba v Riko, Lovšin pa je bil odgovorna oseba v Intereuropi in lopovščino v Čehovu ni podpisal Škrabec ampak Lovšin, tako da niti najmanj ni važno, kaj si ti prebral v Demokraciji, Reporterju, Nova24TV in drugih cajtngih v službi resnice o navezi (= odpiranju vrat ruskih poslovnežev) Škrabca in Lovšina ...
> >
> > P.S.: ker na totem forumu to počneš vedno znova, je tvoje - BTW, s čem Škrabec s posli v Rusiji škoduje slovenskm davkoplačevalcem ? - opravičevanje desnih lopovščin z levimi več kot smešno, še bolj pa je smešna tvoja sicer implicitna trditev, da Škrabcu za slovenske davkoplačevalce škodljive (WTF?) posle v Rusiji rihta Kučan ...

> Čuj, o tem sem bral pred časom. Klasična gradbena zadeva: preplačani gradbeni stroški v škodo firme, da gre razlika v žep parim lopovom okoli direktorja.
>
> Desnih lopovščin v primerjavi z levimi sploh ni, čeprav verjamem, da te je Patria proces globoko presunil, vendar v čisto drugem smislu kot mene.

... evo, verjetno boš začuden, ker se strinjam s tabo, da je desnih lopovščin v primerjavi z levimi zanemarljivo malo, kar si verjetno mislil s tistim "sploh ni", ampak to ni zato, ker desni ne bi bili enako pohlepni lopovi, temveč za svoje kraje preprosto niso imeli dovolj časa ...

P.S.: ker jo že omenjaš, lopovščine s Patrio seveda ni bilo mogoče dokazati, ker se je po besedah Jorme Wiitakorpija denar namenjen "lokalnim poslovnim običajem" na dolgi poti s Finske nekje na meji med Avstrijo - tja je po sodbah avstrijskih sodišč dokazano prišel - in Slovenijo ob neznanem času, na neznanem kraju in na neznan način preprosto izgubil ... no, pozabil pa si povedat, s čem je Škrabec s posli v Rusiji oškodoval slovenske davkoplačevalce, da bi ga bilo treba procesirat enako kot Lovšina ...
Krajo pri preplačilu logističnega centra so obesili samo Lovšinu, čeprav se je mastil tudi Škrabec.

Kar se Patria poslovnih običajev tiče, so bili med Janšo in Finci še drugi odločevalski mehanizmi kot komisija in Erjavec, poimensko sem pa zasledil samo prejemnika Cekuto.

Kaj bi desni, če bi lahko, ni nobeno merilo za nič, ker štejejo dejanja.

Strani: 1 2