Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kriminal, čas in denar

Strani: 1

mlin987 sporočil: 382
[#2737413] 11.10.18 12:57
Odgovori   +    5
Res kam smo prišli, da mora policijo, sodstvo in ostale medije "zbuditi" pozareport! Epiloga najbrž ne bo pravega, saj so itak isti ostali na oblasti :))
FIN-454644 sporočil: 10.889
[#2737471] 11.10.18 19:00
Odgovori   +    3
Zakon na premozenje nikoli ni zazivel. Verjamem da 90% ljudi zanj ni slisalo. Zakon iz bivse Juge iz leta 1986. Si zivo predstavljam, kako se je zacela gonja. Kako bi zajebali lastnike nepremicnin. Nekomu gre fino na jetra, da nobena vlada ne upa divje obdavciti nepremicnin. Pa se je bistri glavci posvetilo: saj jih lahko zajebemo po obstojecem zakonu. Genij!!!TO. To Dejmo fantje. Verjamem, da je takih, kot sem jaz, da me je davek udaril po odpovedi pogodbe najemniku (bil je prijavljen in placali smo davke). Na moje veliko zacudenje, kaj je ta poloznica so mi rekli: davek na premozenje. Cudo bozje. A je kdo ze slisal o davku na premozenje? Nihce. Ampak jebati je treba. Ce ne jebes, nisi oblast.
FIN-454644 sporočil: 10.889
[#2737482] 11.10.18 20:04
Odgovori   +    3
Popravek in dopolnilo: Verjamem, da je takih, kot sem jaz malo. Zdaj bo lov na carovnice. Zbudili so se. Koliko let je bila neurejena zemljiska knjiga. Koliko tezav je bilo ob vpisovanju etaznih lastnin! In kdaj je drzava od kupca nepremicnine zahtevala, uradno, pismeno, z obrazcem, naj prijavi davek na premozenje. Kdaj in kako? Odkar so notarji, notarji urejajo formalnosti. Ampak: drzava dela iz podjetnih ljudi kriminalce, utajevalce, drobne goljufe. Globe, kazni, to je posladek. Psihopati na oblasti. Podganarji kar naprej iscejo podgane.

Strani: 1