Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

tomazkos sporočil: 556
Lastnik psa na sliki je zadovoljen, ker bo dobil bolj umirjenega psa, pes ve, da mu ne kaže nič dobrega. Še s taco opozarja šoferja: "Hej, tega ne rabiva, še je čas, da obrneš. Kako bi se ti počutil v moji koži!?!"

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2735765

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
Zadnja sprememba: anon-317028 28.09.2018 12:04
[tomazkos]
Lastnik psa na sliki je zadovoljen, ker bo dobil bolj umirjenega psa, pes ve, da mu ne kaže nič dobrega. Še s taco opozarja šoferja: "Hej, tega ne rabiva, še je čas, da obrneš. Kako bi se ti počutil v moji koži!?!"
Težko je reči, da tisti, ki na sadističen način poškodujejo domače ljubljence imajo radi živali, naj jih raje nimajo ali jih prepustijo cele in zdrave na skrb tistim, ki jih pasje in mačje pofukavanje ne moti. Spomnim se otroštva na vasi ko smo otroci z zanimanjem opazovali psa in psico pri parjenju, združena skupaj ker se nista mogla odlimati in kako je vsak prav smešno vlekel na svojo stran...Zakaj tega v mestnih parkih ni več? Zakaj so sodobni otroci prikrajšani za to učno uro in veselje?
anon-204390 sporočil: 13.528
[tomazkos]
Lastnik psa na sliki je zadovoljen, ker bo dobil bolj umirjenega psa, pes ve, da mu ne kaže nič dobrega. Še s taco opozarja šoferja: "Hej, tega ne rabiva, še je čas, da obrneš. Kako bi se ti počutil v moji koži!?!"
Ja, tako kot v tistemu vicu, ko se najdeta dva psa pri veterinarju.

In reče prvi drugemu: kaj si pa ti zasral ?
In drugi reče: pof**al sem gospodarico.
In pravi prvi: jaz sem samo oklal soseda, zdej me bodo pa fentali. Kaj bodo šele s teboj naredili ?!
Nič, pravi drugi, mene je poslala lastnica zato, da mi bodo postrigli krempeljčke.

Strani: 1