Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Umrl je ameriški senator John McCain

Strani: 1 2

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2730245] 26.08.18 10:09
Odgovori   +    2
Black Sabbath ~ War Pigs...

Day of Judgment, God is callin'
On their knees, the war pigs crawlin'
Beggin' mercies for their sins
Satan, laughin', spreads his wings

www.youtube.com/watc...QUXuQ6Zd9w
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2730271] 26.08.18 14:02
Odgovori   +    3
RIP John. Pravi ameriški patriot in vojak do konca. Škoda da on ni predsednik.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2730273] 26.08.18 15:03 · odgovor na: anon-204390 (#2730271)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: anon-317028 26.08.2018 15:07
[vickibedi]
RIP John. Pravi ameriški patriot in vojak do konca. Škoda da on ni predsednik.
Ob objavi novice sem napisal komentar in ga izbrisal, po tvojem komentarju ga bom povrnil. Ta možakar zasluži dostojen pokop, podobno kot vsi mrtvi v Afganistanu, Iraku, Siriji, Ukrajini...in nič več. Naj bo mu lahka zemlja.
rx170 sporočil: 6.393
[#2730276] 26.08.18 15:38
Odgovori   +    0
anon-168749 sporočil: 1.495
[#2730285] 26.08.18 16:21 · odgovor na: anon-317028 (#2730273)
Odgovori   +    2
Kultni pevec skupine Motorhead Ianu Lemmyju Kilmistru, je na temo: vse najlepše o pokojniku, nekoč dejal: Če je človek bebo za časa življenjea,je potem samo mrtu bebo..
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2730288] 26.08.18 16:30 · odgovor na: anon-168749 (#2730285)
Odgovori   +    1
[kapibara]
Kultni pevec skupine Motorhead Ianu Lemmyju Kilmistru, je na temo: vse najlepše o pokojniku, nekoč dejal: Če je človek bebo za časa življenjea,je potem samo mrtu bebo..
Kaj bi legendarni Lemmy rekel za žive bebote ?
0126Bacis sporočil: 3.010
[#2730289] 26.08.18 16:36
Odgovori   +    0
Ocitno vecplastna osebnost

McCain received ‘special’ medical treatment from a Soviet physician

truthuncensored.net/...aud-video/
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2730290] 26.08.18 16:39 · odgovor na: (#2730283)
Odgovori   +    2
[rename]
Podobno mnenje: twitter.com/Independ...67168?s=20

Vsekakor je imel zivljenjsko pot za filmski scenarij....pustimo ga in R.I.P.
Jaz v vseh takšnih zgodbah upoštevam predvsem tiste, ki so bili nekoč vojaki. Predvsem zato ker so dali jajca na tnalo, takrat ko je bilo treba , potem pa da vidimo kaj bo ratalo. Mc Cain je gnil v vietnamskih zaporih skoraj 5 let, dokler so ga spustili domov. Dandašnji je malo takšnih mandeljcev, vsi hočemo biti zmagovalci, AMPAKb samo bez muke :)
www.youtube.com/watc...5MhLCzSmDg
PyotrNovak sporočil: 5.775
[#2730291] 26.08.18 16:55 · odgovor na: anon-317028 (#2730245)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: PyotrNovak 26.08.2018 16:57
'Leta 1991 je bil edini visoki ameriški politik, naklonjen osamosvojitvi'

www.24ur.com/novice/...mccain.htm

Glede na določene komentarje, lahko samo:

Pa ljudi moji, gdje ja to živim????
najobj sporočil: 31.870
[#2730297] 26.08.18 17:38
Odgovori   +    5
... Umrl je ameriški senator John McCain ...

... evo, zdaj pa res ne vem, čigava je uredniška politika Financ, če najdejo prostor za smrt enega izmed nekaj stotin ameriških politikov, niti z besedico pa Financarji niso omenili nedavne smrti pomembnih slovenskih intelektualcev in politikov ministra za kulturo v prvi slovenski vladi Andreja Capudra in v času osamostvojitve člana Predsedstva Republike Slovenije Cirila Zlobca, vsekakor pa uredniška politika Financ ni slovenska, pa zdaj sploh ne mislim na njihovo agitiranje za razprodajo vsega slovenskega ...
najobj sporočil: 31.870
[#2730299] 26.08.18 17:48 · odgovor na: anon-204390 (#2730271)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 26.08.2018 17:49
[vickibedi]
RIP John. Pravi ameriški patriot in vojak do konca. Škoda da on ni predsednik.
... OK, razen njegove butaste izjave www.youtube.com/watc...5LyDd4vQPk o McCainu nimam pojma, ima pa Donald Trump od tebe rahlo drugačno in zelo zanimivo mnenje www.nytimes.com/2015...ecord.html o njegovem vojnem herojstvu, ko je Trump o McCainu izjavil “He’s not a war hero. He’s a war hero because he was captured. I like people who weren’t captured." ... no, se pa strinjam s tabo, da sta oba Donald Trump in John McCain velika intelektualca in bi poleg tretjega velikega intelektualca Georga Busha mlajšega tudi John McCain komot lahko bil ameriški predsednik ...
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2730300] 26.08.18 17:56 · odgovor na: najobj (#2730297)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-204390 26.08.2018 17:59
[najobj]
... Umrl je ameriški senator John McCain ...

... evo, zdaj pa res ne vem, čigava je uredniška politika Financ, če najdejo prostor za smrt enega izmed nekaj stotin ameriških politikov, niti z besedico pa Financarji niso omenili nedavne smrti pomembnih slovenskih intelektualcev in politikov ministra za kulturo v prvi slovenski vladi Andreja Capudra in v času osamostvojitve člana Predsedstva Republike Slovenije Cirila Zlobca, vsekakor pa uredniška politika Financ ni slovenska, pa zdaj sploh ne mislim na njihovo agitiranje za razprodajo vsega slovenskega ...
Smrt slovenskega pesnika je pač smrt. Kot smrt popa Mila Jovovića (tole je sicer tehno verzija, priporočam pa originano z guslami in temi forami (both will give you the creeps)
www.youtube.com/watc...6X3aD3ki3s
najobj sporočil: 31.870
[#2730301] 26.08.18 18:06 · odgovor na: anon-204390 (#2730300)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 26.08.2018 18:07
[vickibedi]
> [najobj]
> ... Umrl je ameriški senator John McCain ...
>
> ... evo, zdaj pa res ne vem, čigava je uredniška politika Financ, če najdejo prostor za smrt enega izmed nekaj stotin ameriških politikov, niti z besedico pa Financarji niso omenili nedavne smrti pomembnih slovenskih intelektualcev in politikov ministra za kulturo v prvi slovenski vladi Andreja Capudra in v času osamostvojitve člana Predsedstva Republike Slovenije Cirila Zlobca, vsekakor pa uredniška politika Financ ni slovenska, pa zdaj sploh ne mislim na njihovo agitiranje za razprodajo vsega slovenskega ...
Smrt slovenskega pesnika je pač smrt. Kot smrt popa Mila Jovovića (tole je sicer tehno verzija, priporočam pa originano z guslami in temi forami (both will give you the creeps)
www.youtube.com/watc...6X3aD3ki3s
... čuj, glede na očitni intelektualni potencial, bi tudi ti komot lahko bil ameriški predsednik, če bi imel ameriško državljanstvo ... no, lahko pa kandidiraš za slovenskega, ker ti do Pahorja ne manjka glih dosti ...
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2730304] 26.08.18 18:33 · odgovor na: najobj (#2730301)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [vickibedi]
> > [najobj]
> > ... Umrl je ameriški senator John McCain ...
> >
> > ... evo, zdaj pa res ne vem, čigava je uredniška politika Financ, če najdejo prostor za smrt enega izmed nekaj stotin ameriških politikov, niti z besedico pa Financarji niso omenili nedavne smrti pomembnih slovenskih intelektualcev in politikov ministra za kulturo v prvi slovenski vladi Andreja Capudra in v času osamostvojitve člana Predsedstva Republike Slovenije Cirila Zlobca, vsekakor pa uredniška politika Financ ni slovenska, pa zdaj sploh ne mislim na njihovo agitiranje za razprodajo vsega slovenskega ...

> Smrt slovenskega pesnika je pač smrt. Kot smrt popa Mila Jovovića (tole je sicer tehno verzija, priporočam pa originano z guslami in temi forami (both will give you the creeps)
> www.youtube.com/watc...6X3aD3ki3s

... čuj, glede na očitni intelektualni potencial, bi tudi ti komot lahko bil ameriški predsednik, če bi imel ameriško državljanstvo ... no, lahko pa kandidiraš za slovenskega, ker ti do Pahorja ne manjka glih dosti ...
Moj intelektualni potencial žal definitivno zadošča za te funkcije. Ampak samo to še ne vem, zakaj ti in tvoji šefi - tovariši še ne zaznate te moje veličine. Jaz namreč bi vas lahko popeljal v višave tega kresa ničevsosti, mislim res bi vzplamteli v neskončnost , kot na Mojster šefu :)
www.youtube.com/watc...JGsFoS0zWw
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2730309] 26.08.18 19:14
Odgovori   +    2
Sem rekel da ne bom komentiral, toda sedaj sem poslusal pridigo Žitnik in moram. Za cas vojne mu ni kaj ocitati. Zadnje case pa je postal glavni zagovornik vojne na BV in drugod zato je svet bolj miren po njegovi smrti. Najboljsi prijatelj ISIS, koncno so izgubili njegovo podporo. Bil je proti Trumpu, ker mu je zavidal uspesnost in odlicno vodenje drzave. Prestopit bi moral demokratom.
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2730311] 26.08.18 19:19 · odgovor na: najobj (#2730297)
Odgovori   +    1
S tem omogocenjem, da se komentira samo kazejo svoje sovrastvo do Amerike in tudi do predsednika Trumpa. Obenem mislim da so storili prav ko niso objavili smrti Zlobca in Capudra in omogocili komentarje.
najobj sporočil: 31.870
[#2730313] 26.08.18 19:54 · odgovor na: anon-204390 (#2730304)
Odgovori   +    0
[vickibedi]
> [najobj]
> > [vickibedi]
> > > [najobj]
> > > ... Umrl je ameriški senator John McCain ...
> > >
> > > ... evo, zdaj pa res ne vem, čigava je uredniška politika Financ, če najdejo prostor za smrt enega izmed nekaj stotin ameriških politikov, niti z besedico pa Financarji niso omenili nedavne smrti pomembnih slovenskih intelektualcev in politikov ministra za kulturo v prvi slovenski vladi Andreja Capudra in v času osamostvojitve člana Predsedstva Republike Slovenije Cirila Zlobca, vsekakor pa uredniška politika Financ ni slovenska, pa zdaj sploh ne mislim na njihovo agitiranje za razprodajo vsega slovenskega ...
> > Smrt slovenskega pesnika je pač smrt. Kot smrt popa Mila Jovovića (tole je sicer tehno verzija, priporočam pa originano z guslami in temi forami (both will give you the creeps)
> > www.youtube.com/watc...6X3aD3ki3s
> ... čuj, glede na očitni intelektualni potencial, bi tudi ti komot lahko bil ameriški predsednik, če bi imel ameriško državljanstvo ... no, lahko pa kandidiraš za slovenskega, ker ti do Pahorja ne manjka glih dosti ...
Moj intelektualni potencial žal definitivno zadošča za te funkcije. Ampak samo to še ne vem, zakaj ti in tvoji šefi - tovariši še ne zaznate te moje veličine. Jaz namreč bi vas lahko popeljal v višave tega kresa ničevsosti, mislim res bi vzplamteli v neskončnost , kot na Mojster šefu :)
www.youtube.com/watc...JGsFoS0zWw
... čuj, nehaj se smešit s takimi, ker bom ne glede na svoje že itak nizke kriterije celo jaz začel dvomiti, da tvoj intelektualni potencial zadošča za funkcijo ameriškega, kaj šele za funkcijo slovenskega predsednika ...
najobj sporočil: 31.870
[#2730314] 26.08.18 20:08 · odgovor na: anon-61428 (#2730311)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 26.08.2018 20:17
[Inside]
S tem omogocenjem, da se komentira samo kazejo svoje sovrastvo do Amerike in tudi do predsednika Trumpa. Obenem mislim da so storili prav ko niso objavili smrti Zlobca in Capudra in omogocili komentarje.
... OK, tega sicer ne razumem, zakaj bi Financarji z omogočanjem komentiranja članka o smrti McCaina kazali svoje sovraštvo do Trumpa, ampak to niti ni pomembno, ker jaz nisem pisal o totem članku in o možnosti komentiranja Trumpovega komentiranja McCainovega vojnega (ne)herojstva, temveč sem pisal, da članka o smrti Capudra in Zlobca sploh ni bilo in jih zato niti ni bilo mogoče komentirat... khmm, če zdaj pozabim, da do zdaj Gustl ali Črt nista samo enkrat onemogočila komentiranje pod katerimkoli člankom, če so komentarji šli preko meje dobrega (= njunega) okusa ... alzo, če mene kaj vprašaš, to ni glih neki izgovor za sramotno ignorantstvo uredništva Financ ob smrti Capudra in Zlobca, tako da lahko le upam, da bo Frankl raje ostal tiho, če bo tole slučajno prebral ...

P.S.: ne bi se preveč čudil, če bi Financarji onemogočili komentiranje pod totim člankom in pobrisali dosedanje komentarje ...
anon-329690 sporočil: 305
[#2730315] 26.08.18 20:09 · odgovor na: najobj (#2730299)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [vickibedi]
> RIP John. Pravi ameriški patriot in vojak do konca. Škoda da on ni predsednik.

... OK, razen njegove butaste izjave www.youtube.com/watc...5LyDd4vQPk o McCainu nimam pojma

Mogoče iz tega kaj več izveš o njem, če te seveda zanima:

www.youtube.com/watc...IjenjANqAk
najobj sporočil: 31.870
[#2730316] 26.08.18 20:15 · odgovor na: anon-329690 (#2730315)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 26.08.2018 20:16
[sajmonelavesela]
> [najobj]
> > [vickibedi]
> > RIP John. Pravi ameriški patriot in vojak do konca. Škoda da on ni predsednik.
>
> ... OK, razen njegove butaste izjave www.youtube.com/watc...5LyDd4vQPk o McCainu nimam pojma
Mogoče iz tega kaj več izveš o njem, če te seveda zanima:

www.youtube.com/watc...IjenjANqAk
... čuj, zdaj me fuzbal Maribor : Celje bolj zanima, mogoče kdaj drugič ... khmm, čeprav dvomim, da bi lahko slišal še kaj bolj butastega od zgornje izjave ...
PyotrNovak sporočil: 5.775
[#2730318] 26.08.18 22:02 · odgovor na: anon-329690 (#2730315)
Odgovori   +    0
NE BO! Ker bo potem moral zamenajt nick.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2730320] 26.08.18 23:15 · odgovor na: najobj (#2730316)
Odgovori   +    1
[najobj]
> [sajmonelavesela]
> > [najobj]
> > > [vickibedi]
> > > RIP John. Pravi ameriški patriot in vojak do konca. Škoda da on ni predsednik.
> >
> > ... OK, razen njegove butaste izjave www.youtube.com/watc...5LyDd4vQPk o McCainu nimam pojma

> Mogoče iz tega kaj več izveš o njem, če te seveda zanima:
>
> www.youtube.com/watc...IjenjANqAk

... čuj, zdaj me fuzbal Maribor : Celje bolj zanima, mogoče kdaj drugič ... khmm, čeprav dvomim, da bi lahko slišal še kaj bolj butastega od zgornje izjave ...
Ti kar glej fuzbal in Šarca, to je čista zmaga.
0510HoefL sporočil: 9
[#2730323] 27.08.18 07:14 · odgovor na: anon-204390 (#2730271)
Odgovori   +    3
Res, redko še zaidem na finance.si, kaj se je zgodilo s tem forumom...

McCain je bil prodajalec orožarske industrije, kot večina Američanov v podobnih službah.
Vse drugo je brezveze, ali teater.
TA1 sporočil: 246
[#2730334] 27.08.18 09:10 · odgovor na: anon-204390 (#2730290)
Odgovori   +    2
[vickibedi]
> [rename]
> Podobno mnenje: twitter.com/Independ...67168?s=20
>

Jaz v vseh takšnih zgodbah upoštevam predvsem tiste, ki so bili nekoč vojaki. Predvsem zato ker so dali jajca na tnalo, takrat ko je bilo treba , potem pa da vidimo kaj bo ratalo. Mc Cain je gnil v vietnamskih zaporih skoraj 5 let, dokler so ga spustili domov. Dandašnji je malo takšnih mandeljcev, vsi hočemo biti zmagovalci, AMPAKb samo bez muke :)
Bedarija .... vojaku, ki se bori za "interese", se reče "najemnik". Ne vem, kaj je patriotskega, če streljaš 5000 km stran od svojega doma "rumence", ker so se želeli osvoboditi zahodnega kolonializma in niso sprejemali tega kar jim je bilo vsiljeno? Daj poglej Platoon, Full metal Jacket,Born on 4th mf July .... in mi povej, kaj je v tem herojskega.
najobj sporočil: 31.870
[#2730347] 27.08.18 10:25 · odgovor na: anon-329690 (#2730315)
Odgovori   +    0
[sajmonelavesela]
> [najobj]
> > [vickibedi]
> > RIP John. Pravi ameriški patriot in vojak do konca. Škoda da on ni predsednik.
>
> ... OK, razen njegove butaste izjave www.youtube.com/watc...5LyDd4vQPk o McCainu nimam pojma


Mogoče iz tega kaj več izveš o njem, če te seveda zanima:

www.youtube.com/watc...IjenjANqAk
... evo, kot sem rekel, sem včeraj po fuzbalu pogledal naliman posnetek in da je Obama decent person poleg mene in McCaina vejo tudi Švedi, zato pa so mu kar vnaprej dali Nobelovo nagrado za mir ... no, kaj pa bi naj o McCainu iz totega posnetka posebnega izvedel, pa mi boš moral ti povedat, ker razen hecnih volivcev jaz nisem nič takega slišal ...
najobj sporočil: 31.870
[#2730354] 27.08.18 10:34 · odgovor na: PyotrNovak (#2730318)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 27.08.2018 10:35
[PyotrNovak]
NE BO! Ker bo potem moral zamenajt nick.
... čuj, ti moraš Trumpu povedat, kaj pomeni decent person, ker očitno je celo McCain vedel, kaj se spodobi v predsedniški tekmi ...

P.S.: McCain česa temu www.youtube.com/watc...58D085F875 podobnega v Vietnamu ni mogel slišat in mu zato izjave o primitivnih Rusih niti ni preveč za zamerit, lahko pa bi se malo pozanimal live.finance.si/8937...ne-motorje , kdo Američane prevaža po Vesolju ...
najobj sporočil: 31.870
[#2730356] 27.08.18 10:38 · odgovor na: anon-204390 (#2730320)
Odgovori   +    0
[vickibedi]
> [najobj]
> > [sajmonelavesela]
> > > [najobj]
> > > > [vickibedi]
> > > > RIP John. Pravi ameriški patriot in vojak do konca. Škoda da on ni predsednik.
> > >
> > > ... OK, razen njegove butaste izjave www.youtube.com/watc...5LyDd4vQPk o McCainu nimam pojma
> > Mogoče iz tega kaj več izveš o njem, če te seveda zanima:
> >
> > www.youtube.com/watc...IjenjANqAk
> ... čuj, zdaj me fuzbal Maribor : Celje bolj zanima, mogoče kdaj drugič ... khmm, čeprav dvomim, da bi lahko slišal še kaj bolj butastega od zgornje izjave ...
Ti kar glej fuzbal in Šarca, to je čista zmaga.
... čuj, na partizane in domobrance si pozabil, to je na totem forumu čista zmaga ...
anon-329690 sporočil: 305
[#2730436] 27.08.18 18:35 · odgovor na: najobj (#2730347)
Odgovori   +    1
[najobj]
> [sajmonelavesela]
> > [najobj]
> > > [vickibedi]
> > > RIP John. Pravi ameriški patriot in vojak do konca. Škoda da on ni predsednik.
> >
> > ... OK, razen njegove butaste izjave www.youtube.com/watc...5LyDd4vQPk o McCainu nimam pojma
>
>
> Mogoče iz tega kaj več izveš o njem, če te seveda zanima:
>
> www.youtube.com/watc...IjenjANqAk

... evo, kot sem rekel, sem včeraj po fuzbalu pogledal naliman posnetek in da je Obama decent person poleg mene in McCaina vejo tudi Švedi, zato pa so mu kar vnaprej dali Nobelovo nagrado za mir ... no, kaj pa bi naj o McCainu iz totega posnetka posebnega izvedel, pa mi boš moral ti povedat, ker razen hecnih volivcev jaz nisem nič takega slišal ...
Meni je pa ta njegov "popravek" nerazgledanih volivcev na lastnem predvolilnem eventu povedal o njem precej več, kot izjava, katere link si ti nalimal.

Seveda je politiku ene velesile najlažje kritizirati drugo velesilo, to vedno prinaša politične točke doma. In seveda avtomatsko, tudi jezo "nasprotnikov" v kritizirani državi. In njihovih "zaveznikov" po svetu. To je izi.

A javno popravljati potencialne volivce (predvsem če so oprani in nerazgledani do amena, kot tista babica, ki je Obamo označila za arabca) na račun svojega nasprotnika na predvolilnem srečanju - respect!
najobj sporočil: 31.870
[#2730442] 27.08.18 19:09 · odgovor na: anon-329690 (#2730436)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 27.08.2018 19:13
[sajmonelavesela]
> [najobj]
> > [sajmonelavesela]
> > > [najobj]
> > > > [vickibedi]
> > > > RIP John. Pravi ameriški patriot in vojak do konca. Škoda da on ni predsednik.
> > >
> > > ... OK, razen njegove butaste izjave www.youtube.com/watc...5LyDd4vQPk o McCainu nimam pojma
> > Mogoče iz tega kaj več izveš o njem, če te seveda zanima:
> >
> > www.youtube.com/watc...IjenjANqAk
> ... evo, kot sem rekel, sem včeraj po fuzbalu pogledal naliman posnetek in da je Obama decent person poleg mene in McCaina vejo tudi Švedi, zato pa so mu kar vnaprej dali Nobelovo nagrado za mir ... no, kaj pa bi naj o McCainu iz totega posnetka posebnega izvedel, pa mi boš moral ti povedat, ker razen hecnih volivcev jaz nisem nič takega slišal ...
Meni je pa ta njegov "popravek" nerazgledanih volivcev na lastnem predvolilnem eventu povedal o njem precej več, kot izjava, katere link si ti nalimal.

Seveda je politiku ene velesile najlažje kritizirati drugo velesilo, to vedno prinaša politične točke doma. In seveda avtomatsko, tudi jezo "nasprotnikov" v kritizirani državi. In njihovih "zaveznikov" po svetu. To je izi.

A javno popravljati potencialne volivce (predvsem če so oprani in nerazgledani do amena, kot tista babica, ki je Obamo označila za arabca) na račun svojega nasprotnika na predvolilnem srečanju - respect!
... jebiga, ljudje smo pač različni, ker meni pa je nerazgledan butec nekdo, ki Ruse proglasi za primitivce, ker ruske glasbe www.youtube.com/watc...58D085F875 ni še nikoli slišal ali ruske literature ni še nikoli bral, le da je glede na njegovo funkcijo njegova zarukanost še toliko hujša od zarukanih volivcev na predvolilnem srečanju ...

P.S.: da Američani brez Rusov ne morejo live.finance.si/8937...ne-motorje v Vesolje niti ni pomembno ...
anon-329690 sporočil: 305
[#2730447] 27.08.18 19:51 · odgovor na: najobj (#2730442)
Odgovori   +    1
[najobj]
> [sajmonelavesela]
> > [najobj]
> > > [sajmonelavesela]
> > > > [najobj]
> > > > > [vickibedi]
> > > > > RIP John. Pravi ameriški patriot in vojak do konca. Škoda da on ni predsednik.
> > > >
> > > > ... OK, razen njegove butaste izjave www.youtube.com/watc...5LyDd4vQPk o McCainu nimam pojma

> > > Mogoče iz tega kaj več izveš o njem, če te seveda zanima:
> > >
> > > www.youtube.com/watc...IjenjANqAk

> > ... evo, kot sem rekel, sem včeraj po fuzbalu pogledal naliman posnetek in da je Obama decent person poleg mene in McCaina vejo tudi Švedi, zato pa so mu kar vnaprej dali Nobelovo nagrado za mir ... no, kaj pa bi naj o McCainu iz totega posnetka posebnega izvedel, pa mi boš moral ti povedat, ker razen hecnih volivcev jaz nisem nič takega slišal ...

> Meni je pa ta njegov "popravek" nerazgledanih volivcev na lastnem predvolilnem eventu povedal o njem precej več, kot izjava, katere link si ti nalimal.
>
> Seveda je politiku ene velesile najlažje kritizirati drugo velesilo, to vedno prinaša politične točke doma. In seveda avtomatsko, tudi jezo "nasprotnikov" v kritizirani državi. In njihovih "zaveznikov" po svetu. To je izi.
>
> A javno popravljati potencialne volivce (predvsem če so oprani in nerazgledani do amena, kot tista babica, ki je Obamo označila za arabca) na račun svojega nasprotnika na predvolilnem srečanju - respect!

... jebiga, ljudje smo pač različni, ker meni pa je nerazgledan butec nekdo, ki Ruse proglasi za primitivce, ker ruske glasbe www.youtube.com/watc...58D085F875 ni še nikoli slišal ali ruske literature ni še nikoli bral, le da je glede na njegovo funkcijo njegova zarukanost še toliko hujša od zarukanih volivcev na predvolilnem srečanju ...

P.S.: da Američani brez Rusov ne morejo live.finance.si/8937...ne-motorje v Vesolje niti ni pomembno ...
Po moje precej pretiravaš in še dodajaš zraven špeha, to lahko tudi dokažem. Niti enkrat ni omenjal literature npr. Dostojevskega, glasbe, arhitekture, pravoslavne religije in dvomim da bi jo kritiziral kar čez prst, samo za to, ker je ruska.

Nikoli tudi ni rekel, da Ovečkin ali Malkin ne znata igrat hokej, samo zato, ker sta pač rusa.

Raje povej, kaj v tej njegovi izjavi te je konkretno zmotilo, ker izmišljeni očitki pač ne veljajo, pa mogoče kako rečeva na to, kar je res izjavil?

Lahko pa mi mogoče, kot primer dokaz ponudiš celo kakšen video, kjer kak uspešen, aktualni ruski politik hvali politiko ZDA, bo šlo? Da vidim še primer nebutastega politika na ruski strani.

Trump je nekaj časa nazaj precej govoril o zniževanju medsebojne sovražnosti med velesilama, je to torej prototip nebutastega politika, ki ga iščeš?

Strani: 1 2