Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Marjanu Šarcu mandat za sestavo nove vlade

Strani: 1 2 3 4 5 6 7

FIN-454644 sporočil: 10.889
[#2729261] 20.08.18 16:19 · odgovor na: (#2729260)
Odgovori   +    2
Naj ti obrnem pogled se v nelogicnost. Bogatasi se pripeljejo z avionom in se ne drenjajo po dezju. Poleg tega so bili vecinoma mladi junci? In s sabo so prinesli agresijo, alahuakbar teror.
FIN-454644 sporočil: 10.889
[#2729271] 20.08.18 16:46 · odgovor na: (#2729268)
Odgovori   +    3
Iz mladih Sircev lahko naredijo vojake. Nemska vojska v sirskih rokah? V muslimanskih rokah? Jo bodo stolkli do tal.
najobj sporočil: 31.909
[#2729274] 20.08.18 17:11 · odgovor na: (#2729252)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 20.08.2018 17:12
[Petunija1]
> [najobj]
> > [Petunija1]
> > > [rename]
> > > Body language jo izdaja, pa ce ti je prav ali ne.
> > > Novakova danes pred kamero namrec.
>
> > Vidiš tisto kar želiš videti.
> ... čuj, ko si glih pri tem, kaj kdo vidi, me zanima, če jaz lahko kje vidim rezultate tote forum.finance.si/?t=206182 (ne)koalicijske kolobocije ...

Rezultati so že bili objavljeni forum.finance.si/?m=...263&single sicer začasni ampak izgleda da bodo kar zdržali, če ne bodo, pa ne bodo, jih bom pa popravila, ti si itak izven konkurence.

> P.S.: ti si rekla, da nimam pojma, ampak je Cerar rekel, da sem z novimi (ne)volitvami za Janšata še vedno v igri, ker se pri delitvi ministrske pogače lahko zakomplicira ...

Bom še enkrat ponovila, nimaš pojma. Cerar pač malo grozi, da si bo zagotovil večji del pogače. Janšo boš lahko volil šele čez cca. 2 leti, jeseni pa lahko Kanglera.
... alzo, če jaz zdaj tote forum.finance.si/?m=...263&single tvoje začasne rezultate prav razumem, na totem forumu itak noben nima pojma, ker tisti dve piki forum.finance.si/?m=...498&single za Šarca res ni težko dobiti, več od dveh pik za (ne)koalicijo pa očitno noben ni spravil skupaj ...

P.S.: za orientacijo nalimaj poste od zmagovalcev, ker imam občutek, da si nekaj zabrljala v preveliki vnemi, da bi mi dokazala, da nimam pojma ... aja, da ne bo preveč zmede na totem forumu, Janšata sem volil, ker nisem volil, Kangler pa mora najprej zmagat, da ga bom jaz (ne)volil ...
macon sporočil: 12.861
[#2729275] 20.08.18 17:11 · odgovor na: (#2729242)
Odgovori   +    2
[republican]
Podobno kot pred tem s Turki... ki so tudi muslimani.
Turki in Jugoslovani so prišli v Nemčijo organizirano in delat, ti zdaj tavajo prek polj in gozdov in niso prišli delat, ker itak nič ne znajo. Smetijo in nas jezijo, naščuvani sleherniki pa bodo izbrali najslabšo možno rešitev, da se bodo sami ustrelili v koleno. Veliko bo pozivanja k Hitlerju, ampak nihče ne bo naredil nič razen vrtel gobce. Bolj me zanima, kaj se plete po glavah mladih muslimanov, če so se sposobni organizirati okoli islama in kje v EU prevzeti vsa obeležja državnosti, ker izgleda, da gredo v to smer. Poleg tega ne verjamem, da so povsem pod kontrolo globalistov, ker ti bolj kontrolirajo EU ovce.

V imenu varnosti, ekstra stroškov in davkov bodo strici iz ozadja srednjemu sloju v EU nadeli uzde in ga večji del pahnili v nižji srednji in nižji sloj, ker večinskega srednjega ne rabijo več. Zadosti je, če je 10% Kitajcev pa 10% Brazilcev pa še 10% kje drugje v svetovnem srednjem sloju, poskrbeli bodo za vse svetovne proizvodne potrebe.
macon sporočil: 12.861
[#2729276] 20.08.18 17:17 · odgovor na: anon-333107 (#2729251)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: macon 20.08.2018 17:17
[FrRoSt]
> [PyotrNovak]
> EU adijo?! Stah me postaja......
> Politiki ki so to zakuhali, pa bi s kakrsnimkoli ukrepom priznali da so usrali.
> Se NE bo zgodilo, dokler ne bo moznost mirne resitve mimo Ce ni ze....
>
> Huge gathering of 140,000 Muslims in Birmingham at biggest Eid ...
> metro.co.uk › UK › Birmingham
>
> Jun 15, 2018 - Families – some who had travelled from as far as the USA – got to their knees in unison for morning prayers at 9am for the 'Festival of Breaking ...
> Missing: group ‎| ‎Must include: ‎group
>
>
> 'Pure evil': Masked teens burn at least 80 cars in Sweden - National ...
> globalnews.ca/news/4...car-fires/
>
> 6 days ago - Swedish officials are puzzled and angry after dozens of cars were set on fire overnight in several cities across the country, in an apparent act of ...
>
> Boris Johnson refuses to apologise for burka comments as Theresa ...
> www.telegraph.co.uk › News › Politics
>
> Aug 7, 2018 - Boris Johnson has rejected calls to apologise for his comments about Muslim women wearing burkas as Theresa May said they had "offended people". The former Foreign Secretary accused his critics of mounting "ridiculous" attacks and attempting to "shut down" legitimate debate
>
> V KONSERVATIVNI stranki imajo bogatasa muslica ki pritiska na njega.
> FUCKING UNBELIEVABLE!
>
> Preberi arhive, ce noces ponoci spati.
>
> www.gatestoneinstitute.org/

Strahovi, obsesije, .... in ostale podobne zadeve znajo biti zelo neprijetni, če se tako izrazim, .... zato (neumestno) šalo na stran in si p/oglejmo zadevo....

Vnela se bo velika vojna. :) Muslimani bodo dvignili glave, se ozrli naokrog in rekli: Svet pripada Alahu...

Zgodile se bodo strahotne stvari in evropo bodo zajeli nemiri, kaos in požari....
Nemčija bo v plamenih, na ulicah kaos, gospodarstvo se bo ustavilo in zavladale bodo posebne razmere. Nekaj podobnega se bo zgodilo v Franciji, Španiji in Italiji. Jug Italije bo za nekaj časa izgubljen. Vnela se bo srdita bitka za Rim in vse oči sveta bodo uprte tja! Padla bo Grčija in večina Balkana, s Srbijo, Makedonijo, Črno Goro, romunijo, Bolgarijo,.... Muslimani bodo utrpeli velike izgube, saj se bodo morali pred nami spopasti tudi s Hrvati.... Našim pogumnim Četam bodo na desnem boku stale čiste in odločne Orbanove Sile, pred kaosom v Avstriji in Italiji nam bodo hrbet krile Alpe...

Potem se bodo stvari nekoliko umireile in normalizirale.... Svobodno Ozemlje bi lahko segalo do Dunaja, preko severne Italije in Švice do dela Francije!

Potem bi lahko napredovalo in se širilo v Španijo in jug Italije. Morda celo v SZ Afriko, na ozemlje Maroka, ki bi se s pomočjo domačega odpora zmernih muslimanov priključili Svobodnemu Ozemlju... GB je otok, kot tak bi težko bistveno pomagal, vsekakor bo imel tudi sam s seboj veliko dela. Skandinavija bo posebna zgodba... Upam, da se bodo zadeve prevesile na pravo stran in nam bo pomagala s prepotrebnimi energenti...

Potrebno je TAKOJ:

1. Temeljito povečati samooskrbo države, še posebno s hrano! V ta namen je potrebno uporabiti in izrabiti vse razpoložljive sile in ves človeški potencial!

2. Uvesti primerne veščine med mladino! Večmesečno Služenje vojaškega roka, služenje v bolnicah, civilni zaščiti, gasilstvu,... in ostalih pomembnih državnih dejavnostih.
Kdor odkloni tako služenje, se mu prevo posedovanje in uporaba pametnega mobitela in ostalih pametnih naprav! Vsaka kršitev, posedovanja in uporabe osebnih IT naprav, -tudi tista najmanjša, se takoj kaznuje z enoletnim prisilnim delom na poljih ali v drugih delovnih zavodih!

3. Nabaviti učinkovito orožje in strelivo, s katerim je lahko, preprosto, zanesljivo in učinkovito rokovanje, najbolje Kalašnikov; navezati stike z Rusijo in jo zaprosit za vojaško, logistično, taktično in gospodarsko pomoč! Okrepiti je potrebno tudi vsa ostala sodelovanja...

Toliko za začetek.....
Muslimanski problem je, da niso sposobni proizvesti niti streliva za veliko vojno. Od nabojev za avtomate do topovskih granat in raket. Kupujejo, proizvaja pa zahod. Ne moreš se boriti s proizvajalcem orožja, če ga sam ne proizvajaš. :)

Če tekmujemo v vrtenju jezikov pa v trkanju s čelom ob tla, so sigurno že svetovni zmagovalci in vladarji sveta. :)

Muslimani imajo še manj šans kot Hitler leta 1941, ko se je stepel s celim svetom, dejstvo pa je, da se lahko znajdemo na nepravem kraju ob napačnem času in naj.bemo kot posamezniki, drobne občutljive celice.
najobj sporočil: 31.909
[#2729277] 20.08.18 17:23 · odgovor na: (#2729252)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 20.08.2018 17:38
[Petunija1]
> [najobj]
> > [Petunija1]
> > > [rename]
> > > Body language jo izdaja, pa ce ti je prav ali ne.
> > > Novakova danes pred kamero namrec.
>
> > Vidiš tisto kar želiš videti.
> ... čuj, ko si glih pri tem, kaj kdo vidi, me zanima, če jaz lahko kje vidim rezultate tote forum.finance.si/?t=206182 (ne)koalicijske kolobocije ...

Rezultati so že bili objavljeni forum.finance.si/?m=...263&single sicer začasni ampak izgleda da bodo kar zdržali, če ne bodo, pa ne bodo, jih bom pa popravila, ti si itak izven konkurence.

> P.S.: ti si rekla, da nimam pojma, ampak je Cerar rekel, da sem z novimi (ne)volitvami za Janšata še vedno v igri, ker se pri delitvi ministrske pogače lahko zakomplicira ...
Bom še enkrat ponovila, nimaš pojma. Cerar pač malo grozi, da si bo zagotovil večji del pogače. Janšo boš lahko volil šele čez cca. 2 leti, jeseni pa lahko Kanglera.
... evo, zdaj sem se spomnil, da glede na tole www.rtvslo.si/lokaln...vno/463647 edini na svetu Cerar nima pojma, ker je pred tremi leti za Slovenijo spušil vsaj 100 milijonov evrov, ker je migrantom organiziral prevoz z vlaki, namesto da bi od vsakega pokasiral 500 evrov, ker niso imeli dokumentov ...

P.S.: mogoče se bo kdo spomnil, da bo Cerarja ovadil zaradi namernega oškodovanja proračuna, ker ni zagotovil zakonitost in strokovnost delovanja policije na ozemlju Slovenije ... jebiga, dokazi so zdaj javno objavljeni in se ne bo mogel izgovarjat, da ni vedel, kaj je zakonito in strokovno ...
FIN-454644 sporočil: 10.889
[#2729280] 20.08.18 17:44 · odgovor na: (#2729279)
Odgovori   +    4
Pa brexit, pa Orban, pa Visegrajci, pa Italijani. Domine bodo padle. Merklca zdaj ve, da je stvar njenega prezivetja: potuhniti se. Se njeni jo suvajo v njeno debelo neumno rit.
anon-317354 sporočil: 178
[#2729285] 20.08.18 18:21 · odgovor na: anon-333107 (#2729204)
Odgovori   +    1
čas vnosa: 20.08.18 13:46
Ah, ne blodi. Realno gospodarstvo je dandanes 20% vsega bdp, kar pomeni, da je gospodarska produkcija že davno dosegla takšno produkcijo, da je življenje veliko širše od kidanja gnoja in zlaganja ciglov. Politična ponudba mora imeti širino, ne pa le enega dela družbene stvarnosti, torej gospodarstvo, šolstvo, kulturo, ekologijo, socialo, zdravstvo, infrastrukturo, zunanjo politiko,....etc. Tisto nabijanje, kako le gospodarstvo dela, ostali pa lenuharijo, je neinteligentna manipulacija za uboge na duhu. Tovarne bruhajo dobrine, police pokajo od teže, ti pa nabijaš, da živimo v revščini, ko moramo vsi cele dneve le njive obdelovati in gnoj kidati, da lahko preživimo. Ko bo umetna inteligenca malo bolj razvita, bomo spet imeli sanje o komunizmu, kaj boš pa potem naredil? Samomor?
anon-187668 sporočil: 5.835
[#2729287] 20.08.18 18:25 · odgovor na: (#2729264)
Odgovori   +    0
[republican]
Kot rečeno... Angelo Merkel in njene botre očitno boli qrac, če z uvozom migrantov potunkajo v drek celo Evropo... vključno z Nemčijo. Za gospodarsko rast so pač pripravljeni tvegati tistih par terorističnih napadov letno.
Za gospodarsko rast so potrebni novi delavci in za vojaško rast novi vojaki, tako so verjetno razmišljali.

V ribniku krapi počasneje plavajo, če med njimi ni ščuk. ;-)
FIN-454644 sporočil: 10.889
[#2729290] 20.08.18 18:59 · odgovor na: (#2729288)
Odgovori   +    2
Oba imata prav. Nobeden nima prav. Pedofilija zaenkrat se je stigmatizirana, tako kot je bila dolgo homoseksualnost. Lahko, da jutri pedofilija ne bo vec na indexu in je naloga te deklice, siriti meje. Kot je svetovna umetnost dojenje psice. Jutri bo vse dovoljeno. Zoofilija, cakam se na nekrofilijo. Bolezni ne bo vec. Vse bo izraz cistega zdravja. Vse bo dovoljeno. Vsi bomo svobodni. Zivela svoboda. Kako maipulirati posamesnika, kako manipulirati z druzbenimi normami? S teorijo spola in drugimi blodnjami? Ce ima pedofil, ki ne zlorablja otrok tezave, gre/ali pa ne gre k terapevtu. In to je njegova zasebna stvar. Psihiater/zdravnik je itak zavezan k molcecnosti.
Tonja1 sporočil: 671
[#2729310] 21.08.18 01:16 · odgovor na: (#2729227)
Odgovori   +    1
Mislim, da Nemčija, razen izjem, ne potrebuje toliko inženirjev,"normalnih" izobražencev, kot delavcev v proizvodnji in v obrti. Manjka jim npr. tudi ogromno vajencev, gospodarstvo je prosilo vlado, ki je želela vse, ki niso upravičeni do azila, izgnati, da vajenci z urejenim življenjem ostanejo.In ti bodo ostali.
Tonja1 sporočil: 671
[#2729311] 21.08.18 01:30 · odgovor na: macon (#2729275)
Odgovori   +    0
Mislim, da imajo Nemci trenutno veliko težav z državljani Bolgarije, ki množično hodijo tja s ciljem dobro živeti na račun čim več otrok, ki jih štancajo kolikor gre, so pa še veliko večje packe od teh Sircev.
To je res poden od podna, zivijo dobesedno v smeteh, pa kar odkrito v kamero pove, Zdaj imam službo in čim prej da pridem do kakih sedem, osem otrok, prej mi ne bo treba več delati.
FIN-454644 sporočil: 10.889
[#2729344] 21.08.18 09:12 · odgovor na: (#2729334)
Odgovori   +    2
Meni alah akbar begunci sumljivo izgledajo kot kaksni rekruti, naborniki, bojevniki. Morda bo enkrat prislo na dan, kdo jih je rekrutiral in placal in tudi kdo je Mefisto, ki je Merklco nasral. Pa ne samo Merklce, vsi EU politiki so se na zacetku obnasali neverjetno usklajeno. Unisono.
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2729348] 21.08.18 09:43 · odgovor na: FIN-454644 (#2729257)
Odgovori   +    0
[FIN-454644]
Moski naj pobegnejo, zenske pa na hrbet, pa noge narazen. Pa bo. Kar bo pa bo.
TAKO!

In kdor ne bo dovolj hiter, bo postal suženj, v najboljšem primeru tlačan....

Ženske bodo pa rojevala nove turke, če že slovencev nočejo! :)
najobj sporočil: 31.909
[#2729349] 21.08.18 09:46 · odgovor na: (#2729282)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 21.08.2018 09:55
[Petunija1]
> [najobj]

> ... alzo, če jaz zdaj tote forum.finance.si/?m=...263&single tvoje začasne rezultate prav razumem, na totem forumu itak noben nima pojma, ker tisti dve piki forum.finance.si/?m=...498&single za Šarca res ni težko dobiti, več od dveh pik za (ne)koalicijo pa očitno noben ni spravil skupaj ...
>
> P.S.: za orientacijo nalimaj poste od zmagovalcev, ker imam občutek, da si nekaj zabrljala v preveliki vnemi, da bi mi dokazala, da nimam pojma ... aja, da ne bo preveč zmede na totem forumu, Janšata sem volil, ker nisem volil, Kangler pa mora najprej zmagat, da ga bom jaz (ne)volil ...
Ljubček dragi, res da je poletje in čas dopustov, ampak to še ne pomeni, da imam jaz čas tebi en kup postov iz preteklosti tukaj iskat, če te zanima si jih poišči sam, hint: so na prvih dveh straneh tiste teme, če imaš pa reklamacijo na kakšen konkreten izračun mi pa povej, ti ga bom obrazložila.

In ja, tudi 2 piki za Šarca je bilo težko dobiti, če si napovedal Janšo za mandatarja, morda nekateri nismo imeli pojma smo imeli pa vsaj jajčnike za podati napoved, za razliko od tebe denimo, ki se sedaj vedeš kot general po bitki. Zmagovalec jih je pa zbral 7, zdaj če je tebi 7 zadetkov isto kot 2, pa tudi prav.
... eh, pa saj sem tukaj forum.finance.si/?m=...le&replies lepo napovedal, pa si mi rekla, da naj se ne silim, ker nimam pojma, potem pa sem se z dolgim nosom očitno - preletel sem komentarje - raje kregal z onim naduvanim mimoidočim, pa z mrkolicem še malo pisal o stavah in z vickibedijem standardne finte komentiral ...

P.S.: sploh se ne delam pametnega, ampak me je res firbec matral, kakšni so bili rezultati napovedovanja ... aja, in če prav vidim, je zmagovalec vrac dobil 7 pik v nekem drugem tekmovanju, vickibedija pa v nalimanih rezultatih ni nikjer, čeprav je v svoji napovedi forum.finance.si/?m=...194&single razen Levice/NSi zadel vse ...
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2729350] 21.08.18 09:49 · odgovor na: macon (#2729276)
Odgovori   +    0
[macon]
Muslimanski problem je, da niso sposobni proizvesti niti streliva za veliko vojno. Od nabojev za avtomate do topovskih granat in raket. Kupujejo, proizvaja pa zahod. Ne moreš se boriti s proizvajalcem orožja, če ga sam ne proizvajaš. :)

Če tekmujemo v vrtenju jezikov pa v trkanju s čelom ob tla, so sigurno že svetovni zmagovalci in vladarji sveta. :)

Muslimani imajo še manj šans kot Hitler leta 1941, ko se je stepel s celim svetom, dejstvo pa je, da se lahko znajdemo na nepravem kraju ob napačnem času in naj.bemo kot posamezniki, drobne občutljive celice.
Tako!

Za PyotraNovaka je nagrada cel mesec za bivanje v Raju s 70. devicami, .... za republicanca, renema, laprina, primora ali macona pa samo en teden!
najobj sporočil: 31.909
[#2729351] 21.08.18 10:03 · odgovor na: (#2729284)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 21.08.2018 10:05
[Petunija1]
> [najobj]

> ... evo, zdaj sem se spomnil, da glede na tole www.rtvslo.si/lokaln...vno/463647 edini na svetu Cerar nima pojma, ker je pred tremi leti za Slovenijo spušil vsaj 100 milijonov evrov, ker je migrantom organiziral prevoz z vlaki, namesto da bi od vsakega pokasiral 500 evrov, ker niso imeli dokumentov ...
>
> P.S.: mogoče se bo kdo spomnil, da bo Cerarja ovadil zaradi namernega oškodovanja proračuna, ker ni zagotovil zakonitost in strokovnost delovanja policije na ozemlju Slovenije ... jebiga, dokazi so zdaj javno objavljeni in se ne bo mogel izgovarjat, da ni vedel, kaj je zakonito in strokovno ...
Da Miro nima prav veliko pojma pa res ni nobena velika novica in me prav čudi, da si šel na njegovo izjavo obešat, sploh ker je Šareni že povedal, da so ministrstva razdeljena in da vlada bo. www.rtvslo.si/sloven...cen/463610

Tako da je zadeva bolj kot ne zaključena in če že nismo za predsednika dobili dobrega politika smo pa vsaj vrhunskega imitatorja, Cerar bo pa lahko igral vlogo Serpentinškovega sina Mirka.

Je pa res, da tudi Marjana ne bodo šparali, tale tip ga kar dobro zadene. www.youtube.com/watc...e6GrV3AxNQ www.youtube.com/watc...5dhxriivZE
... čuj, jaz bom zadovoljen, če bo Šarec dobrega predsednika vlade dobro imitiral ... no, je pa res, da bi s tonskimi posnetki zasedanja vlade www.dnevnik.si/1042280581 lahko bili problemi, ker novinarji nikoli ne bodo vedeli, če se Šarec na posnetku samo malo heca ali pa res zaseda cela vlada ...
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2729352] 21.08.18 10:12 · odgovor na: anon-317354 (#2729285)
Odgovori   +    0
[mein]
Ah, ne blodi. Realno gospodarstvo je dandanes 20% vsega bdp, kar pomeni, da je gospodarska produkcija že davno dosegla takšno produkcijo, da je življenje veliko širše od kidanja gnoja in zlaganja ciglov. Politična ponudba mora imeti širino, ne pa le enega dela družbene stvarnosti, torej gospodarstvo, šolstvo, kulturo, ekologijo, socialo, zdravstvo, infrastrukturo, zunanjo politiko,....etc. Tisto nabijanje, kako le gospodarstvo dela, ostali pa lenuharijo, je neinteligentna manipulacija za uboge na duhu. Tovarne bruhajo dobrine, police pokajo od teže, ti pa nabijaš, da živimo v revščini, ko moramo vsi cele dneve le njive obdelovati in gnoj kidati, da lahko preživimo. Ko bo umetna inteligenca malo bolj razvita, bomo spet imeli sanje o komunizmu, kaj boš pa potem naredil? Samomor?
Ko berem taka in podobna NABIJANJA, potem mi je jasno, da Turkov sploh NE potrebujemo, se bomo kar sami sebe ukinili...

Da imaš šolstvo, kulturo, zdravstvo, politike, filozofe, .... in NAKLADAČE, kot si TI (in tale philips), mora nekdo pridelati dovolj krompirja in gnoja skidat; ni nujno da z lopato, lahko tudi z bagrom, ... in še kakšen korenček in solatko zasadit, pa tudi kakšno drevo posekat in kure redit, ...... da ti lahko tako pametno pametuješ!

Ne razumeš OSNOV EKONOMIJE in MARSIZMA! Da je nekdo izdeloval vijoline in nekdo na njih brenkal, je nekdo DRUGI moral pridelati dovolj hrane.... In to ne kakršnekoli ali pa gnile hrane, kot je tole tvoje nakladanje in razumevanje tvoje generacije!

Seveda je vsega dosti! To se pa dobi tako, da se gre na ULICO, protestira in stavka za večje plače, daj mama Država, .... kar NE vodi v Venezuelski ali Grški scenarij, kot večina tukaj misli, ampak v ameriški sen, .... in umetno inteligenco, .... kjer bo kar ona, ne samo delala in razmišljala namesto vas, tudi davke in dovgove bo plačevala namesto vas!!

Doba pametnih naprav in neumnih ljudi, ... je imel nekdo v podpisu na slo-tech forumu. :)

ČESTITKE tej vaši NOVI generaciji, ki boste prvi živeli v perpetummobilu 1. vrste, kjer boste malo ali nič dali notri, ven boste dobili pa VSE!

Tej smeri in takemu razmišljanju in pametovanju, do katerega smo kar z lahkoto prišli tudi pri nas, se v literaturi (in tudi širše) reče Dekadenca. :)

*Denar natisnejo pa kar v Bankomatu! Po potrebi seveda!
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2729356] 21.08.18 10:31 · odgovor na: (#2729338)
Odgovori   +    2
[rename]
> [porkamizerija]
> > [Petunija1]
>
> > Pedofilija JE prepovedana.
>
> vir?

A se ti norca delaš?!!!

Na osnovi česa pa misliš, da so nameravali obtožiti pedofilije nekdanjega poslanca Magajno, ki naj bi imel na računalniku fotografijo gole mladoletnice?

In na osnovi česa ti misliš, da po sem svetu razbijajo mreže tistih,ki razpečujejo pedofilski material?
Tudi na tem forumu nismo imuni - ali pa se posebej ne.

Kao desnicarji bi tiste ki zgolj v mislih gresijo vrgli levom, kao levicarji bi jih zdravili in jim pomagali.

Pedofilija je na svetu odkar ta stoji in bo na svetu dokler bo stal. Prakticna zloraba se skoraj vedno zgodi v druzinskem krogu ali eni od simulacij druzine (zupnik, vzgojitelj, sportni trener itd), kjer froc zaupa odraslemu. Internetne mreze ki prostituirajo otroke so zaokrozitvena napaka v kolicini dobrega starega posiljevanja lastnih hcerk, vnukinj in necakinj. Sodobnost je pac prinesla internetno komponento.

Pedofilija je za splosno blaginjo in varno zivljenje najbrz manj pomembna od luknjastih cest (in mostov :-)), in veliiiko manj pomembna od luknjaste zakonodaje. Tudi odpraviti jo je skoraj nemogoce, tako s kaznimi kot z zdravljenji.

Ampak vazno je da mi vemo, da bi "jansa" pedofilom stopil na prste, in da bi jih kucanov nov obraz zdravil njihove bolezni. In veselo mahamo z zastavicami in "ostajamo trdno prepricani".

Medtem (razni, ne samo slovenski) Janse in Kucanovi novi obrazi lepo utrjujejo svojo pozicijo in opozicijo in redijo svoje nablizje podloznike, medtem ko so davki vsakih 10 let mali visji, super elita jih nekako vsakih 10 let placa manj, in srednjega razreda je vsakih 10 let (zadnjih 30 ali 40 let) malo manj.

Ostajajo le se ovce, ki pripete v kolesje tega sistema na twitterju teoretizirajo o pedofilih.
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2729360] 21.08.18 11:04 · odgovor na: (#2729334)
Odgovori   +    1
[rename]
> [Tonja1]
> Mislim, da Nemčija, razen izjem, ne potrebuje toliko inženirjev,"normalnih" izobražencev, kot delavcev v proizvodnji in v obrti. Manjka jim npr. tudi ogromno vajencev, gospodarstvo je prosilo vlado, ki je želela vse, ki niso upravičeni do azila, izgnati, da vajenci z urejenim življenjem ostanejo.In ti bodo ostali.

S tem se lahko strinjam, vendar pa so "družbeni načrtovalci" po mojem vseeno pozabili (ali načrtno spregledali?) eno bistveno stvar, ki se imenuje - religija.
Ko so imeli priseljence iz (takrat bistveno bolj sekularne) Turčije, je bilo nekaj povsem drugega, kot je to dandanes, ko uvažajo z alah akbar indoktrinirane mladce.
Ali pa so imeli ravno religijo v mislih. Lahko prebereš kjer pišejo da Evropa potrebuje Sharia law, ker drugače ne bo mogoče ustaviti liberalnega razpadanja moralnih vrednot, kar se dogaja v protestantskih državah.
Ker tudi ZDA ni v interesu EU ki je močnejša od nje in neodvisna so pomagali IS preko Turčije in rezultat je Sirija. No tu ne gre pozabit niti Gadafi izjave da bo poslal svoje v Evropo. Merkel v bistvu ni imela izbire, ker EU ni skupno vojaško pripravljena ustaviti val na mejah, zato ne čudi izjava Wir schaffen das! kar hoče od vseh Evropejcev. Če se hoče znebit ZDA vpliva EU mora požirat to. Obrobni benefiti in malusi so penzije, delovna sila, raznolikost ipd.
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2729371] 21.08.18 11:33 · odgovor na: (#2729363)
Odgovori   +    1
[republican]
> [Inside]
> Merkel v bistvu ni imela izbire, ker EU ni skupno vojaško pripravljena ustaviti val na mejah

Migrantov ne more ustavit nobena vojska. Razen, če bi jih kar postrelila... Migrante lahko ustavi samo Angela Merkel tako, da jih neha vabit, oziroma sprejemat. Če bi EU (predvsem Nemčija, kamor je namenjena večina migrantov) začela striktno zavračat vse ilegalne migrante (tiste, ki bi vseeno poskušali ilegalno prit v EU, pa takoj in brez pardona deportirat ven iz EU), bi kmalu nehali prihajat... Saj niso nori, da bi zapravili več tisoč evrov za pot v EU, če bodo vedeli, da jih bodo deportirali.

Ampak kot rečeno, Nemčija tega ne bo storila... ker pač potrebuje migrante.
Kako pa to naredi Australija? EU jih rabi, za preusmerjanje pozornosti iz resnih problemov še na migrante. Nemčija bi večjo rast, zato ji to pride prav neglede kakšne težave imajo mali ljudje z njimi na ulicah, v šolah,...sploh pa tega ni mogoče vsiliti bivšemu vzhodnemu bloku saj so sami reveži.
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2729372] 21.08.18 11:36 · odgovor na: (#2729362)
Odgovori   +    1
[rename]
Noben normalen (razumen) se ne more zavzemati za Sharia law, ki vodi civilizacijo vsaj 500 let nazaj. Razen tisti, ki jim je mar samo za danes in za udobje njihovih lastnih riti (=nagrade), ker nimajo svojih otrok.
Oh, wait... kdo že so takšni (voditelji in politiki)?
Problem je naraščanje človekovih pravic preko vseh normalnih meja. Tega noben politik ne more ustavit z demokracijo sploh takšni ne kot si jih opisal.
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2729376] 21.08.18 11:43 · odgovor na: anon-61428 (#2729360)
Odgovori   +    0
[Inside]
> [rename]
> > [Tonja1]
> > Mislim, da Nemčija, razen izjem, ne potrebuje toliko inženirjev,"normalnih" izobražencev, kot delavcev v proizvodnji in v obrti. Manjka jim npr. tudi ogromno vajencev, gospodarstvo je prosilo vlado, ki je želela vse, ki niso upravičeni do azila, izgnati, da vajenci z urejenim življenjem ostanejo.In ti bodo ostali.
>
> S tem se lahko strinjam, vendar pa so "družbeni načrtovalci" po mojem vseeno pozabili (ali načrtno spregledali?) eno bistveno stvar, ki se imenuje - religija.
> Ko so imeli priseljence iz (takrat bistveno bolj sekularne) Turčije, je bilo nekaj povsem drugega, kot je to dandanes, ko uvažajo z alah akbar indoktrinirane mladce.
Ali pa so imeli ravno religijo v mislih. Lahko prebereš kjer pišejo da Evropa potrebuje Sharia law, ker drugače ne bo mogoče ustaviti liberalnega razpadanja moralnih vrednot, kar se dogaja v protestantskih državah.

NE vem, zakaj tukaj zreven mešaš in mešate neke MORALNE VREDNOTE!????

Za nekatere, kot npr. republicanca in renejma razumem.... Onedva potrebujeta čim cenejšo delovno silo, ker so davki tako zelo oderuški, :) dobiček pa tako obdavčen, da enostavno ne moreta preživeti...

Za vse ostale smrtnike in kruhoborce gre pa tukaj bolj za cono ugodja....

Zakaj bi, da ne napišem zopet: kidal gnoja, bom napisal: odnašal izpraznjene vrčke piva in praznil in čistil pepelnike, ... ali pa stregel bolnikom v bolnici, kjer je potrebno delati, .... če lahko pametuješ, uraduješ in prestavljaš kupe papirja iz enega kupa na drugega .... in zopet na prvega.

Kdo pa bi bil nor, da bi za nekaj evrov/uro delal in garal!?

Naj to delajo priseljenci. :)
FIN-454644 sporočil: 10.889
[#2729381] 21.08.18 12:04 · odgovor na: (#2729363)
Odgovori   +    0
Meni se malo drugace svita. Danes v Delu pisejo, kako Putin zuga, da se spet lahko razlijejo begunci iz Turcije, ce.... To daje lahko izjavo Merklce: Zmogli bomo v kontekst, da je bila prisiljena/izsiljena ze ob prvem valu. ZMOGLI BOMO. Kaj boste zmogli? Nekaj, kar vam je nekdo nalozil? Merklca ni to, kar bi rada bila.
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2729382] 21.08.18 12:17 · odgovor na: anon-333107 (#2729376)
Odgovori   +    0
[FrRoSt]
> [Inside]

> > [rename]
> > > [Tonja1]
> > > Mislim, da Nemčija, razen izjem, ne potrebuje toliko inženirjev,"normalnih" izobražencev, kot delavcev v proizvodnji in v obrti. Manjka jim npr. tudi ogromno vajencev, gospodarstvo je prosilo vlado, ki je želela vse, ki niso upravičeni do azila, izgnati, da vajenci z urejenim življenjem ostanejo.In ti bodo ostali.
> >
> > S tem se lahko strinjam, vendar pa so "družbeni načrtovalci" po mojem vseeno pozabili (ali načrtno spregledali?) eno bistveno stvar, ki se imenuje - religija.
> > Ko so imeli priseljence iz (takrat bistveno bolj sekularne) Turčije, je bilo nekaj povsem drugega, kot je to dandanes, ko uvažajo z alah akbar indoktrinirane mladce.

> Ali pa so imeli ravno religijo v mislih. Lahko prebereš kjer pišejo da Evropa potrebuje Sharia law, ker drugače ne bo mogoče ustaviti liberalnega razpadanja moralnih vrednot, kar se dogaja v protestantskih državah.


NE vem, zakaj tukaj zreven mešaš in mešate neke MORALNE VREDNOTE!????

Za nekatere, kot npr. republicanca in renejma razumem.... Onedva potrebujeta čim cenejšo delovno silo, ker so davki tako zelo oderuški, :) dobiček pa tako obdavčen, da enostavno ne moreta preživeti...

Za vse ostale smrtnike in kruhoborce gre pa tukaj bolj za cono ugodja....

Zakaj bi, da ne napišem zopet: kidal gnoja, bom napisal: odnašal izpraznjene vrčke piva in praznil in čistil pepelnike, ... ali pa stregel bolnikom v bolnici, kjer je potrebno delati, .... če lahko pametuješ, uraduješ in prestavljaš kupe papirja iz enega kupa na drugega .... in zopet na prvega.

Kdo pa bi bil nor, da bi za nekaj evrov/uro delal in garal!?

Naj to delajo priseljenci. :)
Zato, ker ima Evropa s tem težave in gre proti razkroju osnovnih človeških manir.
S tem imata tako Krščanstvo in Protestantizem težave, ker zakoni, sodne prakse ne morejo zajet vsega.
Omenil si dva, ki sta proti migrantom čeprav bi kot pišeš rada cenejšo delovno silo. Res niso normalni 6evro na uro za strežbo? Pa še prevoz sam plačat, kdo bo to?
Poceni delovna sila brez izkušenj manj kvalitetno naredi, to že ugotavljajo ZDA in tudi v EU. Te priseljence treba učit delat, ker so manj naučeni, jih integrirat v okolje, več težav kot koristi. Bom pa skladiščnik, z istih jurja kot sem sedaj uradnik. :)
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2729394] 21.08.18 13:16 · odgovor na: anon-61428 (#2729382)
Odgovori   +    1
[Inside]
Zato, ker ima Evropa s tem težave in gre proti razkroju osnovnih človeških manir.
S tem imata tako Krščanstvo in Protestantizem težave, ker zakoni, sodne prakse ne morejo zajet vsega.
Omenil si dva, ki sta proti migrantom čeprav bi kot pišeš rada cenejšo delovno silo. Res niso normalni 6evro na uro za strežbo? Pa še prevoz sam plačat, kdo bo to?
Poceni delovna sila brez izkušenj manj kvalitetno naredi, to že ugotavljajo ZDA in tudi v EU. Te priseljence treba učit delat, ker so manj naučeni, jih integrirat v okolje, več težav kot koristi. Bom pa skladiščnik, z istih jurja kot sem sedaj uradnik. :)
Evropa ima probleme z marsičem, .... manire, po domače: navade, moralne vrednote so bile še prej :))

So ti že začeli pošiljati prošnje za delo v skladišču!?? :)

No, če ti ne bodo, boš šel pa lahko ceste pometat.... :)) ... kot bi tam vzeli vsakega. :)

In tedva Kljukca sploh nista največji problem. :) VELIKO Večji problem je današnja mladina, po domače: Sončki, ki danes niti niso več tako mladi, prihajajo pa še novi in novi, ... ki bodo postavili svet na Glavo, .... s pomočjo umetne inteligence ali brez, saj so sami tako zelo pametni, razgledani, učeni in razumevajoči, da bodo izumili kar perpetum moboile Indije Koromandije! :)

In z mal sreče in JAMRANJA se bova lahko tudi midva tja priklopila! :):):) Menda. :D
najobj sporočil: 31.909
[#2729418] 21.08.18 15:22 · odgovor na: (#2729407)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 21.08.2018 15:25
[Petunija1]
> [najobj]

> ... eh, pa saj sem tukaj forum.finance.si/?m=...le&replies lepo napovedal, pa si mi rekla, da naj se ne silim, ker nimam pojma, potem pa sem se z dolgim nosom očitno - preletel sem komentarje - raje kregal z onim naduvanim mimoidočim, pa z mrkolicem še malo pisal o stavah in z vickibedijem standardne finte komentiral ...

> P.S.: sploh se ne delam pametnega, ampak me je res firbec matral, kakšni so bili rezultati napovedovanja ... aja, in če prav vidim, je zmagovalec vrac dobil 7 pik v nekem drugem tekmovanju, vickibedija pa v nalimanih rezultatih ni nikjer, čeprav je v svoji napovedi forum.finance.si/?m=...194&single razen Levice/NSi zadel vse ...
Igra je imela svoja pravila, vanjo so se kvalificirali tisti, ki so se jih držali, ne ti, ne @vickibedi nista želela oddati popolne napovedi zato pač nista bila zraven.

Glavno tekmovanje smo imeli do objave rezultatov vzporednih volitev v nedeljo zvečer in od sodelujočih forum.finance.si/?m=...749&single je najbolj točno napoved podal @vrac in tako postal zmagovalec, potem smo imeli pa samo še popravni izpit.
... OK, jaz sem sicer pravilno napovedal, da Janša ne bo predsednik vlade, res pa se nisem držal pravil, ampak vickibedi pa je razen Levice/NSi pravilno napovedal vse člane koalicije in nekaj postov prej tudi Šarca kot predsednika vlade, tako da imam jaz tebe na sumu, da si vickibedija izločila zaradi njegovih protifeminističnih postov ...

P.S.: najbolj hecno je, da je zmagovalec vrac, oni naduvani mimoidoči pa se je zaradi pravilne napovedi iz njega delal norca, da sem se potem še jaz zapletel v kregarijo ...
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2729420] 21.08.18 15:23 · odgovor na: (#2729264)
Odgovori   +    0
[republican]
Kot rečeno... Angelo Merkel in njene botre očitno boli qrac, če z uvozom migrantov potunkajo v drek celo Evropo... vključno z Nemčijo. Za gospodarsko rast so pač pripravljeni tvegati tistih par terorističnih napadov letno.
Gospodarska rast je pac najbolj pomembna. Par teroristicnih napadov gor ali dol. Amerika razmislja na podoben nacin, s to razliko da terorizem raje zakuha drugje. Je pa jasno da bi Evropo lahko resno prizadela edino daljsa gospodarska kriza. In ne samo Evropo, tudi Zda, Kitajsko in ostali svet, tega se vsi zavedajo, zato jsedaj vsi igrajo globalni monopoly.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2729422] 21.08.18 15:29 · odgovor na: anon-333107 (#2729394)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-204390 21.08.2018 15:29
[FrRoSt]
> [Inside]
> Zato, ker ima Evropa s tem težave in gre proti razkroju osnovnih človeških manir.
> S tem imata tako Krščanstvo in Protestantizem težave, ker zakoni, sodne prakse ne morejo zajet vsega.
> Omenil si dva, ki sta proti migrantom čeprav bi kot pišeš rada cenejšo delovno silo. Res niso normalni 6evro na uro za strežbo? Pa še prevoz sam plačat, kdo bo to?
> Poceni delovna sila brez izkušenj manj kvalitetno naredi, to že ugotavljajo ZDA in tudi v EU. Te priseljence treba učit delat, ker so manj naučeni, jih integrirat v okolje, več težav kot koristi. Bom pa skladiščnik, z istih jurja kot sem sedaj uradnik. :)

Evropa ima probleme z marsičem, .... manire, po domače: navade, moralne vrednote so bile še prej :))

So ti že začeli pošiljati prošnje za delo v skladišču!?? :)

No, če ti ne bodo, boš šel pa lahko ceste pometat.... :)) ... kot bi tam vzeli vsakega. :)
Soncki so pametni in pac izkoriscajo to kar lahko dobijo. Bolj so problem starci, ki so ustvarili tak sistem, v katerem je parazitiranje vrednota. Ampak tega ne bos resil z jamranjem, lahko se pa priklopis na vlak bullshit jobov :)

In tedva Kljukca sploh nista največji problem. :) VELIKO Večji problem je današnja mladina, po domače: Sončki, ki danes niti niso več tako mladi, prihajajo pa še novi in novi, ... ki bodo postavili svet na Glavo, .... s pomočjo umetne inteligence ali brez, saj so sami tako zelo pametni, razgledani, učeni in razumevajoči, da bodo izumili kar perpetum moboile Indije Koromandije! :)

In z mal sreče in JAMRANJA se bova lahko tudi midva tja priklopila! :):):) Menda. :D
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2729437] 21.08.18 16:37 · odgovor na: anon-333107 (#2729394)
Odgovori   +    1
[FrRoSt]
> [Inside]
> Zato, ker ima Evropa s tem težave in gre proti razkroju osnovnih človeških manir.
> S tem imata tako Krščanstvo in Protestantizem težave, ker zakoni, sodne prakse ne morejo zajet vsega.
> Omenil si dva, ki sta proti migrantom čeprav bi kot pišeš rada cenejšo delovno silo. Res niso normalni 6evro na uro za strežbo? Pa še prevoz sam plačat, kdo bo to?
> Poceni delovna sila brez izkušenj manj kvalitetno naredi, to že ugotavljajo ZDA in tudi v EU. Te priseljence treba učit delat, ker so manj naučeni, jih integrirat v okolje, več težav kot koristi. Bom pa skladiščnik, z istih jurja kot sem sedaj uradnik. :)

Evropa ima probleme z marsičem, .... manire, po domače: navade, moralne vrednote so bile še prej :))

So ti že začeli pošiljati prošnje za delo v skladišču!?? :)

No, če ti ne bodo, boš šel pa lahko ceste pometat.... :)) ... kot bi tam vzeli vsakega. :)

In tedva Kljukca sploh nista največji problem. :) VELIKO Večji problem je današnja mladina, po domače: Sončki, ki danes niti niso več tako mladi, prihajajo pa še novi in novi, ... ki bodo postavili svet na Glavo, .... s pomočjo umetne inteligence ali brez, saj so sami tako zelo pametni, razgledani, učeni in razumevajoči, da bodo izumili kar perpetum moboile Indije Koromandije! :)

In z mal sreče in JAMRANJA se bova lahko tudi midva tja priklopila! :):):) Menda. :D
Odvisno ce bodo in koliko bodo rezali toliko nizko bom moral, ker bolje bodo pobrali VIP.
Seveda mladina ampak vedno se nekdo najde, ki bo peljal stvari naprej samo sprejet moras ideje. BTw kaksne imas tezave s temi soncki vsakic pises o njih. Tudi za nas so pisali marsikaj ko smo bili mladi.
Upam na najbolje.

Strani: 1 2 3 4 5 6 7