Strani: 1 2 3 4

anon-401092 sporočil: 113
[#2725790] 30.07.18 14:06 · odgovor na: crt (#2725781)
Odgovori   +    1
LOL
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2725793] 30.07.18 14:18 · odgovor na: (#2725789)
Odgovori   +    0
[Petunija1]
In še eno vprašanje, kam je šla prijava neprimernega komentarja ali sploh še obstaja?
Prijava neprimernega komentarja gre na SPLETNO OKO! :)

Spletno oko te OPAZUJE! :D
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2725794] 30.07.18 14:23 · odgovor na: crt (#2725784)
Odgovori   +    0
TAKO!

Ali misliš, da bi bilo potrebno tem lolekom še velikobesedno razložiti, da se dejansko ne morejo skriti in da jih dejansko lahko vsak bere!?
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2725802] 30.07.18 14:57 · odgovor na: (#2725799)
Odgovori   +    1
[Petunija1]
Pa dobro, kdaj vam bo kapnilo, da ne gre toliko za to, da ignoriranci ne morejo brati tvojih komentarjev ampak, da ti ne morejo težiti. In dokler si v krdelu to še ni takšen problem, sicer si pa lahko vesel, da si največje psihiče, ki te konstantno napadajo, drugi jim pa štango držijo, spraviš s hrbta.
Saj!

Za to gre!

Dokler bo (ta) forum deloval kot skupek nekih krdel, kjer si držijo štange, laikajo, bevskajo in pišejo o svojih pri/naučenih pomislekih in predsodkih, ni za pričakovati kakšnih napredkov ali prebojev....
Je samo šank, na katerem si lahko pogasiš žejo v duši, da ne napišem kaj bolj travmatičnega v z/vezi s celjenjem osebnih travm!

To jim jaz že dolgo dopovedujem!

Kdaj jim bo to kapnilo!? je pa vprašanje za 1M$!
crt sporočil: 27.122
[#2725804] 30.07.18 15:22 · odgovor na: (#2725803)
Odgovori   +    3
[rename]
> [crt]
> > [rename]
> > Tako.
> > Poleg tega pa - kam pa pridemo, če bi admine lahko ignorirali :-P
>
> mislim, da se lahko admine komot ignorira, vsaj ne spomnim se, da bi kaj ekstra nasraufal glede tega. ali je tu morda faktor bolj to, da se ne spomnim, se pa tudi ne spomnim.

Sam to je, imho, bolj bag kot fičr, saj dopušča (teoretično) možnost, da nekdo da admine na superignore in potem serje po forumu :-P
ne, lej... admine lahko ignoriras in to bo imelo posledice za tvoje branje. ni pa receno, da bo imelo posledice tudi za branje s strani adminov.
Drgač pa bolj kot to, me zanima, kaj je s tistim osnutkom za Nobelovo nagrado iz ekonomije, s tezo, kako s prodajo OS pod knjigovodsko vrednostjo vpliva na napihovanje dobička :-P :-P :-P
sinoci sem opozoril kolege na to alkimijo, clanek so skrili, kaj je bilo naprej, pa ne vem. vsekakor za moje pojme precej odpuljen clanek, se zlasti, ce je v kontekstu racuunovodskega izobrazevanja (mogoce kot demonstracija, zakaj je pomembno).
najobj sporočil: 31.870
[#2725805] 30.07.18 15:32 · odgovor na: anon-204390 (#2725782)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 30.07.2018 15:36
[vickibedi]
> [najobj]
> > [vickibedi]
> > > [kajulci]
> > > >Ne vem ali je zunanji videz problem, bolj verjetno pa njen značaj.
> > >
> > > Zunanji videz je vsekakor problem. Njen izvorni problem ni pomanjkanje humorja, pac pa popolna nezanimivost za nasprotni spol. Zenska, ki nima v sebi popolnoma nic feminilnosti, in ona je nima, je zagotovo fizicno ekstremno neprivlacna. In to je pripeljalo do tega, da je na smrt zasovrazila moske. Pac, veliko lazje je druge (moske) okriviti za svojo nesreco, kot pa si priznati, da moske ne zanimas niti za en milimeter.
> > Zunanji videz se da popravit, značaj pa izjemno težko..
> >
> > Sicer pa poznam par popolnoma zadovoljnjih žensk, ki so ostale same in se s tem sprijaznile. Ko mine tista biološka panika od 30-40 leta, lahko takšna ženska zaživi celo bolj kvalitetno življenje od povprečne ženske vpete v družino.
> ... čuj, ker vidim, da ste ženski in moški forumski mačoti na Petunijo navalili kot mutavi na telefon, sem se spomnil, da kljub najini burni zgodovini nestrinjanja takorekoč o vsem meni nikoli na kraj pameti ni padlo, da bi poskušal zaničljivo pisat o njenem videzu, o njeni osebi ali celo zasebnosti ... alzo, toti forum se je še enkrat izkazal kot poden od podna ...
O njenem videzu (ali videzu kateregakoli na forumu) nisem nikoli pisal zaničljivo (to bi bilo prvič nevljudno, pa tudi neumno, ker pač na anonimnem forumu nimamo informacije o tem kako je kdo videti). Kar se pa osebnih prepucavanj tiče, pa dobro jutro, forum jih je bil že od nekdaj poln (in tudi Petunija v tem ni zaostajala)...

* Vsaj s nečem se (delno) strinjam s teboj, nekoč je bilo drugače (vsaj v vsebinskem smislu je bil forum neprimerno kvalitetnejši, vendar pa tudi v najboljših časih je bilo osebnih obračunov polno, spomnim se npr. Mrkaićevih izpadov, ki so ga, čeprav sem ga cenil kot strokovnjaka, spravljali v zelo slabo luč...eh ja stari dobri časi, ko se je debatiralo še o čem drugem kot o feminizmu, Trumpu in podobnih naslovniških puhlicah ;)
... eh, seveda je neizmerno glupo zaničljivo pisanje o fizičnem izgledu nekoga, ki ga nikoli nisi videl, ker ga zaradi anonimnosti foruma sploh ne poznaš, ampak če nič ne protestiraš, potem pač razumem, da se z boldanim tam zgoraj strinjaš ...

P.S.: po mojem ni slabo, da toti forum ni več tisto, kar je bil v dobrih starih cajtih, ker še danes mimogrede kdo v polpreteklo preteklost zaluta ... aja, kolikor se ga spomnim, je bil Mrkaić predvsem strokovnjak v samohvali, ko je od pomanjkanju argumentov vedno znova začel, češ kaj vse je on dosegel in pri tem verjetno mislil na svojo uradniško službo v Ameriki ...
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2725808] 30.07.18 15:52 · odgovor na: najobj (#2725805)
Odgovori   +    1
[najobj]
> [vickibedi]
> > [najobj]
> > > [vickibedi]
> > > > [kajulci]
> > > > >Ne vem ali je zunanji videz problem, bolj verjetno pa njen značaj.
> > > >
> > > > Zunanji videz je vsekakor problem. Njen izvorni problem ni pomanjkanje humorja, pac pa popolna nezanimivost za nasprotni spol. Zenska, ki nima v sebi popolnoma nic feminilnosti, in ona je nima, je zagotovo fizicno ekstremno neprivlacna. In to je pripeljalo do tega, da je na smrt zasovrazila moske. Pac, veliko lazje je druge (moske) okriviti za svojo nesreco, kot pa si priznati, da moske ne zanimas niti za en milimeter.

> > > Zunanji videz se da popravit, značaj pa izjemno težko..
> > >
> > > Sicer pa poznam par popolnoma zadovoljnjih žensk, ki so ostale same in se s tem sprijaznile. Ko mine tista biološka panika od 30-40 leta, lahko takšna ženska zaživi celo bolj kvalitetno življenje od povprečne ženske vpete v družino.

> > ... čuj, ker vidim, da ste ženski in moški forumski mačoti na Petunijo navalili kot mutavi na telefon, sem se spomnil, da kljub najini burni zgodovini nestrinjanja takorekoč o vsem meni nikoli na kraj pameti ni padlo, da bi poskušal zaničljivo pisat o njenem videzu, o njeni osebi ali celo zasebnosti ... alzo, toti forum se je še enkrat izkazal kot poden od podna ...

> O njenem videzu (ali videzu kateregakoli na forumu) nisem nikoli pisal zaničljivo (to bi bilo prvič nevljudno, pa tudi neumno, ker pač na anonimnem forumu nimamo informacije o tem kako je kdo videti). Kar se pa osebnih prepucavanj tiče, pa dobro jutro, forum jih je bil že od nekdaj poln (in tudi Petunija v tem ni zaostajala)...
>
> * Vsaj s nečem se (delno) strinjam s teboj, nekoč je bilo drugače (vsaj v vsebinskem smislu je bil forum neprimerno kvalitetnejši, vendar pa tudi v najboljših časih je bilo osebnih obračunov polno, spomnim se npr. Mrkaićevih izpadov, ki so ga, čeprav sem ga cenil kot strokovnjaka, spravljali v zelo slabo luč...eh ja stari dobri časi, ko se je debatiralo še o čem drugem kot o feminizmu, Trumpu in podobnih naslovniških puhlicah ;)

... eh, seveda je neizmerno glupo zaničljivo pisanje o fizičnem izgledu nekoga, ki ga nikoli nisi videl, ker ga zaradi anonimnosti foruma sploh ne poznaš, ampak če nič ne protestiraš, potem pač razumem, da se z boldanim tam zgoraj strinjaš ...
Če ti zastopiš moj odgovor kot strinjanje, potem se pač ne strinjava, kaj je to strinjanje..
P.S.: po mojem ni slabo, da toti forum ni več tisto, kar je bil v dobrih starih cajtih, ker še danes mimogrede kdo v polpreteklo preteklost zaluta ... aja, kolikor se ga spomnim, je bil Mrkaić predvsem strokovnjak v samohvali, ko je od pomanjkanju argumentov vedno znova začel, češ kaj vse je on dosegel in pri tem verjetno mislil na svojo uradniško službo v Ameriki ...
Morda ne veš, ampak Mrkaić je bil na tem forumu aktiven že davno preden je emigriral v Ameriko. Sicer je bil po osnovni izobrazbi fizik (in to dokaj perspektiven), potem pa se je prešolal v ekonomijo...Čeprav nedvomno nadpovprečno inteligenten, pa mu je zelo nagajal njegov EQ. Že njegovi članki so bili osvežilno branje, medtem ko so bili izpadi na forumu včasih res že malo čez mejo okusa. Vsekakor Finance kolumnista takšnega kova nikoli niso več nadoknadile, njegov odhod (in odhod še enih par drugih kolumnistov) so potem posredno povzročili osip in zaton tega foruma...Gustl sicer trdi, da so zdaj bolj profitabilni, kar mu verjamem, ker forum pač ni bil nikoli osnovni produkt Financ.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2725813] 30.07.18 16:30 · odgovor na: (#2725803)
Odgovori   +    0
[rename]
> [crt]
> > [rename]
> >

Drgač pa bolj kot to, me zanima, kaj je s tistim osnutkom za Nobelovo nagrado iz ekonomije, s tezo, kako s prodajo OS pod knjigovodsko vrednostjo vpliva na napihovanje dobička :-P :-P :-P
Spomnimo se še enega skoraj nobelovca, ki je po mencingerijansko nekje povedal, da je država brez lastnine najemnik in ne gospodar ali da je ob delitvi certifikatov vrednost kapitala blizu nič, mi pa smo imeli BDP 6.300 dolarjev na prebivalca...Koliko angelov stane na konico igle?
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2725828] 30.07.18 18:55 · odgovor na: (#2725711)
Odgovori   +    0
[kajulci]
Hm, bi rekla da nobena :)
No, potem pa drugič bolj počasi.
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2725833] 30.07.18 19:40 · odgovor na: (#2725827)
Odgovori   +    1
[kajulci]
Petunija tako zanicljivo pise o videzu onih, ki ji niso vsec, da imamo mi tule na forumu se dovolj rezerve. In ce bo meni orenk na zivc stopila, bom tule tudi napisala kdo in kaj je ona. Ker o njej vem precej vec kot pa bo ona kadarkoli slutila.
Mi pa vemo o tebi, da nimas sumnikov na tipkovnici!
najobj sporočil: 31.870
[#2725837] 30.07.18 19:55 · odgovor na: anon-204390 (#2725808)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 30.07.2018 19:56
[vickibedi]
> [najobj]
> > [vickibedi]
> > > [najobj]
> > > > [vickibedi]
> > > > > [kajulci]
> > > > > >Ne vem ali je zunanji videz problem, bolj verjetno pa njen značaj.
> > > > >
> > > > > Zunanji videz je vsekakor problem. Njen izvorni problem ni pomanjkanje humorja, pac pa popolna nezanimivost za nasprotni spol. Zenska, ki nima v sebi popolnoma nic feminilnosti, in ona je nima, je zagotovo fizicno ekstremno neprivlacna. In to je pripeljalo do tega, da je na smrt zasovrazila moske. Pac, veliko lazje je druge (moske) okriviti za svojo nesreco, kot pa si priznati, da moske ne zanimas niti za en milimeter.
> > > > Zunanji videz se da popravit, značaj pa izjemno težko..
> > > >
> > > > Sicer pa poznam par popolnoma zadovoljnjih žensk, ki so ostale same in se s tem sprijaznile. Ko mine tista biološka panika od 30-40 leta, lahko takšna ženska zaživi celo bolj kvalitetno življenje od povprečne ženske vpete v družino.
> > > ... čuj, ker vidim, da ste ženski in moški forumski mačoti na Petunijo navalili kot mutavi na telefon, sem se spomnil, da kljub najini burni zgodovini nestrinjanja takorekoč o vsem meni nikoli na kraj pameti ni padlo, da bi poskušal zaničljivo pisat o njenem videzu, o njeni osebi ali celo zasebnosti ... alzo, toti forum se je še enkrat izkazal kot poden od podna ...
> > O njenem videzu (ali videzu kateregakoli na forumu) nisem nikoli pisal zaničljivo (to bi bilo prvič nevljudno, pa tudi neumno, ker pač na anonimnem forumu nimamo informacije o tem kako je kdo videti). Kar se pa osebnih prepucavanj tiče, pa dobro jutro, forum jih je bil že od nekdaj poln (in tudi Petunija v tem ni zaostajala)...
> >
> > * Vsaj s nečem se (delno) strinjam s teboj, nekoč je bilo drugače (vsaj v vsebinskem smislu je bil forum neprimerno kvalitetnejši, vendar pa tudi v najboljših časih je bilo osebnih obračunov polno, spomnim se npr. Mrkaićevih izpadov, ki so ga, čeprav sem ga cenil kot strokovnjaka, spravljali v zelo slabo luč...eh ja stari dobri časi, ko se je debatiralo še o čem drugem kot o feminizmu, Trumpu in podobnih naslovniških puhlicah ;)
> ... eh, seveda je neizmerno glupo zaničljivo pisanje o fizičnem izgledu nekoga, ki ga nikoli nisi videl, ker ga zaradi anonimnosti foruma sploh ne poznaš, ampak če nič ne protestiraš, potem pač razumem, da se z boldanim tam zgoraj strinjaš ...

Če ti zastopiš moj odgovor kot strinjanje, potem se pač ne strinjava, kaj je to strinjanje..
... OK, ker običajno preberem, kaj napišem in šele potem kliknem na "Objava", je to takorekoč nemogoče, ampak če bi jaz napisal tako glupost, ti ziher ne bi šel mimo brez komentarja, kat priznaj ... no, lahko pa se zdaj še malo izgovarjaš in napišeš, da imaš pri meni drugačna merila, kaj je glupost kot pri kajulci, ampak potem boš še bolj zabredel, ker bo jezna gospa tudi tebe dala na superignore ...
> P.S.: po mojem ni slabo, da toti forum ni več tisto, kar je bil v dobrih starih cajtih, ker še danes mimogrede kdo v polpreteklo preteklost zaluta ... aja, kolikor se ga spomnim, je bil Mrkaić predvsem strokovnjak v samohvali, ko je od pomanjkanju argumentov vedno znova začel, češ kaj vse je on dosegel in pri tem verjetno mislil na svojo uradniško službo v Ameriki ...

Morda ne veš, ampak Mrkaić je bil na tem forumu aktiven že davno preden je emigriral v Ameriko. Sicer je bil po osnovni izobrazbi fizik (in to dokaj perspektiven), potem pa se je prešolal v ekonomijo...Čeprav nedvomno nadpovprečno inteligenten, pa mu je zelo nagajal njegov EQ. Že njegovi članki so bili osvežilno branje, medtem ko so bili izpadi na forumu včasih res že malo čez mejo okusa. Vsekakor Finance kolumnista takšnega kova nikoli niso več nadoknadile, njegov odhod (in odhod še enih par drugih kolumnistov) so potem posredno povzročili osip in zaton tega foruma...Gustl sicer trdi, da so zdaj bolj profitabilni, kar mu verjamem, ker forum pač ni bil nikoli osnovni produkt Financ.
... evo, moram priznati, da sem te malo zlorabil, ker njej ne morem napisat - zdaj vidim, da ji spet lahko, ampak tebi moram odgovoriti - kakšne gluposti piše, ti pa si jo citiral in tebi sem lahko ... no, itak pa je Črt vsega kriv, ampak tudi njemu tega ne morem napisat, ker me je zaradi mojega kritiziranja funkcije superignore in hkratne možnosti branja tudi on dal na superignore, jebiga ... aja, Mrkaić je ziher pameten, ampak noben normalen se s svojo pametjo ne hvali forum.finance.si/?m=...779&single , sploh pa ne takrat, ko mu pri neki debati zmanjka argumentov in je takrat tudi mene tako sprovociral, da sem se javil na toti forum in od takrat tukaj bluzim še danes ...
najobj sporočil: 31.870
[#2725840] 30.07.18 20:07 · odgovor na: (#2725827)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 30.07.2018 20:09
[kajulci]
>čuj, ker vidim, da ste ženski in moški forumski mačoti na Petunijo navalili kot mutavi na telefon, sem se spomnil, da kljub najini burni zgodovini nestrinjanja takorekoč o vsem meni nikoli na kraj pameti ni padlo, da bi poskušal zaničljivo pisat o njenem videzu, o njeni osebi ali celo zasebnosti ... alzo, toti forum se je še enkrat izkazal kot poden od podna .
To govoris o tisti Petuniji, ki Trumpa imenuje oranzni orangutan in ki nikdar ne pozabi izpostavljat, kaksen neprivlacen gnus da je?

Petunija tako zanicljivo pise o videzu onih, ki ji niso vsec, da imamo mi tule na forumu se dovolj rezerve. In ce bo meni orenk na zivc stopila, bom tule tudi napisala kdo in kaj je ona. Ker o njej vem precej vec kot pa bo ona kadarkoli slutila.
... čuj, ti bi zdaj že lahko vedela, da meni ne moreš kar tako premikati tarče, pa vendar najprej lepo napiši, kdo je Petunija v resničnem življenju in če ni glih slovenska celebrity nalimaj še njeno sliko, potem pa bom jaz lahko presodil, če je Petunija - okusi so pač različni - za mene tako lepa in seksualno privlačna, kot je za Melanijo lep in seksualno privlačen Donald, do takrat pa jaz pišem o anonimni forumašici, za katero nimam pojma, kdo je in kako zgleda, tudi če bi bilo pri kakšni debati to za koga pomembno, ker za mene namreč ni ...

P.S.: ker je brez slovničnih napak zelo zahtevno, je sicer bolj malo verjetno, pa vendar bi Petunija lahko bila moški, ki za zajebancijo piše v ženskem spolu, pa tudi jaz bi pravzaprav lahko bil ženska, ki za zajebancijo pišem v moškem spolu, čeprav se jaz raje zajebavam na manj zahteven način ... aja, drugič malo prej povej, da me boš odsuperignorirala, da ne bom brezveze zlorabljal vickibedija, ker bi isto kot sem zgoraj njemu za tebe, povedal tebi osebno ...
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2725857] 30.07.18 22:30 · odgovor na: (#2725842)
Odgovori   +    0
[Petunija1]
Oh, tega pa nisem vedela, najobjestnejši, da te gospa, ki ima sicer polna usta strpnosti do drugače mislečih in je na tem forumu simbol feminilnosti, ki je po definiciji spravljiva in nekonfliktna, na superignoru. Hudo zanimivo.
Ga pač nima, ker če bi ga imela, ji ne bi mogel replicirati. :)

Ima pa mene. :) Kolateralna škoda, kot se je izrazila....

Za razliko od teh fantkov in dečkov, ki se zaprejo v svoje mehurčke in se ne začnejo cmeriti in metati ob tla, če se slučjno kdo z njimi ne strinja in jim upa to celo povedati. :)

In tudi sam NemarniTujec - Poosebljem NOS za odkrivanje totalnih ekstremistovga ga ima na radarju in celo komunicira z njim :))
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2725865] 31.07.18 02:52 · odgovor na: (#2725861)
Odgovori   +    3
[kajulci]
In pa črta bom prosila, da moji komentarji zate ostanejo skriti, tudi če se odjaviš. Res upam da bo možno.
:-))))))))

Crt kot polKucan-polCIA-polBog. Omnipotenten (kucan), vseveden (cia) in neskoncno zeljan ugajati publiki (bog).

Vcasih se je rolala ena ideja da bi folku omogocili da se vidi zgolj sam, za vse ostale pa je neviden. Mislim da je res cas da se sproba :-)
crt sporočil: 27.122
[#2725869] 31.07.18 06:41 · odgovor na: (#2725861)
Odgovori   +    7
[kajulci]
In pa črta bom prosila, da moji komentarji zate ostanejo skriti, tudi če se odjaviš. Res upam da bo možno.
sorry, to ni mozno. ker ce je nekdo odjavljen, potem forum pac nima nacina reci "aja no, ampak v bistvu vemo, da si ti X, torej..."

mimogrede bi nekaj predlagal vsem sodelujocim v tej kaci. pa to, da pisem ravno v odgovoru tebi, ne pomeni, da predvsem tebi, vsekakor pa tudi.

pri nas smo ravnokar sli skozi zelo pestro leto srednjesolskega cyber bullyinga. bogatejsi za to izkusnjo, tkoaltko pa ze itak, bi res vsem priporocil: dajte se malo skulirat in odklopit, ker no shit ampak cisto res obstajajo tudi lepse stvari v zivljenju kot drkat en drugega online. (ce pa v vasem ne, potem imate vecje probleme kot to, kaj se dogaja v forumu, in jih sigurno ne boste resili tu.)
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2725874] 31.07.18 08:03 · odgovor na: crt (#2725869)
Odgovori   +    0
[crt]
> [kajulci]
> In pa črta bom prosila, da moji komentarji zate ostanejo skriti, tudi če se odjaviš. Res upam da bo možno.

sorry, to ni mozno. ker ce je nekdo odjavljen, potem forum pac nima nacina reci "aja no, ampak v bistvu vemo, da si ti X, torej..."
Zakaj pa forum ne Julčke ne skrije kar vsem, ki niso prijavljeni? Plus petuniji prijavljeni?
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2725900] 31.07.18 10:28 · odgovor na: anon-207617 (#2725865)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-204390 31.07.2018 10:29
[NemirniTujec]
> [kajulci]
> In pa črta bom prosila, da moji komentarji zate ostanejo skriti, tudi če se odjaviš. Res upam da bo možno.

:-))))))))

Crt kot polKucan-polCIA-polBog. Omnipotenten (kucan), vseveden (cia) in neskoncno zeljan ugajati publiki (bog).

Vcasih se je rolala ena ideja* da bi folku omogocili da se vidi zgolj sam, za vse ostale pa je neviden. Mislim da je res cas da se sproba :-)
He, he, takole to zgleda vživo - admin - forumski bog in forumski plebs :)
www.youtube.com/watc...bbWHRtCo44

*Sicer pa bi meni bila bolj všeč ideja, da pišeš kot polbog. Ne moreš odgovarjat nikomur in nihče ne more odgovarjati tebi, vsi pa te lahko berejo, brez možnosti za ignore. :)
najobj sporočil: 31.870
[#2725906] 31.07.18 10:54 · odgovor na: (#2725884)
Odgovori   +    1
[Petunija1]
Sem te odblokirala, da tole direktno razčistiva.

1.Ti si tista, ki si se tukaj prva obregnila vame in začela z žaljivkami. Čeprav sem ti povedala, da ne želim več debatirati s tabo, si še kar žnarila in žnarila, zato sem te dala na ignor in je bil potem nekaj časa mir ampak seveda te je jezik preveč srbel in si morala spet začeti najedati, oziroma kot si se sama izrazila "p.s. meni je super vsakič njo mal podrkat v komentarju, ker mi ne sme odgovarjat, ker se mora delat, da me ne bere, hehe :D" forum.finance.si/?m=...365&single

Kljub temu, da je tukaj na razpolago veliko člankov za komentiranje, sploh ker si naročnica, ti kot po čudežu vedno uspe pristati ravno v temi kjer predhodno pišem tudi jaz. Če pogledava še statistiko, v zadnjih 30 komentarjih me omenjaš v devetih, jaz tebe zgolj v dveh. Iz vsega tega je precej dobro razvidno kdo je s kom obseden.

2.To, da ti veš kdo sem jaz in da obstajajo neke "občutljive" informacije o meni, ki da jih ti poznaš in si jih tudi pripravljena drugim razlagati po zasebni pošti, je 100% BLEF. Kako to vem? Enostavno zato, ker podoba, ki jo tukaj slikaš o meni, pač ne predstavlja realne slike in če bi me dejansko poznala, tega ne bi pisala. Lahko me pa seveda prepričaš v nasprotno in tukaj napišeš začetnici mojega imena in priimka s čimer ne boš kršila nobenega pravila.

3.Sicer se ne spoznam prav zelo na IT, ampak nekako dvomim, da bi lahko v celoti skrila svoje komentarje pred mano, če ti to uspe, pa vsa čast. Se pa človek vseeno vpraša po motivih. Kaj točno pa nameravaš v prihodnje pisati, da tvojih postov ne bi smela videti? Še naprej nadaljevati z žalitvami, le da potem jaz nanje ne bi mogla reagirati?

4.Jaz se nimam prav nobenega interesa tukaj prepirati s tabo , vsekakor pa se ne mislim pustiti "poddrkavati". Skratka, če boš ti pustila mene pri miru, bom tudi jaz tebe. Odločitev je povsem v tvojih rokah.
... čuj, nič se zdaj ne izgovarjaj, ker si ti vsega kriva, kaj pa na totem forumu kar sama odpiraš nove forum.finance.si/?t=205593 in nove forum.finance.si/?t=206182 teme, da so te nič hudega sluteči forumaši prisiljeni brati in komentirati ...
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2725908] 31.07.18 11:02 · odgovor na: (#2725903)
Odgovori   +    6
[republican]
> [vickibedi]
> *Sicer pa bi meni bila bolj všeč ideja, da pišeš kot polbog. Ne moreš odgovarjat nikomur in nihče ne more odgovarjati tebi, vsi pa te lahko berejo, brez možnosti za ignore. :)

Kdo pa misliš, da bi sploh še bral tvoje monologe, če ti ne bi mogel odgovarjati? Pa tudi ti bi se kmalu naveličal pisat monologe ;)
Uporabnik 153 ima takšno funkcijo, zato ker piše v verzih. Nikomur ne odgovarja in redko kdo mu odpiše nazaj (najbrž zato ker nihče ne razume, kaj je pesnik sploh hotel povedati) :)
najobj sporočil: 31.870
[#2725909] 31.07.18 11:05 · odgovor na: anon-154083 (#2725874)
Odgovori   +    0
[jani1974]
> [crt]
> > [kajulci]
> > In pa črta bom prosila, da moji komentarji zate ostanejo skriti, tudi če se odjaviš. Res upam da bo možno.
> sorry, to ni mozno. ker ce je nekdo odjavljen, potem forum pac nima nacina reci "aja no, ampak v bistvu vemo, da si ti X, torej..."
Zakaj pa forum ne Julčke ne skrije kar vsem, ki niso prijavljeni? Plus petuniji prijavljeni?
... čuj, sicer ne vem, kako je z vsemi uspešnimi podjetniki na totem forumu, ampak jaz pri svojem delu redno uporabljam dva računalnika, enega imam doma, pa tudi na telefonu se da prebrat, kaj piše na totem forumu, Črt pa ima pod kontrolo samo računalnik, kjer sem kot naročnik prijavljen na Finance ...

P.S.: zgornje pojasnilo sem ob podobni priliki že napisal in sem res verjel, da so ljudje na totem forumu dovolj pismeni, da razumejo ... aja, to pojasnilo ni namenjeno tebi, ampak ker si se glih javil, sem te enako kot včeraj vickibedija malo zlorabil, Črtu pa obljubim, da se - itak že nekaj cajta večinoma komentiram samo članke - s polpismenimi nevrotiki na totem forumu ne bom več ukvarjal ... khmm, čeprav je to res težko glede na vse gluposti, ki jih na totem forumu včasih preberem ...
najobj sporočil: 31.870
[#2725911] 31.07.18 11:18 · odgovor na: anon-204390 (#2725900)
Odgovori   +    0
[vickibedi]
> [NemirniTujec]
> > [kajulci]
> > In pa črta bom prosila, da moji komentarji zate ostanejo skriti, tudi če se odjaviš. Res upam da bo možno.
>
> :-))))))))
>
> Crt kot polKucan-polCIA-polBog. Omnipotenten (kucan), vseveden (cia) in neskoncno zeljan ugajati publiki (bog).
>
> Vcasih se je rolala ena ideja* da bi folku omogocili da se vidi zgolj sam, za vse ostale pa je neviden. Mislim da je res cas da se sproba :-)
He, he, takole to zgleda vživo - admin - forumski bog in forumski plebs :)
www.youtube.com/watc...bbWHRtCo44

*Sicer pa bi meni bila bolj všeč ideja, da pišeš kot polbog. Ne moreš odgovarjat nikomur in nihče ne more odgovarjati tebi, vsi pa te lahko berejo, brez možnosti za ignore. :)
... čuj, vickibedi ... evo, še malo te bom zlorabil, ker sem tukaj forum.finance.si/?m=...le&replies opazil, da imam tri odgovore, vidim pa samo enega, sem zato iz firbca na drugem računalniku pogledal, kaj mi je Julči še pametnega napisala, preden me je po kratkem preblisku spet zasuperignorirala ... alzo, naši dragi Julči se opravičujem, ker sem res mislil, da razume, da sem s včerajšnjim postom njej samo nadaljeval oziroma pojasnil najin pogovor o ocenjevanju videza anonimnežev na totem forumu, med katere Donald Trump pač ne spada, ampak sem kognitivne sposobnosti naše Julči očitno precenil ... aja, zasebna sporočila sem že pred mnogimi leti blokiral, ker me je en forumski psihič še dodatno gnjavil, Financarji pa mojo blokado zaobidejo, ko hočejo samo meni kaj napisat ...
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2725919] 31.07.18 12:07 · odgovor na: najobj (#2725911)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [vickibedi]
> > [NemirniTujec]
> > > [kajulci]
> > > In pa črta bom prosila, da moji komentarji zate ostanejo skriti, tudi če se odjaviš. Res upam da bo možno.
> >
> > :-))))))))
> >
> > Crt kot polKucan-polCIA-polBog. Omnipotenten (kucan), vseveden (cia) in neskoncno zeljan ugajati publiki (bog).
> >
> > Vcasih se je rolala ena ideja* da bi folku omogocili da se vidi zgolj sam, za vse ostale pa je neviden. Mislim da je res cas da se sproba :-)

> He, he, takole to zgleda vživo - admin - forumski bog in forumski plebs :)
> www.youtube.com/watc...bbWHRtCo44
>
> *Sicer pa bi meni bila bolj všeč ideja, da pišeš kot polbog. Ne moreš odgovarjat nikomur in nihče ne more odgovarjati tebi, vsi pa te lahko berejo, brez možnosti za ignore. :)

... čuj, vickibedi ... evo, še malo te bom zlorabil, ker sem tukaj forum.finance.si/?m=...le&replies opazil, da imam tri odgovore, vidim pa samo enega, sem zato iz firbca na drugem računalniku pogledal, kaj mi je Julči še pametnega napisala, preden me je po kratkem preblisku spet zasuperignorirala ... alzo, naši dragi Julči se opravičujem, ker sem res mislil, da razume, da sem s včerajšnjim postom njej samo nadaljeval oziroma pojasnil najin pogovor o ocenjevanju videza anonimnežev na totem forumu, med katere Donald Trump pač ne spada, ampak sem kognitivne sposobnosti naše Julči očitno precenil ... aja, zasebna sporočila sem že pred mnogimi leti blokiral, ker me je en forumski psihič še dodatno gnjavil, Financarji pa mojo blokado zaobidejo, ko hočejo samo meni kaj napisat ...
Čuj..ker imam jaz tudi že počasi dosti teh tvojih zlorab..., če se z julčko ne moreta zmenit se dajta oba na superignore in je stvar rešena ;)
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2725921] 31.07.18 12:26 · odgovor na: anon-204390 (#2725900)
Odgovori   +    6
[vickibedi]

*Sicer pa bi meni bila bolj všeč ideja, da pišeš kot polbog. Ne moreš odgovarjat nikomur in nihče ne more odgovarjati tebi, vsi pa te lahko berejo, brez možnosti za ignore. :)
Hm. Ja, vsi bi radi bili slisani, brani, nekateri bi to zeleli celo vsiliti. Clovesko.

O ideji da nekdo besno pise, hkrati pa njegovih tekstov ne vidi nihce razen njega, nisem razpravljal v smislu da bi pacient to zelel - ampak da bi (kljub njegovim gotovo nasprotnim zeljam) to bilo dobro zanj in za sirso skupnost.

Denimo da imas extra naporen primerek. On besno napise svoj traktat, ali odgovor nekomu, in na to pripopas par virtualnih plusov, hkrati pa tega ne vidi nihce razen pisca. In bo zadovoljen pisec, ker zdaj nam je pa on svoje povedal ane(!!!), pa tudi vsi ostali, pa mir bo :-)

Vecina forumov novicarskih portalov deluje na tak nacin, da je moznost "komentiranja" v bistvu samo en ventil da se tega potrebni uporabniki lahko skricijo, nikakor pa ni misljeno da bi to kdo bral.

Denimo BBC ti pod novico omogoci komentiranje... vidi pa se deset prispevkov, in za novih deset moras stisnit gumb, da jih nalozi... komentarjev pa je vec tisoc :-) In vedno si na spletni podstrani novice, nikakrsen "forum" ne obstaja. Tako se vecina besnih modrovanj izgubi v nedrjih spleta. Podobno je na vseh drugih news portalih. Na Siolu mislim da komentarji cez nekaj dni zginejo - "novica ni vec odprta za komentiranje" - itd.

Od tega da se folk repenci pod novicami novicarskega portala, ni nikakrsnega haska za nikogar. Pomoje forum Finance obstaja zato, ker gustl Svede obraca za toliko in toliko eur na mesec za ukvarjanje s tem, in se pridusa da je to zelo pomembna rec za feedback novinarjem in urednistvu, ali pa jaj tak stos :-)

Upam da mu bo uspevalo se dolgo, ker sicer ne vem kje se bom repencil v slovenscini - to repencenje je moj skoraj edini stik z matico in maternim jezikom, in hkrati namesto alkohola ali kolesarjenja ipd - to cope with the world.
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2725936] 31.07.18 14:45 · odgovor na: (#2725924)
Odgovori   +    1
Ja, ta bife je cool, ampak res vse pogosteje uletavajo turisti... in zato staroselci svoj pir pijejo doma...

And there is nothing we can do about it.
najobj sporočil: 31.870
[#2725937] 31.07.18 14:47 · odgovor na: anon-204390 (#2725919)
Odgovori   +    0
[vickibedi]
Čuj..ker imam jaz tudi že počasi dosti teh tvojih zlorab..., če se z julčko ne moreta zmenit se dajta oba na superignore in je stvar rešena ;)
... eh, saj imaš ti tudi to možnost, pa jo uporabi, če sem pretežek za tebe ... jebiga, bom že videl, da te ne vidim in ker komentiram samo ekstremno glupe komentarje, te niti ne bom preveč pogrešal, ti pa mene očitno tudi ne, Putin pa bo že potrpel, ker ga midva ne bova več komentirala ...

P.S.: ne vem, zakaj komentirate drugi forumaši, ampak če kdo na totem forumu misli, da se trudim biti komu všeč, ga moja trenutna cifra 159 enostavno mora prepričat o nasprotnem ... aja, sam s forumsko funkcijo ignore ne "ignoriram" nikogar, ker ignorirati pomeni nekaj videti in na tisto ne reagirati, ne pa nečesa sploh ne videti ...
153 sporočil: 9.333
[#2725941] 31.07.18 15:23 · odgovor na: anon-204390 (#2725908)
Odgovori   +    0
[vickibedi]
> [republican]
> > [vickibedi]
> > *Sicer pa bi meni bila bolj všeč ideja, da pišeš kot polbog. Ne moreš odgovarjat nikomur in nihče ne more odgovarjati tebi, vsi pa te lahko berejo, brez možnosti za ignore. :)
>
> Kdo pa misliš, da bi sploh še bral tvoje monologe, če ti ne bi mogel odgovarjati? Pa tudi ti bi se kmalu naveličal pisat monologe ;)

Uporabnik 153 ima takšno funkcijo, zato ker piše v verzih. Nikomur ne odgovarja in redko kdo mu odpiše nazaj (najbrž zato ker nihče ne razume, kaj je pesnik sploh hotel povedati) :)
Ja, tu vsak opravlja svoje delo kot se mu je
pač v mislih, tudi podzavestno, tisti trenutek
ujelo; res, sam marsikaj ne vem in/al' ne
razumem, zato kar pogosto s ? (!) končujem,
kar v tem krogu ni navada, morda zato, ker
so trde trditve... naša splošna razvada, ni
pa res kar trdi spoštovani vic-ki-bedi, da
nikomur ne odgovarjam, po moje, nisem nobenemu
ostal dolžan, če in ko sem bil (malokrat) smiselno
izzvan, in da ne pozabim, naj se še zahvalim za
domnevo, da ni jasno kaj je zapisano sploh povedati
hotelo - jemljem jo kot vzpodbudno pohvalo, da tudi
naprej naj bi se, z moje strani, tako nadaljevalo, prav ?

Sodražan
Gustl sporočil: 13.625
[#2725977] 31.07.18 17:52 · odgovor na: anon-204390 (#2725808)
Odgovori   +    1
[vickibedi]
Vsekakor Finance kolumnista takšnega kova nikoli niso več nadoknadile, njegov odhod (in odhod še enih par drugih kolumnistov) so potem posredno povzročili osip in zaton tega foruma...Gustl sicer trdi, da so zdaj bolj profitabilni, kar mu verjamem, ker forum pač ni bil nikoli osnovni produkt Financ.
Ne, ne. Zmanjšanje aktivnosti na forumu je posledica omejitve komentiranja na narocnike za zaklenjene članke, poleg tega pa se cakalnica in banovci.

Forumasi se lahko sicer prepucavajo ob običajni novički, ne rabis kolumnista za to.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2726047] 01.08.18 09:10 · odgovor na: Gustl (#2725977)
Odgovori   +    0
[Gustl]
> [vickibedi]
> Vsekakor Finance kolumnista takšnega kova nikoli niso več nadoknadile, njegov odhod (in odhod še enih par drugih kolumnistov) so potem posredno povzročili osip in zaton tega foruma...Gustl sicer trdi, da so zdaj bolj profitabilni, kar mu verjamem, ker forum pač ni bil nikoli osnovni produkt Financ.

Ne, ne. Zmanjšanje aktivnosti na forumu je posledica omejitve komentiranja na narocnike za zaklenjene članke, poleg tega pa se cakalnica in banovci.

Forumasi se lahko sicer prepucavajo ob običajni novički, ne rabis kolumnista za to.
Ok, ampak če imate zdaj naročnikov več, bi pričakoval intenzivnejše debate na zakljenjenih člankih ? Število komentarjev je odvisno od od provokativnosti članka, aktualnosti vsebine... ipd. in tukaj pravi kolumnist seveda še kako odtehta svoje.
Gustl sporočil: 13.625
[#2726066] 01.08.18 09:53 · odgovor na: anon-204390 (#2726047)
Odgovori   +    0
[vickibedi]
> [Gustl]
> > [vickibedi]
> > Vsekakor Finance kolumnista takšnega kova nikoli niso več nadoknadile, njegov odhod (in odhod še enih par drugih kolumnistov) so potem posredno povzročili osip in zaton tega foruma...Gustl sicer trdi, da so zdaj bolj profitabilni, kar mu verjamem, ker forum pač ni bil nikoli osnovni produkt Financ.
>
> Ne, ne. Zmanjšanje aktivnosti na forumu je posledica omejitve komentiranja na narocnike za zaklenjene članke, poleg tega pa se cakalnica in banovci.
>
> Forumasi se lahko sicer prepucavajo ob običajni novički, ne rabis kolumnista za to.

Ok, ampak če imate zdaj naročnikov več, bi pričakoval intenzivnejše debate na zakljenjenih člankih ? Število komentarjev je odvisno od od provokativnosti članka, aktualnosti vsebine... ipd. in tukaj pravi kolumnist seveda še kako odtehta svoje.
Cca 5% obiskovalcev portala je naročnikov. Posamezen zaklenjen clanek ima cca 10% ogledov s strani narocnikov. Torej 90% jih ne more komentirat.

Ce bi zeleli vec prometa na forumu, bi enostavno umaknili to omejitev, ne rabiš provokativnega kolumnista za to.

To ne pomeni, da me bi bilo fajn imeti kakšnega, ampak ne zaradi foruma.
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2726098] 01.08.18 10:51 · odgovor na: crt (#2725869)
Odgovori   +    0
[crt]
mimogrede bi nekaj predlagal vsem sodelujocim v tej kaci. pa to, da pisem ravno v odgovoru tebi, ne pomeni, da predvsem tebi, vsekakor pa tudi.

pri nas smo ravnokar sli skozi zelo pestro leto srednjesolskega cyber bullyinga. bogatejsi za to izkusnjo, tkoaltko pa ze itak, bi res vsem priporocil: dajte se malo skulirat in odklopit, ker no shit ampak cisto res obstajajo tudi lepse stvari v zivljenju kot drkat en drugega online. (ce pa v vasem ne, potem imate vecje probleme kot to, kaj se dogaja v forumu, in jih sigurno ne boste resili tu.)
Popolnoma se strinjam s teboj, crt. Jaz se lahko zajebavam tukaj, vendar ko imam v (svoji) službi opravka s takimi Bedaki, kakor ti tukaj, te popolnoma razumem, kaj si hotel povedati....

S psi se tudi ukvarjaš!? Potem razumeš in veš, da sarega psa ne boš naučil veliko novega...

Če ste šli čez tako pestro leto cyper bildinga, zakaj ne napišete in objavite kakšnih izkušenj, zaključkov, primerov!? To so tiste dragocene izkušnje in stvari in to iz prve roke, ki bi verjetno (morale) zanimati (tudi) marsikaterega podjetnika, šefa ali manegerja....

Za konec pa naj napišem še nekaj o USPEHU tega, sicer srce parajočega posta. :)

Res jih je nekaj našlo svojih 5 minut iskrenosti in skesanosti. :) Kaj večjega žal ne pričakuj/em. :))

Težko je ljudem kaj dopovedati. Pravzaprav to niti ni tako težko! :) TEŽKO potem ljudje tisto PONOTRANJIJO!
Možnosti, da se jih bo v tem primeru kaj "prijelo", so ravno tako velike (ali pa majhne), kakor so možnosti, da bodo tvoje šefice* dojele, da (od forumaških Bedakov) ne moreš pričakovati kaj boljšega, dokler jih PRIMERNO ne izobraziš; beri: podučiš, o raznih OSNOVNIH ZADEVAH! Npr.: kaj je to Intelektualna zanka in kako deluje, ... kakšen je cenik storitev SPLOH, vključno z črnimi gabri na (novi) Gosposvedski cesti sploh, ... in vsemi drugimi zadevami....

In dokler se (človek) ne odloči, da je treba prečkati to reko, pa četudi bo morda kdo utonil; beri: ugasnil, v njej, do takrat ne pričakuj kakšnih prebojev naprej....

Saj vem, da je tebi to popolnoma jasno in post tudi ni in predvsem ni namenjen tebi, je pa vsekakor lepo, da se tudi tebe ne izpusti iz vse te zadeve in doge kače... Če ti lahko kakorkoli pomagam, ni priblema, vedno lahko računaš na pomoč, ki je kakorkoli v mojih rokah, znanju in dometu!

*čeravno ne pripadam ekipi filozofskega faksa, sem se odločil, da bom tudi jaz nekatere zadeve pisal v ženski spolni obliki in naj bi veljala za oba spola!

Strani: 1 2 3 4