Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kako ustaviti Asada?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.871
[Glavni forum] Tema: Kako ustaviti Asada?
[#2707735] 16.04.18 09:48 · odgovor na: anon-186196 (#2707694)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 16.04.2018 09:49
[mrkolice]
> [rx170]

> Tudi, če pridejo preko GK, bodo težko preko Nashivilla. Če pa bi to pa so na vzhodu Tampa, Pittsburg in Wašington, po moji oceni vsi močnejši od kvinsov.

ja, se strinjam, lak je kar je, nov coach, ful rookijev, so sredi tranzicije glede sloga oz. identitete ekipe...

me pa obenem vegas ni preprical, niti najmanj, ta serija je se odprta kljub 0-2. prejle je bila kvota na lak za zmagat serijo @5.130, kar se mi zdi glih na meji, ce bi gravitiralo na 6, bi najbrz betnil kot klasicni value bet.

na vzhodu imam v finalu tampo, na zahodu pa nashville.
... eh, piši kući propalo, jebiga ...

P.S.: zanimiva bo nova kvota na serijo, bo pa četrta tekma nula, ker sem ravnokar klical v LA in Vegas in je vse dogovorjeno ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2707735

Strani: 1

anon-186196 sporočil: 2.052
[Glavni forum] Tema: Kako ustaviti Asada?
[#2707802] 16.04.18 15:41 · odgovor na: najobj (#2707735)
Odgovori   +    0
[najobj]
... eh, piši kući propalo, jebiga ...

P.S.: zanimiva bo nova kvota na serijo, bo pa četrta tekma nula, ker sem ravnokar klical v LA in Vegas in je vse dogovorjeno ...
za bruhat, kako jim je ratalo vsejat to tekmo.

ja, to s sodniki je bilo mutno ze na prvih dveh tekmah. nhl dosti lazje proda zgodbo o pepelki iz las vegasa. so si pa lak predvsem sami krivi, da so se znasli v taksnem govnu.

izjava coacha na tiskovki:

On Erik Haula’s hit on Anze Kopitar:
Yeah. We get a guy suspended for making a hockey play, and he butt ends one of the best players in the world in the face with the butt end of his stick. So, if I was confused before, I’m bewildered now. That’s an intent-to-injure play. I don’t like hard hockey – I love hard hockey. Good, honest, hard hockey, I love it, and Kopitar’s about as tough of a guy as you can find. You guys make the judgement, because it’s a bunch of B.S., to be honest with you.

pinnacle zaenkrat se ni odprl kvot, so pa pri drugih bukijih tudi @17.00 na lak best of 7.

Strani: 1