Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kako ustaviti Asada?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

KDSKLADI02 sporočil: 124
[Glavni forum] Tema: Kako ustaviti Asada?
[#2707646] 15.04.18 17:45
Odgovori   +    26
Navadno vojno hujskaštvo. Jaz predlagam, da se novinarji Financ pridruzite koaliciji voljnih in sami odidete na vojna obmocja preverit, kako stvari stojijo (in uredit po svoji volji), namesto da tja pošiljate tiste, ki tja ne želijo.

Globalna korporacinska navodila mame ali iskreno misljenje novinarja?

Novinarji ste me nekaj let posiljevali s Sadamovim orozjem za mnozicno unicevanje. Pa ga se kar ni in ni. Kaj zdaj, je ali ni???

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2707646

Strani: 1

mimoidoci sporočil: 5.987
[Glavni forum] Tema: Kako ustaviti Asada?
[#2707651] 15.04.18 18:02 · odgovor na: KDSKLADI02 (#2707646)
Odgovori   +    4
[]
Navadno vojno hujskaštvo. Jaz predlagam, da se novinarji Financ pridruzite koaliciji voljnih in sami odidete na vojna obmocja preverit, kako stvari stojijo (in uredit po svoji volji), namesto da tja pošiljate tiste, ki tja ne želijo.

Globalna korporacinska navodila mame ali iskreno misljenje novinarja?

Novinarji ste me nekaj let posiljevali s Sadamovim orozjem za mnozicno unicevanje. Pa ga se kar ni in ni. Kaj zdaj, je ali ni???
Čuj, ker v KDSkladih vedno celovito obravnavate historiko - vsaj pri delnicah. Kot protiutež upoštevaj, da so imeli v primeru Miloševiča in Kosova, prenehanja bombardiranja Sarajeva, osvoboditve Kuvajta in Sadamovega zaplinjevanja Kurdov v koaliciji voljnih verjetno prav, da je po neštetih opozorilih kljub vsemu dovolj.

Če pustimo na smetišču zgodovine prvo svetovno vojno, Normandijo, Pacifik in Kitajsko pod Japonci ter širjenje komunizma na Korejo in v Indokino.

Strani: 1