Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN223552 sporočil: 1.136
[najobj]
> [FIN223552]
> > [najobj]
> > > [Wulfe]
... čuj, pa si ti ziher, da je mojster Wulfe mislil, da bo denar od rabljenih ceglov in starega železa dovolj za vrnit vso pomoč davkoplačevalcem ? ... khmm, če že lahko verjamem, da je v tem trenutku 70 komadov na totem forum tako blesavih, da res verjamejo, da je Kučan vse tote silne milijarde zakopal na svojem vrtu v Murglah in jih je treba samo odkopat, pa bo ...
Čuješ, nobeden ni rekel, da bi naj vrnili VSO državno pomoč, ker teh milijard noben Kučan ne spravi več skupaj, so šle že zdavnaj za tihomorsko koko in cipe..

Jaz sem zadovoljen, če dobimo nazaj za dostojno sedmino, kaj več pa je res neumno pričakovati :)

Bo pa po pogrebu raznih bakanalij v Sloveniji 90% manj..

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2704373

Strani: 1

najobj sporočil: 31.870
[FIN223552]
> [najobj]
> > [FIN223552]
> > > [najobj]
> > > > [Wulfe]
> ... čuj, pa si ti ziher, da je mojster Wulfe mislil, da bo denar od rabljenih ceglov in starega železa dovolj za vrnit vso pomoč davkoplačevalcem ? ... khmm, če že lahko verjamem, da je v tem trenutku 70 komadov na totem forum tako blesavih, da res verjamejo, da je Kučan vse tote silne milijarde zakopal na svojem vrtu v Murglah in jih je treba samo odkopat, pa bo ...
Čuješ, nobeden ni rekel, da bi naj vrnili VSO državno pomoč, ker teh milijard noben Kučan ne spravi več skupaj, so šle že zdavnaj za tihomorsko koko in cipe..

Jaz sem zadovoljen, če dobimo nazaj za dostojno sedmino, kaj več pa je res neumno pričakovati :)

Bo pa po pogrebu raznih bakanalij v Sloveniji 90% manj..
... ja, brez slovenskih (= državnih) bank o državni pomoči ne bi bilo govora, kakor tudi ne bi bilo govora o nastanku Slovenije brez slovenskega (= državnega) premoženja ... evo, in zdaj ko to vemo, moramo samo še malo počakat, kaj bo od Slovenije ostalo, ko razprodanega slovenskega (= državnega) premoženja ne bo več, da bomo - za pot nazaj bo prepozno - lahko presodili, kaj se splača in kaj ne ...

Strani: 1