Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.869
Zadnja sprememba: najobj 27.03.2018 10:35
[rosom]
>. khmm, če že lahko verjamem, da je v tem trenutku 70 komadov na totem forum tako blesavih, da res verjamejo, da je Kučan vse tote silne milijarde zakopal na svojem vrtu v Murglah in jih je treba samo odkopat, pa bo ...
Tudi jaz (enako kot ti) ne verjamem,da bi Kučan miljarde zakopal na svojem vrtu v Murglah.Ker ne vem kje jih je ,oz.so jih zakopali, sem zadnjič v neki oddaji (voditeljica Hrenova)do neke mere našel "vrt" zakopanih miljard. Po tvoji oceni koliko je tukaj butastih,ki verjamejo pa lahko sodeluješ kot pametnejši in vsaj namigneš kje so po tvoje zakopane miljarde.
... čuj, jaz nimam pojma, kje je Kučan ali kdo drugi iz njegovega klana vse tote silne milijarde zakopal, to boš moral Wulfeta vprašat, ker je namreč on napisal, da je treba vrnit vso pomoč davkoplačevalcem in ste ga navdušeni forumaši splusarili, niste pa ga vprašali, kdo in kako bo to naredil ... alzo, če mene kaj vprašaš, očitno Wulfe dobro ve, kje so vse tote silne milijarde zakopane, da se jih da enostavno izkopat in vrnit davkoplačevalcem ...

P.S.: število butastih na totem forumu nisem ocenil, ampak sem jih preštel in jih je v tem trenutku že 71, ki verjamejo Wulfetu, da se milijarde da enostavno izkopat in vrnit davkoplačevalcem ...