Strani: 1 2 3

macon sporočil: 12.861
[#2703483] 20.03.18 17:21 · odgovor na: Gustl (#2703387)
Odgovori   +    3
[Gustl]

Lahko ti enako zbrano prebereš knjigo, kot si jo 10, 20 let nazaj? Jaz ne. Še zdaleč ne.

Seveda lahko. Vprašaj se, če je kaj narobe s tabo, da tega ne zmoreš več in se ne izgovarjaj na "sodobni način življenja".

Pametnega telefona nimam, ker ga ne rabim, temveč prastari Samsung, ki je dober za klice in SMS-e. Revčki, ki klikajo telefonček, ko gredo po pločniku, se mi smilijo.
Gustl sporočil: 13.629
[#2703493] 20.03.18 18:27 · odgovor na: macon (#2703483)
Odgovori   +    1
[macon]
> [Gustl]
>
> Lahko ti enako zbrano prebereš knjigo, kot si jo 10, 20 let nazaj? Jaz ne. Še zdaleč ne.
>


Seveda lahko. Vprašaj se, če je kaj narobe s tabo, da tega ne zmoreš več in se ne izgovarjaj na "sodobni način življenja".

Pametnega telefona nimam, ker ga ne rabim, temveč prastari Samsung, ki je dober za klice in SMS-e. Revčki, ki klikajo telefonček, ko gredo po pločniku, se mi smilijo.

Moj star fotr je pisal še s kredo. Tudi ni imel težav na pločniku.
Gustl sporočil: 13.629
[#2703496] 20.03.18 18:38 · odgovor na: (#2703495)
Odgovori   +    1
[rename]
Si pa mlad...jaz sem pisal s kredo se na faksu. Na tablo, seveda.
V mislih sem imel zgodbe, kako je tekel v šolo in se mu je med tem v torbi izbrisala domača naloga, napisana s kredo na tablico. Kar je bil itak bulšit :)

Pravzaprav sem pa samo želel prijazno maconu namignit, kar mu gre... :)
anon-20668 sporočil: 3.976
[#2703501] 20.03.18 18:55 · odgovor na: (#2703342)
Odgovori   +    1
[alek14]
Mislim, da je znižanje nesreč z AI drivingom utopija (razen na AC).
Haha, a ni bil glavni selling point samovozečih avtov to, da bodo praktično eliminirali prometne nesreče?


No, kasneje smo brali, da je vozil 38 mph pri omejitvi 35 mph - no, če takih res najbolj osnovnih zadev niso poštimali, potem je ta tehnologija res absolutno nezrela in bo najverjetneje nezrela še par desetletij.
Vsekakor tole še ni za spustit v javni promet in kdor je odgovoren za žrtve, pa tudi za škodo, upam da faše krepko odškodninsko tožbo, pa še kakšno kazensko.
Endimion sporočil: 10.306
[#2703526] 21.03.18 06:27 · odgovor na: (#2703476)
Odgovori   +    2
Aha. Potrjevali jih bodo Auto-mehaniki :D
Gustl sporočil: 13.629
[#2703529] 21.03.18 06:54 · odgovor na: (#2703527)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: Gustl 21.03.2018 06:58
[jezdec666]
Mislim na to, da bo samovozna vozila in klasiko nemogoče varno upravljati na istih cestah. Samo samovozna vozila bo prineslo manj nesreč. Križanje pa bi znalo biti nevarno in ne bo manj nesreč.
Ja, jaz si mesto prihodnosti predstavljam kot zaprto jedro, javni prevoz in javna samovozeča vozila, vse deluje nekako kot sodobna sortirna skladišča (Amazon, Alibaba,...): www.youtube.com/watc...wu9SX3YPSk

Torej 1:0, robot ali človek. Še dolgo ne oboje skupaj.
So pa izjeme, recimo tovornjaki in avtoceste, ampak še tam bo šlo po mojem za začetek samo s posebnim pasom, rezerviranim za samovozeče tovornjake. Nekakšna cestna železnica, samo brez tračnic. Pa naj se vozijo v konvoju, pridejo do naselja, notri skoči šofer.
macon sporočil: 12.861
[#2703538] 21.03.18 08:41 · odgovor na: (#2703492)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: macon 21.03.2018 08:50
[abohte]
To sploh ni izgovor. Se bom zopet skliceval na knjigo Digitalna demenca: sodobni mediji/aparature dejansko spreminjajo nevronske povezave v možganih. To ni stvar volje.

V kolikšni meri je to prav in v kolikšni narobe, je stvar specifičnih okoliščin če že ne "in the eye of the beholder". Npr. jaz si zlahka predstavljam, da nekomu, ki je npr. poklicno orientiran na delo s pametnim telefonom in/ali ima takšne predispozicije, da pametni telefon uporablja zgolj kot pripomoček za delo, takšne nevrobiološke spremembe celo koristijo. Trdim pa, da je z vidika celotne družbe koristnost pametnih telefonov negativna.

Že v dobi branja 1.0 sem jaz branje večkrat prekinil s preverbo slovarja ali enciklopedije. To se mi v splošnem zdi pri branju koristno, saj lahko na takšen način kritično in poglobljeno presojam prebrano vsebino. Internet nam glede takšnih poizvedb odpira bistveno več možnosti. Seveda je problem, ko nas iskanje poizvedb odpelje vstran od vsebine. Če tebe ne, si eden redkih, rekel bi celo, da imaš abnormalni vedenjski vzorec (če abnormalnost razumemo z vidika normalne porazdelitve, ki je verjetno pričakovana).
Sem računalniški programer in mi je povsem jasno, kako računalniki vplivajo na možgane. Zato je treba to premisliti in zavestno omejiti. Če rabim internet, ga uporabim doma ali v službi. Nobenih ekrančkov, ko hodim naokoli. Za fotke imam fotoaparat. Pika.

Poklicna orientiranost na pametni telefon ne pomeni, da si njegov suženj in skačeš isti moment, ko dobiš neko sporočilo. Moja abnormalnost je velika prednost proti normalnim. V čem naj se bojim ljudi, ki ne morejo zbrano brati knjig, kake koncentracije le so zmožni?
macon sporočil: 12.861
[#2703539] 21.03.18 08:46 · odgovor na: Gustl (#2703493)
Odgovori   +    2
[Gustl]
> [macon]
> > [Gustl]
> >
> > Lahko ti enako zbrano prebereš knjigo, kot si jo 10, 20 let nazaj? Jaz ne. Še zdaleč ne.
> >
>
>
> Seveda lahko. Vprašaj se, če je kaj narobe s tabo, da tega ne zmoreš več in se ne izgovarjaj na "sodobni način življenja".
>
> Pametnega telefona nimam, ker ga ne rabim, temveč prastari Samsung, ki je dober za klice in SMS-e. Revčki, ki klikajo telefonček, ko gredo po pločniku, se mi smilijo.


Moj star fotr je pisal še s kredo. Tudi ni imel težav na pločniku.
Tvoj stari foter je pisal s svinčnikom in nalivnikom, ker s sabo ni vlačil table za pisanje s kredo. Slaba tolažba, da si v toku in sodoben, ker tako kot večina nisi (več) sposoben neke običajne koncentracije.

Nič čudnega, da so filmi z nazavestnimi zombiji popularni.
macon sporočil: 12.861
[#2703540] 21.03.18 08:48 · odgovor na: Gustl (#2703496)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: macon 21.03.2018 08:48
[Gustl]
> [rename]
> Si pa mlad...jaz sem pisal s kredo se na faksu. Na tablo, seveda.

V mislih sem imel zgodbe, kako je tekel v šolo in se mu je med tem v torbi izbrisala domača naloga, napisana s kredo na tablico. Kar je bil itak bulšit :)

Pravzaprav sem pa samo želel prijazno maconu namignit, kar mu gre... :)
Gre mi pohvala.

Gledam mlade in se prav nič ne bojim za svojo delovno prihodnost.
anon-187668 sporočil: 5.835
[#2703544] 21.03.18 09:23 · odgovor na: (#2703433)
Odgovori   +    0
[rename]
Kaj pa vem.
Starejši vozniki so po mojem kar problematični.
Eni se tega ne zavedajo, drugi nočejo priznati...
Bolje, da si kupiš kakšen simulator...
Igra, ki simulira vožnjo z avtom, je precej zabavna. Imam igro za PC in ima naslov Dirt 3. Prikazuje vožnjo po cesti skozi gozdove Finske, Norveške, ZDA. Seveda greš lahko tudi zelo počasi in si ogleduješ okolico. Najraje nastavim tako, da se avto ne vidi in izklopim podatke za hitrost, pozicijo vozila na progi itd. Dirt 3 ima odlično grafiko in slika poteka brez zatikanja tudi na manj zmogljivih g. karticah, ki stanejo okrog 80 €.
anon-20668 sporočil: 3.976
[#2703554] 21.03.18 09:49 · odgovor na: (#2703527)
Odgovori   +    1
[jezdec666]
Mislim na to, da bo samovozna vozila in klasiko nemogoče varno upravljati na istih cestah. Samo samovozna vozila bo prineslo manj nesreč.
Potemtakem je samovozna vozila nemogoče varno upravljati, pika.
Ta trditev temelji na dveh domnevah:
a) človeški vozniki so nepredvidljivi in občasno kršijo pravila
b) AI voznik je predvidljiv in vedno vozi po pravilih

No, točka b) je šla po gobe, ravno incident na Florido je pokazal, da AI voznik ne zmore spoštovati niti najosnovnejšega pravila, ki ga je tudi tehnično najlažje uresničiti.
Namreč tehnologija za vzdrževanje željene hitrosti je stara najmanj pol stoletja in je v množični uporabi. Reče se ji tempomat.

Če torej samovozeče vozilo ne zmore upoštevati niti najosnovnejšega prometnega pravila, kako se bo spopadalo s kompleksnejšimi problemi v prometu?

Skratka, tudi cesta z zgolj samvozečimi avti očitno ne bo 100% predvidljiva.

Končni point: avtomobilsko AI, ki bo dejansko uporabna, bomo čakali še vsaj 20-30 let.
anon-187668 sporočil: 5.835
[#2703559] 21.03.18 09:55 · odgovor na: (#2703551)
Odgovori   +    0
[rename]
Igrice so tko-tko.
Če že, potem moraš sprobati VR.
Kakovosten VR je drag. Grafična kartica, ki simulira vožnjo z avtom, pa je poceni in nekatere igre so tako dobro zasnovane, da imajo sliko, kot bi gledal film. Dirt 3 je zanimiva tudi zato, ker vidiš, kakšno je podeželje v razvitih državah. Verjetno so sliko dobili tako, da so skenirali pravo podeželje in jo nato programsko preoblikovali v vektorsko obliko.
anon-20668 sporočil: 3.976
[#2703567] 21.03.18 10:59 · odgovor na: Gustl (#2703529)
Odgovori   +    1
[Gustl]
Ja, jaz si mesto prihodnosti predstavljam kot zaprto jedro, javni prevoz in javna samovozeča vozila, vse deluje nekako kot sodobna sortirna skladišča (Amazon, Alibaba
Ampak v takih sortirnih skladiščih se ne smeš sprehajat, samo sortirna vozila se lahko nahajajo tam.
Kako bi tak koncept izgledal v mestu? Mestne ulice bi bile off-limits za vse, razen za avtonomna vozila... Kaj pa če se želiš sprehodit 200m stran od doma do bližnje trgovine, ali pa z biciklom pohajkovat po mestu?
anon-20668 sporočil: 3.976
[#2703571] 21.03.18 11:16 · odgovor na: (#2703558)
Odgovori   +    0
[jezdec666]
Ne bi rekel, čakali pa bomo ustrezno pravno ureditev in infrastrukturo. To bo večji problem, ki je povsem človeške in finančne narave.
Ni res, največji del problema je tehnološki, ampak si eni ne znate dopovedat, da ta tehnologija je trenutno še zelo zelo daleč od tega, da bi bila približno zrela.
Saj enkrat bo, ampak v naslednjih 5-10 letih zagotovo ne bo šla dlje od eksperimentiranja.

Poleg tega, trditi da "je problem finančne narave" - no shit Sherlock, jasno da razvoj te tehnologije stane. In bo stal še nekaj milijard (trilijonov).

Na koncu pa da še komentiram "to je problem človeške narave" - ja hudiča, za koga se pa to vse skupaj sploh dela? Če ljudje nečesa nočejo, pač nočejo. In bolj ko jim to tlačiš dol po grlu, večji bo odpor.


V glavnem, če bi delali analogijo razvoja samovozečih vozil z razvojem letalstva, smo trenutno nekje v fazi med baloni in cepelini. Daleč je še do rednih letov z jumbo jetom.
en.wikipedia.org/wik...f_aviation
Gustl sporočil: 13.629
[#2703574] 21.03.18 11:40 · odgovor na: anon-20668 (#2703567)
Odgovori   +    1
No idea, zato je to v prihodnosti in ne bom jaz tega reseval. Jaz berem Jules Verna, kdo drug pa naj podmornico naredi. :)
0522MANTE sporočil: 62
[#2703576] 21.03.18 11:51 · odgovor na: Gustl (#2703574)
Odgovori   +    0
Exclusive: Tempe police chief says early probe shows no fault by Uber


www.sfchronicle.com/...765481.php
anon-408740 sporočil: 232
[#2703581] 21.03.18 12:06 · odgovor na: 0522MANTE (#2703576)
Odgovori   +    5
Hja, ampak glede na to, da avtomatika sploh ni zavirala, je to velik fail.

Nenadoma se je pred avtom znašla ovira, v tem primeru človek. Lahko bi bilo karkoli drugega, naprimer žival ali tovor, ki pade s kesona, whatever. Da AI ovire ni identificiral ali vsaj zaznal, da je nekaj na cesti in da je morda bolje preventivno zavreti, je fail.

Cela debata o tek, kako je bila kolesarka v temi itd je pa nesmiselna, ker avto uporablja senzorje, neodvisne od svetlobe. Prav tako je cesta očitno pregledna, kar pomeni, da bi moral avto objekt ob strani vozišča motriti in preračunavati verjetnost, da naredi kaj nenavadnega.

Skratka, tole je fail.
anon-20668 sporočil: 3.976
[#2703599] 21.03.18 12:34 · odgovor na: anon-408740 (#2703581)
Odgovori   +    0
[alpenjodel]
Skratka, tole je fail.
Ja.
In ponovno so povedali, da je 'avtopilot' vozil nad omejitvijo - kako je to mogoče?
Samovozeči avto bi moral absolutno spoštovati prometne predpise in hitrostne omejitve.
anon-20668 sporočil: 3.976
[#2703604] 21.03.18 12:44 · odgovor na: (#2703601)
Odgovori   +    2
Aja, saj res. Izraz 'killer bug' bo dobil dodatni pomen. :)
0522MANTE sporočil: 62
[#2703605] 21.03.18 12:50 · odgovor na: anon-20668 (#2703599)
Odgovori   +    0
najobj sporočil: 31.920
[#2703620] 21.03.18 13:20 · odgovor na: anon-408740 (#2703581)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 21.03.2018 13:22
[alpenjodel]
Hja, ampak glede na to, da avtomatika sploh ni zavirala, je to velik fail.

Nenadoma se je pred avtom znašla ovira, v tem primeru človek. Lahko bi bilo karkoli drugega, naprimer žival ali tovor, ki pade s kesona, whatever. Da AI ovire ni identificiral ali vsaj zaznal, da je nekaj na cesti in da je morda bolje preventivno zavreti, je fail.

Cela debata o tek, kako je bila kolesarka v temi itd je pa nesmiselna, ker avto uporablja senzorje, neodvisne od svetlobe. Prav tako je cesta očitno pregledna, kar pomeni, da bi moral avto objekt ob strani vozišča motriti in preračunavati verjetnost, da naredi kaj nenavadnega.

Skratka, tole je fail.
... čuj, si lahko zamisliš pametni avto, ki bo "izbiral" med človekom na pločniku, kartonsko škatlo na cesti in avtomobilom na drugi strani ceste, ker zaradi prekratke razdalje ne bo mogel ustaviti ...

P.S.: pametni avtomobili NIKOLI ne bodo tako pametni kot najbolj butast (trezen) človek za volanom, toti fahidioti pa pač nekaj razvijajo, ker so zaradi dobre reklame za svoje naročnike za to dobro plačani ...
anon-408740 sporočil: 232
[#2703622] 21.03.18 13:26 · odgovor na: anon-20668 (#2703599)
Odgovori   +    1
[matjazfinance]
> [alpenjodel]
> Skratka, tole je fail.

Ja.
In ponovno so povedali, da je 'avtopilot' vozil nad omejitvijo - kako je to mogoče?
Samovozeči avto bi moral absolutno spoštovati prometne predpise in hitrostne omejitve.
Vprašanje od kod številka 38. Če je iz vgrajenega brzinomera je napačna, ker večinoma kažejo preveč. lahko da je GPS kazal pravilnih 35.
Irbis sporočil: 173
[#2703655] 21.03.18 14:58 · odgovor na: anon-20668 (#2703599)
Odgovori   +    1
[matjazfinance]
> [alpenjodel]
> Skratka, tole je fail.

Ja.
In ponovno so povedali, da je 'avtopilot' vozil nad omejitvijo - kako je to mogoče?
Samovozeči avto bi moral absolutno spoštovati prometne predpise in hitrostne omejitve.
S tem absolutnim upoštevanjem bi lahko postal ovira na cesti in tako še nevarnejši. Ko sem spraševal par let nazaj Američane, kako natančno upoštevajo omejitve, sem dobil odgovor, da tipično vozijo do 10 % čez omejitev, bolj točno se držijo le na nekaterih odsekih z bolj tečno lokalno policijo. So me posebej opozorili, da naj ne vozim prepočasi in naj se prilagajam splošni hitrosti.
Načeloma je promet najbolj varen, ko se vsi vozijo z isto hitrostjo, zaradi tega je v ZDA to, da je nižja omejitev za avtomobile na avtocestah kot pri nas, prednost, ker potem tovornjaki vozijo enako hitro kot avtomobili in jih ni treba prehitevati.
anon-20668 sporočil: 3.976
[#2703684] 21.03.18 15:50 · odgovor na: Irbis (#2703655)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-20668 21.03.2018 15:51
[Irbis]
S tem absolutnim upoštevanjem bi lahko postal ovira na cesti in tako še nevarnejši. Ko sem spraševal par let nazaj Američane, kako natančno upoštevajo omejitve, sem dobil odgovor, da tipično vozijo do 10 % čez omejitev, bolj točno se držijo le na nekaterih odsekih z bolj tečno lokalno policijo. So me posebej opozorili, da naj ne vozim prepočasi in naj se prilagajam splošni hitrosti.
Tole stališče je dokaj problematično, predvsem pa je ta razlaga smiselna v kontekstu 'človeških' voznikov, ki se znajo neprimerno bolje prilagajati kot trenutni AI (pustimo ob strani pijane, drogirane ali podivjane voznike).

Saj človeška zdrava pamet bo tudi prevozila polno črto - recimo da je na cesti ustavljen pokvarjen avto in ne moreš drugače mimo njega; robotski avto bo pa ostal na svoji strani polne črte, dokler se ovira ne odstrani.

Ampak kako se bo robotski avto "prilagajal splošni hitrosti"? Če mimo njega na avtocesti zdrvita dva mulca, ki dirkata s svojimi BMWji - a bo pospešil na 200 kmh, da ju ujame in se "prilagodi prometu"? In v tejle konkretni nesreči, ki se je zgodila ponoči, morda ni bilo drugega prometa, komu se je avtomatski Volvo prilagajal s hitrostjo?


Ampak moj glavni point ni bil vožnja 3 mph čez omejitev. Problematično je, če avto ni vozil po omejitvah, pri čemer je vzdrževanje hitrosti X najmanjši tehnični problem - kako je potem šele z vsemi drugimi parametri, ki naj bi jih vozilo upoštevalo?
anon-408740 sporočil: 232
[#2703689] 21.03.18 16:15 · odgovor na: Irbis (#2703655)
Odgovori   +    2
[Irbis]
S tem absolutnim upoštevanjem bi lahko postal ovira na cesti in tako še nevarnejši. Ko sem spraševal par let nazaj Američane, kako natančno upoštevajo omejitve, sem dobil odgovor, da tipično vozijo do 10 % čez omejitev, bolj točno se držijo le na nekaterih odsekih z bolj tečno lokalno policijo. So me posebej opozorili, da naj ne vozim prepočasi in naj se prilagajam splošni hitrosti.
To je seveda load of balkans crap. Kinetična energija narašča s kvadratom hitrosti in tako "prilagajanje" samo pomeni, da ko poči, se sprosti toliko več energije.

Prav zanimivo se je peljati iz Avstrije proti Sloveniji. Tam od Gradca naprej se že zazna balkanski vpliv (in veliko slovenskih tablic). No, saj je ok tako, da ni šok za mejo prehud.

PS: zanimiv je tudi pojav balkanskih voznikov, ki v avstriji kar naenkrat brez problema upoštevajo omejitve (naprimer striktno 80 na obvoznici), doma so pa table za omejitev bolj kot ne informacija za nekoga tretjega, ki se jih prav dosti ne tiče (that said, omejitve so marsikje v sloveniji fuknjeno postavljene)
bc123a sporočil: 48.253
[#2703697] 21.03.18 16:43 · odgovor na: anon-317028 (#2703330)
Odgovori   +    2
[FIN-311684]
Uber je lahko vozeč in samovozeč, nesreče se v prometu dogajajo...osebno se z uberjem nisem peljal...zgodilo se bo tudi, da bo pijan uberjev voznik zapeljal v jarek...samo za to ni potrebno sovražiti Uberja.
Odvetniki sorodnikov te zenske bodo z najvecjim veseljem predlozili sodiscu vse dokaze o uberjevi poslovni kulturi, poimenovani "move fast and break things".

Preberi tole:

www.recode.net/2017/...-civil-war

Uber bo moral dokazati, da ceprav je vsepovsod drugje ohol, aroganten, in namenoma krsi pravila in zakone, no da jih pa tu ni. Good luck!
anon-20668 sporočil: 3.976
[#2703732] 21.03.18 19:41 · odgovor na: (#2703690)
Odgovori   +    1
[jezdec666]
Večina prometnih pravil in znakov so za avtonomna vozila nesmisel.
A lahko poveš konkretna pravila in znake, ki so zanje nesmisel?

A je upoštevanje desnega pravila in semaforjev nesmisel? Stop znak za avtonomno vozilo ne bo veljal? Kaj pa znak za prepovedano parkiranje, a je namenjen le avtom, ki jih upravlja vreča mesa, sicer pa ne velja?
Gustl sporočil: 13.629
[#2703765] 22.03.18 07:14 · odgovor na: (#2703760)
Odgovori   +    3
[alek14]
> [matjazfinance]
> > [Gustl]
> > Ja, jaz si mesto prihodnosti predstavljam kot zaprto jedro, javni prevoz in javna samovozeča vozila, vse deluje nekako kot sodobna sortirna skladišča (Amazon, Alibaba
>
> Ampak v takih sortirnih skladiščih se ne smeš sprehajat, samo sortirna vozila se lahko nahajajo tam.
> Kako bi tak koncept izgledal v mestu? Mestne ulice bi bile off-limits za vse, razen za avtonomna vozila... Kaj pa če se želiš sprehodit 200m stran od doma do bližnje trgovine, ali pa z biciklom pohajkovat po mestu?

Ja tudi ne bi hotel živeti v Gustlovem gulagu.
Eh, saj po cesti se tudi ne smeš sprehajat. Kaj pa če je to pod zemljo?

Če vam domišljija seže do "kako bo to izgledalo na Slovenski v Ljubljani še za časa tega Zokijevega mandata", potem seveda razumem skepso :)
bobek13 sporočil: 4.301
[#2703775] 22.03.18 08:42 · odgovor na: Gustl (#2703765)
Odgovori   +    6
[Gustl]
> [alek14]
> > [matjazfinance]
> > > [Gustl]
> > > Ja, jaz si mesto prihodnosti predstavljam kot zaprto jedro, javni prevoz in javna samovozeča vozila, vse deluje nekako kot sodobna sortirna skladišča (Amazon, Alibaba
> >
> > Ampak v takih sortirnih skladiščih se ne smeš sprehajat, samo sortirna vozila se lahko nahajajo tam.
> > Kako bi tak koncept izgledal v mestu? Mestne ulice bi bile off-limits za vse, razen za avtonomna vozila... Kaj pa če se želiš sprehodit 200m stran od doma do bližnje trgovine, ali pa z biciklom pohajkovat po mestu?
>
> Ja tudi ne bi hotel živeti v Gustlovem gulagu.

Eh, saj po cesti se tudi ne smeš sprehajat. Kaj pa če je to pod zemljo?

Če vam domišljija seže do "kako bo to izgledalo na Slovenski v Ljubljani še za časa tega Zokijevega mandata", potem seveda razumem skepso :)
če ti domišljija seže do konca mandata Zokija, ti seže daleč... :-) Zoki bo pobiral cigle, tudi ko bo od njega ostala samo še glava, lebdeča v hranilni tekočini in povezana s svetom preko žičk...

:-)))

lpA
Gustl sporočil: 13.629
[#2703776] 22.03.18 08:51 · odgovor na: bobek13 (#2703775)
Odgovori   +    2
Sem bil pazljiv, sem napisal TEGA mandata :)

Strani: 1 2 3