Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
Mimogrede, a cokoladarca Dobnik je tut blokchain, al je v redu? Ker meni je njena navadna vroca cokolada najboljsa na svetu, ampak to utegne biti ker imam kmetavzarski okus...

V Ljubljani je v podhodu pod NLB nasproti parlamenta. Pa v Zalcu ima en mali shop.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2702789

Strani: 1

anon-317971 sporočil: 768
To sporočilo je izbrisal avtor (23.07.2020 23:10)
bc123a sporočil: 48.253
[NemirniTujec]
Mimogrede, a cokoladarca Dobnik je tut blokchain, al je v redu? Ker meni je njena navadna vroca cokolada najboljsa na svetu, ampak to utegne biti ker imam kmetavzarski okus...

V Ljubljani je v podhodu pod NLB nasproti parlamenta. Pa v Zalcu ima en mali shop.
Ne vem, jaz jih nikoli ne kupujem, vse kar sem jih poskusil sem dobil podarjene. Ne spomnim se vec, katere so bile, ampak niso me navdusile. Pac odpuljene sestavinem "craft" cokolada. Recimo Gorenjka sedaj dela cokolado s KOLAGENOM!

www.gorenjka.si/mist...n-kolagen/

Sedaj mi pa povej, zakaj bi hotel KOLAGEN, for christ's sake, v cokoladi. To je v bistvu nemineralni del kosti. Ajd v haribo bombonih ima svojo funkcijo, ampak tule? "influenserke" verjetno iskreno verjamejo da bodo imele lepso faco ce bodo tole jedle...

Strani: 1