Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[NemirniTujec]
Hebala vas milka in za kateri trg je narejena. Ce hoces igrat konzumersko finoco, je tukaj Lindt. Ce si ekstra in sploh fin, so privat cokoladnice, celo v sloveniji jih je kar nekaj.
1) Lindt je kul. Razen zajcev, ki so (zaradi strukturnih razlogov?) narejeni iz zelo trde in posledicno precej manj okusne cokolade.
2) Slovenske cokoladnice so blockchain-like hype. Se nobena cokolada od tam mi ni bila vsec, vzamejo navadno el cheapo cokolade, potem pa se trudijo z dodajanjem cimbolj odpuljenih sestavin. Does not work.
3) Jaz imam rad cokolade okusa Noisette in hoferjeva Noisette mi je cisto ok. Ne rabim milke in jo ne kupujem.
4) Jaz na Spotify lepo poslusam slovensko in balkansko muziko
5) Ameriski amazon prodaja vegeto:

www.amazon.com/s/ref...rds=vegeta

Trenutno je celo priporocena kot "Amazon choice".

(vegete pri kuhanju vecine stvari ne uporabljam, razen tam kjer sem ugotovil da natrijev glutaminat res pomaga pri okusu).

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2702766

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
[bc123a]
> [NemirniTujec]
> Hebala vas milka in za kateri trg je narejena. Ce hoces igrat konzumersko finoco, je tukaj Lindt. Ce si ekstra in sploh fin, so privat cokoladnice, celo v sloveniji jih je kar nekaj.

1) Lindt je kul. Razen zajcev, ki so (zaradi strukturnih razlogov?) narejeni iz zelo trde in posledicno precej manj okusne cokolade.
Lindt ima dost razlicnih okusov, za vsakega se kaj najde...

2) Slovenske cokoladnice so blockchain-like hype. Se nobena cokolada od tam mi ni bila vsec, vzamejo navadno el cheapo cokolade, potem pa se trudijo z dodajanjem cimbolj odpuljenih sestavin. Does not work.
Hm, to pa nisem vedel... sm pricakoval da se kaka zna it.

3) Jaz imam rad cokolade okusa Noisette in hoferjeva Noisette mi je cisto ok. Ne rabim milke in jo ne kupujem.
4) Jaz na Spotify lepo poslusam slovensko in balkansko muziko
5) Ameriski amazon prodaja vegeto:

www.amazon.com/s/ref...rds=vegeta

Trenutno je celo priporocena kot "Amazon choice".

(vegete pri kuhanju vecine stvari ne uporabljam, razen tam kjer sem ugotovil da natrijev glutaminat res pomaga pri okusu).
Ampak a ti jo poslje tudi na finsko? :-)))

Kaj pa Kekec pasteto? Kaj pa poli salamo? Kaj pa Mu jogurte? Slovenija je raj na zemlji, take ponudbe ni nikjer na svetu.

Pac, mene domace debate o supermarket ponudbah vedno na rit vrzejo... Poslusanje domace muzike je druga stvar, to je jezikovno pogojeno. Ampak hrepenenje za cedevitami in kekci pa me res sezuje.

youtu.be/_ISIXbVbq2k
najobj sporočil: 31.870
Zadnja sprememba: najobj 16.03.2018 09:43
[bc123a]
> [NemirniTujec]
> Hebala vas milka in za kateri trg je narejena. Ce hoces igrat konzumersko finoco, je tukaj Lindt. Ce si ekstra in sploh fin, so privat cokoladnice, celo v sloveniji jih je kar nekaj.
1) Lindt je kul. Razen zajcev, ki so (zaradi strukturnih razlogov?) narejeni iz zelo trde in posledicno precej manj okusne cokolade.
2) Slovenske cokoladnice so blockchain-like hype. Se nobena cokolada od tam mi ni bila vsec, vzamejo navadno el cheapo cokolade, potem pa se trudijo z dodajanjem cimbolj odpuljenih sestavin. Does not work.
3) Jaz imam rad cokolade okusa Noisette in hoferjeva Noisette mi je cisto ok. Ne rabim milke in jo ne kupujem.
4) Jaz na Spotify lepo poslusam slovensko in balkansko muziko
5) Ameriski amazon prodaja vegeto:

www.amazon.com/s/ref...rds=vegeta

Trenutno je celo priporocena kot "Amazon choice".

(vegete pri kuhanju vecine stvari ne uporabljam, razen tam kjer sem ugotovil da natrijev glutaminat res pomaga pri okusu).
... ja, Vegeta je za kuhanje lahko precej zajebana, ker ima specifičen okus, ki rad prevlada nad vsem ostalimi ...
anon-207617 sporočil: 6.899
Tle na svobodi je point v tem, kaj kupujes v katerem od ponudnikov. Brand roba je seveda ista, ampak posh supermarket jo prodaja dvakrat drazje, da ti ni treba siromakov v trgovini gledat. Stvar je za crknit smesna in tukaj je povzetek:

youtu.be/P9CWP-C4--U
anon-207617 sporočil: 6.899
Mimogrede, a cokoladarca Dobnik je tut blokchain, al je v redu? Ker meni je njena navadna vroca cokolada najboljsa na svetu, ampak to utegne biti ker imam kmetavzarski okus...

V Ljubljani je v podhodu pod NLB nasproti parlamenta. Pa v Zalcu ima en mali shop.

Strani: 1