Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

MrRooky sporočil: 351
[najobj]

... alzo, če si ti danes za 1 (en) bitcoin kupiš 1 (en) japonski avto, ki danes stane 12.500 USD, potem pa čez en teden bitcoin zraste na 25.000 dolarjev, ti svoj japonski avto lahko prodaš za 25.000 dolarjev oziroma za kakšen dolar ali dva manj, ker cena avtomobilu pade takoj, ko ga odpelješ iz trgovine, čeprav enak avto v trgovini še vedno stane 12.500 dolarjev ... eh, jebiga ...

P.S.: nisem napisal, da si "bitcoin Rooky", ampak sem napisal, da si "Bitcoin Rocky", ker si takšen junak kot filmski moviesorder.com/wp-c.../rocky.jpg , ki mi je simpatičen, zato se pravzaprav bojim, da ti ne bi zgledal kot tukaj www.chrisstucchio.co...shot-4.jpg na koncu "borbe" z junaškimi bitkojnerji ...
Sej ne morem verjet kakšne trosiš :)))))) Čist drugače gledaš na to, kot je v resnici... Vedno gledaš dan plačila, ne kaj bo! Kaj pa če bi BTC padel? Pol pade tudi tvoja teorija. Jaz sem napisal OB PREDPOSTAVKI DA BO RASTEL...kar sicer nikoli ne vemo, se pa da vsaj malo predvidevat, če nisi totalen "rooky" na kripto sceni.

Ti bom poizkusil še enkrat razložiz.
Plačajo mi račun, od katerega je 200€ za dele, ki jih bom zopet moral kupit...ker mi bodo zopet naročili.

Plačali so mi 01.10.2017 na ta dan sem dal teh 200€ (to je namenjeno naslednjemu nakupu!!!! Ni to extra denar, ki gre, kamor gre!) v BTC po tečaju 6737$ za BTC
30.10.2017 bi moral plačati 200€ za dele. Nimam € imam BTC ki stane na ta dan 10.861$
Ker je cena v jenih, mi vmesnik preračuna koliko je to iz BTC..In ta razlika mi ostane!
Takole 61%!!!!!

Lahko si pa sam preveriš koliko je razlike v jenih, pa odštej še popust4-6%... V glavnem zardi tega nabavljam občutno ceneje. Ne mi zdej da če bi to zadržal bi zaslužil še več! Ker točno to kar mi plačajo imam na razpolago za ta posel. Ostalo pa verjemi mi, da gre v kaj, kjer ostane in spet zraste (v večini primerov, ne vedno in ne bo vedno tako!)
Jasno, al boš pše vedno gonil svoje? :)))

Svoje pravljične junake si kar nekam zatakni ;) Še vsak, ki me je karkoli spraševal ali za mnenje ali pomoč, je to tudi dobil. Če se pa ne moreš sprijaznit s tem, da nekateri služijo z kriptovalutami, pa to ni moj problem... Sem ti že napisal, da si najdi kaj koristnega za sprostitev, pa kašen sprehod in rekreacija bi ti sedla. Bi svet videl malo lepše ;) Ne sam pred računalnikom sedet in napisat 25kilo postov na Finance forumih. Poglej skozi okno, tam je resnični svet, tole na forumu je bolj klinc, ni glih real life :)))))

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2687440

Strani: 1

najobj sporočil: 31.870
Zadnja sprememba: najobj 07.12.2017 10:09
[MrRooky]
> [najobj]

>
> ... alzo, če si ti danes za 1 (en) bitcoin kupiš 1 (en) japonski avto, ki danes stane 12.500 USD, potem pa čez en teden bitcoin zraste na 25.000 dolarjev, ti svoj japonski avto lahko prodaš za 25.000 dolarjev oziroma za kakšen dolar ali dva manj, ker cena avtomobilu pade takoj, ko ga odpelješ iz trgovine, čeprav enak avto v trgovini še vedno stane 12.500 dolarjev ... eh, jebiga ...
>
> P.S.: nisem napisal, da si "bitcoin Rooky", ampak sem napisal, da si "Bitcoin Rocky", ker si takšen junak kot filmski moviesorder.com/wp-c.../rocky.jpg , ki mi je simpatičen, zato se pravzaprav bojim, da ti ne bi zgledal kot tukaj www.chrisstucchio.co...shot-4.jpg na koncu "borbe" z junaškimi bitkojnerji ...
Sej ne morem verjet kakšne trosiš :)))))) Čist drugače gledaš na to, kot je v resnici... Vedno gledaš dan plačila, ne kaj bo! Kaj pa če bi BTC padel? Pol pade tudi tvoja teorija. Jaz sem napisal OB PREDPOSTAVKI DA BO RASTEL...kar sicer nikoli ne vemo, se pa da vsaj malo predvidevat, če nisi totalen "rooky" na kripto sceni.

Ti bom poizkusil še enkrat razložiz.
Plačajo mi račun, od katerega je 200€ za dele, ki jih bom zopet moral kupit...ker mi bodo zopet naročili.

Plačali so mi 01.10.2017 na ta dan sem dal teh 200€ (to je namenjeno naslednjemu nakupu!!!! Ni to extra denar, ki gre, kamor gre!) v BTC po tečaju 6737$ za BTC
30.10.2017 bi moral plačati 200€ za dele. Nimam € imam BTC ki stane na ta dan 10.861$
Ker je cena v jenih, mi vmesnik preračuna koliko je to iz BTC..In ta razlika mi ostane!
Takole 61%!!!!!

Lahko si pa sam preveriš koliko je razlike v jenih, pa odštej še popust4-6%... V glavnem zardi tega nabavljam občutno ceneje. Ne mi zdej da če bi to zadržal bi zaslužil še več! Ker točno to kar mi plačajo imam na razpolago za ta posel. Ostalo pa verjemi mi, da gre v kaj, kjer ostane in spet zraste (v večini primerov, ne vedno in ne bo vedno tako!)
Jasno, al boš pše vedno gonil svoje? :)))

Svoje pravljične junake si kar nekam zatakni ;) Še vsak, ki me je karkoli spraševal ali za mnenje ali pomoč, je to tudi dobil. Če se pa ne moreš sprijaznit s tem, da nekateri služijo z kriptovalutami, pa to ni moj problem... Sem ti že napisal, da si najdi kaj koristnega za sprostitev, pa kašen sprehod in rekreacija bi ti sedla. Bi svet videl malo lepše ;) Ne sam pred računalnikom sedet in napisat 25kilo postov na Finance forumih. Poglej skozi okno, tam je resnični svet, tole na forumu je bolj klinc, ni glih real life :)))))
... eh, saj glih zato boš težko našel prodajalca, ki ti bo za en bitcoin prodal avto, ki stane 12.500 dolarjev, če pa ne ve, če bo čez en teden za tisti bitcoin dobil 25.000 dolarjev ali pa samo 6.250 dolarjev, avto pa se v tistem tednu v njegovi trgovini nič ne spremeni ... khmm, sploh pa prodajalec ne ve, kako naj tisti bitcoin - računovodstvo je po celem svetu obvezno - za prodani avto knjiži, ker je bitcoin očitno dosti bolj naložba kot pa denar ...

P.S.: pogledal sem skozi okno in vidim resnični svet, kjer je za denar treba delat, zato se jaz na toti forum oglašam samo med pavzami in v desetih letih tukaj na Financah se pavz med delom v resničnem svetu nabere kar nekaj, kar boš tudi ti spoznal, ko (če) boš kdaj začel delat nekaj realnega in ne le virtualnega ... aja, zakaj ti tako na dolgo in široko filozofiraš o nečem, kar lahko opišeš z eno samo besedo "gambling", če zdaj pozabim, da se od svojega prvega posta naprej brezveze trudiš, da bi me razjezil ? ...

Strani: 1