28 min
Nov energetski zakon: prepoved plina za nove stanovanjske stavbe z letom 2025, drva imamo radi
1 ura
V EKWB po očitkih iz ZDA potrdili likvidnostne težave. Ustanovitelj podrobneje pojasnjuje situacijo
2 uri
Delničarji Valamarja potrdili 0,22 evra dividende
2 uri
Nemška vlada malenkost izboljšala napoved gospodarske rasti
2 uri
V Severni Makedoniji volijo novega predsednika države
2 uri
Ljudi je premalo, vsi hočejo robote: Yaskawa v Kočevju v tovarno robotov vlaga 32 milijonov evrov
3 ure
Tako stroge bodo lahko omejitve pri Airbnb 2
3 ure
Zakaj Furs ne ponuja več podatkov o prevoženih kilometrih uvoženih vozil in kako lahko do njih pridete sami
3 ure
Kako aprilski evrski PMI vpliva na pričakovanja o obrestnih rezih ECB in kaj govori o nemški recesiji
3 ure
Kaj narediti s stavbo na Litijski? In kaj s TR2? Rešitve so na dlani! 2
3 ure
Hudo dobra živila iz presežkov sadja in zelenjave
4 ure
Izberite pravega borznega posrednika (Oglas)
4 ure
Mesec: Pokojninska reforma bo sprejeta prihodnje leto 5
5 ur
Delo: Nama v roke nemškega sklada
6 ur
Evropski parlament sprejel direktivo o trajnostnih dobavnih verigah 5
6 ur
Stroški energetske krize: koliko stane regulacija cen električne energije, kateri dobavitelji so pobrali največ 1
6 ur
Bo Aleksandra Čeferina po koncu mandata v UEFA zaposlil Sandor Csanyi iz madžarskega OTP? 1
6 ur
Primerjava: v kateri banki imajo najvišje plače
7 ur
Namesto da bi vzel lizing za avtomobil, sem raje vložil v zeleno obveznico (Oglas)
7 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete

Strani: 1

anon-394991 sporočil: 252
[#2680956] 26.10.17 14:09
Odgovori   +    2
Saj ne vem ali se delata norca ali KLemenčič nima pojma o pojmu kaj govori. Recimo poglejmo kako deluje zdravstvu. Zdravnik hoče zaslužiti in operira nekoga. Ker je zamočil pri delu naredi ve kartoteki in bolnika zavaja več kot eno leto. Potem recimo bolnik prijavi zdravniški zbornici in zbornica pove, da je primer starejši od enega leta in se temu barabinu nič ne zgodi. Sočasno ista zdravniška zbornica celo potrdi, da je sposoben takšni goljuf za izvedenca in delo na sodišču. Uprani postopek pa zastara v treh letih torej kdo se dela norca iz koga.

Potem gremo naprej primer po logiki zdravniške zbornice ne zastara po smrti bolnika. Potem pa se sprašujemo kako bodo rešili po smrti, če so že v času življnja bolnika prirejali kartoteke.

Da je mera polna bo potem POLICAJI raziskovali prej navedeno.

Ta primer mi je rpavil znanec, kjer so mu celo uradna sodišča sodišča še šla skrivat dokaze.

In seda bo KLEMENČIČ reševal kriminal v zdravstvu. Ko sem to prebral sem mislil, da je novinar se zmotil in zgrešil temo. A ko sem pogledal sem videl, da se ni zmotil.
anon-448259 sporočil: 38
[#2680974] 26.10.17 15:25
Odgovori   +    6
čas vnosa: 26.10.17 15:21
Veliko prikazanega dela, da bo učinek manj kot nič. To je namen, kajne ?

Strani: 1