Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.909
[0513ANITO]
> [Endimion]
> Mene tvoji krediti in nepremičninsko posredovanje sploh ne bolita. vsak skusa svojo srečo tam kjer misi da bo. to je vse super.
>
> Moti pa me, da udrihas cez drzavo, obenem pa vlagas pri tej isti drzavi vlogo za "subvencijo za vrtec"
>
> In v luci tvojega odgovora, mi je tudi jasno zakaj je želela banka tako zavarovanje. Tvoja aktiva je beton. skratka hudo nelikvidna reč.
Res me zanimajo tvoji podjetniški podvigi.

In seveda koliko ljudem zagotavljaš vsakodnevni kruh.


Pa še en odgovor glede tega "kako ti razumeš višino zavarovanj": Banke so zelo radodarne s krediti, če daš osebno zavarovaje. Tega pa v mojem primeru ni.

Me pa lahko vprašaš čez kakih 5 let, če sem že odplačal kredit (ali pa če sem v bankrotu).

Drugače je pa vse moj denar (aktiva po tvoje) v financiranju mojih poslov...ker imamo tako krasne plačilne roke: 75-90-120 dni....In konstantno kreditiram državo s plačilom DDV-ja. Sam svoje račune plačujem na rok, in za ustrezen casa sconto TAKOJ.
... čuj, kaj bi ti rad dobil medaljo zasluge za narod ? ... khmm, samo vprašam ...

P.S.: noben nobenega ne sili, da je podjetnik in noben nobenega ne sili, da ni podjetnik in ti nisi podjetnik zato, da bi svojim zaposlenim zagotavljal vsakodnevni kruh, ampak si podjetnik zato, da bi ga sam imel več ... aja, in da ne boš še mene spraševal neumnosti, jaz nisem podjetnik zato, ker ne rabim dosti ...