Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

BorutHocevar sporočil: 1.534
[Nantl]
Ok ... pa dajmo ...

Vsaka neumnost, ki jo kdo izjavi še ni za objavo.
recimo tistale o 1000 litrih vode, ki jih na dan zagoni ena oseba z zavrženo hrano - full logično in full možno.

Ah ja ... alternativa ne metanju hrane stran je ... da jo, vso hrano, tudi ko se ti pokvari doma v hladilniku, požreš in se bolano zrediš in zboliš.
Stroški zdravljenja in energije za pripravo zdravil so zanemarljivi kajne.

Pizda no, ...a je možno da bi kak novinar občasno še drugo možgansko celico vklopil, recimo preden kaj napiše ... in mogoče kaj ne objavil, ker je prenumno, da bi bilo objavljeno.
Recimo to z metanjem hrane stran ... in odlična lestvica preračunavanja odpadne hrane v vodo, co2 energijo in denar hkrati.

Lučka je res prava Lučka in kar sveti od "bistrosti". In novinar ne zaostaja.
Celoten nastop si lahko ogledate, zdaj sem embedal še video posnetek. Za namig se zahvaljujem pobalinu.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2680591

Strani: 1

Nantl sporočil: 1.160
[hocevarb]


Celoten nastop si lahko ogledate, zdaj sem embedal še video posnetek. Za namig se zahvaljujem pobalinu.
Ok. Thx.
Gledam ... recimo na 12 minuti je full treba preveriti če je to res ... da če bo več kot 15% površine kopnega namenjeno poljedelstvu potem adijo gozdovi. Meni se zdi bučka .. no bomo vidli .
Nantl sporočil: 1.160
OK zdržal do ... 20 minute. Ne morem več.

Lučka je bučka.
Verjetno je 90+% kar pove res, ampak je vse obrnjeno in preračunano na hrano.

Čisto isto bi lahko imel predavanje ... bi bilo še bolj medijsko odmevno, pa verjetno lahko najdem podatke, ki so res ... in pridem do naslova: jemanje kontracepcijskih tablet in fukanje s kondomi stane slovence XYZ miljonov evrov na leto.

vsak kondom pomeni recimo ... 400 litrov vode , 0,03 kg co2 ja in 3,1 eur
vsaka tabletka pomeni ....
da ne govorimo o proizvodnji erotičnega perila za slovenke.

In zaključim ... mormo manj fukati zaradi skrbi za okolje.

Bučka.

Strani: 1